Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Jā, nu Ģirt, Tu nu esi īstais kurš zin par šīm lietām perfekti. :-D
boom,boom. :-D
20.09.2015 14:02 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
a kāds zin perfekti?? ko ?? :D :D
neviens nezin.!! Bet ko dara?? Nozākā cilvēku! :D Meiteni, kura ar jums padalās tiešām sev būtiskā lietā, cerot uz ko pozitīvu šeit, uz uzmundrinājumu, uz padomu no lielākām meitenēm, sievietēm..

Bet es cik lasīju, ir noriešana... suņu kvankščēšana un ūjināšana ..
20.09.2015 14:08 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
es jums sen būtu pateicis - ejiet dirst !

Bet babydoll ir līmeni augstāk, un pilnīgi normāli ar jums vēl vispār runā.. palasiet ko viņa raksta.. un padomājiet ar galvu.. tā meitene ir tiešām gudra! un ļoti adekvāti iesaistās diskusijā, adekvāti un mierīgi reaģē uz apvainojumiem utt..

tāpēc es viņu redzu kā līmeni augstāku kā jūs, rējējas :P
20.09.2015 14:12 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Nookie Prieks dzirdēt kādas pozitīvas atsauksmes arī no vīriešu kārtas pārstāvja. (l)
20.09.2015 14:27 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, re - ja saskati Nookie un savā sapņu princī līdzīgas iezīmes, tad mēs varētu pat atļauties pareģot nākotni un izstāstīt tev, kur tu pēc tam varēsi atrast publiskotus savus kailfoto :-D
20.09.2015 14:42 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Izlasīju pirmos un pēdējos komentārus...

Lai taču BabyDoll dara, ko vēlās, iegūs pieredzi un būs ok. Viņas lēmumi, pašas dzīve. Neviens taču iespaidot viņas lēmumus nevar. Sanāks vēlāk raudāt, lai raud. Nu, ja tomēr izdosies autorei ar to džeku kaut kas normāls, lai priecājas. Lai dara, ko grib.

Nav jēgas izteikt padomu, ja tāpat neieklausīsies. Galva uz pleciem ir, tā kā lai domā pati, ko grib darīt!
20.09.2015 14:47 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Deemons12 tēlo baigi gudro, bet pati ir nevainīga un nekad nav bijušas pat attiecības.
20.09.2015 14:50 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Deemons12 tēlo baigi gudro, bet pati ir nevainīga un nekad nav bijušas pat attiecības.

:-D:-D:-D
20.09.2015 14:52 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Ak jā, tu tak esi baigi neatkarīgā , kam attiecības nevajag.

Muļķo vien sevi tālāk. Gan jau esi neglīta.
20.09.2015 14:54 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
NordicBelle Nevienā brīdī neesmu kādu ar viņu salīdzinājusi. :-)
20.09.2015 15:17 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Ak jā, tu tak esi baigi neatkarīgā , kam attiecības nevajag.

Muļķo vien sevi tālāk. Gan jau esi neglīta.

Erdogan Jašeran,

nekad neesmu sevi uzskatījusi par skaistu! :-D:-D:-D Lai gan daži civēki ir teikuši, ka esmu simpātiska, glīta meitene...

Un nemaz nedomāju, ka esmu neatkarīga, kam attiecības nevajag! :-D:-D:-D Bet gan uzskatu sevi vēl par nepieaugušu meiteni, kura negrib tāpat kā viņas mamma un abas māsas agri tikt pie attiecībām un bērniem, neizbaudot to, ko dzīve var sniegt! :-D:-D
Vienkārši neesmu nobriedusi attiecībām! Esmu divdesmitgadniece, kas nav pieaugusi! Grūti saprast? Citi pieaug ātrāk, citi vēlāk. Es vēl ne.
Tikko no laukiem, uzsākts mācīties Rīgā. Beidzot no vecāku mājas ārā, sākt nobriest. Pārvarēt kautrību. :-D Studēt un sākt strādāt, kad darbs tiks atrasts. Plāns.

BabyDoll situācija attāli līdzīga manas māsas situācijai, tāpēc arī šeit ierakstīju! Nav jēgas dot padomu, pat ja prasa, ja tāpat neklausīsies!:-D:-D
20.09.2015 15:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autore labi zin ka puisis nēsās ap kaklu zelta ķēdīti ar kulonu? Vēl bokseris:-D
20.09.2015 15:38 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Deemons12 Manis izveidotajā diskusijā kopumā ir 211 komentāri, un es esmu izlasījusi katru no tiem no A-Z! ;-) Un nav tā, ka es neieklausos, es ieklausos, respektēju un izvērtēju katru viedokli individuāli, saprotu, ka lielākā daļa meiteņu šeit uzskata, ka man no viņa būtu jāturas pa gabalu, patiesībā procentuāli vislielāko tieši šādu reakciju arī iepriekš paredzēju, taču es izmantošu visas iespējas. :-) Nu nebūs dzīve vienmēr rožu dārzs un es uzskatu, ka tas ir tikai pozitīvi, ja ir uz ko tiekties nav un nekad nebūs liftu uz panākumiem, taču es, lai arī klupdama un krizdama iešu uz mērķi, es tomēr iešu un neapstāšos. Es nebaidos dzīvot! ;-)(l)
20.09.2015 15:42 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Rīdziniece Jā, viņam patīk nēsāt zelta un sudraba ķēdītes, viņam pāris ir kuras viņš uz maiņām nēsā, domāju ka ar to nebūs problēmu. ;-)
20.09.2015 15:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu nebūs dzīve vienmēr rožu dārzs
Dzīve nudien nav rožudārzs.. tā negaidīti mēdz piespēlēt dažādas likstas, nepatīkamus mirkļus, problēmas.. Tāpēc jau daļai tas šķiet jocīgi, ka Tu apzināti izvēlies sev vīrieti, kas jau tik neilgā pazīšanās posmā ir visai problematisks un rada kreņķus :)
20.09.2015 15:46 |
 
Reitings 10
Reģ: 22.05.2014
Man pašai nav bijusi saskarsme ar šāda tipa vīriešiem, bet man tuvai draudzenei gan.

Puisis ap gadiem 30 tai laikā bija kārtīgs meiteņu mīlis. Nepārspīlējot katru nedēļu cita meitene. Un jā, sāka tikties ar manu draudzeni un tagad pāris gadu vēlāk abi dzīvo kopā, taisās precēties un plāno bērnu. Un meitene ir priecīga un laimīga, ka bija tā īpašā, kas puisi izmainīja utt.
Bet
Puisis/vīrietis (ja nu par tādu viņu var vispār nosaukt) viņu nepārtraukti krāpj visu attiecību laiku bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Jā viņam ir viņa meitene, ko viņš it kā mīl un lolo un prec, bet tāpat vajag vecos ieradumus turpināt. Meitene protams ir informēta par to, bet visi citi ir apmelotāji un negrib saprast to, ka viņa taču ir tā īpašā sevišķā, kas pārvērta meitu ģēģeri ģimenes cilvēkā.

Tā kā mans ieteikums ir tomēr būt uzmanīgai un turēt acis vaļā, jo arī šāds scenārijs ir iespejams.
20.09.2015 17:37 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Ilze171 Kāzas es noteikti tuvākos pāris gadus vēl neplānoju, tāpēc par to īpaši nedomāju šobrīd. ;-)
20.09.2015 18:11 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Katra jau grib būt tā īpašā. Kaut kas tajā no glābējas - Kristīnes sindroma.

Skaidrs, ka nevienā neklausīsies, bet šinī gadījumā mani vairāk satrauktu nevis puiša babņika reputācija, bet varmācīgums un neadekvāta agresivitāte. Tās nav nekādas bruņinieka pazīmes, bet labākajā gadījumā liecina par primitīvismu un aprobežotību, bet sliktākajā - par psiholoģisku problēmu, un tas nozīmē, kā jau meitenes rakstīja, pa sitienam reiz vari trāpīties arī tu.
20.09.2015 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Tu uzdāvināji jau to ķēdi? Ja nē, tad varbūt padomā kā viņš, un jebkurš cits, reaģētu uz tādu dāvanu- viņa mani grib, ir samīlējusies- viegls mērķis. Uzdāvini par piemiņu atslēgas piekariņu vai citu sīkumu, kas par tevi atgādina.
20.09.2015 19:51 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Lasu un nesaprotu- trollis vai aita.(t)
Ja nu tomēr nav trollis, tad kā tāda vardarbība no viņa puses Tev var likties pieņemana? 20 gados priecāties par to, ka viņš kādam pa muti sadevis, ka tev neļauj pa telefonu runāt? Nu kur var šitā sevi pazemot?
20.09.2015 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits