Vīriešu gaume attiecībā uz sieviešu stilu

 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Virsraksts tāds neprecīzs, bet nezināju, kā lai citādāk pasaka :-P Tātad, kas no jūsu apģērba/frizūrām/manikīra visvairāk nepatīk/patīk jūsu vīriešiem? :-)
Vai ir kas tāds, par ko jūsējie šausmās saķer galvu? Un, ko darāt? Velkat tik un tā, vai ir kads kompromiss? :-D
Manējam nepatīk džinsi bez kabatām, kurpes ar bantīti, ļoooooti nepatīk nekas puķains, pogājams, blūzveidīgs un no šifonīga auduma. Un man ir viena blūzīte, kas atbilst visiem parametriem, ko viņš vēlas pa kluso izmest :-D Tā kā arī viņš mēdz vilkt kaut ko, manuprāt, pabriesmīgu, tad arī es velku tās drēbes, briesmīgo blūzi tikai, ja neejam kopā :-P
Bet visskaistākais, ko es varētu uzvilkt, viņaprāt, ir ādas legingi :-D Patīk garās kleitas, svārki, svītrainas maiciņas, mati astē un tikai un vienīgi franču manikīrs :-D Un, kas ir dīvainākais, kas jums piestāv, pēc vīrieša domām?
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manējam īpaši patīk špiļkas, kleitas, svārki, blūzes, izlaisti mati, smaržas un viss pārējais sievišķīgais. Īsti nezinu, kas nepatīk, jo mani nekoriģē un ļauj ģērbties kā gribu. Brīvajās dienās izvēlos kedas un džinsus - arī patīk.
04.09.2015 08:29 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Vīram nepatīk treniņbikses, harēmbikses utml, kas arī nav sastopamas manā garderobē. No džinsiem tikai skinny der, nepatīk pat taisnie džinsi. No apaviem vīram nepatīk balerīnas un garie zābaki, kurus tāpat velku, bet ejot ārā ar bērniem, ne viņu. Patīk jebkādas kleitas, svārki un šorti un augstpapēžu kurpes. Pārsvarā tā arī ģērbjos ar viņu ejot kaut kur. Un būtu gatavs jebkurā diennakts laikā mani ādas legingos ieģērbt, bet nu šo es viņam esmu teikusi, ka atstāšu 15 gaīgām meitenēm, jo nav vairs man tas vecums, lai uz ielas tāda ietu :-D par nagiem neko nezinu - man pārsvarā ir diezgan īsi un pašas lakoti, tāpēc par gēlu utml lietām neesmu no viņa neko dzirdējusi. Matus ejot ārā nēsāju vaļā vai astē un mājās čupčikā - patīk viņam viss, ka tik gari mati, jo īsi mati piederot tikai omītēm.
04.09.2015 08:31 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Manējam nepatīk kurpes ar spiciem purngaliem (piedod, Sikerniek :D ) , uggi, mokasīni, nagi ar vairākām krāsām (viens zaļš, otrs dzeltens).
Patīk viss, ko velku, franču manikīrs un sarkani nagi.
04.09.2015 08:58 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Mums gaumes saskan,manā skapī nekas nav tāds,kas viņam nepatīk. Viņš tikai citreiz pasaka par citu meiteņu ģērbšanās stilu kko. Viņam drausmīgi liekas ādas legingi,harēmbikses,un,ja sieviete ir ļoti vulgāri apģērbusies (īsi mini+dekoltē).
Citreiz es mēdzu uzlikt tumšākas acu ēnas,salokot matus,tas viņam nepatīk,viņam patīk viss dabiskais.
04.09.2015 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 6204
Reģ: 01.04.2009
Vienīgais, ko ir teicis, ka nepatīk leoparda apdruka apģērbos, jo izskatoties lēti. Man arī tādu apģērbu nav vispār, jau pirms viņa nebija. Viss cits viņu apmierina. Īpaši patīk piegulošas bikses un kleitas.
04.09.2015 09:08 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Manam vīram nepatīk vulgārs apģērbs un acīmredzami nekvalitatīvs.

Garderobes veidošanā vīra viedokli neprasu, man ir laba gaume un viņš uz to paļaujas. Patīk viņam gan manas pieguļošās kleitas, gan blūzes, gan mežģīnes, gan brīvā laika caurie džinsi un kedas. Kopumā esmu ļoti sievišķīga un viņam tas ir galvenais.
04.09.2015 09:10 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ja manam kkada mana drebe,kurpe nepatik - nevelku kopa ar vinu.
Ta vinam nepatik platformju kurpes, tadas kedigveidikas kurpes uz papeziem ( man ar vinas nav saprotamas ), spilgts makeup vinam nepatik ,saka, ka parversos par citu meiteni.
04.09.2015 09:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tadas kedigveidikas kurpes uz papeziem


mans ar nesaprot, viņš saka, tās tak kedas ar papēdi :-D

par frizūrām, patīk vaļēji mati, jo garāki, jo labāk, gaida, kad man būs mati līdz dibenam, tas kā līdz mēnesim. :-D necieš čupčiku. :-D kā omei. :-D
04.09.2015 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Manējam netīk:
-stringi;
- ādas legingi;
- UGG;
- rozā krāsa;
- platformenes;
- leoparda, zebras, čūskas raksti;
- harēmbikses;
- gladiatorkurpes;
- mokasīni;
- treniņbikses;
- spici nagi;
- lipīgie lūpu spīdumi. :-D
Patīk diezgan klasisks stils, bordo nagi, lokaini mati, balta veļa, augstpapēžu kurpes, klasiskas rotas un smaržas. :-) Kopumā diezgan garlaicīga gaume. :-D
04.09.2015 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 4017
Reģ: 02.01.2011
rozā krāsa
laikam arī plēstie džinsi (kuri pašai ļoti patīk un velku)
īsi mati un izdzīti sāni
04.09.2015 09:36 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Mans ari grib lai mam butu gari mati, bet es jo vecaka palieku, jovairak gribas isakus, kkadu kare garo vai ko tadu.
Legingus ari necies, sauc tas pat zekubiksem. Cupciki man pasai nepatik, man liekas, ka vin am ar. Zinu , ja vinam nepatik tas uztinamais cupciks , virtulis vai kaa vinu tur sauca.
04.09.2015 09:40 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Basame,es tagad gribu tādus: , bet es domāju, ka kāds dikti iebilstu. :-D


Ar gariem matiem ilgi jāņemas un man tiešām nav tam laika. :-)
04.09.2015 09:43 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Manējam patīk ja krāsoju sarkanas lūpas.
Ir minējis, ka patīk ja ir franču manikīrs. zaļi,zili orandži utt nagi viņam sķiet nesmuki un bērnišķīgi.
Patīk, kad matus salokoju vai citādi ieveidoju.Esmu ievērojusi, ka tad vnm pasaka kādu komplimentu par tiem, varbūt tāpēc, ka ikdienā staigāju taisnos un izlaistos matos.
Vēl viņam ir prieki kad taisu čupčiku. :D
04.09.2015 09:44 |
 
Reitings 77
Reģ: 11.05.2015
PATĪK:
Franču manikīrs

Augstpapēžu apavi

Seksīga veļa un garās zeķes

Smuks sportiska stila komplektiņš

Gari mati

Klasiskas sieviešu bikses


NEPATĪK:
Harēmbikses

Šādi apavi

Peldkostīmi ar šādu augšdaļas tipu

Krāsaini nagi

Platformas kurpes
04.09.2015 09:45 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Sisiii, tā ir cope, ar čupčiku apzīmē šo:
04.09.2015 09:49 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Nav nekas tāds konkrēts, kas nepatīk, teica, ka nepatīk metālistu stils, stils kur dominē melna krāsa, drūma un depresīva, aptīta šalle kā marle ap kaklu, pārāj cacīgs stils, kad var redzēt, ka sieviete ir ieciklējusies tikai uz savu izskatu.
Patīk dažādība, gan klasisks apģērbs, augsti papēži, gan sportisks kediņas, jaciņa un džinsu bikses. Svarīgi lai sieviete ģērbjas atbilstoši situācijai un apstākļiem.
04.09.2015 09:52 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nedrīkstu savu kāju spert H&M, Zara, utml. veikalos.

jacky - drīkst jautāt, kādos veikalos, tad jūs iepērkaties? :-)

Ja par mums, tad nu jā... par citu meiteņu ģērbšanās stilu neko tādu neesmu piefiksējusi, bet viņam kategoriski nepatīk klasiskās čolkas un īsi mati...man nav ne viens ne otrs :D (pagaidām)
Ja par manu garderobi, tad nekādas īpašas piezīmes neesmu dzirdējusi, ja nu vienīgi par balerīnkurpēm, tās viņam liekas stulbi apavi (t) bet man tāpat ir kādi 3 pāri :-P
Un viņam ļoti nepatīk nekas ar augsto jostasvietu...

Visvairāk patīk, ja esmu augstpapēžu apavos, tumšajos skinny džinsos, siltajos garajos ziemas džemperos un mājas drēbēs vai tikai t-kreklā :-P
Bieži atkārto arī to, ka es viņam dikti patīkot tikko pamodusies :-D

Un rakstot atcerējos, ka viņš vairākkārt ir izteicis nepatiku, ka sataisot matus čupčikā vai astē, īsie mati sānos stāv gaisā...man pašai arī besī, bet vēl neesmu nopirkusi matu laku (t)

Pārējais mums ir normas robežās, bet man patīk jaukties viņa garderobē, lai gan viņa gaume ir glīta :-)
04.09.2015 09:54 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Ja kur ejam, tad papukst, ka man augstpapēdenes uzvilktas, jo esam vienā augumā, attiecīgi uzvelkot augstus papēžus, esmu vismaz 10 cm garāka. :-D

Pārāk īsi svārki arī nepatīk, bet sāku savas minikleitas nomainīt pret kleitām un svārkiem, kuri beidzas virs ceļa, pašai arī labāk patīk. :-)

Un, protams, ugg zābaki, kurus viņš dēvē par "lāču pī*dām". :-D
04.09.2015 09:58 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Trīne1 Piedod, nepareizi izteicos.(s) Patīk viņam cope. Tāds matu sakārtojums kā tavā bildē man pašai nepatīk, pārāk nekārtīgs. :-|
04.09.2015 09:59 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ar tādu var tikai pa māju, ārpus mājas citas meitenes tā staigā, it kā citam izskatās ok, bet pašai izskatās kā svētās šausmas. :-D
04.09.2015 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits