darbs un skola

 
Reitings 249
Reģ: 17.07.2014
Meitenes, tā kā es šogad gatavojos eksāmeniem, tad ikdienā vairs nav tik daudz brīva laika, un nevaru strādāt tajā darbā, kur strādāju iepriekš, tādēļ meklēju jaunu darbu, ko viegli apvienot ar mācībām. Nevis ikdienas darbu, jo zinu ka tādu nepavilkšu, bet vairāk brīvdienām, un dažreiz darba dienu vakaros. Darbs ļoti vajadzīgs, bet nevēlos, lai tas ietekmē mācības

Varbūt kāda var kaut ko ieteikt?

īsti pat nezinu, kur meklēt, jo tie populārākie sludinājumu portāli jau vairākkārt pārlasīti. Pašlaik vienīgais, ko atradu ir slepenais pircējs, varbūt kāda ir strādājusi, un var padalīties cik tur var nopelnīt, un kā ir to vispār strādāt? ja kāda negrib publiski var vēstulēs uzrakstīt :-)
03.09.2015 19:33 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Izbeidz, apkopējas darbs ir apšaubāms, ar tādu darbu nekur netiksi tālāk, intelektu ar neattisti, meklē prestižāku darbu :-D
04.09.2015 09:25 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Sveika!
Principā, izlasot Tavu rakstu, pirmais, kas ienāca prātā- darbs Viasat. :-) Kāpēc ne? Arī es pati nu jau kādu brīdi kā strādāju kompānijā Viasat, kā telemārketinga aģente. Esmu ļoti, ļoti apmierināta. Darbs nav sarežģīts, bet atbildīgs. Bet nu domāju, ka Tu jau saproti, ka strādājot ar cilvēkiem/klientiem citādāk nemaz nevar būt. :-)
Tajā pat laikā Tu minēji, ka svarīgi būtu visu apvienot ar mācībām. Šajā ziņā tā nebūtu nekāda problēma, jo kompānijā strādā daudzi studenti, kas tieši tā arī dara- darbu arvieno ar mācībām. :-) Kas vēl, manuprāt, šķiet svarīgi, ir tas, ka nav nepieciešama nekāda iepriekšējā darba pieredze, galvenais ir spēja brīvi komunicēt, un sasniegt pēc iespējas augstākus mērķus pašizaugsmei.
Kopējā darba atmosfēra ir ļoti, ļoti pozitīva. :-) Tā kā, ja tiešām interesē, tad var epastu ar CV sūtīt uz [email protected]
08.09.2015 20:56 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Tikai, ja kāds krievs pasūdzēsies, ka nerunā labā krievu valodā, tiksi nekavējoties atlaists. :D
08.09.2015 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits