Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
manis citetais teksts no autores komentara ari patiesba var tikt lietts kaa ierocis lai tev dabuutu. salies ausis medu un gaidiis kad kritiisi kraagaa. tagad kad vins saprata, katiesaam esi savadaka, noziedeeja jo triks nestrada. sitaadi bankiki pilna pasale un vinu triki vienadi. bet tu laikam vel jauna un ne tik pieredzejusi.
19.09.2015 10:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Starpcitu, kad bijām klubā, bijām abi izgājuši divatā ārā uzpīpēt, man zvanīja mans bijušais ar kuru pēc šķiršanās esam palikuši bez naida uz draudzīgas nots, pacēlu klausuli, un pirms vēl biju paspējusi noskaidrot ko ex no manis vēlējās, mans princis man izrāva no rokas telefonu un iebļāva klausulē lai turas no manis pa gabalu beidza zvanu un atdeva man telefonu...

un tu to uzati kaa vina simpaatiju apstiprinajumu, bikseles no prieka slapjas! mudaks.

kā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?!

sapnu princis ne?! man te vairs nav ko komenteet.
19.09.2015 10:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un kaušanās diemžēl ir viņa ikdiena. Viņš ar kaušanos pelna naudu, precīzāk sakot viņš ir bokseris, sportists.
un tas kautkaa attaisno to, ka vins ir pamulkis un vicina rokas pa labi pa kreisi? psihais kaukaads
19.09.2015 10:45 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
vienkārši ir vēl tā mazā naivā cerība kaut kā to visu situāciju saglābt un vērst par labu.
ko tiesi tu velies verst par labu?

* rupeklis - cik prastam jabut lai atbildetu uz otra tel. zvanu vel atlautos kacaat pravas kas ar ko drikstes runat. ja ar mani ta izrikotos, es arto telefonu butu vinam starp acim uzsavusi.

* kauslis - vina nodarbosanas/hobijs nav kautkada izsiegta atlauja klapet nevainigu cilvekus.

* agresivs - skatit augstak mineeto

* kontroleetaajs - skaiit augstak mineeto

ko tu no sii vari mainiit?! good luck
19.09.2015 10:53 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Nedaudz palasīju komentārus, sapratu ka scarllet domā līdzīgi, kā es. Tādi vienmēr dabū, ko grib. Tagad viņš izliekas, ka tu viņu nemaz neinteresē, lai radītu tev tikai vēlmi pēc viņa. Pēc laika uzradīsies un tu kā muļķe atdosies, jo viņš jau šo taktiku ir apspēlējis noteikti vairāk kārt un tad pazudīs uz visiem laikiem.Domā ka tu pirmā uz klubu aizgājusi, kas pirmā vakarā neadodas? ne tač, viņi noskata un dara visu lai dabūtu, ko grib. Šī pēkšņā pazušana ir speciāla, lai tu plītos virsū un viņš tev vienkārši paņemtu. Tavā vietā liktos mierā, un kad baltais princis uzradīsies arī ignorētu viņu.
19.09.2015 11:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Profesionāli cīņu sporta meistari nekad nepielieto lieki spēku.nesit svešus cilvēkus. A te vēl nemitīgi dzer un pīpē.Baigais sportists kam laiks tik bieži vazāties pa klubiem.
19.09.2015 11:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Zīle Būtu pārgulējusi pirmajā randiņā, otrā randiņa nebūtu bijis vispār, jo viņš ar mani satikās, jo pēc viņa vārdiem beidzot ir atradis meiteni, kas nav tāda kā visas iepriekšējās, kuras lec gultā pirmajā vakarā, pat nezinot viņa uzvārdu piemēram. :D Bet viņš pats man nemaz neuzplijās ar TO. ;-) Teica ka ir ļoti laimīgs, ka tas nenotika pirmajā vakarā kā ar visām pārējām un ar mani nevēlējās tās lietas sasteigt. ;-)
19.09.2015 13:55 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Un cik tu ilgi plāno kājas krustā turēt? Kamēr apprecēs? Mani fascinē tās, kuras manipulē ar "nedošanu" :-D Pašai nemaz negribas?
19.09.2015 14:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
NordicBelle Loģiski, ka gribas, bet laikam visu laiku atturēja tā uzmācīgā doma, ka ja dabūs to ko grib, tad vairs nebūšu vajadzīga. Negribējās sagādāt to prieku. :-D Kaut arī apgalvoja ka nevēlas sasteigt, skatoties uz viņa pagātni tas ir vairāk kā skaidrs, ka gribēt jau grib tāpat neatkarīgi no blakusapstākļiem. :-D
19.09.2015 14:13 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Babydoll,

Tas vienkārši parāda, ka tu neuzticies viņam atdoties, jo baidies, ka pametīs. Varūt tu pati saproti,ka viņam tā ir spēle? Man, piem, bija sex otrajā randiņā un vēljoprojām esam kopā. ja visa gribēšana pāriet, ja dabū sex pa ātru, tad vnk vīrietis nav vēl izaudzis :-/
19.09.2015 14:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es gan netēloju nekad. Ar vīru momentā viss iznāca,no rīta sākām dzīvot kopā:-P un kopa esam jau padsmit gadus. Joprojām esmu vajadzīga viņam un labāka par citām.:-P
19.09.2015 14:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vispār kas par debīlu seksa formulējumu izmantos? Tu ko esi gumijas lelle bez jūtām? Mīlēties vjag tad kad gribas arī pašai un jāgūst bauda. Ari sieviete var seksu izbaudīt. Nevis tupa jāļauj sevi izd...t neko neizbaudot un negūstot.
19.09.2015 14:40 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
scarllet Uzticēties, uzticējos, vienkārši centos būt piesardzīga un nepalikt zaudētājos, to ka viņš ir gultā labs, par to pilnīgi un galīgi nešaubos. :-D
19.09.2015 14:43 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Un vispār kas par debīlu seksa formulējumu izmantos?

Viņa grib lai čalis maksā. Poh, kādā veidā. Ar naudu, baudu vai vismaz lai čalis paraud - vienalga, bet jāmaksā.
19.09.2015 14:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Seksu divi izbauda. Ja nepatīk tik ļoti ka iezogas doma nevis par baudu bet zaudējumu tad jāmeklē īstais. Tāds kura priekšā nebūs nekas jāpietēlo bet esot dabiskai attiecības rada prieku.
19.09.2015 14:47 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
uzreiz atbildēja man ka ļoti respektē un ciena mani par to, jo parasti viņam nekad meitenes neatsaka.
Man jau šķiet, ka arī šie vārdi ir gultā ievilkšanas triks.. Es drā*u visas, bet Tu esi tik īpaša..

excatly :D :D
19.09.2015 14:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Blacksmith Neiebraucu Tavā domā, bet man pašlaik ir svarīgi, lai puisis nav gļēvs un ievieš man skaidrību un paskaidro, kas notiek. Nevis slēpjās vai ignorē. Būtībā rakstīju šajā forumā ar mērķi saņemt padomu kā man gudri apspēlēt viņu, nepaliekot zaudētājos. ;-)
19.09.2015 14:51 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Uzticēties, uzticējos, vienkārši centos būt piesardzīga un nepalikt zaudētājos


Ja tu uzticies, tad tev nav plāna B, tu nepiesedz savu aizmuguri un nedomā par to kā pasaudzēt savas jūtas. Uzticēšanās ir "all in". Bet labi vien ir, ka neuzticies. Nav arī jāuzticas visādiem tikko sastaptiem čalīšiem :-P
19.09.2015 14:53 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
BabyDoll Vispār, viņš tevi ar savu teātri ieguva, tu ar savu teārtri vēlies atgūt savu balvu. Man nepatīk jūsu teātris un es nezinu kādu balvu tu no viņa gribi.
Es nepalīdzu, vienkārši kritizēju.
19.09.2015 15:02 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Nav vērts.Un esi sadomājusies.
19.09.2015 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits