Puiša dīvainā izturēšanās pēc šķiršanās

 
Reitings 18
Reģ: 30.08.2014
Sveikas!

Nesen rakstīju par to, kā pārvarēt šķiršanos no puiša, kurš pats bija tās iniciators.

Tagad ir pagājušas gandrīz divas nedēļas kopš tās dienas un šajā laikā esmu sapratusi, ka man tiešām šo puisi nevajag, ka mana dzīve iet uz augšu un jūtos labāk, kad esam šķirti. Tomēr, par cik tās man bija pirmās nopietnās attiecības, protams, ka arī daudz kas pietrūkst un tagad cenšos ar sevi cītīgi strādāt, lai par to mazāk domātu.

Ko jūs domājat par šādu attieksmi no puiša , kurš tikko kā izķīries? Varbūt, liekas mazliet bērnišķīgs stāsts par cik runa iet par interneta portāliem.. bet nu dodiet savu padomu!

Viņš uzreiz sāk instagramā sekot vairākām meitenēm uz kurām es biju attiecību laikā greizsirdīga un viņš to ļoti labi zināja , bet esot kopā ar mani to respektēja un "nesekoja" viņām atpakaļ. Kad izšķīrāmies burtiski uzreiz sāka "laikot" to meiteņu bildes, visas pēc kārtas nez maz vai. Attiecībās esot arī viņa bijusī viņam bija rakstījusi vairākas reizes, viņš man pat to atklāti teica, bet neesot atbildējis, jo neredzot jēgu, plus viņam neesot nekādu jūtu pret viņu kā viņš pats teica. Viņš ļoti labi zināja, ka šī bijusī man visvairāk arī grauž un, ka iekšā man ir bailes, ka viņš pie tās atgriezīsies, lai arī kad par to runājām, viņš mani mierināja, ka tā nebūs, ka ir tik ļoti iemīlējies manī un tādā garā. Šorīt kā par laimi vai nelaimi biju piecēlusies ļoti agri. Nosolījos sev, ka neskatīšos viņa profilu nekur. Paskatījos bijušās profilu un redzēju ka viņš ir sācis spiest - patīk - uz vairākām viņas bildēm. Tad ātri instagramā paskatījos un ieraudzīju , ka tagad viņi arī viens otram atpakaļ seko. Tas viss iekšā protams man liek vilties ļoti, saprotu ar galvu domājot , ka es tur neko nevaru padarīt, bet iekšā sāp , ka ir tāds liekulis. Kā jūs izskaidrot šāda puiša attieksmi?

P.S es daru pilnīgi pretējo. neizturos šādi nemaz un nesāku uzreiz apstirpināt draudzības ar kādiem puišiem viņiem zināmiem vai pat nezināmiem. nevēlos savu laiku tērēt, enerģiju un citu laiku.

Paldies!!! :-)
01.09.2015 10:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tad kad es pedejo reizi tiku pamesta, tad internets bija tikai skolaas un draugiem.lv bija paaaaaaaaaavisma svaigs izgudrojums kuru izmantoja retais. Un tapat man neintereseja ko vins dara, ar ko, man svarigak bija sakartot savu dzivi un galvu lai nav par to personu jadomaa. Tiksanas ar draudzenem, aktiva atputa, daudz gramatu lasisana, lai nav jadoma par mulkibam. Pirmaa lielaa milestiba tacu jau pec 4 men. biju nepratigi iemilejusies citaaa un vel specigak kaut skita, ka vel stiprak milet nav iespejams.
01.09.2015 15:18 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Reiz bija Rūū

tik perfekti pateici. Pilnībā piekrītu.

lapsīgā
tad Tu noteikti esi no tām, kas turās, kā kareivji, kad emocijas sit augstu vilni :)
01.09.2015 15:20 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka daudzām šeit būtu jāmācās būt iecietīgākām un nedaudz jāmēģina iztēloties sevi meitenes vietā.

Jā, nu var jau būt. Bet ir jāsaprot, ka nav jēgas tā bojāt sev garastāvokli un lieki tērēt enerģiju. Puiša darbībām nevajadzētu būt galvenajai tēmai, kas nodarbina prātu. Ja jau šķīrās, tad tam bija iemesls.

un autore-
P.S es daru pilnīgi pretējo. neizturos šādi nemaz un nesāku uzreiz apstirpināt draudzības ar kādiem puišiem viņiem zināmiem vai pat nezināmiem.

Tu vairs neesi attiecībās, tā ka dari, ko gribi. Tev nav jājūtas vainīgai par to, ja apstiprini draudzības, vai ja puiši Tev izrāda interesi.
Dzīve turpinās :-)
01.09.2015 15:23 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
zazy1, es īstenībā esmu ļoti emocionāls cilvēks, bet, ja jūtu, ka attiecībās netieku respektēta, vai vienkārši nav saderība, tad mierīgi varu visu izbeigt un neskatīties atpakaļ.
Ir jādzīvo priekš sevis, nevis citiem :-)
01.09.2015 15:27 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
lapsīgā neapšaubu, ka tā ir.

Bet katrs savus pārdzīvojumus pārdzīvo savādāk ;)
Tāpēc, jāmēģina ja ne saprast, tad vismaz respektēt otra izjūtas.
Es labāk mēģinu uzmundrināt otru nekā, pārmetu par čīkstēšanu, stalkošanu, vājumu utt.
01.09.2015 16:06 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
šajā situācijā, neesmu lasījusi iepriekšējo diskusiju, un klāt neesmu stāvējusi viņu attiecību laikā, bet, manuprāt, meitenei puisis bija mīļš, un viņa tika pamesta .
To aptvert un saprast nevar 2 nedēļās.
tāpēc es ļoti labi varu saprast, ka meitene vēl čeko viņu. (ko neatbalstu, bet mēģinu saprast)
01.09.2015 16:08 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
zazy1, piekrītu. Bet ir arī dažādi veidi, kā uzmundrināt. Dažreiz vajag sapurināt, nevis tikai glaudīt galviņu ;-)
Es ceru, ka autore sapratīs, ka nevajag tērēt laiku un iespringt uz tā puiša darbībām.
01.09.2015 16:13 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
lapsīgā arī taisnība :D

Es arī ceru, ka autore saņemsies un ātrāk to sapratīs. :)
01.09.2015 16:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man vienreiz gadījās uzrauties uz tā saucamo serial monogamist - esot attiecībās, pa kreisi neies, bet acis tāpat zibinās uz visām pusēm. Attiecības pārtrauc, tikko kā ir pietiekami lielas cerības uz nākošajām, manā gadījumā atgriezās pie bijušās.
01.09.2015 16:33 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
rīcībai, ko klusībā varbūt vēlējās, bet neatļāvās attiecību laikā.


Piekrītu šim...
Nu jā, stalkot nevajag, bet tāpat noteikti sāp, ja divu nedēļu laikā pēc šķiršanās šādas darbības jau tiek darītas. Manuprāt, tas liecina, ka puisim jau iepriekš kā jau te minēja- acis zibējušas uz visām pusēm. Un no tā izriet, ka puisis nav bijis līdz galam godīgs esot vēl attiecībās.
Iesaku pašai izmest viņu no saviem soc. tīkliem, paliks mazliet vieglāk... ;)
01.09.2015 17:39 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man tā visa ņemšanās ar sociālajiem un bilžu laikošana nav saprotama. Ne es to daru, ne mans vīrietis to dara. Tāds tīņu variants.
01.09.2015 18:52 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Nosolījos sev, ka neskatīšos viņa profilu nekur.


Apsoli sev vēlreiz un šo solījumu pildi. Mazāk zināsi, mazāk sāpēs un vieglāk būs dzīvot.:-)
Nav jau viegli, īpaši ziņkārīgajām, bet jāmēģina pretoties kārdinājumam. Es darīju tieši tāpat - jutos daudz labāk neko nezinot. :-)
02.09.2015 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits