Vīriešu gaume attiecībā uz sieviešu stilu

 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Virsraksts tāds neprecīzs, bet nezināju, kā lai citādāk pasaka :-P Tātad, kas no jūsu apģērba/frizūrām/manikīra visvairāk nepatīk/patīk jūsu vīriešiem? :-)
Vai ir kas tāds, par ko jūsējie šausmās saķer galvu? Un, ko darāt? Velkat tik un tā, vai ir kads kompromiss? :-D
Manējam nepatīk džinsi bez kabatām, kurpes ar bantīti, ļoooooti nepatīk nekas puķains, pogājams, blūzveidīgs un no šifonīga auduma. Un man ir viena blūzīte, kas atbilst visiem parametriem, ko viņš vēlas pa kluso izmest :-D Tā kā arī viņš mēdz vilkt kaut ko, manuprāt, pabriesmīgu, tad arī es velku tās drēbes, briesmīgo blūzi tikai, ja neejam kopā :-P
Bet visskaistākais, ko es varētu uzvilkt, viņaprāt, ir ādas legingi :-D Patīk garās kleitas, svārki, svītrainas maiciņas, mati astē un tikai un vienīgi franču manikīrs :-D Un, kas ir dīvainākais, kas jums piestāv, pēc vīrieša domām?
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ā, vienīgais, ko viņš man varētu pakomentēt, ir tā mana sasodītā matu krāsa :D Simtiem reižu esmu prasījusi "Kā tev patika labāk - agrāk, kad biju gaišmate vai tagad?". Un atbilde VIENMĒR ir tāds garš "Nu es neeeeeeeeeeeeezinu". :D :D
03.09.2015 21:57 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
drīkst zināt, kāpēc tu viņu klausi?


Mīļā miera labad :-) protams, citreiz eju un pērku, kā jau teicu, pa kluso to, kas patīk man un lielākoties to velku gadījumos, kad neesam blakus.

katram jau savs, bet kaa Tu tadu "cacu" ikdienaa vari izturet? Es nojuugtos, ja nevaretu gerbties, kaa man pasai patik. Kad Jums jaiet uz kopigu pasakumu vins apgerbu izvelas prieks Tevis?


Izturu kaut kā :-D viņš ir tāds cimperlīgs, bet nu katram savi mīnusi. Es jau sāku pierast pie viņa gaumes, bet citreiz izcīnu kompromisu - uzvelku kādu pieguļošu kleitu un papēžus uz ballīti, tad viņš nedaudz pačīkst, ir greizsirdīgs. Ja mēs ejam uz svarīgu kopīgu pasākumu, saskaņojamies, viņš dod izvēles iespējas.

Bet viņš šajā ziņā ir nepiekāpīgs visur - visi dvieļi mājās ir pēc krāsām, gultas veļa ir tikai viena stila, jebkādi priekšmeti mājās ir saskaņoti savā starpā, visiem materiāliem uz tausti ir jābūt patīkamiem un dabīgiem.
03.09.2015 22:12 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Neko nesaka par manu gaumi.
Viņam nepatīk Harēmbikses, pilsētas vidē UGG tipa zābaki, saka ka ar tādi piemēroti kalnos vai laukos ziemā, pārāk īsi svārki vai dziļš dekoltē ejot sabiedrībā, spici, gari nagi, krokši pilsētā :-D esot makšķernieku čības, pārbalināti mati jo ir nedabiski.
03.09.2015 22:29 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Ooo jā leoparda raksts arī nepatīk |-)
03.09.2015 22:30 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Par apģērbu īsti nekas prātā nenāk, bet zinu, ka pirms iziešanas bieži prasa vai man ir ērti, lai es nesāku čīkstēt, ka netieku līdzi uz papēžiem :D bet es tāpat velku tos papēžus un tipinu blakus :D
Visvairāk viņš laikam uz matiem ir ieciklējies, jo viņam ļoti patika kad man bija karē nogriezts, tagad arī prasa, lai griežu. Un es nekad neesmu krāsojusi un mums ir līdzīgs matu tonis un, kad es ieminos, ka varētu, tad ir tāds kategorisks "nē", bet nu manu viedokli tas baigi neietekmē... :)
03.09.2015 22:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man ir bijis draugs, kurš pats ar labu gaumi īpaši neizcēlās, taču manu stila izjūtu aizrautīgi komentēja. Sākot jau ar tādām muļķībām kā "kad esi kopā ar mani, nestaigā kedās, bet tikai augstpapēžu kurpēs" līdz pat spiedienam uz to, ka man viņa dēļ jānomaina matu krāsa (lieki piebilst, ka tieši uz tādu, kāda man visu mūžu riebusies). Ilgi viņš vairs nebija mans draugs. Man patīk, ja vīrietis pasaka, kas viņam patīk un kas ne, lai es zinātu ar kādu apģērbu kombināciju varu viņu iepriecināt un tā ģērbties biežāk, taču neciešu vīriešus, kuri uzstāda savus noteikumus. Ja man ir ērti kedās, es staigāšu kedās. Ja man patīk melnas ādas bikses, tad es staigāšu melnās ādas biksēs. Ja gribēšu nokrāsot koši zilus matus, es nokrāsošu koši zilus matus.
Ar tagadējo draugu gaumes ir ļoti līdzīgas. Esam, tā teikt uz viena viļņa un viens otru vairs īsti pat nepārsteigsim ar pārdrošiem pirkumiem vai stila pērlēm


Mums arī gaumes ir vienādas. Esmu dzirdējusi, ka esmu skaista gan no rīta tikko pamodusies, bez kosmētikas, gan sapucējusies. Tā kā lielākoties nekrāsojos, tikai skropstas, un ikdienu pavadu vai nu džinsos un maikā, va spota apģērbā, tomēr sapucējoties redzu, ka viņam ļoti patīk. Pirmo reizi redzot mani elegantā apģērbā pat nedaudz apstulba, bet labā nozīmē gan. Bet nebūs tā, ka tagad man vnm būtu tā jāstaigā, jo viņam patīk arī kedas un bikses.
Necieš tikai manus topus, kuriem ir padziļš izgriezums un aizmugurē tas x veida lences, nezinu, kā īsti skaitās... jo esot pārāk kaili. Bet tie tādi sportiskie.
03.09.2015 22:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Patiik dzinsi, kedas, izlaisti mati, kleitas, zhaketes. Nepatiik pukjainas dreebes un geela nagi.
03.09.2015 22:45 |
 
Reitings 71
Reģ: 29.07.2015
Man līdzīgi kā autorei - puķains da jebkas (bija kopā vai atsevišķi jāraksta? Neko vairs neatceros no 12.klases :-D), blūzes, blūzītes viņš heito. Kā arī nepatīk, ka platas drēbes nēsāju, saka, ka nevar figūru redzēt, vēl nepatīk kaut nedaudz kaut kas caurspīdīgs, jo tad , it kā es plika staigātu :D
Par matiem - arī patīk, kad ir astē, nekārtīgā augstā cope viņam ir frankenšteina frizūra :-D un lokaini arī ne visai. Protams, ikdienā tāpat visu nēsāju, no minētā cenšos tad, kad neesam kopā. Ir bijis tā, ka liek man pārģērbties, bet pats citu variantu nevar piedāvāt, tad nu man citreiz liekas, ka nekas no mana skapja nav viņam pa prātam :-D. Ik pa laikam manējais arī saka man, ka es jau nepamanu, ko šis it kā izmetis no mana skapja, bet tā kā es tiešām nepamanu, tad pieļauju, ka neko nav izmetis vai arī man tā lieta tiešām nebija vajadzīga :D
Lieki teikt, ka sūdzēties par viņa drēbēm man nav vērts, jo tas taču ir ērti un man patīk
:-D
03.09.2015 22:55 |
 
Reitings 71
Reģ: 29.07.2015
Upsī, baigi daudz slīpraksts (s):-)
03.09.2015 22:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virsraksts tāds neprecīzs, bet nezināju, kā lai citādāk pasaka Tātad, kas no jūsu apģērba/frizūrām/manikīra visvairāk nepatīk/patīk jūsu vīriešiem?
Vai ir kas tāds, par ko jūsējie šausmās saķer
Tad ir iespēja nolikt simus uz gaolda un stilistu blakāmn lai ir kā patk. Pie reizes mainot sevi un savu garderobi. Nepatk di- lai mekl citu duru. :D
03.09.2015 22:59 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tā it kā nesaka, ka kaut kas nepatīk, bet dažreiz pajoko par manām drēbēm, apceļ. Man ir viena tāda pagara, plata, sūnu zaļa adīta jaka, ko citreiz uzvelku, tad viņš saka, ka sūnu rūķis no meža izlīdis vai arī jautā, cik tālu došos, ka telts jau mugurā.

Vienreiz nopirku vienas bikses ar tādiem puķu rakstiem, tajā reizē kopā bijām veikalā, sastrīdējamies, viņš teica, ka man tādas nevajag, kur es ar viņām iešu, es teicu, ka man patīk, vajag. Nopirku. Protams, divas reizes uzvilku, nepatika, apnika, bet pēc tam kādu mēnesi vēl bija komentāri-''vai tad nav laba diena puķu biksēm'', ''tu laikam vēl neesi gatava, jo kur tad puķu bikses'', ''velc puķu bikses/i], brauksim pie omes uz laukiem, varēsi maskēties dāliju dobē''...utt Biju nelaimīga, ka tās stulbās bikses esmu nopirkusi :-D:-D

Nu tādi gadījumi ik pa laikam sanāk.
03.09.2015 23:17 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Manam nepatīk peplum topiņi, kleitas, jo tā peplum daļa no sāniem uztaisa dikti lielāku puncīti. Nu paskatījos ar kritisku aci, un tā arī laikam ir :D Nepatīk arī trapecveida (bezformīgi) topiņi, tunikas, kas neizceļ figūru.
Dievina garās kleitas. Nu jau man tās arī iepatikušās, vispār ļoti sievišķīga sajūta tādās :D
Vēl viņam patīk klasiskās omu blūzītes, nu tādas, kas ar vertikālām strīpiņām utml. No, no, no :D

marissa, dikti smieklīgi par puķu biksēm :D :D un reizē arī tik mīlīga pavilkšana uz zoba :) "vai tad nav laba diena puķu biksēm"

jacky, jau pēc iepriekšējās diskusijas bija skaidrs, ka esi zem tupeles un turpat vien izvēlēsies palikt. "Prieks" dzirdēt, ka nu jau sāc pie tā pierast :D
03.09.2015 23:44 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Apsmējos par marissas vīra komentāriem, tik mīļi! :-D

Nezinu, kas manam vīram manā garderobē un stilā īsti nepatīk, parasti neko negatīvu nekomentē. Bišķi burkšķ, ja velku augstus papēžus, jo viņam esot bail, ka es izmežģīšot potīti, bet šī diskusija mums ir max 2x gadā :-) ak jā, vieni zābaki viņam sākumā nepatika, jo tur ir spīdīga metāla "bļemba" uz sāna, bet kad redzēja man kājās un sakombinētu ar outfitu, tad teica, ka patiesībā jau smuki :-D

Viņam patīk, ka es valkāju pērles, kleitas un tāds "parīziešu stiliņš". Dabiska izskata mati, nagi, make up un tāds elegants seksīgums, kas ir detaļās un attieksmē, ne plikumā :-P
03.09.2015 23:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šajā ziņa ir mierīgs prāts. Draugam patīk, kā es ģērbjos un kombinēju apģērbu un aksesuārus, arī ļauj man izpausties viņa garderobē :)

Pa matiem.. ne pārāk patīk frizūra čupčiks :-D
04.09.2015 00:03 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Man ar draudzeni ģērbā ir vislielākā saskaņa. Aizvien vēlos- lai Sieviete būtu arī ārēji kā Sieviete :)
04.09.2015 00:06 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Melnaja saraksta no mana viriesa puses ir: platformas apavi, grutniecu tipa topini un kleitas, augstas jostas vietas biksem, kleitam, puku un leoparda raksti, platas zvanveida vai A veida kleitas, svarki, peplum topi, nepatik zamshadas apavi vai samta apgerbi, riebjas mezgines un nevar ciest, ka tadas ir uz apaksvelas,(jo izskatoties,ka ada butu netira, kaut ko tik divainu nebiju ieprieks dzirdejusi :-O), nepatik vispar nekas netradicionals vai neierasts. Nesaprot statement tipa kaklarotas, nepatik platmales vai citi neierasti aksesuari.

Patik: piespiletas kleitas, kur izcelas sievietes figura, patik klasiski adas zabaki un spicpurnu kurpes. Matiem jabut vala visu laiku, zaketites un buktetas bikses/svarki (respektivi klasiskais ofisa tels :D), patik garas,kuplas skropstas un atbalsta pat maksligas skropstas, no velas loti patik sortinveida biksites visadas kosas krasas un ar smiekligiem uzrakstiem vai atteliem :D, loti patik kaa izskatas sorti ar gariem zabakiem, bet ari ne kuri katri.

Vispar jau loti gruti ir kopa iepirkties, jo tas, kas man patik, vinam riebjas, bet tas, kas vinam patik,man kaitina un nav mana gaume. Bet censamies rast kompromisu, ir reizes,kad tapat perku, to kas man loti iepaticies un ir reizes, kad ari es iebilstu pret atseviskiem apgerba gabaliem, ja ejam iepirkties prieks vina. :-D
04.09.2015 00:26 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
nediktē ko vilkt, bet nepatīk: halāti (atkal tu ar savu županu staigā, gulēsi ar ar županu?, utt), treniņtērpi (īpaši samta un brūnā krāsā), ļoti klasiskas drēbes, jo es neesot ome, raibas, rūtainas drēbes.

patīk, ja man ir kāds kostīms īpaši viņam domāts uzvilkts, īsāka kleita, ciest nevar garas, kaut viņa mamma atkal saka, ka man varētu būt garākas kleitas. :D
04.09.2015 00:37 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Re kā izrādās - vīriešiem tomēr ir viedoklis!
04.09.2015 00:39 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
maneejam nepatiik:
-hareema bikses;
-pukjainas shifona kleitas;
-eertaas sievieshu apenes;
-spilgtas kraasas apgjeerbs;

bet taa ir sanaacis, ka vieniigais, kas no shii visa arii ir manaa garderobee ir paaris eertaas sievieshu apenes:D
04.09.2015 07:34 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Puišiem gan līdzīgas gaumes :-D manam arī nepatīk uggi, harēma bikses, gela nagi, bet tā konkrētās lietas īsti nesaka. Zinu tikai to,ka patīk,ka gerbjos sievišķīgi, jo bikses nevelku gandrīz nekad, kaut kā nav ērti. Un pašai ļoti patīk ikdienā rotas,kleitas un tādas lietas. Reizēm aizdomājos, vai nevajag tomēr ieviest savā drēbju skapī arī kādu rūtainu kreklu, kediņas...:-)
04.09.2015 08:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits