Puiša dīvainā izturēšanās pēc šķiršanās

 
Reitings 18
Reģ: 30.08.2014
Sveikas!

Nesen rakstīju par to, kā pārvarēt šķiršanos no puiša, kurš pats bija tās iniciators.

Tagad ir pagājušas gandrīz divas nedēļas kopš tās dienas un šajā laikā esmu sapratusi, ka man tiešām šo puisi nevajag, ka mana dzīve iet uz augšu un jūtos labāk, kad esam šķirti. Tomēr, par cik tās man bija pirmās nopietnās attiecības, protams, ka arī daudz kas pietrūkst un tagad cenšos ar sevi cītīgi strādāt, lai par to mazāk domātu.

Ko jūs domājat par šādu attieksmi no puiša , kurš tikko kā izķīries? Varbūt, liekas mazliet bērnišķīgs stāsts par cik runa iet par interneta portāliem.. bet nu dodiet savu padomu!

Viņš uzreiz sāk instagramā sekot vairākām meitenēm uz kurām es biju attiecību laikā greizsirdīga un viņš to ļoti labi zināja , bet esot kopā ar mani to respektēja un "nesekoja" viņām atpakaļ. Kad izšķīrāmies burtiski uzreiz sāka "laikot" to meiteņu bildes, visas pēc kārtas nez maz vai. Attiecībās esot arī viņa bijusī viņam bija rakstījusi vairākas reizes, viņš man pat to atklāti teica, bet neesot atbildējis, jo neredzot jēgu, plus viņam neesot nekādu jūtu pret viņu kā viņš pats teica. Viņš ļoti labi zināja, ka šī bijusī man visvairāk arī grauž un, ka iekšā man ir bailes, ka viņš pie tās atgriezīsies, lai arī kad par to runājām, viņš mani mierināja, ka tā nebūs, ka ir tik ļoti iemīlējies manī un tādā garā. Šorīt kā par laimi vai nelaimi biju piecēlusies ļoti agri. Nosolījos sev, ka neskatīšos viņa profilu nekur. Paskatījos bijušās profilu un redzēju ka viņš ir sācis spiest - patīk - uz vairākām viņas bildēm. Tad ātri instagramā paskatījos un ieraudzīju , ka tagad viņi arī viens otram atpakaļ seko. Tas viss iekšā protams man liek vilties ļoti, saprotu ar galvu domājot , ka es tur neko nevaru padarīt, bet iekšā sāp , ka ir tāds liekulis. Kā jūs izskaidrot šāda puiša attieksmi?

P.S es daru pilnīgi pretējo. neizturos šādi nemaz un nesāku uzreiz apstirpināt draudzības ar kādiem puišiem viņiem zināmiem vai pat nezināmiem. nevēlos savu laiku tērēt, enerģiju un citu laiku.

Paldies!!! :-)
01.09.2015 10:08 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Jā jā, puisis ir dīvains, jo tagad var darīt, ko grib, bet Tava stalkošana ir ''pilnīgi'' normāla. :D
Izskatās, ka pati nu galīgi neesi tikusi viņam pāri, ja reiz bez maz vai katru dienu seko līdzi viņa darbībām soc.tīklos, tāpat turpini sev ieskaidrot, ka tev viņš nav vajadzīgs, varbūt beidzot noticēsi, pārstāsi tēlot krīperi un sāksi dzīvot uz priekšu.
01.09.2015 11:29 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Nepiekrītu

Izskatās, ka vēl vēlies būt ar viņu kopā, ja jau tev interesē ko viņš dara pēc šķiršanās.


tāpēc, ka divi cilvēki, kas bijuši kopā kādu laiku tāpat ir pieraduši viens pie otra un ir kaut kādas jūtas. Es domāju, ka viņš vēlas speciāli aizskart tevi, darot tev pāri, jo zina cik tev tas ir nepatīkami. Ugunskuram vispār reti, kad varu piekrist. Un neviens nekad nezinās kā ir patiesībā. Cik cilvēku tik viedokļu.. Ja izšķīrāties tad iesaku padarīt kaut ko jaunu vai ekstrēmu :-) adrenalīns noteikti palīdzēs!
01.09.2015 11:37 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Mona, nespried par puišiem pēc sievietēm.
01.09.2015 11:42 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Ugunskurs ne tikai sievietes tā dara :-)
mūsdienās viss mainās. Arī ir vīrieši, kas tā dara.
01.09.2015 11:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Manuprāt, džekam ir pilnīgs po* uz autori. Pats bija iniciators + iepriekšējā diskusijā autore rakstīja:
Beigās viņš man pateica, ka nejūt, ka es viņam kaut ko dodot labu šajās attiecībās, ka ja viņš ir galvas tiesu augstāk par mani un cenšas visu darīt, tad es esmu pie zemes

Tagad ir pagājusi mazliet vairāk kā nedēļa ilgs laiks un viņš man neko nav rakstījis, isdzēsis no visiem portāliem, kur iespējams

Domāju, ka viņam jau sens viss bija cauri un nekādas mīlestības tur nebija.
01.09.2015 11:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Visticamāk viņš to dara lai padarītu tevi greizsirdīgu vai lai iespītētu, bet to jau noteikti pati ļoti labi saproti.
nee, visticamak vins to dara beidzot drikst darit.
kaada vel greizsirdiba un iespitesana ja pats velejs skirties?! izjutis brivibas garsu un nu dara visu ko lidz sim nedarija.
01.09.2015 11:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Domāju,ka dara gan speciāli,tā ir tāda kā maza sariebšana. Var jau būt,ka es tagad kā sieviete-čūska domāju.
sariebsana par ko? vislielaka sariebsana jau bija, pamesana. es saprastu ja pamestais taa rikotos, bet ne pameteejs.
01.09.2015 11:53 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Mana versija - puisim vienkārši ir vārti vaļā visai tai rīcībai, ko klusībā varbūt vēlējās, bet neatļāvās attiecību laikā. Noteikti arī cer, ka kāda no meitenēm šādai "uzmanības izrādīšanai" (lol) arī atsauksies.

Nevis puiša izturēšanās ir jocīga, bet gan tavējā. Jūs esiet izšķīrušies, nu ko tu viņu vēl stalko? Brīvs cilvēks dzīvo tālāk un meklē jaunas iepazīšanās. Ja tu iedomājies, ka tas tiek darīts, lai tikai tevi nokaitinātu, tad tu neesi vēl tikusi viņam pāri. Vai arī vienkārši uzskati sevi par pasaules nabu.

+++ well said
01.09.2015 13:45 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ārprāc. Beidz stalkot, sāc dzīvot!
Izšķīrāties, viss. Ļauj puisim elpot. Sāc fokusēties pati uz sevi un saviem mērķiem.. ko tas vairs maina, ka viņš laiko bildes soc. tīklos?
01.09.2015 13:49 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Tās, kas brūk virsū par stalkošanu, laikam sen nav pamesto lomā bijušas!

Jo pirmkārt- mīlestība, otrkārt pieradums, 3kārt- aizvainojums, 4kārt- ziņķāre. Pēc 2 nedēļu šķiršanās laika tā uz sitiena nepāriet emocijas, kas mājo iekšā pamestajā cilvēciņā!

JĀ, tas nav vajadzīgs, bet ko Tu cilvēkam padarīsi.

Es domāju, ka Tev vēl ir vajadzīgs krietni daudz laika, lai saprastu, kas ir noticis, un ka Jums tagad katram sava dzīve.
Un katrs savā dzīvē dara, ko grib.

p.s. man arī nedaudz liekas, ka zinot cik Tu esi greizsirdīga, viņš pastiprināti ir aktivizējies.( bet tas tiešām varbūt tikai VARBŪT )
01.09.2015 14:36 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Un nevajag te citām liekuļot. Noteikti pašas arī kādreiz ilgi vēl pētījāt kā bijušajam iet, ko viņš dara un ar ko viņš ir kopā!

zemtekstā-cerams, ka viņam neiet labāk kā man!
01.09.2015 14:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
zazy1 - jā, domāju, ka daudzas ir pētījušas, bet diez vai viņas ir stalkojušas ar domu "ahaaa, tu tīšuprāt tā dari, tu mani šādi kacini, jo gribi mani".. Jā, sāp, jā, gribās uzzināt, bet nevajag sev melot - viņš pameta, viņš izdzēsa no visiem portāliem, viņam ir vienalga!
01.09.2015 14:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nosolījos sev, ka neskatīšos viņa profilu nekur. Paskatījos bijušās profilu

tā jau ir apsēstība.
01.09.2015 14:45 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
tas viss ir speciāli, bet- esi gudrāka, stāvi tam visam pāri un neskaties, ko viņš tur laiko. nevajag sevi mocīt :) kādā brīdī, kad atkal grasies skatīties viņa profilus, atgādini sev kā tu juties, kad ieraudzīji ko nepatīkamu un tad apdomā, va tev to tiešām vajag?
01.09.2015 14:53 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Izskatās, ka,iespējams, puisis mēģina tevi padarīt greizsirdīgu. Un viņam tas izdodas. ;)

Ja jau saki, ka tava dziv iet augšup, tad neļauj sevi tā iespaidot.
01.09.2015 14:55 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Selīna
nevaru piekrist.

Es personīgi zinu vienu pāri ( tuvu 30 gadiem, tākā nav nekādi tīņi), kas ir šķīrušies un sagājuši reizes 7 kopā un atkal šķīrušies.No sērijas- dzīvot viens bez otra nevar , kopā ar ne.

tam apakša ir dažendažādas situācijas :
1) škiršanās iniciators bija viņš, izdzēsa viņu no portāliem, nomainīja nr. Ķipa dzīvoja tālāk. Meitene kaut kā dabūja nr. sazinājās, izrunājās, izraudājās, atkal kopā
2) šķiršanās inicatore meitene, izlamājās, sarājās, apsaukājās. Pēc kāda laika atkal saprot, ka nekādīgi un tā uz riņķi..
3) abi kopā runāja un saprata, ka nevar. utt utt utt

Viens otram daudz darījuši pāri, ignorējuši, apzināti sāpinājuši, pazemojuši viens otru utt utt.

Tagad vairs nav kopā, bet meitene vēl pēc visa šā, ik pa laikam čeko kā viņam iet. Nu nav tā stalkošana ( manliekas, ka to vispār var nosaukt tikai, tādos reti slimos variantos, kad draud, kliedz, lūdzas, raud, lai ņem atpkaļ, lai izrāda uzmanību.. ), ja ir dziļa brūce sirdī un daudz atmiņas, kas vieno. Tas tik ātri nepāriet.
01.09.2015 14:59 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
cosmopoliite
Tev iesaku sevis labad, mēģini nečekot viņa darbības, tā ātrāk tiksi pāri.

Šobrīd Tava aizvainotā sirsniņa vai prāts ar visām 4 saka, ka bez viņa ir labāk, ka tagad jūties labāk, bet Tavi darbi ( katru dienu skatoties, kā viņam iet) liecina, ka līdz galam palaist vaļā vēl neesi gatava.

Bet tam visam ir vajadzīgs laiks.

Atrodi, kur likt enerģiju, laiku, vislabāk darbības, kas liek smieties ( skaties komēdijas). Ej tautās, lai būtu iemesls, izskatīties pa visiem 100 labi.

Būs jau labi, kaut kad ;)
01.09.2015 15:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Lai nu kam, bet tavam ex jau nu tiešām nav dīvaina izturēšanās... :D

Protams, ka gribās jau domāt, ka viņš mēģina tevi padarīt greizsirdīgu, jo tak acīmredzami neesi tikusi pāri, bet nu man šķiet, ka viņš vienkārši to dara, jo beidzot var. Ir brīvs un visas durvis vaļā.
01.09.2015 15:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Un nevajag te citām liekuļot. Noteikti pašas arī kādreiz ilgi vēl pētījāt kā bijušajam iet, ko viņš dara un ar ko viņš ir kopā!

Ja godīgi, tad nē. Tīšu prāt neesmu okšķerējusi bijušo profilus. Ja gadās ieraudzīt kaut ko, tad paskatos, bet nejau ložņāt pa bijušo bijušo profiliem un skatīties, kurš kādas bildes laiko.
Var jau būt, ka tiem, kas ir pamesto lomā, tas ir daudz izteiktāk. Nemaku spriest. Bet lai vai kā, manurpāt, autore pārspīlē. Protams, ka ir ziņkāre, bet autore izskatās, ka tīšu prāt sev bojā garastāvokli.
01.09.2015 15:12 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Es domāju, ka daudzām šeit būtu jāmācās būt iecietīgākām un nedaudz jāmēģina iztēloties sevi meitenes vietā. Ok, ir jau te arī karotājas un bēdu laikā turēsies kā vien māk, bet emocionālam cilvēkam šādā posmā būs grūtāk un protams, ka visas puiša turpmākās darbības liksies kaut kādā veidā aizskarošas, aizdomīgas. Autore, turies un saproti, ka viņš dara to, ko vēlas darīt kā brīvs cilvēks. Tev ir tiesības darīt to pašu. Viss nokārtosies.
01.09.2015 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits