Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mani radi

 
Reitings 71
Reģ: 25.11.2009
Mīļās meitenes un vīrieši. Nezinu pat ar ,ko lai sāku. Ir tāda situācija, ka esmu kopā ar vīrieti 1,5gadus un ar saviem vecākiem un draugiem, radiem viņš mani sen jau kā ir iepazīstinājis, bet tagad ir pienācis brīdis iepazīstināt viņu ar saviem radiem un mammu, bet man ir kauns , jo manai mammai ir problēmas ar zobiem, zobu vispār nav manai māsai un brālim arī ir problēmas ar to, kut arī mamma dzīvo normālā lauku mājā , viss ir kā nākas,ubadze nav, bet tie zobi, tā driizaak ir nolaidiiba, jo līdzekļi tam buutu, esmu par to runaajusi ,lai beidzot saņemas un ieliek, bet nekādi nevar pierunāt un par to man arī ir kauns no sava puiša, ko viņš par mani padomās, ka man tādi radi, mani tas dzen izmisumā(s) Un tagad ir tas brīdis vai nu tagad vai nekad, vai man jāšķiras dēļ maniem radiem no puiša, kuru mīlu un gribu kopīgi izveidotu ģimeni. Padalieties lūdzu, kā jūs uz to raugāties. :-|
01.09.2015 09:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kādi ir tādi ir vecāki, es tavā vietā draugam arī to pateiktu pirks satiek tavus radus, lai būtu sagatavojies tam. Saki ka cilvēki viņi ir labi utt(vai kādi nu tavi radi ir), bet viņiem ir viena problēma/nolaidība par kuru tev ir kauns - zobi!

Un par taviem radiem runājot, gan jau ka māte negrib iet un tos zobus taisīt/likt jo ir kauns no ārsta, vajag gandrīz vai aiz rokas aizvilkt lai to izdara, pēc tam par to paldies teiktu.
01.09.2015 09:41 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nopietni, esi gatava šķirties no vīrieša dēļ mammas zobiem?

Tā ir Tava mamma, es domāju, ka vīrietis sapratīs, ka tie ir tavi vecāki, lai kādi viņi arī būtu.
Bet problēma jau ir tur, ka pati nespēj pieņemt un mīlēt savu mammu kāda viņa ir. Skumji. :-|
01.09.2015 09:42 |
 
Reitings 3597
Reģ: 06.05.2014
Ģimeni neizvēlas. Ja draugs tevi mīl, tad mātes zobu problēmu neafišēs un neizrādīs kā traucēkli. Tiešām tāds tracis jātaisa, tas ir, jāšķiras? Puisis ir kopā ar tevi, ne tavu māti. Šāda ģimenes slēpšana nekad nebeidzas labi.
01.09.2015 09:45 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tas vienreiz ir jāizdara un viss. Tāpat mūžīgi to neslēpsi.
Ir cilvēki kuriem vecāki ir pēdējie dzērāji un nolaidušies tā, ka zemāk vairs nav kur.
Un tu taču esi savādāka.

Kaut gan cilvēkiem ir tendence vērtēt no kādas ģimenes tu nāc un kādi ir radi. Ļoti iespējams ka viņu acīs tu tiksi nokritizēta par saviem vecākiem, bet parādi ka cieni viņus, bet esi labāka, un ka tu esi tu.

Un lai savestu kārtībā aizlaistus zobus, vajag lielus ieguldījumus, daudzi to nevar atļauties.
01.09.2015 09:54 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Man pašai vienu laiku galvā šis tarakāns bija, jo bijušais puisis ir no tās pašas pilsētas un viņam vecaki tādi turīgi un zināmi.
Maniem vecākiem nav bijušas problēmas ar naudu un mums ir māja un tā. Bet viņi ir vienkārši. Tēvs biezi staigā briesmīgās violetās treniņbiksēs :D Mammai vispār nav gaume, brīžiem saģērbjās ļoti nejēdzīgi. Bet tikai ar laiku es sapratu cik ļoti vecāki ar mani lepojas un galu galā es tā priecājos, ka viņi man ir, tieši tādi kādi ir. Un draugam ļoti patika mani vecāki, jo tieši tā iesmesla dēļ kā viņi mani ir audzinājuši un cik vienkārši un ar labu apveltītu humora izjūtu ir mana ģimene. :D Tagad man drīzāk ir kauns par sevi, par to ka kādreiz spēju kaunēties par viņiem.
01.09.2015 09:54 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nopietni, esi gatava šķirties no vīrieša dēļ mammas zobiem?

+++
01.09.2015 09:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Atceries vienu - nekad nekaunies no savas ģimenes un radiem, viņi ir tavs pamats, pat ja viņi ar sūdainiem zābakiem vazātos apkārt, viņi ir tavs pamats. Vīrietis te var būt un nākamajā dienā nebūt, bet dzimta ir nemainīga. Vienvārd sakot, pieaudz prātiņā. ;)
01.09.2015 10:01 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.11.2009
Jā, mana ģimene ir forša. jautra principā pa visam savādāka nekā viņu ģimene, bet ne viena nav nedz labāka nedz sliktāka..vnk savādāka. Vīņš visu laiku man ir teicis, ka grib iepazīties ar manu ģimeni, gribot redzēt, kas šo brīnumu ar visiem + un - ir izaudzinājuši :D tētis man nav ir tiaki mamma un māsas , brālis. Mana mamma arī vairs nav jauna , jo piedzimu, kad viņai jau bija pāri 30, manam brālim tagad arī ir 41 gads, viņš visvecaikais no mums bērniem. Vienīgā doma, kas mani mierina ir tāda, ka tagad tiešām es redzēšu cik ļoti viņš mani mīl cik no tā visa, ko ir man teicis ir patiesība, jo es viņa dēļ arī esmu lauzusi sevi, tiesa gan citā jomā.
01.09.2015 10:03 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man tavas problēmas....(t)
01.09.2015 10:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pfff. man liekas jocīgi par ko tādu satraukties, un vēl jocīgāk liekas dēļ tāda iemesla šķirties. ja ir satraukums tā arī pasaki, ka mammai ir problēmas ar zobiem. Ja nebūs galīgs jefiņš, tad sapratīs.
01.09.2015 10:05 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.11.2009
Man tavas problēmas....

Padalies, varbūt morāli arī Tev varam palīdzēt? :-)
01.09.2015 10:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ar radiem ir jāiepazīstina, ja pēc tam viņš tavus radus necienīs tad var domāt par šķiršanos, nevis pirms vispār radi iepazīti.

Es arī esmu drauga rados satikusi nu tādus kadrus. . Bijām reiz ar drauga tuvāko ģimeni aizbraukuši pie viņa tēva vectēva un vecmammas, vai varbūt tas bija patēvs, laikam gan patēvs, bet nu man tur lika TIK neerti justies, drauga mamma vel ar drauga māsu un mani mellenēs pēc tam par to runājām un smējāmies.

Es sēdēju blakus drauga vecākiem, pie maza galdiņa, opis tur pat blakus tik pat kā un tas opis, mana drauga vecāku priekšā, mana drauga priekšā, drauga brālēnu priekšā sāka izteikties par to cik man riktīgi labi pupi un ka pareizi draugs izvēlas ka atrod tādu ar lieliem tesmeņiem. . . Viņš vel ko teica cik atceros, bet to es jau no atmiņas esmu izdzēsusi :D
Viss ko varu pateikt, es tur vairs negribu atgriesties :D Neglīti zobi man liktos 100x reizes labāki nekā ka par manām krūtīm tā izsakās principā visas mana drauga ģimenes priekšā.
01.09.2015 10:14 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Atceries vienu - nekad nekaunies no savas ģimenes un radiem, viņi ir tavs pamats, pat ja viņi ar sūdainiem zābakiem vazātos apkārt, viņi ir tavs pamats. Vīrietis te var būt un nākamajā dienā nebūt, bet dzimta ir nemainīga. Vienvārd sakot, pieaudz prātiņā

Šoreiz gribas ieplusot Artemzijai un pasniegt cepumu! ļoti labi pateica!
Autorītei pašai kauns no sevis nav? Kaunēties pat to kāda ir Tava mamma...fūūū...Ta tak ir TAVA mamma!
01.09.2015 10:19 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
a bet vispār sanāk tā, ja tu tik ļoti kaunies no mammas zobiem, ka esi gatava šķirties no puiša dēļ tā, tad jau tu mūžam paliksi vecmeitās. jo nākamam puisim tev arī būs kauns rādīt un atkal būs jāšķiras.
01.09.2015 10:21 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Tā tev par tiem mammas zobiem pie vienas vietas, bet kā draugam mamma jārāda, tad gan vairs nav labi?
Jā, salikt zobus ir dārgi, bet, nu protezi jau varēji pierunāt mammu uztaisīt!
01.09.2015 10:52 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Ja tu puisim patiešām patīc, tad viņam būs vienalga, kas ar taviem radiem un kādi mammai zobi.
Ja cilvēks spriež tikai pēc ārienes, tad nekas labs tur nevar sanākt un nesanāks!:-/
01.09.2015 11:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
manai mammai ir problēmas ar zobiem, zobu vispār nav manai māsai un brālim arī ir problēmas ar to,

īstenībā diezgan briesmīgi, bet nu neko jau īsti tu tur nevari padarīt. Viņiem kāda slimība vai vienkārši nerūpējas par sevi?
01.09.2015 11:34 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Man bija līdzīga problēma, tik daudz gadus atpakaļ, kad man bija kauns vest savus draugus uz mājām, jo dzīvoju es īstos laukos un toreiz nekas īsti nebija remontēts uut + es skaitos vecākiem vēls bērns, bet maniem draugiem jauni vecāki:-D:-D:-D ak, pašai kauns tgd, ak šie pusaudžu gadi. :-D:-D
Vai kas ir mainījies, jā, varbūt lēnām kkas tur attīstās, taču vecāki jaunāki nepaliek. Un ir tikai loģiski,ka vīrietis to pieņem, ja nē, tad tas jau kāds spurkstiņš vien ir. Un lai kādi viņi arī nebūtu, tie ir tavi vecāki,kā pati teici "gribot redzēt, kas šo brīnumu ar visiem + un - ir izaudzinājuši". Un drīzāk tev jāpasaka viņai paldies, ka viņa tev ir un ir tevi izaudzinājusi.
Kad es iepazīstināju savējo ar savu ģimeni, es viņam tā arī pateicu, ka dzīvojam īstos laukos, negaidi zelta podus un porcelāna šķīvīšus. Mana mamma ir īsts darba zirgs un bieži vien nepadomā par sevi, ne tikai izskata ziņā, bet vispār... Un mans tētis nav labāks. Bet tie ir MANI VECĀKI un punkts. Gribētos jau aizsūtīt uz kādu kūrortu uz kādu laiku, lai beidzot vecīši atpūšas, bet ir neiespējami dabūt viņus laukā no mājas ilgāk par dienu :-D:-D:-D
01.09.2015 11:52 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.11.2009
īstenībā diezgan briesmīgi, bet nu neko jau īsti tu tur nevari padarīt. Viņiem kāda slimība vai vienkārši nerūpējas par sevi?

Nav nekādas slimības, vnk nolaidība.
01.09.2015 11:55 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Normāls vīrietis respektē meitenes vecākus. Kāds katrs ir, tāds ir. Zin, vari izspļaut, ka esot gaidībās maz vitamīnus lietoja un lūk rezultāts :-)
Bet, ja nopietni, tad ko darīt, ja māte veca un ar spieķīti iet? Māsa ratiņkrēslā? Brālim seja apdegusi? Akd kauns, jo nav bārbijas un keni? Ja Tev kauns no vecākiem, tad liekas, ka šādu pašu pozīciju Tu ieņemtu, ja puiša radiem būtu kāds defekts. Cilvēkiem parasti ir fobijas par lietām, kuras pašus satrauc vai nepatīk.
Sakārto galvu!
01.09.2015 12:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits