Nu tā vīramāte :)

 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Ar manu vīramāti vienmēr ir bijis sarežģīti (neprecizēšu visas tās samazgās, kas pār mani ir lietas) un vairākas reizes esmu pārtraukusi ar viņu komunicēt un tas bija laiks, kad ar vīru praktiski nestrīdējāmies, jo kašķi vienmēr sākās līdz ar viņas atnākšanu.
Tagad mums ir bērns. Ziemā kādu laiku viņa bērnu pieskatīja un es varēju nodoties saviem darbiem, jau domāju, ka varbūt viss būs labi, beidzot vīramātei parādījās mirdzums acīs, bija manāms, ka cilvēkam atkal ir jēga darboties, bet ne- pēdējo pus gadu viņa tikai zvana (tagad arvien retāk un retāk, ciemos nenāk, ar bērnu nedarbojas, ik pa laikam nopirka ogas, mums pašiem bija jānāk un jāpaņem kamēr viņa ir prom.
Tagad pārstrādājusies ir tā, ka nevar vairs normāli, mierīgi parunāt, dusmojas, ir neapmierināta, ka bērni nepalīdz, ka vedekla slinka (kā gan citādi :D ), ka mazbērns no viņas baidās (jo loģiski tak, bieži nav mājās, vai kad ir, tad skraida apkārt un ar bērnu nedarbojas). Ja mēģina runāt, tad bēg prom :)
Vēl man liekas, ka mazbērns kalpo kā dekorācija svētkos, kad jāaicina ciemiņi, lai redz cik "laimīga" ģimene.

Paciest vai nē? Kā rīkotos jūs?
01.09.2015 12:59 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Tā arī nesapratu ko tā vīramāte dara?
Vai vecākiem pienākums pieskatīt un auklēt bērnus, kur problēma tev paņemt aukli mīļā miera labad? :-|
01.09.2015 13:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Hm, ja man tā būtu, tad gaidītu kādu reakciju no vīrieša. Tā ir viņa māte, lai arī tiek galā.
Ja zvanītu - teiktu, lai runā vīrietis. Ja nāktu ciemos bez apstājas un traucētu dzīvot - arī teiktu, lai vīrietis šo situāciju risina. Cik tad daudz to svētku ir? - uz Ziemīšiem aizietu smuki pasēdēt un viss. Mazbērna dz.d., v.d., ja viņai ir vēlme, lai nāk ciemos un to jau paciest var. Dēla dzimšanas diena? - to arī pēc vīrieša vēlmes. Un tas arī viss.
Katrā gadījumā es patiešām pati ragos neietu, lai iet vīrietis.
01.09.2015 14:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Gribi bezmaksas aukli - paciet. Ja vari iztikt bez, kontaktējies tikai tik daudz, lai vīram nav bēdīgi.
01.09.2015 14:18 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Ziemā kādu laiku viņa bērnu pieskatīja un es varēju nodoties saviem darbiem, jau domāju, ka varbūt viss būs labi, beidzot vīramātei parādījās mirdzums acīs, bija manāms, ka cilvēkam atkal ir jēga darboties, bet ne- pēdējo pus gadu viņa tikai zvana (tagad arvien retāk un retāk, ciemos nenāk, ar bērnu nedarbojas, ik pa laikam nopirka ogas, mums pašiem bija jānāk un jāpaņem kamēr viņa ir prom.


Izklausas ka viņa tev vajadzīga kā aukle tikai. Un tu viņai kā dekorācija. Viss līdzsvarā :-D
01.09.2015 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
nekontaktēties, ja vari bez viņas iztikt kā aukles.

uzskatu, ka ir jāprot no savas dzīves izslēgt pret jums negatīvi noskaņoti cilvēki.
01.09.2015 14:48 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
nekontaktēties, ja vari bez viņas iztikt kā aukles.

uzskatu, ka ir jāprot no savas dzīves izslēgt pret jums negatīvi noskaņoti cilvēki.


+100!

Teksti par to, ka vīramāte ir autores ģimene, ir vienkārši absurdi. Tā ir tikai vīramāte, faktiski svešs (turklāt, nepatīkams) cilvēks - nedzīvojam jau Indijā, kur vīramātes priekšā jāizklājas un par visām varītēm jāizpatīk. Man pat nerastos jautājumi, ko darīt - nekomunicētu un viss. Ja vīram vajag, lai pats brauc un izklaidē māmuli, uz vedeklu tas neattiecas.
01.09.2015 18:43 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2015
Pašai jau jāskatās, kā labāk.
Mūsu ģimenē iekārtots tā, ka vīrs ar mammu ik pa laikam sazvanās, gar mani viņa mātei nekādas daļas. Lai nu kāda viņa būtu, bet tomēr māte un citas viņam nebūs.
Par meitu izlēmām, ka tad, kad būs lielāka, ļausim pašai izlemt, vai vēlas tikties, vai nē, pagaidām bērnu arī turam pa gabalu.
Vēl man liekas, ka mazbērns kalpo kā dekorācija svētkos, kad jāaicina ciemiņi, lai redz cik "laimīga" ģimene.

Mums tieši tāda pati situācija. Kaut kāda radiniece esot prasījusi, kad vedīšot meitu radiem atrādīt, un viņai redz esot bijis kauns teikt, ka laikam ne tik drīz. Panākt tik sliktas attiecības gan nebija kauns. Bet tagad, kad nevar patēlot gādīgo omi gan kauns. Jo, redz, no malas slikti izskatas :D
01.09.2015 22:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tagad arvien retāk un retāk, ciemos nenāk, ar bērnu nedarbojas,


peec shii man gribaas jautaat, cik veca ir vira maate un berns?

Manam viiram maate ir cienijamos gados, nekad neiedomatos vinjai palugt pieskatiit bernu. Tas nav viegli! Mes mammas zinam, kaa un kados brizhos reageet un ko darit ar bernu, omeem ir savadak, vinas beizi nezin, dara pa savam, loti atri piekuust.

Arii savai mammai es esmu atstajusi bernu uz 6 stundam? Ne jau tapec, ka neuzticos. Vinja ir diezgan jauna, bet tomer cilvekam ipashi vasaraa, ir savi darbi - maaja, sunji, kakji, darzs, ogas, senes, nu vienalga kas.

Mana omite (meitas vecvecmamma) grib dikti pieskatiit mazo, bet es neatstaju vinjas vienas, jo kaut abas ciemojamies pie vinjas, ome pec dazham stundaam ir piekususi.

Es autores vietaa meginatu tikt pati galaa, ja strada, strada uz pus slodzi, bet delj kaut kadam savaam kaprizem es nebojatu attiecibas ar vira mati, bernam jaaug patikamaa videe. Vispaar, es daudz ko noriju deelj beerna, nekaa taisu sceenu, negribu, lai berns mani redz tadu, kada pati es sev nepatiku.

mazbērns no viņas baidās (jo loģiski tak, bieži nav mājās, vai kad ir, tad skraida apkārt un ar bērnu nedarbojas).


Mana meita "baidas" no mana teeva un mana braalja, vinja var sakt raudat, ja vinju panjem rokas, bet es vienmer meginu to "nogludinat" un teikt - vinjai miegs naak, vinjai zobi naak utt., vinja "baidas", jo vinji ari nevar pieverst vinai tik daudz uzmanibu, bet peec dazhaam stundam jau ir apradusi un viss ir kartiibaa.


Un ka jau teica - gribi bezmaksas aukli, nu neko, paciet :D
01.09.2015 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits