Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Autore, Tu esi tieshaam duma vai tomeer izliecies?

Ka pret Tevi nekad nepacels roku, vareesi kladzinaat, kad buusi vismaz dazhus gadus padziivojusi kopaa ar viirieti, izbaudiijusi dazhaadas situaacijas, kaa arii redzeejusi sho viirieti dzeerumaa/nokaitinaatu liidz baltajaam peliiteem savas vainas deelj utt/u.tml.

Telefona raushana no rokas tikko sastaptam skukjim un doshana pa seju par neko nejausham chaliitim par iipashaam praata speejaam un adekvaatu psihi neliecina.

Kjeede chalim buus, domaaju, ka tagad jaapieskanjo gredzens, te vari smelties idejas, vari pasuutiit arii iegraveejumu, sava vaarda pirmo burtu utt/u.tml

http://www.sudrabanams.lv/lv/zelta/rota/gredzeni/748/gredzens.htm
20.09.2015 11:58 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
DieKleineHexe Tev laikam dikti patīk paņirgāties par cilvēkiem. Paldies, gan pati atradīšu visu ko man vajadzēs! ;-)
20.09.2015 12:01 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, man patiik panjirgaaties par taadiem, kuri "glupi " uzvedas (l)

P.S. Jauku dienu 8-)
20.09.2015 12:03 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
@ Spēļu mazulīte

viss ar Tevi ir kārtībā... ;) no šiem padomiem TU maz ko iegūsi. Publika te ir tāda, kuras ir pa dzīvi aplauzušās ne reizi vien, un kritika nāk no viņām ārā katrā komentārā.. Bet , tā ir viņu problēma :P
Arī tavs stāsts, un pieķeršanās šim cilvēkam var izvērsties par ko lielisku un skaistu, un kāpēc pēc tā netikties, pēc tā ko vēlies.?!?? Lai kādas sliktās lietas netiek pieminētas! Ej pēc tā, un ja viss būs pareizi, TEV panāks pretī ;)
Tām kuras cīnās, agri vai vēlu viss sanāk ;) Labi piemēri manā dzīvē netrūkst! Viss bus labi, nebaidies! Mīlestības vārdā pašlabums ir lieks, tas ir jauki ka viņam sagādā dāvanu utt.. pavēro gan mazliet, un mēģini saprast, kādā lomā pati atrodies ;) to tikai pieskati un izvērtē .
20.09.2015 12:04 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
tas bija domāts - babydoll
20.09.2015 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Ja grib kauties, lai kaujās, viņš tāds vienkārši ir, man pietiek ar apziņu, ka pret mani nekad roku nepacels, tieši otrādi, aizstāvēs. Un man patīk, ka mani šad tad pakontrolē, vismaz redzams, ka cilvēkam rūp un nav vienalga.


Jo tālāk, jo trakāk :D
20.09.2015 12:06 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Nookie Paldies liels! (l) Tādi cilvēki, kā Tu vēl vairāk iedvesmo cīnīties un nepadoties! Galu galā, uz saviem sapņiem ir jāiet, un būtībā man nekad nav bijušas problēmas uzspļaut sabiedrībā pieņemtajiem stereotipiem, par to, ka vienmēr viss ir jādara vīrietim. Manuprāt soļi jāsper uz priekšu ir abiem, un es nebaidos tos spert šad tad arī pirmā. (l)
Jauku dienu un lai Tev viss izdodas, prieks, ka ir vēl tādi cilvēki, kuri nav pilni negatīvisma! (l)
20.09.2015 12:12 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Skaties,ka drīz Tev Nookie (jeb Ķiršu zēns) nesāk privāti rakstīt un aicināt uz kādu randiņu (cerot uz kādu zelta ķēdi vai ko tamlīdzīgu) :D
20.09.2015 12:16 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Man patīk ķiršu zēna (kaut haotiskais) godīgums. Turklāt viņš savu piedāvājumu ir izplājis pilnībā, nav jāņem kaksis maisā! (Skatīt pēdējo lapu diskusijā Latviešu sieviešu seksualitāte!)

Tā kā - es teiktu, ka Nūkijs ir labs kandidāts mierinātāja/ plāstera vakancei, ja nu gadījumā ķēdīte diskusijas centrālo objektu nekavēs pēc seksa pacelt cepuri un doties atpakaļ klubu dzīvē.
20.09.2015 12:21 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
awww.. BabyDoll

Tu esi tik jauka !(l)(l) Var just, ka esi forša meitene, kura man nemaz nespīd.
Atliek man novēlēt TEV tikai to labāko! Lai arī esi mazliet pa mākoņiem, bet tas ir pats labākais meitenēs ;) jums nav jābūt piezemētām .. Tu dari visu pareizi, un domā pareizi.
Protams Tevi nopels un noniecinās, foruma visu gudrās, un pieredzējušās ..
Tas ir tikai normāli.. Bet atceries, bieži vien jo skaļāka kritika, jo pareizāka ir tava rīcība ;)
Izbaudi dzīvi zaķenīt, TU vēl neesi sabojāta, tāda kā viņas, un varbūt nekad nekļūsi (l)(l)
20.09.2015 12:21 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nākamreiz zināsi,ka kājas uzreiz jāpaver, citādi puisim atkal nāksies padomāt.
20.09.2015 12:34 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Paldies Nookie ! (l)
20.09.2015 12:57 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
BabyDoll

Vēlu veiksmi. hug (l)

Tu esi tā, kura man patīk pēc rakstītā ! 8-)8-)
Un tas ir baigais retums ..
20.09.2015 13:07 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Nookie Kas tieši ir retums, meitenes, kuras dāvina dārgas dāvanas? :-D
20.09.2015 13:14 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
Nē,
meitenes kuras tā raksta, un kuras nekautrējās stāstīt par tādām lietiņām .. arī par to dāvanu, utt.
tas viss ir super mīļi ;) (l)(l)
es gandrīz nekad neesmu saņēmis tādas dāvaniņas, bet es būtu ļoti priecīgs, ja mana draudzene man ko tādu uzdāvinātu :P
20.09.2015 13:23 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
un visi puiši kādu laiku trako... ;) atkarīgs no tā, kurā periodā viņi ieguvuši pašpārliecinātību, pārliecību par sevi..
citi agrķ, citi vēlāk.. bet čaļi kad to iegūst, to sāk izmantot.. tas ir ok, ja viņš savos gados uzvedās kā mačo.. tas jau nemaina to, ka cilvēks tiecās pēc attiecībām.. nav tāda termina- klubu tusētājs, vai čalis, kurš grib tikai izdrāzt.. visiem pienāk tā reize, kad ir kāda meitene , ar kuru gribās pa nopietno.. un lielākā daļa kuri ir attiecībās, savu laiku klubos ir notusējuši, līdz satikuši īsto ;)
20.09.2015 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Skatos, ka autore ir sadziedājusies ar ķiršu zēnu. Tev tie idioti laikam pievelk, bet pati jau arī neesi apveltīta ar racionālu domāšanu.
20.09.2015 13:37 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
es to nesauktu par sadziedāšanu.. es vienkārši izrādu patiku pret autori, man tiešām ir patīkami lasīt viņas rakstīto.. un viņas izvēle ir to pieņemt pozitīvi, neitrāli , vai negatīvi.. Meitene pieņēma pozitīvi, un viss ir forši.. Forumā beidzot kas patīkams :P

a jums atkal slikti.... redz idiots kaut kādu muļķi sadziedājies..
tak ejat ratā :D :D un turpiniet liet čugunu tālāk..
20.09.2015 13:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Blonde on Blonde Es neesmu ar nevienu sadziedājusies. ;-)
Idioti? Ja vēlies, vari to apzīmēt arī tā, bet manā uzskatā, pateicoties man cilvēks ir saņēmis sevi rokā un pārvērtējis prioritātes dzīvē. Manuprāt puisim dēļ kura izveidoju šo diskusiju bija nepieciešams cilvēks, kurš viņam notic. Es noticēju un kāpu pāri visām grūtībām un domāju, ka viņš to sajuta. ;-)
20.09.2015 13:56 |
 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
un pasaki man tādu lietu! kurš cilvēks domā racionāli, kad ir iemīlējies? jūs te taisāties par gudrajām, bet pamuļķes esiet tieši jūs!! padomdevējas!. Kas jums liedz uzmundrināt jauno meiteni?? Veselīgi pabrīdināt. Visi ir gājuši cauri dažādām attiecībām, mīlestībai utt. Katrs saprātīgi domājošs cilvēks sapratīs, ka te ir vajadzīgs uzmundrinājums , un veselīgs padoms, labs padoms.. nevis suņu rējieni un noniecināšana, apsaukāšana .. (e)(e)(e)
20.09.2015 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits