Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Jā, nevajag pagātni noniecināt.. Un uzsvērt savas kļūdas, pieredzi ;) Pagātne bija, un nekur nepazudīs! atmiņas, tas ir pats skaistākais kas ir ;) jo mirklis ir pārāk īss. Tāda kā biji tad, vairs nebūsi nekad. Bet biji! Un kādreiz vispār nebūsi :D
20.09.2015 23:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy Cik pozitīvs nobeigums. :-D
20.09.2015 23:52 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Tā ir sasodīta taisnība :D
Neizbēgama ir tikai nāve!

Reāli, domāju , cilvēks dzīvo dēļ mīlestības, dēļ mīlestības ir radīts vispār. Ne jau lai nomirtu. Mīlestība ir mūžīga vērtība! Nebeidzama! Tā ir iespējama , un tā jūs piepildīs ;) (l)(l)(l)(l)(l)
Nav vajadzības te stāstīt, ka redz lielu kļūdu pieļāvu, jaunībā iemīloties ne tajā čalī, un atdevu viņam savu nevainības plīvuru.. Tas ir muļķības ... 8-)8-) Ko tik cilvēks nesastrādā savas dzīves gājumā! Te var rakstīt bezgalīgi.. Bet viens atslēgas vārds ir mīlestība..

Es esmu jutis piepildījumu, tas ir neaprakstāmi, tam nav nekāda sakara ar rozā brillēm, ar apšaubāmām attiecībām, skaistu seksu, iekāri. Tas ir tīrs, un īsts. Tur nevar kļūdīties, tajā sajūtā. Tas ir pāri visam! :-P Un šāda sajūta piepilda cilvēka dzīvi ! Parāda to, ka kaut kas ir , kas ir pārāks par visu.. 8-)8-)8-)
21.09.2015 00:08 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
ja BabyDoll tiecās pēc kaut kā skaista, var jau būt viņas iedomas un rīcība ir apšaubāma. Bet meitene negrib darīt ko sliktu, lai tā komentētu te! (e) Pieņemtu vēl veselīgus padomus .. Bet ne jau šādas muļķības , kuras te runā vairums ..
Jums nav ne kauna, ne goda! Jūs apšaubāt citu sapņus, un tiekšanos pēc laimes, mīlestības , piepildījuma.. Jā, tas viss var sagādāt vilšanos , un sagādās noteikti ne reizi vien.. :D
Bet arī ceļš līdz tam visam, ir jāpanāk , jāizlauž, un jāizpelnās.. Neviens pie rokas neaizvedīs, neviens nepateiks kā rast sev laimi! Bet jūs to gribat darīt, uzņemties. :D

Liecieties mierā... Un uzmundriniet jauku meiteni, kura vēlās iet uz labiem mērķiem :P

Man viņa ir mīļa un jauka ! Un novēlu pirmo reizi laikam, kādam no foruma, visu to labāku.. tā pa īsto ;) :-P
21.09.2015 00:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neapnik no 3 profiliem ar sevi sarunāties?Un vēl dažādus dzimumus tēlot?
21.09.2015 00:20 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Liels paldies Cherry_boy , novērtēju! (l)
21.09.2015 00:21 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Neapnik no 3 profiliem ar sevi sarunāties?Un vēl dažādus dzimumus tēlot?


+++
Slimnieks kaut kāds!! :-D
21.09.2015 00:23 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Redzi kas notiek ? :D Kad pret kādu ir jauks!

:D
21.09.2015 00:28 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.. Šajā gadījumā, karavāna ir BabyDoll ! Un nav svarīgi, vai viņa pēc pāris nedēļām pinkšķēs aukstā dušā , plēsīs matus, vai izbaudīs satriecošu orgasmu mīļotā apskāvienos.. Meitene ir pārāka par jums! Un vienmēr būs ! Reti kurš spēj ieklausīties arī pamuļķos, kādas , jūs, viena daļa te esat.. Viņa to var. un tas parāda meitenes briedumu ;) 8-)8-)8-)
21.09.2015 00:32 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy Vienkārši būtībā ir tā, ka es nekad neapstājos pie pirmajām neveiksmēm. Uzskatu, ka ir jāmācās un jāmāk ar visu tikt galā, jo ja apstāšos pie pirmajiem šķēršļiem nekad mūžā dzīvē neko nesasniegšu. Ja ir problēmas es ar tām cīnos, nevis novēršos. :-)
21.09.2015 00:43 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Eh meitene.. Cik pazīstama man šī situācija, tikai man tad bija 23 un viņam 52, un tagad pēc trim gadiem vel joprojām mokamies... Tādi vīrieši parasti negrib nopietnas attiecības, tikai meklejas apkārt... Silti iesaku ar viņu negulēt, jo kolīdz vins Tevi būs dabūjis ,ar Tevi ir cauri
21.09.2015 00:43 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Tiesām liekas, ka viss ko Tu raksti... It ka es to būtu rakstījusi pāris gadus atpakalj..... Un esmu ļoti nelaimīga, ka savulaik nelikos miera, jo ar citiem vīriešiem normālas attiecības veidot nevaru, bet ar ignorētsju laimīga arī neesmu
21.09.2015 00:46 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Es arī aizgāju pie "savējā" I ciemos, I uz darbu prasīt paskaidrojumus.... Viss beidzas ar to, ka džeks nosauca par stalkeri un draudēja ar policiju.... Esam bijusi kopa pēc tam. Bet laimīga neesmu
21.09.2015 00:48 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
diosa Nu jau viss ir kārtībā, un viņš apzināti nekad nav darījis man neko tādu, par ko man būtu bijis jājūtas slikti vai nelaimīgai. Bet vēlu Tev to labāko un ticu, ka arī Tu atradīsi sev mīlamu un mīlošu vīrieti! Veiksmi! (l)(l)(l)
21.09.2015 00:56 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
ir atšķirība.. Vai vīrietim ir 52 gadi, vai nedaudz pāri 20 ..

20 ir vecums, kad pašpārliecināti čaļi kniebj klubu kucītes. Čalim ir pašpārliecība, ja reiz izskatās ok, nodarbojās ar boksu.. Viņam ir tas , ko var izmantot, nav kautrīguma, un patīk meitenes. Viss ir ok. :-P Čaļi tajā vecumā mēdz drāzt dažādākās meitenes. Un mēdz arī vienu dienu iemīlēties :P

52 gados.. Izklausās pēc izvēles.. Un labi apdomātas izvēles.
21.09.2015 01:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy tā tas lielākoties ir jā. (t)
21.09.2015 10:39 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Galvenais, ka siikais kjirshu trollis tik drukaa savus marasmaatiskos palagus un juutas kaa psihologjijas guru. Savukaart autore - aita sajuusmaa, ka vismaz viens sit plaukstinjas par vinju :-D

Kjirshu trollim vajadzeetu luugt paliidziibu profesionaalam psihiatram, jo adekvaati cilveeki nepublisko savu bijushos pieguleetaaju kailfoto visaas malaas, kaa arii detalizeeti neapraksta savas iedomaataas seksuaalaas darbiibas sievieshu klachu forumaa :-D Nu nav puikam ar galvinju kaut kas kaartiibaa, kameer taadi diivainiishi izpauzhas tikai virtuaalajaa videe, tikmeer vienalga, tachu biezhi vien kljuust biistami sabiedriibai reaalajaa dziivee.

Un glupas taas pieguleetaajas kjirshu trollim bij patraapiijushaas, ja kaada buutu ar smadzeneem, kjirshu trollis jau sen buutu piesists kaadaa vaartruumee, Latvijaa vieglaak taa, kaada citaa valstii, protams, kjirshu trolli aatri vareetu nogaadaat uz piespiedu aarsteeshanos, ar virtuaalajaa videe veiktajaam aktivitaateem buutu vairaak kaa pietiekoshi.

P.S. Bet, jaa, ja jau neviena no taam strupajaam plikbilzhu celuliitdirsaasm neko neuzsaaka, tad tam praatinja un liidzeklju par maz. Bet gan jau reiz siikais punjkjutapa uzrausies.
22.09.2015 11:23 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Arī babniki mēdz mainīties vet vai šis būs tas gadījums,grūti spriedt. Katrā zinā iedot pa muti čalim kurš jau tā knapi turās uz kājām,nekāds varondarbs nav :D Nez ko vinš zarīti ja tā dzērāja vietā tev uzbāztos piemēram muskulaina bodybuidlers?

P.S. Tas ka sit plaustinas par trolla komentāriem jau par īpašu attapību neliecina :)
22.09.2015 11:42 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
uh oh..
kā nu viena ugly bitch nolēja pār mani samazgas :D

pat negribās strīdēties un paskaidrot ko īpaši , tādai zampai ..

Galvenais - vai pati jūti, ka smirdi??? Un vai jūti to, ka BabyDoll smaržo.. Paošņā sarakstīto, cirve!
22.09.2015 16:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
DieKleineHexe
Es Cherry_boy nepazīstu', lai spriestu kaut ko par viņu kā cilvēku un nekad arī neklausos un neietekmējos tajā, ko apkārtējie runā par citiem, ja pati neesmu to cilvēku iepazinusi tad nekādu viedokli/priekšstatu neuzņemos. ;-)
22.09.2015 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits