ZPD

 
Reitings 1
Reģ: 04.09.2015
Sveiki!

Lieta tāda, ka skolā jātaisa zpd (zinātniski pētnieciskais darbs), taču nespēju izdomāt tēmu, kura būtu tiešām aktuāla un nederīga. Es vēlētos veidot bioloģija, ķīmija, veselības mācība, vides zinātne - kādā no šiem priekšmetiem.. Varbūt kādam ir kas interesants padomā vai varbūt ir kāda ieja saistībā ar šo. Ar prieku un pateicību izlasīšu jūsu idejas..
Paldies jau iepriekš :)
04.09.2015 20:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es reiz rakstīju par kapu kultūru Latvijā. Bija tiešām interesanti :)
05.09.2015 01:13 |
 
Reitings 50
Reģ: 09.08.2015
Olīvija4
++


Piekrītu Olīvijas komentāram. ZPD ir jāveido par tēmu, kura patīk un ir saistoša ,un kuru vēlētos studēt pēc vidusskolas beigšanas.

Diemžēl ar ķīmiju un bioloģiju vairāk esmu uz JŪS nevis TU , tapēc nevarēšu neko ieteikt par tēmas izvēli, bet vari apvaicāties skolotājai, kura Tev palīdzēs ar ZPD. Es izvēlējos tēmu kopā ar ZPD vadītāju un nenožēloju. Tēma patika un bija prieks strādāt.

Un par noformēju - vēl tagad atceros kā stundu pirms manu darbu jāved tālāk uz Jelgavu, mocījos ar noformēju, jo pie sveša datora viss noformējums pārleca un izmainījās. To izstudē kārtīgi, lai pēc tam nav sarežģījumi.

Lai veicas ar tēmas izvēli un darba rakstīšanu!(l)
05.09.2015 11:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.06.2014
Aktuāla tēma, manuprāt, ir apskatīta filmā Cowspiracy - par to, ka īstenībā galvenais iemesls klimata izmaiņām ir liellopu audzēšana, nevis kaut kādas tur izplūdes gāzes, fabriku dūmi utt.
Manuprāt, būtu interesanti sadarbībā ar kādu liellopu audzētavu apskatīties, cik lielu ekoloģisko pēdu atstāj Latvijas govis - tipa cik daudz ūdens, pārtikas, elektrības utt tiek patērēts, lai saražotu 1 kg gaļas.

Kā arī būtu interesanti uzjautāt, kāpēc neviena ar vidi saistīta NGO Latvijā šo jautājumu neadresē (piem., Pasaules vides fonds runā tikai par bla bla bla rūpniecību) un kurš viņiem par to maksā :D.
05.09.2015 12:28 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.10.2015
Oi... raksti par vēsturi... tur jau to tēmu tāāāds klāsts. Piemēram: 20.gs. mode :-)
06.10.2015 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits