Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Eh nabaga meitene, man brālis ir šitāds tipiņš un es tik redzu kā viņš tin tās nabaga meitenes ap pirkstu.. Bet nu jā ko lai saka, laikam jau pašai tev jāpiedzivo tas un jāsaprot ka tā bija kļūda. Ir tā, ka brālim ir superbrunču mednieka slava, bet tās meitenes tik un tā domā, ka būs tās vienīgās un īpašas. Mani vienmēr fascinē meiteņu naivums. Ir bijis tā, ka es pat mēģinājusi esmu kārtejai brāļa meitenei ieskaidrot cik "foršs" ir mans brālis un kā rīkojas, bet tak man netic un domā ka es gribu viņu sapņu mīlestību izjaukt. Tāpēc tgd esmu pieradusi, ka bralim ik pa nedēļai mainās meitenes un pēc tam nāk pat uz mājām un raud un prasa mums ģimenei, kapēc tā, ka viņs taču viņu mīlējis. Ā un vēl jau tās meitenes, kad viņš pazūd, nāk uz mūsu majām un meklē viņu un uztraucas, kas tad viņam noticis, kur viņš ir, nu tieši kā autore.. Vispār apbrinoju brali, ka viņš reali spēj apvārdot jebkuru.. nu jā sportists, smukulītis un vēl runā viņs kā riktīgs politikis, piesolīs visu ko vien gribēsi :D Es jau te aizrāvos, vnk šis gadijums atgādināja man manu brāli un viņa rīcību, gribēju tik padalīties. Bet autorei novelu pēc tam no savas kļūdas mācīties, jo saprotu, ka tgd viņa neklausīs nevienu, bet dzīsies izmisusi pēc tā džeka, kurā ir iemīlējusies.
18.09.2015 23:21 |
 
Reitings 28384
Reģ: 11.02.2015
Nu tad jau tiešām - dodies ciemos vai uz jūsu iecienīto klubu un good luck ;) Been there, done that :D Būs vai nu mācība vai pieredze.. vai varbūt match made in heaven :) Tikai filtrē viņa runu un izgājienus kritiski! Mazliet noņem tās cerību brilles! ;)
18.09.2015 23:22 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Parasti jau gan ir tā, ka ignorēšana = atšūšana, tik pat labi varētu nedēļu nogaidit un ja nav nekādas ziņas, tad viss cauri..Bet mums, sievietēm , jau parasti gribas zināt tieši, nevis zilēt kafijas biezumos.. Tikai vājš vīrietis tā var izrīkoties:-/
18.09.2015 23:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Īsumā. Bez makaroniem uz ausīm nesanāca, ar makaroniem nesanāca, izlēma aplauzt klubā. Miers. Viņam ir nākamā zostiņa.
18.09.2015 23:27 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
scarllet Tev vēstulīte. (l)
18.09.2015 23:34 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Ja mans puisis būtu policists, viņš sporta pēc varētu pasākumos visus arestēt, likt rokudzelžus un draudēt ar ieroci! Loģika iespārda


+++ :-D:-D:-D
18.09.2015 23:40 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
reina Tā arī darīšu un tūlīt pat! :-D
18.09.2015 23:52 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Alexxa Tur jau tas joks, ka nav! ;-)
19.09.2015 00:21 |
 
Reitings 26
Reģ: 19.09.2015
Es teiktu tā - ja vīrietis ignorē, tad viņš jau ir pateicia, ka nekā nebūs!
Visticamāk, viņš tajā vakarā dabūja vienkārši citu!
Samierinies, tāda ir vīriešu, brunčumednieku sen sena shēma!
19.09.2015 00:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis.

Ak, Dievs! Vai tiešām vēl kāda tic šajām, no filmām pagrābtajām frāzēm?
19.09.2015 08:12 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Nē,nu es vēl saprotu,ka ir tik naivas meitenes,bet to,ka kāda var dāvināt nesen iepazītam puisim dāvanu vismaz 200 eiro vērtībā,es nespēju saprast. Būtu labāk to naudu noziedojusi labdarībai.
19.09.2015 08:18 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Mjaa, tas jau nav naivums, bet stulbums un neprāts no autores puses. Ir arī forši puiši,kuri pret savu mīļoto meiteni izturās kā pret princesi. Tikai klubā diezvai ar tādiem var sapazīties.
19.09.2015 08:27 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Man ir neliela zinkāre, vienu svau draugu pazīstu ar līdzīgu dzīves veidu, kad tik tas nav tas, tad man visi šie teksti ir vairāk kā skaidri :D :D. Aizsūtīšu PM vēstuli ar iniciāļiem viņa Tev! :-D
Un piekritīšu šim: +++++
Kā tur bija.. tramvajam un puikām nevajag pakaļ skriet

Un tas ir netkarīgi, vai džeks Tevi ievelk pirmajā randiņā/satikšanās reizē gultā vai kādā entajā. Ja esi viņam īpaša, tas notiks neatkarīgi no visa un līdz ar to , soļi būs arī savādāki tālāk (l)
Kā saka- Been there , done that. Zinu pārus , saves paziņu lokos, kuru sagāja kopā un aprecējās jau pavadot pirmo vakaru gultā un viņi ir laimīgi. Tā kā tie ir vieni , vienīgi stereotipi...
19.09.2015 08:56 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Neesi naiva
19.09.2015 09:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Piestāstīt pilnas ausis un nozust tālēs zilajās - tas nav gluži "izturēties kā pret princesi"

Mani darītu uzmanīgu vardarbības izpausmes. Raut telefonus no rokām un sist random cilvēkus - tas NAV normāli.



Nē nu, var jau sev teikt - viņš nobijās pats no savu jūtu stipruma, viņam, nabadziņam, kāmītis nomira un depresija uznāca... Bet nu taja situācijā noteikti palīdzēs ar šampi zobos ierasties pie viņa mājās un "glābt" nabadziņu no viņa paša iekšējiem dēmoniem.
19.09.2015 09:10 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Būtu pārgulejusi pirmajā randiņā un nebūtu tev šitās klapatas :-D

Man jau šiet, kad puisim uzradās labāki plāni tam vakaram un viņam apnika ar tevi muļļaties. Ja nedod tad nedod, bet viņam vaig tās kuras dod.
19.09.2015 09:50 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Sho penteri izlasiiju tikai pa diagonaali, nav jeegas iipashi atkaartoties, tachu Tev te jau vesels bars censhas smadzenes ielikt pareizajaa vietaa, bet kaa pret sienu :-D

Par to kjeedi vispaar cirks, nu davai nopeerc shim celjojumu uz Dienvidameriku arii 8-) Pavisam smalkas, prastas kjeediites maksaa ap 150-200, taadas, kaa viirieshi neesaa, vareetu saakties no 800 uz augshu :-D Vecaaku doto naudinju iesaku teereet lietderiigaak :-D

Naiva un stulba esi. Visur lien cauri jaunas, nepieredzeejushas un , atvainojos, padumjas skukjes sajuusma par kaut kaadu plaatiizeri-smadzenju ljechiitaaju ar puskriminaalaam novirzeem. Un, nee, normaali cilveeki nedauza otram seju tikai taapeec, ka tas otrs uzrunaa vinju pavadosho meiteni. Sejas dauziishanai var buut citi, daudz pamatotaaki iemesli. Plaatiizeris un mutes bruukjeetaajs. Gribi buut aita, esi, njemt to zelta kjeedi, nopeerc veel shampi un rozes un dodies pie vinja :-D

O SANCTA SIMPLICITAS!!! :-D:-D:-D
19.09.2015 10:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis.



un tu tam tici????? man ja skiet, ka taa tada standarta fraaze...
19.09.2015 10:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo
taas nav maho paziimes, taa ir norma.

ielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm
vinam ir tikai nedaudz aari 20, tak kadu nopietnu attiecibu?! lai izskrienas ne piesen sevi.

viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis

pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm.
beidz sapnot, nevareja atvadities jo gribeja, bet nedabuuja un tu iniciatiivu ar neizradiji.

kapec pazuda? parak daudz darba uz tevi jaizliek.
19.09.2015 10:28 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Viņš man arī stāstīja to, ka gribētu lai mums viss būtu nopietni, taču nezin kā tas viss būtu (jo viņam nekad attiecību nav bijis) un uzstādīja ultimātu ja saietu kopā, vai es varētu apsolīt, ka vismaz sešas no septiņām dienām nedēļā pavadītu kopā ar viņu.. likās dīvaini, tāpēc tajā brīdī tikai pasmējos un novērsos no tēmas, taču plāni acīmredzami bija uz mani no viņa puses. Viņam pēc pāris dienām ir svētki un biju jau sarūpējusi pat dāvanu, tagad sēžu istabā skatos uz to un nesaprotu, nest to uz lombardu vai mest ārā

nauda zel nav? uz sitaadu tereties:-)
19.09.2015 10:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits