Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu gaume attiecībā uz sieviešu stilu

 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Virsraksts tāds neprecīzs, bet nezināju, kā lai citādāk pasaka :-P Tātad, kas no jūsu apģērba/frizūrām/manikīra visvairāk nepatīk/patīk jūsu vīriešiem? :-)
Vai ir kas tāds, par ko jūsējie šausmās saķer galvu? Un, ko darāt? Velkat tik un tā, vai ir kads kompromiss? :-D
Manējam nepatīk džinsi bez kabatām, kurpes ar bantīti, ļoooooti nepatīk nekas puķains, pogājams, blūzveidīgs un no šifonīga auduma. Un man ir viena blūzīte, kas atbilst visiem parametriem, ko viņš vēlas pa kluso izmest :-D Tā kā arī viņš mēdz vilkt kaut ko, manuprāt, pabriesmīgu, tad arī es velku tās drēbes, briesmīgo blūzi tikai, ja neejam kopā :-P
Bet visskaistākais, ko es varētu uzvilkt, viņaprāt, ir ādas legingi :-D Patīk garās kleitas, svārki, svītrainas maiciņas, mati astē un tikai un vienīgi franču manikīrs :-D Un, kas ir dīvainākais, kas jums piestāv, pēc vīrieša domām?
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Manejam gan nekas nav pret UGG un leggingien , kaa jau teicu vinam patik, kad satuntuledjos un izskatos eerti. Lai gan man majas ir vieni UGGI pati tik pares reizes uzvilku un vairs nepatika.

Pukainaas omes bluzes ar vinam patiik, jo parasti velku ar pencil skirt un tie vinam dikti patiik.

Nekad nav nacies dzirdet "tu to vilksi?" .
04.09.2015 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 109
Reģ: 05.01.2010
Būs iemesls uzjautāt, kas nepatīk, jo ne reizi nav izrādījis nepatiku pret kādu manu apģērba gabalu :-) Viņš vairāk norāda uz vīriešu apģērbiem, kas nepatīk :-D Zinu, ka nepatīk izteikti hipsterīgs apģērbs, omes adītās jakas un šauras džinsu bikses (citēju: "burkānbikses") čaļiem :-D
04.09.2015 21:07 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Mani tiešām izbrīna, ka tik daudziem nepatīk ziedu raksti.. man ir ļooti daudz puķainu drēbju garderobē. un ļoti bieži ejot uz randiņiem uzvelku tieši kaut ko ar ziedu rakstu, jo man liekas, ka ir ļoti skaisti, sievišķīgi un man piestāv :-D laikam turpmāk tā vairs nevajadzēs darīt :-D

kāda, kam vīrietis ir ziedu raktu nīdējs, varētu pateikt, kā viņš to pamato? :-D
04.09.2015 21:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ļoti bieži ejot uz randiņiem uzvelku tieši kaut ko ar ziedu rakstu, jo man liekas, ka ir ļoti skaisti, sievišķīgi un man piestāv laikam turpmāk tā vairs nevajadzēs darīt



Ehh.. visi jau nav vienādi. Manējais nesen uzdāvināja tik ļoti nīstās harēmbikses. Defilēju tajās pa māju :D
Es arī jūsmoju par ziedu rakstiem kleitās :)
04.09.2015 21:22 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Man patīk ziedu raksti kleitās, topiņos. Kretinē tikai puķainas bikses.
04.09.2015 21:28 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Manējais vienreiz izteicās, ka ziedu raksts esot vecmodīgs.
04.09.2015 21:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man vienīgajai šķiet, ka jackie čalim ir vnk laba gaume uz ne gluži masu produkcijas lietām? Kategorisms, protams, nav sevišķi pievilcīgs, bet pēc iepriekš izklāstītā un šeit lasītā šķiet, ka vnk tāds 'mākslinieciski snobiskais' tipiņš. Dānijā tādu netrūkst .. ēst tikai no konkrētiem fancy traukiem un sēdēt 'arhitektu' dizainētos klubkrēslos pie specifiska dizaina lampām un svečturiem. :D Te gan jāpiebilst, ka no tā, cik esmu redzejusi - 'latvieša parastā' mentalitāte priekšroku dotu kam grafiski, vizuāli 'skaļākam', cik noprotu pēc vēlmes pēc apspīlētām kleitiņā un augstiem papēžiem, tostarp arī šī meitene. No offence; man viņš neatgādina tirānu, bet vnk cilvēku ar zināšanām un konkrētām vēlmēm pēc kā 'laba'.
Anyhow. Manējam daudz kas nepatīk no tā, kas man iet pie sirds, sekojoši, ir kompromisi. Neiet pie sirds mākslīgās matu krāsas (arī mani nu jau bijušie sarkanie - idejiski - nepatika; labāk dabīgie .. šobrī priecīgs :D ). "Nepanes" gotu stilu, bet pret atsevišķiem elementiem iebildumus neizsaka. Pieļauju, ka vnk nepiefiksē, ka detaļās raksturīgas arī šai subkultūrai. Nemīl, ja visa esmu tumšā / melnā apģērbā, kas man pašai ļoti patīk, jo 'black is my happy colour'. Arī šeit, pārsvarā, izejam uz kompromisiem, a la - ja es skrienu savās darīšanās, velku tiešām ko gribu - tostarp visa melnā. Ja laiku pavadu ar viņu - uzvelko ko košāku.
Kas patīk .. kleitas, svārki, krāsas, dabīgums (nepārspīlēts makeup), sievišķīgums un otra galējība - 'skeiteru' un 'roķīgais' stiliņš. Tā kā esmu cilvēks, kas variē ar gardrobi un brauc ar skrituļdēli arī zīmuļsvārkos, tad patīk teju viss, ko daru un velku.. izņemot manus garos kerzus. Kleitas un svārkus sāku mīlēt pateicoties viņam :)
04.09.2015 21:50 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Baigi to neapspriežam, un pa lielam vienalga, bet ja uzvilkšu kaut ko akurāt, kas man neizskatīsies, pateiks. Nav teicis, ka kaut kas baigi nepatīk. Viņam nepatīk ka ģērbjas vulgāri, vai uz robežās kas ir seksīgi/mauciski. Vai arī lien tajā, kas par mazu. Uz ielas bieži šausminamies :D Es tā neģērbjos, tā kā, no problem :D
Vienīgi, kad es viņam nogriezu zēngalviņu, viņš tikai pateica- kāpēc , nu kāpēc? bet pierada :D
Domstarpību nav.
04.09.2015 23:05 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Nevis viņam nogriezu, bet es sev nogriezu :D:D
04.09.2015 23:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits