Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāki nepieņem draudzeni

 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sveiki, esmu nonācis diezgan pretīgā un negatīvā situācijā. Esam kopā nu jau 6 mēnešus, bet jau kopš paša sākuma, maniem vecākiem nepatika draudzene. Slikts pirmais iespaids, jeb māte izložņāja viņas Facebook lapu, pirms pirmo reizi dzīvē redzēja. Meitene jaunāka, man 21, viņai 18, liels tetovējums uz kājas un nepabeigta izglītība(vēl mācās 12tajā klasē). Neatkarīgi no tā, ka attiecībās runājām par visu, un pēc sarunas par manu vecāku teikto, ko laikam man vajadzēja paturēt pie sevis, sanāca liels kašķīs un meitene ilgi un dikti nevēlējās braukt ciemos, palikt pie manis, jo baidījās, ka maniem vecākiem viņa nepatiks u.t.t.
Pagāja kāds laiciņš līdz tikām no runāšanas par to, ka man tas ir svarīgi, ka viņai ar maniem vecākiem ir labas attiecības, un viņi vismaz normāli iepazīstās vai nejūtās neērti viens otra klātbūtnē, līdz sāka braukt ciemos. Jāpiemin, ka mani vecāki īsti neatbalstīja palikšanu pie mums(dzīvoju kopā ar vecākiem), bet šad tad palikām, tā teikt pa kluso. Laikam ejot, likās, ka attiecības starp viņu un manu māti uzlabojas, arī meitene parādījās vēlme sakārtot attiecības, jo vēlas lai ar viņas puiša vecākiem viņai ir labas vai normālas attiecības.
Un fināls, jeb kur viss nogāja greizi. Mums parādījās iespēja pavadīt laiku omes dzīvoklī, kamēr viņa ir prom laukos, ko arī izmantojām ilgstoši, bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss). Un sanāca tā, ka dienu pēc tam atbrauca oma no laukiem, uz viņas teikto, jābrauc viss sakārtot, teicu, ka viss būs ok. Protams, ka viss kārtībā nebija, ome nolamāja mani no galvas līdz kājām un viņu vēl trakāk. Paldies dievam telefoniski, bet nu ir skaidrs, ka mammai un abām omēm iespaids ir sabojāts, un tuvākajā laikā nelabojams. Draudzene jutās slikti un manai mammai uzrakstīja atvainošanos, izkratīja sirdi, jautāja kā labot notikušo uz ko mana māte atbildēja: '' pat 5 zvaigžnu viesnīcā savas nedienas ir jāsavāc pašai, bet laikam jau katrs ir audzināts citādāk'', ko draudzene saprata, ka viņa ir neaudzināta u.t.t.

Meitene iedzīta stresā, raud, bēdājās un domā, ka attiecības nav jēgas turpināt, jo viņa maniem vecākiem nekad nepatiks, viņa negrib sadzīvot ar domu, ka vecāki viņu ienīst, u.t.t. Es nezinu ko darīt, jo es viņu nevēlos pazaudēt, bet nevaru uzspiest būt ar cilvēku, kura vecāki viņu ienīst, nepatīk u.t.t.

:'-(Tiešām nezinu ko darīt.
01.09.2015 01:06 |
 
Reitings 93
Reģ: 30.08.2015
Vai nav pohuj ko vecāki domā ?!? nav uz sitiena kādam jāpatīk, jūs vēl esat bērni! Un meitenei, kurai 18g. .cmoon . vispār neko nedrīkst pārmest, vienīgi ieteikt un izprast mēģināt..
01.09.2015 01:13 |
 
Reitings 249
Reģ: 17.07.2014
paši vainīgi ka vecākiem tāda attieksme pret viņu. Ja tomēr vēlaties būt kopā, tad atrodi pats savu vietu kur dzīvot, un tur arī varat darīt visu ko vēlaties. Gan jau ar laiku vecāki sapratīs ka nav nemaz tik traka tā meitene, un varēja būt arī trakāk, jo visi kļūdās.
01.09.2015 01:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pareizi draudzene saprata - viņa tik tiešām ir neaudzināta. Taču tava māte šur tur kļūdījās, jo ne vien tava draudzene ir neaudzināta, bet tu arī. Ciemojoties ir tomēr jāprotās aiz sevis sakopt un savākt. Un man jau šķiet, ka jūsu vecumā, ja nevarat atļauties dzīvot kopā, tad pa nakti nav jāpaliek kopā, kur nu vēl pa kluso...
01.09.2015 01:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un vēl - jūs esat pārāk jūtīgi! Nedomāju, ka dažas skarbākas frāzes no vecākiem ir jāuztver kā pasaules gals.
01.09.2015 01:20 |
 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
Kkāds trollis atkal?
01.09.2015 06:35 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ja jūs abi nespējat parādīt, ka esat labi audzināti, pieklājīgi, normāli jaunieši, tad neviens nekad arī nebūs labās domās. Nesavākt aiz sevis bija cūcīgi un te autora atbildība. Ja jums abiem tik ļoti uztrauc tavu vecāku viedoklis, tad dzīvoklis bija jāsavāc. Un vāzēs vēl puķes jāsaliek.
Ar savu bezatbildību esi draudzeni nostādījis vēl nelāgākā situācijā, nekā bija. A draudzenei jāpārstāj bimbāt, kā bērnudārzniecei un
1) pokui uz visu, pasaule pieder jums, jums abiem kopā jāveido attiecības
2) domāt ar galvu un mazliet iejusties vecāku vietā un lai draudzene uzdod sev jautājumu - vai es gribētu tādu draudzeni savam dēlam? (tas gadījumā, ja jums nav pokuijs uz visiem pārējiem un pieturaties pie tā, ka attiecības veido ģimene ar ģimeni, nevis divi cilvēki).

... un mazliet pacietības. Es arī 18 gados drauga vecākiem parādīju briesmīgu pirmo iespaidu :D :D Tur nekādas puķes un atvainošanās nelīdzētu :D Jā, un tieši tāpēc ar puisi izšķīrāmies. Un labi, ka tā, spriežot pēc viņa dzīvesveida, ko tagad redzu iekš FB. Iespējams... tavas draudzenes nākotne ir glābta, jo nepatīk taviem vecākiem un gatava šķirties. Ar kādu citu varbūt būs laimīgāka un cita vecākiem patiks uzreiz no pirmās sekundes.
01.09.2015 07:15 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
par atstāto bardaku omess dzīvoklīs- pelnīti. kāda mārrutka pēc omei būtu jāvāc tavas beibes atstātās šmuces? fuj vispār.
pa slepeno palikšana pie tevis arī neko labu nesaka, ne par tevi ne par tavu beibi.
01.09.2015 07:17 |
 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
začeits, vot, vot. :D
01.09.2015 07:19 |
 
Reitings 45
Reģ: 17.05.2015
Tava draudzene arī IR neaudzināta, vecākiem ir pilnīga taisnība. Es vispār nesaprotu, kā aiz sevis var nesavākt - viņai taču ir 18 nevis 8 gadi.
To enerģiju, ko tava draudzene velta bimbāšanai un atvainošanās vēstuļu rakstīšanai varēja novirzīt uz kaut ko lietderīgāku, piemēram, basic cieņas pret citiem cilvēkiem apgūšanu.
01.09.2015 07:21 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Nu par to nesavākšanu piekrītu, bet par parējos nu kāda starpība, tā ir jūsu dzīve ne vecāka. Iespaidu arī var izlabot;-) Varbūt meitenei vajadzēja nosūtīt kādu atvainošanās dāvaniņu, mammai kādu garšīgu kūku nosūtīt:-)
01.09.2015 08:20 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Gadījās šmuce, vajadzēja savākt, bet tava māte arī nav īpaši normāla. Tā kā turpiniet vien satikties! Paies laiks, sakārtosiet paši savu dzīvi un varēsiet darīt visu kā pašiem gribas. Es tavā vietā vairāk ciemotos pie meitenes un nevestu viņu vairs pie sevis. Mazāk kreņķu mammītei un arī meitenei! :-)
01.09.2015 08:27 |
 
Reitings 9996
Reģ: 19.11.2014
Jā, tiešām, izcept kūku un vēl uz vēdera līst pie viņas. Draudzene mammai nepatīk tāpēc, ka uz kājas tetovējums un neuzkopa dzīvokli, kurā atradās kopā ar viņas dēlu. Ok, tās MR uz palaga un dvieļiem bija viņas un to tiešām uzreiz vajadzēja laicīgi novērst. Tomēr tie trauki un viss pārējais jau nebija tikai viņas radīts bardaks. Meitene atvainojas par visu šmuci, bet mammuks vēl paņem normālu sms atcērt pretī. Nu, es tādai kūku točna nenestu. Ne jau man visu dzīvi būs jāatvainojas viņai par to, ka man bija mēnešreizes un es nepaspēju aiz sevis savākt pirms omīte to ieraudzīja.
01.09.2015 08:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Ja tev ir svarīgi tas, ka nepieņem vecāki un par to pārdzīvo, tad arī nekas nesanāks. nejau viņi veido attiecības ar viņu, vismaz ne tik tuvas kā Jums būtu jāveido. Ja ļausi vecākiem ietekmēt to, tad arī sanāks tikai čiks.
01.09.2015 08:44 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
par atstāto bardaku omess dzīvoklīs- pelnīti. kāda mārrutka pēc omei būtu jāvāc tavas beibes atstātās šmuces? fuj vispār.
pa slepeno palikšana pie tevis arī neko labu nesaka, ne par tevi ne par tavu beibi.

Pilnīgi piekrītu! Man arī vēl ir tāds periods, ka braukāju pie drauga, bet vienmēr nokopju aiz sevis.
01.09.2015 09:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ļoti nesmuki ka citu dzīvoklī aiz sevis nemākat sakopt kā pienākas, paši ar vien esat vainīgi ka tāds iespaids taviem radiem ir radies, pats jau vien palīdzi to iespaidu radīt, ņemoties svešā dzīves vietā pa kluso un atstājot šmuces un tad vel pat savās ģimenes mājās nevar normālie iepazīstināt utt. lai nebūtu jālavās. Vispār tas meitenei arī ir apkaunojoši ka viņu vadā apkārt pa kluso tā kā kaut kādu vienas nakts sakaru.

Ko šajā situācijā darīt? Man ienāk prātā tas ka jums ir jāddabū pašiem sava dzīves vieta, tad tur varēsiet dzīvot kā gribat un tad arī tu varēsi saviem vecākiem un radiem skaidri un gaiši pateikt, ka tā ir tava draudzene un viņiem nebūs nekāda teikšana pie tā ar ko tu satiecies. Diemžel kamēr dzīvo zem vecāku jumta, šādu tekstu tu vecākiem nevari teikt, vienīgais tu vari viņiem lūgt lai viņi izturas pret tavu draudzeni ar kaut kādu cieņu jo viņa ļoti nožēlo izdarīto, un ļoti vēlas ar viņiem būt labās attiecībās, kā arī visu niknumu nevar izgāst uz tavu draudzeni, jo pie notikušā esiet abi vainīgi.
01.09.2015 09:12 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
liels tetovējums uz kājas un nepabeigta izglītība(vēl mācās 12tajā klasē).

baigie kritēriji, bet zināms, ka vecāku acīs tie nav nekādi plusi ;)

Par to omes dzīvokli tiešām nesmuki, ka jūs tā uzdzīvojat un vēl kādam jāvāc aiz jums, tur taisnība vecākiem, bet kopumā, pirmo iespaidu vairs neizlabosi, bet attiecības ir taču iespējams sakārtot, ja būs vēlme no abām pusēm, kaut vai cieņas pēc...nedomāju, ka jums jāšķiras vecāku dēļ (t)

Un pluss no manis par sakarīgi uzrakstīto tekstu :D
01.09.2015 09:12 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Šajā situācijā taviem vecākiem lielākoties ir taisnība.
Jāpiemin, ka mani vecāki īsti neatbalstīja palikšanu pie mums(dzīvoju kopā ar vecākiem), bet šad tad palikām, tā teikt pa kluso.

It kā nekas ārkārtējs, bet skaidri zini, ka par to vecāki nenojauš? Vispār izlasot liekas, ka mammai bija jau līdz kaklam jūsu izdarības, ka uzrakstīja tādu ziņu. Varbūt vēl bija lietas, kuras ''iekrājušās''.
bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss)

Tas tā kā nav īsti normāli. Pieņemsim, ka oma atbrauca negaidīti. Viņa taču pat tev teica, lai savāc to visu. Nesaprotu, kur bija problēma? Jums diviem balodīšiem atļauj dūdot, bet atstāt pēc sevis cūcību, maigi sakot, ir nepieklājīgi.
Lai nu kā būtu noticis un kāds iespaids tagad radies, tas jau nu nebūtu iemesls jums šķirties.
01.09.2015 09:26 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vēl viena dzīves situācija, kurā pierādās, ka bērniem nav ko veidot attiecības. Tu un tava draudzene esat cūkas, ja nemākat aiz sevis sakopt, tava māte pilnīgi pareizi pateica. Es kā māte nekad nevēlētos nekādu kontaktu ar tādu neaudzinātu un cūcisku meiteni.
01.09.2015 09:27 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
1) ja es uzzinātu, ka nepatīku drauga ecākiem jau pirms pirmās tikšanās, es arī negribētu braukt pie viņiem.
2) tiešām paši vainīgi. man nemūžam neienāktu prātā atstāt tā pat mētājamies gultas veļu un dvieļus, kur ir manas asinis. kur nu vēl drauga omes mājā.
01.09.2015 10:09 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Pirmkārt - kamēr ļausi mammai/omēm kāpt Tev uz galvas un kontrolēt tavu dzīvi, tikmēr pat nešaubies, ka viņas to arī darīs! Nekāda respekta - viņām Tu joprojām esi viegli raustāmais puisītis .. laiks parādīt, ka esi vecis .. Es savai mammai un jebkuram citam cilvēkam, kas cenšas kaut ko negatīvi pateikt par manu sievieti, ātri aizbāžu muti. Manā klātbūtnē neviens par manu sievieti neko sliktu neteiks! Un tā tam būs būt! Es varu uzklausīt kritiku vai informāciju pieklājīgi izteiktā formā, bet tiklīdz sāks aizskart vai pacelt balsi, tā es aizstāvu savu sievieti un pasaku kādu treknu vārdu no sērijas, lai skatās savā dzīvē nevis bāž degunu manējā .. galu galā - ne viņām dzīvot Tavu dzīvi! Ja viņas (mamma,ome) neciena Tavu izvēli, tātad neciena arī Tevi, ja neciena Tevi, tad kāda velna pēc vispār ļaut jaukties Tavā dzīvē? Ir 21 gads, pieaudzis vīrietis .. rīkojies! Es aizgāju no mājām 20 gadu vecumā un uzsāku patstāvīgu dzīvi - darīju, ko gribēju, un satikos, ar ko gribēju ..
Otrkārt - jā, meitene nesmuki aiz sevis nenovāca .. bet nu būs mācība visam mūžam .. skilta pieredze arī ir laba pieredze :) Nomierini viņu .. Es jau sen savai mammai esmu devis saprast, ka manas dzīves pirmā sieviete būs/ir mana sieva/draudzene .. Vispār, manuprāt, ir svarīgi, lai sieviete jūt to, ka vīrieša pirmā sieviete ir viņa, nevis mamma vai ome ..

Tas nav pasaules gals .. kam negadās ..
01.09.2015 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits