Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Kakaduu Paldies par rūpēm, bet viņš mani neaiztiks! ;-)
Sema! Jā, jau uzdāvināju. Bija ļoti priecīgs! (l)
20.09.2015 22:14 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Nikola. Kurā vietā es sevi pazemoju? Viņš manā priekšā kāvās tikai vienu reizi, kad aizstāvēja mani. Un es nepriecājos par to, ka viņš kādam sadeva pa muti, jau iepriekš minēju, ka man nepatīk tas, ka viņš kaujās, bet es šajā jautājumā esmu bezspēcīga, nu nevaru es izstāvēt viņam blakus visur, kur viņam sanāk konfliktsituācijas. (t)
20.09.2015 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 1498
Reģ: 17.01.2013
Izstavet blakus? Interesanti, ko tu ar to biji domajusi?
Jus nez cik ilgi nesazinajaties, jo vins tevi ignoreja un nakosaja tiksanas reize, pec ignoresanas seansa, tu meties vinam davinat kediti, vairaku simptu apmera?

Jaa, vins tiesam tevi nepametis... izdeviga esi.
20.09.2015 22:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Protams, te tā vai tā kā pret sienu, bet tomēr... Mīļā meitene, vai tev tiešām šķiet, ka, ja puisim tu esi patiešām svarīga, esi tā īstā un vienīgā, viņam būs vajadzīgs kaut kāds pārdomu brīdis? Labi, pat, ja pieņem, ka tas pārdomu brīdis varbūt būtu nepieciešams, bet jebkurš sakarīgs cilvēks to otram pateiktu, nevis mistiski pazustu, neatbildētu un atklāti ignorētu. Mums sievietēm vairāk valda emocijas, mums gribās visu apsvērt un izsvērt, izdomāt un iztēloties kā būs, tad nu, cik nācies redzēt no vīriešiem - viņi iet un rīkojas vai aiziet. Nu vai turpina čakarēt, kā tavā gadījumā. Viss. Nav nekādu tur emocionālo brīžu un bailes no savām jūtām (wtf, vispār?!).
Es esmu kopā ar izbijušu tusētāju un brunču mednieku, tāpēc es saprotu, ko runāju. Un man šķiet smieklīgi, ka vīrietis, kuram ir patiesas jūtas, slēpjas kā tāda maza meitene un nemaz nebaidās tevi pazaudēt.
20.09.2015 22:33 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Atļaušana sev ņemt telefonu nost un tas, ka sit svešam, kurš tikai vēlējās dejot, nav sevis pazemošana? Man būtu kauns no apkārtējiem, ja pret mani tā izturētos.
20.09.2015 22:34 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sema! Ar to biju domājusi, to, ka man ir arī darbs un citas lietas, un neesmu viņam blakus 24/7.;-)
P.S - Viņš nav materiālists, pilnīgi un galīgi nē. ;-)
20.09.2015 22:37 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
vai , vai !! ak dievs... puisis kādam iedeva pa purnu.. pie tam , izklausās ka vietā...

Ziniet kā man bija nesen.. Stāvēju ballītē pie ārdurvīm, smēķēju, ar draugu , viņa draudzeni.. brauca BMW , es iemetu izsmēķi viņam stiklā :-P:-P Izlēca protams čaļi.. es sagrābu vienam, norāvu zemē, un iedevu pa purnu, otru nometu zemē, atvēzējos :D redzēju ka šim nav variantu, teicu lai liekās mierā! Un viss...

kĀDA BIJA tālākā lieta.. ???

Man ballītē ejot iekšā, klāt pinās drauga draudzene, es izgāju ārā ar viņu mīlinājāmies, bučojāmies.. un citas meičas kuras redzēja to visu, sāka pīties klāt .. :D

reāli, meičām patīk tas viss :D tas ir secinājums..
tas izklausās debīli, bet tas ir acīm redzami..

Un ne man patīk baigi kauties, nekā .. tas ir muļķība.. bet kādreiz var :D
20.09.2015 22:39 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Nikola. Tas notika sekundes laikā, izrāva telefonu, ātri pateica savu sakāmo un viss, nebija gluži tā, ka es biju par to sajūsmā. (t) Un es to pieņemu kā greizsirdības izpausmi, jo tas puisis ne tikai piesējās, bet arī sāka palaist rokas. (t)
20.09.2015 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 1498
Reģ: 17.01.2013
Bet kapec gan tev butu jastav vinam klat?! Vins nav tik mazins, ka aukli vajadzetu.
Un kura bridi tu redzeji tevis aiztavesanu? Vins tacu sita sevis del- jo VINU nepamanija puisis, kurs aicinaja uz deju- tam itnemaz nav sakara ne ar aizstavesanu, ne tevi personiski.
20.09.2015 22:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sema! Nu viņš no sākuma aizrādīja, kad tas otrs puisis mani aicināja dejot, tam čalim nedaleca, viņš sāka palaist rokas un mani apgrābstīt un tad viņš man palūdza lai paeeju malā un sākās kautiņš... Tā tas viss notika. (t)
20.09.2015 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 1498
Reģ: 17.01.2013
Vins aizradija un pec aizradijuma, tas otrais saka grabstities? Kas pie joda?! :D
Izklausaa arkartigi ticami.
20.09.2015 22:51 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sema! Jap, tas čalis bija pārāk daudz izdzēris, jo vispār neņēma vērā un nereaģēja uz aizrādījumu un turpināja man līst virsū. :-/
20.09.2015 22:57 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
BabyDoll...

Es apbrīnoju TAVU pacietību mierīgi diskutēt ar šīm meitenēm :D kā var pacietīgi viņām paskaidrot, es nesaprotu. Bez dusmām utt. Tava pacietība ir ko vērta .. :-)
20.09.2015 22:59 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy
Nu es neiespringstu uz negatīvām lietām parasti, cenšos domāt pozitīvi un pārāk neņemt pie sirds. Katram ir tiesības uz savu viedokli/domām un es uzklausu katru no tiem, lai kāds arī tas nebūtu. Visi tāpat nekad nedomās vienādi un ar to tā pasaule ir interesanta. ;-)
Prieks saņemt pozitīvus viedokļus te no vīriešiem! (l):-D
20.09.2015 23:09 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Cik TEV gadu??
20.09.2015 23:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Viņas melo labāk-cosmo online variants 24/7 :-D
20.09.2015 23:13 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy 20. ;-)
20.09.2015 23:14 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Ok , paldies , tagad zināšu, ka 20 gados meitenes mēdz būt arī prātīgas un mīļas.. (l)(l)
20.09.2015 23:21 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man arī bija tāds mans babņiks.Tikai vecuma starpība cita,čalis laikam sanāca babņiks un vēl pedofīls,jo man bija 16,viņam 23.Bet tās jūtas mūžam neaizmirsīšu.Viņš zināja ko un kā darīt,lai meiteni padarītu pilnīgi traku.Atņēma manu nevainību un pazuda,sāka satikties ar savu pirmo mīlestību.Kura pēc tam atšuva viņu un es gāju viņu žēlot,aizgāja mums līdz tādam friends with benefits,man nevajadzēja neko vairāk tikai iespēju būt ar viņu,ko viņš darija,kad manis nav,man bija kaut kā pilnīgi vienalga.Viņš pārvācās uz UK,bet man vēl divus gadus pēc tam sāpēja sirds,jo lai arī pirmo laiku uzturējām kontaktu,pēc tam viņš pārstāja atbildēt.Tagad žēl,ka es atdevu viņam savu nevainību un,ka viņš bija mana pirmā mīlestība un vispār pirmais it visā,gribētos,lai viņa vietā būtu bijis kāds,kas būtu bijis tā vērts.Kaut gan teikt,ka es nožēloju,arī nevaru,tai laikā es biju laimīga.
Un viņi tā dara.Stāsta cik īpaša esi,cik satriecoša,nekad tā neesot juties,kad viss tiek līdz gultai,viss arī izbeidzās.Mums laikam tas tikai tā dīvaini turpinājās.
20.09.2015 23:25 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Cherry_boy Nu visus jau nevar šķirot pēc vieniem kritērijiem! (l)
Harmony No vienas puses traki, bet no otras ir arī pozitīvas lietas tajā visā galvenais ka Tu biji laimīga, tajā brīdī domāju nekam citam nebija nozīmes. (l)
20.09.2015 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits