Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Vienkārši mani šokēja tas fakts, kā cilvēks var mainīties tik ļoti pāris dienu laikā. Pēdējā tikšānās reize bija tāda, ka mums pat nekas nebija sarunāts, viņš man pazvanīja 7 no rīta un pamodināja ar tekstu, ka pēc 5 minūtēm piebrauks pie manis, jo vēlas mani redzēt, lai taisos. Sataisījos, un lejā pie durvīm viņš mani jau gaidīja, neko no manis pat nelūdza, tikai vairākas reizes atkārtoja cik priecīgs ir mani redzēt un satikt, pastaigājām, parunājām, atkal ilgi no manis nespēja atvadīties..
Nesaprotu, kur es kļūdījos un vai vispār kļūdījos. (t) Jūtos kā no laivas izmesta :-D
18.09.2015 22:06 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
miegalācis Diez vai saprata ka kāzu kleitas laikoju, jo tur tā lieta, lai arī cik ļoti man viņš patika, es vispār par nopietnām attiecībām kā tēmu nerunāju praktiski nemaz. Viņš bija tas kurš par to visu sāka runāt un iegrimt skaļās pārdomās par to esot ar mani. Tas bija plānots kā pārsteigums, par ķēdīti pat neviens nezināja, kad runa iet par dāvanām uz cenām neskatos , tāpēc tam nav nozīmes šobrīd.;-)
18.09.2015 22:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir tādi cilvēki, kas zvaigznes sola nonest no debesīm, bet beigās čiks vien sanāk... Tur pat nav vērts iedziļināties :)
18.09.2015 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu nezinu, nav ko skriet pakaļ tikko iepazītam čalim. Ja būtu gribējis, tad jau Tev padotu ziņu.
18.09.2015 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Ā un man liekas nenormāli dīvaini tādam pirkt dzimšanas dienā jau zelta ķēdīti.. Vai tad tiešām tev tāds izmisums?
18.09.2015 22:16 |
 
Reitings 28384
Reģ: 11.02.2015
viņš man pazvanīja 7 no rīta un pamodināja ar tekstu, ka pēc 5 minūtēm piebrauks pie manis, jo vēlas mani redzēt, lai taisos.

:D wtf, viņš bija skaidrā?? :D
ok, es varbūt veca un skeptiska, bet viņa izdarīšanās izklausās pārspīlēti "romantiskas" un uzspēlētas. Tik ļoti grib uz tevi atstāt iespaidu... tad kāpēc nevar aizvest normālā randiņā? Nenorunāt nākamo tikšanos klubā un nemaukt pie tevis 7 no rīta?
18.09.2015 22:16 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
uz pāris randiņiem izmainīties jau nav nekas traks, kā jau te viena teica, darīs visu, lai maksimāli ātri dabūtu, ko grib. Varbūt arī čalis tiešām pāris dienas apsvēra, ka varētu veidot attiecības, bet nu zinot viņa dzīvesstilu, cik zinu, tādi nemainās. Un zini, kas tajā visā ir visiedarbīgākais? Tas, ka visas zin, ka tādi nemainās, bet viņām tik ļoti gribas noticēt, ka tieši viņa ir tā, kas viņu spēs izmainīt un ka tieši ar viņu būs tā, kā ne ar vienu. Lasot tavu rakstīto, man šķiet, ka tu esi tieši tā, kurai gribas ticēt, ka spēs "pieradināt" klubu meiteņu drāzēju un padarīt viņu par jauku un mīlošu vīru/draugu. Nu es nez, es ceru, ka kļūdos.

Bet atbildot uz jautājumu - neko nedari, tu esi ar viņu mēģinājusi komunicēt, un viņš to ignorē. ja gribēs, pats tevi atradīs, kontakti ir. Nav jāskrien pakaļ.
18.09.2015 22:17 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
babyDoll

Tici man un man IR taisnība.
Tas ir triks. Parasti, kad meitene nedodas viegli rokās, pick up triks ir vinu savaldzinat un tad nozust. To viņs tagad dara, mēģina tevi padarīt tik traku pēc viņa, ka satiekoties būsi gatava kaut uz zemes līst, kaut tik viņs tev pievērstu uzmanību. Un arī pārgulēt.
Saproti, vīriešiem tādā vecumā, īpaši klubu mēbelēm utt čaļiem galvenais ir medības. Tu parāīji, ka viegli neesi dabūjis, bet viņš vienmēr dabū ko grib!!! Saproti, viņam tā ir ego spēle, viņs naktīs nesapņo kā tev rožu lapas uz ceļa kaisīs, bet gan kā savu khmmm kaut kur iebāzīs. Sorry, bet tāda ir realitāte.
Otrs variants ir ka viņam gribēšana pārgāja, pārāk ilgs variants esi.
18.09.2015 22:18 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Piekrītu Reinas teiktajam par visiem 100%. Sameklē kādu, kuram randiņi nenotiek klubos un 7 no rīta (ka tik tas nebija pēc kluba apmeklējuma?)
18.09.2015 22:19 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
reina Jā, tur jau tā lieta ka bija pilnīgi skaidrā, tāpēc es esmu tik ļoti apjukusi. (t)
Vēl kas, ko iedomājos viņš pēc horoskopa ir Dvīnis, tātad divas dabas, tagad iespējams parādās tā otrā. :-D:-D:-D
18.09.2015 22:21 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Pie tam vēl šis čalis izsklausās pēc tāda, kas meičas dabū un pats arī pamet. Varbut viņs tagad sajuta ka jums tur sāk veidoties emocionāla saikne starp tiem randiņiem un nobijās. Tādi tipi parasti baidās iemīlēties, jo tad viņam zudis kontrole un viņiem ir paranoja tikt uzmestiem ar savu narcistisko ego.
18.09.2015 22:21 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Anne Shirley Nav nekāds izmisums, man vienkārši patīk dāvināt dārgas dāvanas ar paliekošu vērtību, tam nav sakara ne ar ko citu. :-)
18.09.2015 22:23 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Dvīnis pēc horoskopa, bet drīz dzimšanas diena? :-D
18.09.2015 22:27 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka būšu pārpratusi, meitene minēja, ka drīzumā ir svētki, ne dzimšanas diena.
18.09.2015 22:29 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Vjeta teorēma Es teicu svētki, ne dzimšanas diena. :-D
18.09.2015 22:29 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Dvīnis pēc horoskopa, bet drīz dzimšanas diena?

Sitas neiet kopā :D Vispār jau dvīņiem ir maija beigas, jūnija sākums :D
18.09.2015 22:32 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
baltaismincis Atkārtojos vēlreiz es teicu, ka viņam drīzumā ir svētki, nevis dzimšanas diena. (t)
18.09.2015 22:34 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Viss skaidrs par tiek svētkiem :) Beeet meitene liecies mierā ar to džeku, klausi ko tev te citas raksta un atver acis. Tu esi jau šausmīgi sasapņojusies par viņu un mēgini vinu visādi idealizēt un attaisnot, bet realitātē viņs ir jākl.. Un visi tie viņa tekstiņi un aprakstītā uzvedība neko labu par viņu neliecina, tikai to ka viņš rikojas pēc scenārija, lai tādam meitenēm kā tu sapūderētu smadzenes.
18.09.2015 22:34 |
 
Reitings 28384
Reģ: 11.02.2015
Ok, ja tic horoskopiem. Jā, vienīgais čalis dvīnis, ko pazīstu, ~30 gados tusē pa klubiem un copē meičas vienam vakaram. Grib romantisko mīlestību, bet negrib :D

Ar čaļiem ir vienkārši. Ja viņš gribēs ar tevi veidot nopietnas attiecības, nečakarēs un nebūs mājienu caur puķēm, jo neviens normāls čalis neatstās atklātu iespēju viņa meitenei saieties ar citu čali, jo viņš nebūs pirmais "iezīmējis teritoriju".

Ja grib tikai gultā ievilkt, uzskatu, tad arī ir visādi šitādi vipidroni, kas meičai no vienas puses liek alkt un zīlēt "vai viņš mani grib?", no otras - nav arī nekādu solījumu un reālu darbību, lai saietu kopā kā pāris.

visas zin, ka tādi nemainās, bet viņām tik ļoti gribas noticēt, ka tieši viņa ir tā, kas viņu spēs izmainīt un ka tieši ar viņu būs tā, kā ne ar vienu.
+++ :D
18.09.2015 22:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
reina
Starpcitu, kad bijām klubā, bijām abi izgājuši divatā ārā uzpīpēt, man zvanīja mans bijušais ar kuru pēc šķiršanās esam palikuši bez naida uz draudzīgas nots, pacēlu klausuli, un pirms vēl biju paspējusi noskaidrot ko ex no manis vēlējās, mans princis man izrāva no rokas telefonu un iebļāva klausulē lai turas no manis pa gabalu beidza zvanu un atdeva man telefonu... kā arī tajā pašā naktī uz deju lūdza cits puisis, viņš iegāza pilnīgam svešiniekam pa seju un pateica, vai tiešām acu nav pierē, viņa ir ar mani?! :-D(t)
18.09.2015 22:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits