Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
kā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?!


Nekāds pluss viņam par labu tas noteikti nav! :-O
18.09.2015 22:42 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Nu jēziņ laikam ai ko tev teiktu par viņu sliktu, tu visu laiku meklēsi visām viņa izdarībām attaisnojumu.. Nu tev jau 100x saka, ka viņš tā speciali uzspīlēti dara, lai tu kustu pēc viņa un domātu, ka tu viņam esi visipašākā, bet tā diemžēl nav. Kad paies tava apsēstība, pēc laiciņa pārlasi savu rakstīto un sapratīsi, ka viņs ir reāls brunču mednieks un viņa rīciba par nopietniem nolūkiem itin nemaz neliecina. Bet šobrīd ir tā, ka viņs tomēr ar savu "pēc scenārija" uzvediba ir tevi nomedijis un lai ko tev teiktu, tu tikai domāsi par viņu..
18.09.2015 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 1481
Reģ: 17.01.2013
Zelta ķedite tikko iepazitam puisim, nopietni? Man ari pati davinat dargas davanas, vet nejau, es atvainojos, katram garamgajejam. Padoma ari ka tas izskatas no malas, neapvainojies, bet ož pec izmisuma. Emocionala saikne bija tev, nevis vinam, vinam tas bija sports. Met pie malas domas par vinu un pienem so ka macibu turpmakai dzivei. Viss ko raksta meitenes- pilnigi piekritu un iesaaku, nelaid gar ausi ko te raksta in parstaj ticet brinumam, pasai bus vieglak. 8-)
18.09.2015 22:45 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
babydoll,
Tā bija, bet tagad tā vairs nav. Vislielākā kļūda ir ieciklēties uz labo, kas pagājis un neredzēt, ka čalis tev vnk tagad uzliek skarbu ignoru. Pēc pāris dienām viņs tev uzraxtīs, ka viņam bija sūdīgas dienas, tāpēc ignorēja un tu aizskriesi un tad viņam būs virsroka tevi manipulēt.
18.09.2015 22:45 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Starpcitu, kad bijām klubā, bijām abi izgājuši divatā ārā uzpīpēt, man zvanīja mans bijušais ar kuru pēc šķiršanās esam palikuši bez naida uz draudzīgas nots, pacēlu klausuli, un pirms vēl biju paspējusi noskaidrot ko ex no manis vēlējās, mans princis man izrāva no rokas telefonu un iebļāva klausulē lai turas no manis pa gabalu beidza zvanu un atdeva man telefonu... kā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?!


WTF? :d Cik jums gadi??? Tavuprāt tas nozīmē baigo mīlestības izpausmi un zīmi, ka tu esi īpašāka un ka ar tevi būs savādāk? :D
18.09.2015 22:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?!


Nekāds pluss viņam par labu tas noteikti nav!


+++ Izklausās pēc pilnīga ******
18.09.2015 22:46 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Starpcitu, kad bijām klubā, bijām abi izgājuši divatā ārā uzpīpēt, man zvanīja mans bijušais ar kuru pēc šķiršanās esam palikuši bez naida uz draudzīgas nots, pacēlu klausuli, un pirms vēl biju paspējusi noskaidrot ko ex no manis vēlējās, mans princis man izrāva no rokas telefonu un iebļāva klausulē lai turas no manis pa gabalu beidza zvanu un atdeva man telefonu... kā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?!

Sis viss liecina vai nu par to, ka viņs ir garīgi slims vai ari (sis variants ticamāks) tēlo to visu, lai tu nezin ko sadomātos un samilētos viņā līdz ausim, jo savā prātā tu šīs tizlās darbības, kas nav normalas, esi interpretējusi kā milestibas izpausmes, kas tā nepavisam nav.
18.09.2015 22:47 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
miegalācis
Man 20, viņam 22.
18.09.2015 22:48 |
 
Reitings 28352
Reģ: 11.02.2015
BabyDoll, es saprotu, tas varbūt šķiet tā dziļi sirdī romantiski, pat bruņinieciski, bet, nē, tas pavisam noteikti NAV normāls veids, kā izrādīt savas nopietnās simpātijas - raut telefonu no rokām ārā un atbildēt uz zvanu tavā vietā, kā arī kauties klubā kā tādam gailēnam (t)
18.09.2015 22:48 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ja godīgi, tad man liekas vēl dīvaināk par dāvanu dzimšanas dienā, dāvināt zelta ķēdi vārda dienā (jo nu kādi citi svētki viņam vēl var būt?). Nē, katrs jau dara tiešām tā, kā pats vēlas, bet šoreiz es ļoti piekrītu izskanējušam viedoklim par izmisumu. Es nedomāju, ka te ir sakars ar to, ka autorei ļoti patīk dāvināt dārgas dāvanas ar paliekošu vērtību. Autorei gribas atstāt iespaidu, tā man izskatās no malas. Un nekas slikts jau tas nav, bet vai tiešām klubu jāklis ir īstais cilvēks, kam dāvināt to dāvanu ar paliekošu vērtību? Nezinu, varbūt arī, bet es gan domāju savādāk :)
18.09.2015 22:49 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Bet es principā varu šeit paredzēt nakotni.. pēc kāda laiciņa čalis dos ziņu par sevi un muldēs par to, ka bija apjucis, ka redz ir tevi iemīlējies, ka nekad iepriekš tā nav bijis, ka tu esi īpaša un viņam bail, ka ir tik ļoti tevī ieinteresēts utt. Nu karoče, lies tev pilnas ausis par to cik tu īpaša un viņš cik ļoti apjucis no tā, ka viņam tā pirmo reizi, tu uz šo visu uzķersies un būsi septītajās debesīs. Jūs pārgulēsiet un čalis būs ieguvis ko gribēja no naivas aitiņas un nozudīs pie nākamās, bet tu liesi gaušas asaras nu kā tad tā, jums bija taaaada saskaņa.. Sorry, ka tik skarbi, bet tā būs realitātē
18.09.2015 22:50 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
maziņa prātā tu izklausies pēc tevis teiktā. Tikai mazai tīnei tas, ka kāds kādam viņas dēļ iegāž pa seju (bez reāla iemesla) vai tās izdarības ar telefonā bļaušanu, varētu likt laimē izkust par tādu romantiku un sākt sapņot par kopīgu nākotni. Katrs tavs mēģinājums viņu attaisnot un izcelt viņā pazīmes, ka viņš ir neglābjami tevī iemīlējies (nu vismaz pēc tavām domām), tikai apstiprina manas domas un piekrišanu katram šeit izteiktajam viedoklim.

Ak jā, neesi pamanījusi, ka visas meitenes saka vienu un to pašu?Man tas droši vien liktu vēlreiz padomāt.
18.09.2015 22:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tik jauns un jau šķiet smadzenes nodzertas... :-/
18.09.2015 22:54 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nubet jautājums jau ir kapēc viņs tāds bruņinieks tagad ignorē? Nu nav viņs muļķis, ja būtu īstens iemīlējies vīrietis, tad nekad tā nerīkotos! Ja virietis sievieti loti grib sev blakus, nekad šādi nerīkosies un šeit raksta meitenes, kas ir reālās attiecībās. Ja viņs ir iemīlējies, vinam būtu bail tevi pazaudēt. Acūimredzot, viņam nav bail. Bet tev ir un tāpēc tu zaudē.
18.09.2015 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Jopcik, kkāds širmenieks! Un Tu vēl kko sapņo par viņu un gribi satikties? Kaušanās un samērā svešas meitenes privātās telpas neievērošana (aka telefona atņemšana) ir pilnīgi nepieļaujamas lietas. Uzvedies kā tāds mazpilsētas skuķis, kurai smuks čalis izrādījis uzmanības drusciņas un patēlojis no sevis kkādu varoni.. Atver taču acis!
18.09.2015 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1481
Reģ: 17.01.2013
Pirmais, ko tev vajadzetu partraukt darit- gremdeties atminas par to, ko vins ir darijis un cik loti centies- tas bija veids ka panakt velamo un visai mazs tam sakara ar tevi. Vins nedod zinu, jo negrib, nevis nevar jo ir smagi slims vai baigas darisanas.
18.09.2015 22:56 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Anne Shirley
Neesmu ne mazpilsētas skuķis, ne man pirmo reiz izrāda uzmanību simpātisks puisis. ;-)
Un kaušanās diemžēl ir viņa ikdiena. Viņš ar kaušanos pelna naudu, precīzāk sakot viņš ir bokseris, sportists. ;-)
18.09.2015 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
BabyDoll, kaušanās klubā ne pa ķeksi NAV attaisnojama ne bokserim, ne santehniķim!!! Kā Tu nevari sajēgt elementāras lietas??? Izskatās, ka lai ko meitenes Tev te teiktu Tu tāpat turpināsi meklēt kontaktu ar to čali. Ka tik pēc kāda laika nav tēma par to, ka draugs ir slimīgi greizsirdīgs, ierobežo tevi, neļauj satikties ar draugiem un vēl fiziski un emocionāli pazemo.
18.09.2015 23:01 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Neesmu ne mazpilsētas skuķis, ne man pirmo reiz izrāda uzmanību simpātisks puisis.

Bet pēc tavas uzvedības un šausmigām pardomām par čali, ar kuru pat vel nav bijušas nopietnas attiecibas un pat ne normāla randiņa, liekas ka tik tiešam esi tik ļoooti viņa samīlējusies, itkā vienīgais vīrietis uz pasaules, kas izrāda tev uzmanību. Ja tā nebūtu, tad liktos mierā, nevis šaustītu sevi, ak ko es ne tā izdariju, ka viņs nedod par sevi nekādu ziņu. Izklausās reali kā izmisums. Ja tā nav, tad pievērsies tiem citiem normāliem čaļiem, kas tev pievērš uzmanību, nevis skrien pakaļ šitam;-)
18.09.2015 23:02 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nu ko Babydoll, ja viņs ir tik īpašs, aizej ar šampanieša pudeli piezvani pie durvim un paprasi kas par lietu? Vismaz uzzināsi, kas par lietu un nebūs jāprasa šeit :-)
18.09.2015 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits