Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nepaliksi zaudētājos, ja neliksies par viņu ne zinis un vispār par tādu aizmirsīsi. Ja tev ir 20, tad varbūt kaut ko tādu redzi pirmoreiz un nesaproti, ka tie ir klasiski gājieni un teksti, kad vīrietis domā nevis ar galvu, bet citu ķermeņa daļu. Tas viss ir vecs kā pasaule, tāpat kā tava reakcija. Nekas jums nav bijis, bet viņš ir panācis, ka tu jau kal plānus, ko darīt, lai noturētu viņa gaistošo uzmanību. Viņš tev nekas nav, bet tu jau esi privātīpašnieciska un gribi pieprasīt no viņa tādu uzvedību, kas atbilst tavai sapratnei un standartiem. Un tevi tas uzvelk un liek domāt par viņu. Viņš būs panācis savu, kad sāksi domāt - a ja nu vajadzēja tomēr atdoties, lai viņu noturētu? :-D
Kā jau teicu, ieguvēja būsi tad, ja nešķiedīsi savu laiku, domājot un pārdzīvojot par kaut kādu puspazīstamu čali, kurš neizklausās pēc nekāda zelta gabaliņa.
19.09.2015 15:12 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Blacksmith Būtībā gribu panākt lai atkal skrien pakaļ. ;-)
19.09.2015 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Jus neesat paris, tikai dazas reizes tikusies, bet tu uzskati, ka vinam butu, tev kaut kas japaskaidro? Vinam nav pienakums ar tevi uzturet kontaktus un, vins nav tev neko parada. Tu patiesam izturies parak privatipasnieciski pret, butiba svesu cilveku.

Lai ari ko tev te rakstitu, tu vispar nedzirdi...
19.09.2015 15:50 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Iedaavini to zelta kjeedi, tad varbuut skries, lai dabuutu naakamreiz kaadu i-phone, piemeeram :-D

Dura kas dura :-D Bet gan jau ar gadiem tas sapraats naaks, ja naaks... Dazhaam liidz sirmam vecumam nenaak :-D

Tev te skaidro un skaidro, un skaidro ............ Un shajaa diskusijaa 90% atbilzhu ir tieshi desmitniekaa, :-D kas, starp citu, reti gadaas shajaa portaala :-D Bet aita tik bleej savu :-D
19.09.2015 15:52 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sema! Es uzvedos tāpat, kā viņš uzvedās pret mani.. arī man viņš neļāva pat sarunāties ar citiem, nemaz nerunājot par tikšanos utt.(t)
19.09.2015 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Tu parak piekeries pagatnei, katram vina vardam un parak daudz tici tam, ko vins saka. Ja, vins gribetu- butu atbildejis uz taviem zvaniem, vai vismaz atzvanijis. Neesi domajusi par to, ka vins redzeja neatbildetu zvanu no tevis, tomer izvelejas neatzvanit.
19.09.2015 15:58 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
DieKleineHexe Es ļoti labi saprotu ko meitenes man cenšas pateikt un būtībā te katra no Jums pasaka savu daļu taisnības, vienkārši man nepatīk situācija pati par sevi, nepatīk atstāt lietas nenovestas līdz galam, tāda izturēšanās pret mani, man nešķiet pieņemama un es darīšu visu, kas manos spēkos, lai cilvēks to saprastu uz mūžīgiem laikiem. ;-)
19.09.2015 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Viss tevis rakstitais baigi spiez ara jaunibu un pieredzes trukumu un tas nema nav slikti- katrs savu pieredzi iegustam pasi, tik vien ka nomest apgriezienus un ienemt noverotaja poziciju, gan butu stipri velams, jo ka tu teici- negribi palikt zaudetajos. Sakauj vinu ar pasa ierociem- kad vins uzradisies, un vins uzradisies, ignore vinu, nekas ta nedod pa patmiligo ego ka ignoresana. Kas zin, varbut svara kausi nosveras tev par labu un esat mainitas pozicijas, tomrr liec aiz auss- tadam uzticeties nevar un vienmer bus jaskatas par plecu.
19.09.2015 16:04 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sema! Tas nozīmē, nākamreiz, kad viņš man rakstīs/zvanīs vai mēģinās jebkādā savādākā veidā atjaunot kontaktu, man jādara tas pats, ko tagad dara viņš.. izklausās loģiski, taču jau tagad zinu, ka prāts teiks : ignorē!, bet sirds - pacel to nolādēto klausuli. :-D
Būs ļoti sevi jāpiespiež un jāaudzina raksturs. (t):-D
19.09.2015 16:23 |
 
Reitings 2975
Reģ: 02.02.2015
+++Elizabete. Teiktajam.
Ieklausies meiteņu ieteikumos un padomā pirms dari kaut ko.
19.09.2015 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Es tev pastastisu iso versiju, ka gaja man- satiku tadu puisi kā tu, klubiņā, atškirība vien tā, ka viņš nevienu nesita, bez pamata, lai gan nodarbojas ar MMA cīņām, izslavets brunču mednieks, bet tomer- interese man bija pameginat kā ir ar tādu satikties. Sākums skaists- kopigas vakariņas un filmu vakari, palika pa nakti, bet neko neuzspieda, vairakkart dzirdeju- ļoti respekteju tavu lemumu netseigties ar intimo tuvību, ko arī apliecināja darbi- sekss nebija mēnesi, bet tikāmies katru vakaru, izņemo nedēlas nogales, jo- viņš vienmēr gāja tusēties. Vai viņam tur nebija kāda ar ko dabūja to, ko nevarēja dabūt no manis- ticu, ka jā, esmu visai droša.

Tā tas turpinājas pus gadu, dažas reizes nozuda mīklaini, tad atkal uzradas, viņām bija labi, jo es nekadus paskaidrojumus neprasiju, neko neuzspiedu, gluži pretēji- pati gāju izklaidēties, bieži viņu ignoreja- būtība bija fāzes, kad ignorējām viens otru. Tikai, es nekad pirmā nedevu ziņu, vienmēr to darīja viņš un bija visai acīmredzami, ka viņu darīja traku fakts, ka nevar mani dabūt- tikai tas, nevis tas, ka būtu ipašāka vai interesantāka, tik vien kā pieradums, ka viņu meitenes grib un te pekšņi, vienai nav pietiekošas intereses par viņu.

Rezumējums- Pēc laika, kad starp mums viss bija cauri, uzzinaju, ka viņš gulējis ar manu LABAKO draudzeni( protams, nu viņa vairs nav pat parasta draudzene) un.. izradas, ka to viņš darīja esot pašreizējās attiecības- un jā, viņam ir nopietnas attiecības, visi viņu zin kā viņa sieviete, bet ticu, ka visi arī zin, ka viņš nav uzticīgs un... diez vai kādreiz tads būs- viņam vienkārši vajag sieviesu uzmanību, nav pat runa par seksu, viņam vienkārši vajag, lai viņu apbrīno.

Ja, esi gatava, ka tev sāpēs un tiks pārbaudīta tavu draudzeņu lojalitāte pret tevi un draudzība ar draudzenēm kā tāda- uz priekšu, bet rekiņies ar to, ka tu nekad nevaresi zinat, kas viņam aiz ādas un kādas spēlītes viņš spēlē.
19.09.2015 16:52 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Kas viņam darās galvā? Drīzāk rodas jautājums,kas darās Tavā. Kā man riebjas tādi puišeļi. Nav normāli raut ārā telefonu no rokām, sist kādu. Es no tāda bēgtu neatskatoties... un ticēt, tam ka esi īpašāka, ka pirmajā vakarā neatdevies? Haha :-D
Saņem sevi rokās!!! Līdz ar viņu noteikti nāk arī "statuss" kādās noteiktās aprindās un gribi ar to izcelties, bet tici man - tas nav tā vērts.
19.09.2015 17:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
nepatīk atstāt lietas nenovestas līdz galam, tāda izturēšanās pret mani, man nešķiet pieņemama un es darīšu visu, kas manos spēkos, lai cilvēks to saprastu uz mūžīgiem laikiem.


Rādās puisis jau ir novedis šo stāstu līdz galam, neliekoties par Tevi ne zinis..

Problēma tagad jau ir Tavos kompleksos, atriebīgā būtne :D Kāds ir Tavs mērķis? Vēlies pārliecināt vīrieti, kuram Tu vairs neškieti interesanta? Un nav jēgas pārcilāt, ko viņš kaut kad ir pagātnē teicis, vērtē viņa šībrīža attieksmi/vārdus un darbus ...

Šāda veida mērķtiecība tikai pazemo pašu sievieti.. :-(
19.09.2015 17:14 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jāpiekrīt cormeum!
19.09.2015 17:23 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nopietni šī nav trollo diskusija un ir TĀDAS aitas 20 g vecumā?? :-O Tu pati sevi cieni kaut nedaudz? Skriet pakaļ kkādma jāklim un lenkt viņu kā tādam vecim.. fui..

Tev jau meitenes pierakstījušas 9 lapas būtībā ar vienu un to pašu viedokli, te tak viss ir acīmredzams, un lietas jau sen ir novestas līdz galam (t) Man, ja godīgi, žēl Tevi, un citu īsti vairs nav ko teikt.. Dzīve izmācīs. Tu kā aita ieņēmusi galvā savu, un piekriti vienīgajai meitenei, kas + - atbilda tam, ko vēlējies dizrdēt.. Traki!

PS: kad ar šo čali nekas nesanāks, padod man ziņu - zinu vēl čaļus, kas gribēs zelta ķēdi un tml lietas par baltu velti :-)
19.09.2015 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
shajaa diskusijaa 90% atbilzhu ir tieshi desmitniekaa, kas, starp citu, reti gadaas shajaa portaala
:D :D

Sēžu, lasu un pa brīdim iesmejos. Es zinu, ka es arī biju naiva, visas jau mēs kādā vecumā esam bijušas, bet es tomēr klusībā ceru, ka tāds domu gājiens man 20 gados nebija. :D
19.09.2015 19:26 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
visas jau mēs kādā vecumā esam bijušas, bet es tomēr klusībā ceru, ka tāds domu gājiens man 20 gados nebija.


++ :-D:-D:-D

īsti nezinu, uz kādas planētas jādzīvo, lai čalim, kas Tev neizrāda uzmanību un esi tikai kārtējā + NAV PAT TAVS PUISIS, par vecāku doto naudu pirktu zelta ķēdes :-D
19.09.2015 19:36 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Džeki tā dara...mēdz pazust viņiem tas raksturīgi ir.
Bija vēstuļi draugi arī tādi...pilsētā satiek....sveicina tik sirnīgi...a vēstules raksta, tad pēkšņi paši neatbild
19.09.2015 21:02 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Полина tas tādēļ, ka sievietes tā dara. Mums likās, ka jums patīk, ja neatbild.
19.09.2015 21:07 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Par tiem tusētāju puišiem.....joberiem
Mans vīrs ar tāds bija, sagājām kopā...un cilvēks ir izmainijies pilnībā.....
Tieši šodien mums ir 6.kāzu jubileja un kopā mēs vispār esam 7gadus.


Cilvēki mainās....citi nemainās
Bet mēs nezinam vai viņš izmainīs tai laikā kad esam kopā ar viņu vai citā periodā.


Vispār mans vīrs ar saviem draugiem bija runājis ka aprecēsies pēdējies no visiem, bet sanāca savādāk

Kāds būs liktenis to neviens nezin.
Kā attiecības pavērsīsies.
19.09.2015 21:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits