Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Masāžas saloni

 
Reitings 122
Reģ: 24.03.2013
Čau! :-)
Šogad savai krustmātei esmu nolēmusi uz vārda dienu uzdāvināt kādas masāžas dāvanu karti. Varbūt jūs zināt un varat ieteikt kādu superīgu masāžas salonu? Šoreiz ne klasisko masāžu (un šokolādes masāžu arī ne, jo uz to jau ir bijusi), bet kaut ko citādāku. Tā var būt, piemēram, medus vai karsto akmeņu masāža. Internetā, protams, var atrast viskaut kādus variantus, taču šoreiz vēlos uzklausīt jūsu piedāvājumus pēc pieredzes. Arī vēlams cenas saprātīgas. (kā jau uz vārda dienu) :-)
04.09.2015 19:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.masazas.lv/ajurvedas-masaza/

udvartana – procedūra ādas veselības stāvokļa un izskata uzlabošanai. Uzlabosies asinsapgāde un tiks noņemtas atmirušās ādas šūnas. Pēc seansa āda kļūs zīdaināka, maigāka un elastīgāka, bet pieskaroties tai sajutīsiet svaigumu.
04.09.2015 19:10 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es pirms paris nedeljam biju borneo spa ar davanu karti, tur bija piilings+ masaza. pati vareju izveleties kadu pilingu un masazhu grib kombineet. es njemu zemenju pilingu un shokolades masazhu. Bet tur vareja visadas izveleties. vari nopirkt tadu un,kad krustmate zvaniis pieteikties, pati vares izveleties kadu veidu grib
04.09.2015 19:15 |
 
Reitings 122
Reģ: 24.03.2013
stiprais_dzimums O, super! Paldies!

Varbūt vēl kādai ir ieteikumi?
04.09.2015 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits