Vīriešu gaume attiecībā uz sieviešu stilu

 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Virsraksts tāds neprecīzs, bet nezināju, kā lai citādāk pasaka :-P Tātad, kas no jūsu apģērba/frizūrām/manikīra visvairāk nepatīk/patīk jūsu vīriešiem? :-)
Vai ir kas tāds, par ko jūsējie šausmās saķer galvu? Un, ko darāt? Velkat tik un tā, vai ir kads kompromiss? :-D
Manējam nepatīk džinsi bez kabatām, kurpes ar bantīti, ļoooooti nepatīk nekas puķains, pogājams, blūzveidīgs un no šifonīga auduma. Un man ir viena blūzīte, kas atbilst visiem parametriem, ko viņš vēlas pa kluso izmest :-D Tā kā arī viņš mēdz vilkt kaut ko, manuprāt, pabriesmīgu, tad arī es velku tās drēbes, briesmīgo blūzi tikai, ja neejam kopā :-P
Bet visskaistākais, ko es varētu uzvilkt, viņaprāt, ir ādas legingi :-D Patīk garās kleitas, svārki, svītrainas maiciņas, mati astē un tikai un vienīgi franču manikīrs :-D Un, kas ir dīvainākais, kas jums piestāv, pēc vīrieša domām?
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Ar manējo precīzi kā ar Story vīru. + visam klāt nepatīk leoparda raksti. Bet tas laikam lielākajai daļai vīriešu.
Mums gaumes sakrīt, tāpēc ar to nav galīgi nekādu problēmu :) un, ja reizēm ir kas tāds, kas viņam nepatīk, bet man patīk, tad nēsāju tā pat.
04.09.2015 13:59 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Un, lai cik dīvaini neliktos, manējam patīk, ka es nēsāju džinsas, ne kleitas vai svārkus. Bet, tā kā esmu kleitu/svārku fans, tad tas bieži atkrīt :)
04.09.2015 14:03 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sanāk tāds sexīgās Lee koptēls

tādi tēli atvieglo dzīvi, ka nav jāuzskaita ~10 faktori, bet pietiek ar 2 vārdiem :D
04.09.2015 14:05 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Manējam patīk principā viss. Ir atsevišķi apģērbu modeļi neptikuši, bet tas ir retums. :)
Atvaino Jacky, bet es laikam ar tādu modes tirānu nespētu kopā padzīvot. Baisi jau paliek iedomājoties, ka man neļautu ģērbties kā es gribu un iepirkties kur es gribu..
04.09.2015 14:08 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Ir šis tas, kas nepatīk, bet man patīk un es velku. Kopumā viņam vienalga, saka, ka es varu kartupeļu maisu ģērbt, tāpat būšu skaista.


gluži mana situācija! :)
04.09.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vai nu es labi ģērbjos vai nu viņš vnk neaizdomājas par tādām lietām.


:D:D
+1

Es velku to, kas man patīk un kā man ir ērti.
Ideja, ka viņš varētu diktēt ko es vilkšu un ko es nevilkšu, vispār nav pieļaujama(es nezinu, kā meitenes, kurām tā ir, to spēj izturēt).
Es zinu, ka viņam nepatīk piedauzīgs apģērbs, bet arī man tāds apģērbs nepatīk. Un vēl viņš nesaprot, kā var valkāt tos dubļainos uggus ar nomītajām zolēm, jo vnk viņam liekas, ka tas izskatās neglīti un nekopti.
04.09.2015 14:22 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Patīk izlaisti mati, jebkāda veida manikīrs(lai sakopti nagi), kleitas vai svārki, sarkana lūpu krāsa.
Nepatīk šausmīgi pārkrāsotas acis, bet tas nav pie apģērba. No apģērba viņam nepatīk tikai viens no maniem topiem, bet gan liekas, ka nav ne vainas. :D
04.09.2015 14:26 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ā, nu visādus leopardus, spīguļus, baigo bruļikus vai neona krāsas un citus sexīgās Lee pričendāļus neiedomājos minēt, jo man pašai nekas no tā visa nepatīk. :D
04.09.2015 14:28 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
sexīgās Lee pričendāļus


:-D:-D:-D:-D
Piekrītu, tos nemaz nedomāju minēt.
04.09.2015 14:30 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
es nekad neveidotu attiecības ar vīrieti, kurš nevar mani ''pavilkt'' augstpapēžu kurpēs :-D tik traki, iedomājos, ka būtu kāzas vai pasākums - bet visu dzīvi jāsteberē apkārt balerīnās vai arī jābūt telefona stabam ar mazo vīrietīti padusē :-D tik.... nesievišķīga sajūta :-/ (nekas personīgs, man tā ir aktuāla lieta, esmu līdz 186cm ar papēžiem) :-D

manējiem ex-vīriešiem ir paticis: lokaini mati, svārki, kleitas, papēži, gēla nagi, skinny džinsi...

vienam ex patika, ka velku melnu apakšveļu, tā esot vislabākā (mani tas kaitināja, pašai patīk krāsas) :-D

Kas ir nepaticis: maisveidīgs apģērbs, balerīnas, peplum topiņi...
Pa lielam vīriešiem ir diezgan līdzīga gaume :-D

Ja kāds sāktu uzspiest savu viedokli un mēģināt mani pārtaisīt - mums noteikti vairs nebūtu pa ceļam :-D
04.09.2015 14:34 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
vai arī jābūt telefona stabam ar mazo vīrietīti padusē

Bāc, sasmējos :D esmu draugam uz ielas rādījusi īsa auguma meitenes un prasījusi vai viņš sev tādu negribētu, ko pasist padusē :D
04.09.2015 14:37 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Manam nepatīk dzīvnieku rakstu apdrukas, spīguļojoši apģērbi, spicie purni kurpēm, balerīnkurpes, uggi, spilgti puķainas drēbes, harēmbikses, visādi peplum paveidi, skater dress un modīgie īsie šortiņi. No ne-apģērba - pieaudzētie nagi, mati un īsi mati sievietēm. Labi, ka šīs lietas mums sakrīt :D

No lietām, ko te manīju pie antipātijām, viņam tieši ļoti patīk high-top kedas uz platformas, izskatoties reizē sportiski un sievišķīgi. Pati tādas labprāt nēsāju. Sajūsminās par sarkanu lūpukrāsu, efektīgi izceltām acīm un gotisko vai steampunk stiliņu.
04.09.2015 15:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Agī,
drīkst jautāt, kādos veikalos, tad jūs iepērkaties?


Bez H&M un Zaras ir vēl ļoti daudz veikalu :-D bet man pašai dažreiz ir žēl - nesen nopirku Zara mētelīti un dažu mēnešu laikā (lai gan velku maksimums 1x nedēļā, pat retāk) viss viņš ir pūkās, pēc kaut kādas lupatas izskatās un maksāja 80eur. Kvalitāte nu vienkārši nekāda.

Dīvaini, par UGG viņš vienmēr bija neitrāls, bet man pašai ļoti patīk, jo esmu salīga. Agrāk nepatika, tad pie tādiem tiku un nu nevaru vairāk siltākus ziemas zābakus iedomāties. Nu jau 3.pāri esmu iegādājusies un ziemā viņš jau mudina mani visu laiku tos vilkt un patīkot kā izskatās. To esmu dzirdējusi no vairākiem vīriešiem, ka patīk UGG.
04.09.2015 15:37 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Laikam no apģērba viņam nav tādu lietu, kas nepatiktu, bet zinu, ka nav sajūsmā, ja ģērbjos tumšās drēbēs.
Un vēl viņam neliekas skaisti, kad meitenes krāso sarkanas vai vispār kādas tumšas lūpas, viņam liekas, ka tas aizbāž visu seju un izskatās neproporcionāli un neglīti. :D
04.09.2015 16:14 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Manējais nekad nekritizēs, ja esmu jau kaut ko nopirkusi, kas viņam nepatīk, viņš pārāk pieklājīgs ir. Ja kopā staigājam pa veikaliem, tad var pateikt, ka kaut kas īsti neiet pie sirds. Ir dažas reizes izteicies, ka svārki / kleita izskatās pēc aizkariem :D Tās platās bikses viņam nepatīk.
Biežāk ir teicis par matiem, ka es nekad nedrīkstu nogriezt īsākus matus par pleciem un ne īpaši viņam patīk mati astē vai copēs, tikai izlaistā veidā, kā arī es ikdienā staigāju, jo pašai īsti savādāk nepatīk.
04.09.2015 17:33 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
No lietām, kas te tika uzskaitītas kā nesmukas/garderobē un stilā nevēlamas, manējam patīk: savākti mati astē vai copē (jo tad labāk izceļoties seja), balerīnas (jo esot ne tikai smuki, bet apziņa, ka man ir ērti gandrīz jebkurā vietā un situācijā sezonas laikā), nagi patīk laikam da jebkādi-gan klasiski sarkanā tonī, gan franču manikīrs, gan spilgti toņi, ziedu raksts apģērbā arī laikam patīk (vismaz esmu saņēmusi komplimentus par dažām puķainām kleitām-tad jau iebildumu nav) , protams, tas "ziedu raksts" tāds plašs jēdziens un var izskatīties gan gaumīgi un skaisti, gan...
04.09.2015 17:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lasu un brīnos, ka vīrietim var nepatik augstpapēžu kurpes, kleitas, kosmētika, rišiņas, puķītes u.t.t. Tieši tas viss padara sievieti tik atšķirīgu no vīrieša - tādu sievišķīgu, romantisku, gaisīgu.
Manējam tieši nepatīk garderobē jebkas, ko nēsā vīrietis - vīriešveidīgi krekli, boyfriend džinsi, oxfordtipa kurpes, bezformīgi plati paltraki un jebkāds unisex apģērbs. Viņš gan daudz nekomentē manu apģērbu - parasti ar visu ir apmierināts, bet es redzu, kā viņam iemirdzas acis, kad uzvelku kleitu, papēžus, uzlieku spilgtāku kosmētiku, varbūt sarkanu lūpukrāsu, spilgtāks manikīrs, īpaši skaista veļa u.tml. :-P
04.09.2015 18:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manējam arī nepatika harēmbikses līdz brīdim, kamēr es tās nopirku! :D Nopirku pa kluso un tad kādu dienu vnk izvilku no skapja, uzvilku, kad kopā bija kaut kur jāiet. :-P Viņš pamanīja un nokomentēja, ka es ļoti stilīgi izskatos! 8-) Te nu bija... :-D:-D:-D
04.09.2015 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 110
Reģ: 12.05.2009
ojjj.. cik vīriešu gaume ir līdzīga :D
Manējais arī ir pret:
Harēma biksēm
UGG
Platformenēm
Maisīgām drēbēm
"omīšu" blūzēm
gariem svārkiem/kleitām
krāsainiem nagiem (lai gan pie šī jau sāk pierast (l))
(1x gan teica ka nagus ar likumu vajadzētu aizliegt krāsot tumši zilus :-D)
Legingi ir tabu un diemžēl arī mans mīļākais peldkostīms ar volāniņu (bet to protams tāpat velku)

Nepatīkot arī violetas drēbes, bet man nav daudz tādas krāsas drēbju, tā kā tas netraucē :-D
04.09.2015 19:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Manējais nekad nekritizēs, ja esmu jau kaut ko nopirkusi, kas viņam nepatīk, viņš pārāk pieklājīgs ir.



Man ta pat, bet par laimi musu gaumes sakrit :D Ja ari vinjam kaut kas nepatik no manas garderobes, nav jau taa, ka vins saka "fuij, nee, nevel sho", vienkarshi esam par to runajushi, kas kuram patik nepatik.
04.09.2015 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits