Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai vērts spert pirmo soli?

 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
Sveikas,

jau kādu laiku mani ļoti interesē viens puisis, neesam personīgi pazīstami, taču zinu vārdu, uzvārdu, nedaudz informācijas arī par viņu pašu. :-D Ikdienā bieži sanāk tikties, saskrieties, jo netālu viens no otra dzīvojam. Pēdējā laikā manu prātu nenodarbina neviena jēdzīga doma, visu laiku tikai viņš. Zinu, ka viņš ir ļoti kautrīgs, tādēļ no viņa puses, domāju, man maz cerību sagaidīt pirmo soli, un lai gan sevi nemaz nesauktu par kautrīgu, neesmu no vispašpārliecinātākajām būtnēm, kas, protams, visu par sarežģī, TAČU beidzot esmu nolēmusi uzsākt sarunu pirmā un būt pirmā soļa spērēja...

Zinu, ka nekad neuzzināšu viņa patiesās domas par mani viņu neiepazīstot, taču vai kas vairāk par acu skatieniem jums no puiša ir devušas zīmi, ka viņš ir jūsos ieinteresēts?

Pirmo reizi dzīvē šāda situācija un labprāt uzzinātu jūsu pieredzi, ieteikumus, varbūt kādu padomu vai arī, kā šāda vai līdzīga situācija ir izvērsusies jums. Apzinos, ka neko jau nevarētu zaudēt šādi rīkojoties, taču apziņa, ja pēc atraidījuma diendienā nāktos atkal ar viņu satikties mani laikam baida visvairāk. :-(

Vai, par daudz jau ieslīgu, bet, paldies, meitenes par jūsu atsaucību!
05.09.2015 18:11 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Pieredzē gan nevarēšu padalīties, taču vēlos Tev novēlēt veiksmi! Manuprāt, ļoti forši, ka esi izlēmusi spert pirmo soli, tas noteikti atmaksāsies!
Lai izdodas! :)
05.09.2015 18:24 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Ir veerts, arii sievietei buutu jaaspeej spert pirmo soli. Taas, kuras vienmeer to gaida no viiriesha, reizeem taa arii paliek gaidot. Ja es buutu tikai gaidiijusi, shodien iespeejams, nemaz nebuutu preceeta, jo viirs bija ljoti kautriigs. Zinaaju, ka intereseeju, visu laiku uztureejaas manaa tuvumaa, veeroja mani, kad domaaja, ka neredzu, it kaa starp citu runaaja par mani ar cilveekiem, kas mani paziist. Ar domu, ka dziivojam tikai vienreiz, piegaaju un uzaicinaaju uz vakarinjaam un viss aizgaaja.

Kas par to, ka peec tam katru dienu jaaredzas? Juus tachu pieaugushi cilveeki droshi vien, abi saprotat, ka iepaziishanaas ne vienmeer norit taa, kaa kaadam veeleetos. Nesanaaks, nesanaaks, dziivosiet taalaak kaa parasti.
05.09.2015 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Ir veerts, arii sievietei buutu jaaspeej spert pirmo soli. Taas, kuras vienmeer to gaida no viiriesha, reizeem taa arii paliek gaidot.

pilnībā piekrītu :) , kas nemaz nemēģina, tas paliek ar nožēlu , nezinādams rezultātu.
Man atkal sanāca, ka nemeģinaju , bet ļoti grbēju, puisis mani pamanīja un uzrakstija, sākumā dēļ ārienes, vēlāk jau iemīlējas manī pašā. Pagaidām viss stadijā (l)
05.09.2015 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 3031
Reģ: 13.11.2011
Vienreiz spēru pirmo soli, ja tā var teikt. uzrakstu simpātijai, ka esmu redzējusi viņu sapņos :D viņš bija no manas skolas, tātad mēs arī nejauši uzskrējām viens otram virsū. dažas dienas sarakstijāmies un tas arī bija viss, tālāk nekas nenotika.

Vēlu Tev veiksmi! (l)
05.09.2015 18:30 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
Ir veerts, arii sievietei buutu jaaspeej spert pirmo soli. Taas, kuras vienmeer to gaida no viiriesha, reizeem taa arii paliek gaidot.


+++
05.09.2015 18:31 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Sarunas uzsākšana nav riskants solis. Galvenais izdomā jēdzīgu sakāmo, lai neizklausītos pēc tizlenes. Labāk jau būtu uzdot kādu jautājumu, jo, ja džeks ir kautrīgs, tad uz tevis teikto "šodien jauks laiciņš" varētu atbildēt arī ar "mhm" un viss.
05.09.2015 18:34 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
ja džeks ir kautrīgs, tad uz tevis teikto "šodien jauks laiciņš" varētu atbildēt arī ar "mhm" un viss.


:-D:-D

Teksta mekēljumi arī vēl stadijā, visvairāk sliecos uz "varbūt vēlies iepazīties?" vai uzaicināt uz tikšanos, it kā jau vecā labā klasika, bet nekas oriģinālāks prātā nenāk

visu laiku uztureejaas manaa tuvumaa, veeroja mani, kad domaaja, ka neredzu, it kaa starp citu runaaja par mani ar cilveekiem, kas mani paziist


Prieks, ka jums viss tik jauki sanāca!(l) Esmu pamanījusi, ka viņš mani ir vērojis brīžos, kad neskatos, bet ar nožēlu jāsaka, ka es pati visbiežāk novēršos, ja par ilgu mums savstarpējais acu kontakts, jo tāda sajūta, ka kā maza meitene tādos brīžos sarkstu un bālēju
05.09.2015 18:47 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
ee man tikko tieši tāda pati situācija :D Arī ar puisi kaut kā nemanāmi visu laiku saskrējāmies. Arī zināju gan vārdu, gan kko par viņu nedaudz, taču pazīstami nebijām. Paskatījos draugos vienu reizi. un tad sākās - viņš arī paskatījās, tad vēl vienu dienu, tad otru, pēc tam saspieda "man patīk" bildēm un viss :D Tad es sapratu, ka kautrīgais tipiņš :D Tad mēs viensotram tā čekojām profilus kā bērnudārznieki, un es vnk pirmā aizrakstīju un sāku sarunu.

Tad nu sākām sarakstīties. Bet nu laikam jārēķinas, ka šitādi vīrieši arī būs turpmāk laikam jābīda. Vismaz man tā liekas, jo manā gadījumā saka, ka patīk, grib satikt, sen jau ievērojis, bet nu jau man sāk mazliet apnikt pirmajai vienmēr uzsākt sarunu :D

Bet nu mēģināt vajag, nav taču, ko zaudēt ;)
05.09.2015 18:51 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Sonora_S Sapāk nesper, jo tev vajag tādu veci, kas nemīž. Savādāk tu bndžā mīzēja, čalis bundžā mīzējs un jums abiem piedzims tramīgi un mīzelīgi bērni.
05.09.2015 20:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
"Varbūt vēlies iepazīties?"gan nevajag teikt, baigi tizli skan. Bet jāatzīst, ka grūti iedomāties, ko vispār varētu pateikt kautrīgam vīrietim, kurš, iespējams, nepratīs piespēlēt Tavam sakāmajam. Varbūt vienkārši satiekot, uzsmaidi, sasveicinies un ja viņš šķiet atsaucīgs, saki, ka ej uz kafejnīcu dzert kafiju, un vai nevēlas tev atnākt līdzi. Tipa, sagribējās kādu kompāniju. Bet vispār tam vajag drosmi un augstu pašapziņu. Un var taču arī vienkārši uzrakstīt sociālajos tīklos. Pasaki, ka nejauši pamanīji.
05.09.2015 21:11 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Jā, bet tas tikai tad, ja bijis kāds ciešāks acu kontakts, jo laikam būtu dīvaini tā uzklupt svešam vīreitim uz ielas, ja kontakta nav nekāda :D Pirmais patiesībā būtu sākt veidot acu kontaktu un sākt sveicināties. Kaut gan, pēc etiķetes tomēr pirmais dāmu sveicina vīrietis. Tā kā, darbojies ar acīm! Ja nekas neveidojas, tad neko.
05.09.2015 21:21 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vīrieši uzaicinājumu no sievietes puses vairumā neuztver tik briesmīgi kā sievietes no vīrieša puses. Iespējams, ka viņš baidās no noraidījuma, tāpēc baidās tev pateikt, ko domā, ja vien domā kaut ko par tevi. Jā, droši atklāj viņam savas domas, jo tad viņš var atraisīties.
05.09.2015 21:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
vairumā gadījumu
05.09.2015 21:42 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2015
Kāpēc gan ne? Var sākt ar sarunu par kādu neitrālu tēmu, pajautāt kaut ko par viņu pašu un tādējādi nodibināt tuvāku kontaktu, un tālāk - atkarībā no situācijas.
05.09.2015 22:57 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es uzskatu, ka nevajag baidīties spert pirmo soli, jo sliktākais variants nav atraidījums, sliktākais variants ir mūžīgi pārmetumi sev par to, ka nemēģināji. :)
Pati esmu spērusi pirmo soli, nenožēloju. Vīrietis ar kuru tikos pēc tam atzina, ka nebija neko uzsācis, jo esmu atstājusi iedomības kalngala iespaidu, liekot viņam domāt, ka esmu tāda ledus karaliene, ka labāk nemēģināt tuvoties :D Pēc tam par to tikai pasmējāmies, priecājos, ka toreiz kāpu pāri savām bailēm un uzrunāju viņu. :)
05.09.2015 23:15 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.09.2015
Meitenes, paldies par atbalstu, uzreiz kaut kā drosme vairāk sāk parādīties:-)
Nolēmu vēl tomēr nedaudz pārbaudīt, kā tad ir ar uzmanības izrādīšanu no viņa puses, un tad doties klāt.

It kā jau laba doma par vēstulītes nosūtīšanu soc.tīklos, bet diezgan sen jau esmu sev nosolījusies, neiepazīties šādā veidā, īpaši, ja to cilvēku diendienā īstajā dzīvē redzu, jo diezgan muļķīgi liekas sarakstīties, ja tev arī dzīvē ir lieliska iespēja iepazīties, šādā situācijā kaut kā pavisam justos kā kautrīguma kalngala iemiesojums :-D Protams, cita lieta, ja cilvēks ir pavisam nezināms.
06.09.2015 11:32 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Jā, ir vērts spert pirmo soli!
06.09.2015 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)