Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dokumenti grauzējiem (pelēm)

 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
sveikas!

no UK drīz paredzēts uz Latviju doties ar auto, un ņemsim līdzi pāris mazas pelītes. Vēlējos jautāt, vai kādai ir bijusi pieredze ar grauzēju pārvadāšanu ES robežās? Vai kāda zina, vai viņiem nepieciešams kāds apstiprinājums no vetārsta, ka viņi ir veseli vai kādi citi papīri? to, ka pasi nevajag, zinu.

Esmu interesējusies vairākās vetklīnikās, zvanījusi uz vairākām iestādēm un runājusi katrā ar vidēji 4 cilvēkiem, un kā jau parasti neviens īsti nezina, tikai izsaka minējumus. Mēģināju meklēt kādas ES regulas, bet atradu tikai par suņiem un kaķiem. Varbūt kāda var palīdzēt ar noderīgu informāciju/padomu? :) Nevēlos nekādus starpgadījumus pa ceļam un kādas no robežām.
02.09.2015 20:56 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Ja tādiem pases nedod, tad nezinu ko vēl vairāk varētu par viņiem pajautāt. Ja nu kas, tad pie kādiem pārpratumiem vari būt droša, ka ārā tavas peles neviens nemetīs! Cik es senāk interesējos par ceļošanu ar jūrascūciņām, tad noskaidroju, ka man nepieciešama tikai pase, kas pierāda, ka esmu to saimniece. Nu, vēl viņām čips bija, bet noteikti jau, ka pelēm nešauj tos čipus, ja pat pasi nedod.
02.09.2015 21:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es personīgi zvanītu uz vēstniecību un jautātu - tur cilvēkiem jābūt informētiem par šīm lietām.
02.09.2015 21:11 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Vienoti noteikumi ES ir tikai par suņiem, kaķiem un seskiem. Par citiem dzīvniekiem jāinteresējas katrā valstī, jo likumi atšķiras. Pazvani uz vēstniecību, viņiem būtu jāzin.
02.09.2015 21:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits