Kosmētikas jaunumi SEPTEMBRĪ

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Jauns mēnesis, jauni atklajumi.:-)
01.09.2015 00:07 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Šī mēneša pirkumi ir vajadzība, beidzās mans iepriekšējais Loreal true match tonālais nopirku jauno. Labāk patīk, bet arī mana sejas āda ir kļuvusi daudz labāka, parasta sejas krēma vietā es lietoju 5% pantenolu.
(bilde kādas blogeres)
Un otrs prieks ko esmu saņēmusi ir šampūns ar masku
Mon Platin, pērku tikai pie savas frizieres un tas ir labākais ko esmu lietojusi. Man ir balinot apdeguši mati un tir ir sausi, tikai šī maska palīdz atgūt spīdumu, vieglumu un matu veselīgumu.
19.09.2015 11:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nav gluži septembra jaunumi, jo kādu laiciņu jau lietoju, bet tieši tagad spēju objektīvāk novērtēt.
Planeta Organica sejas mazgāšanas gēls

Ļoti patīk! Noteikti pirkšu vēl. Lietoju kopā ar Clarisonic birsti un āda pēc tam tik forša - maiga, attīrīta (bet ne pārsausināta!), sastāvs arī ļoti normāls (ja tic tam, ko raksta uz pudelītes), jauka smarža, laba cena! No manis tikai pozitīvi vārdi. :)
Madara micelārais ūdens

Nebiju sajūsmā, jo vienu dienu ne no kā parādījās alerģija! :-O Tiesa, palietoju pēc pāris dienām vēlreiz - āda neko sliktu neteica, bet arī kopējais iespaids nav tik labs... man ļoti, ļoti ātri beidzās (aptuveni pa mēnesi), kā arī neredzēju tajā micelārajā ūdenī neko diži pārāku par labu hidrolātu(t) (izņemot cenu :D). Kosmētiku noņem, jā, bet, kā jau minēju, ļoti ātri tērējas, tāpēc tas nav gluži ekonomiski izdevīgi, kā arī pēc sejas attīrīšanas, vismaz man, ir izteikta sausuma sajūta (tā gan ir ar vairākiem Madaras produktiem). Smaržo jauki, pudelīte smuka, bet tas arī viss, diemžēl. Žēl, jo tas bija gaidīts produkts!
Nubian Heritage papaijas un kokosriekstu ķermeņa losjons/krēms

Šis man ir atkārtots pirkums (vismaz 3 pāris gadu laikā) - joprojām ļoti patīk! Es gan nesauktu to par losjonu, jo pēc tekstūras vairāk ir kā ķermeņa sviests/krēms. Laba alternatīva TBS produkcijai. Arī citi viņu firmas produkti ir ļoti labi, vienīgi nepieradušam degunam smarža varētu šķist pārāk spēcīga (tāpēc salīdzinājums ar TBS, jo smaržo ilgi un noturīgi, kokosriekstu man atzīts par mīļāko - smaržo saldi un patīkami (l) ). Mitrina un baro ļoti labi, vienīgi nav jāgaida losjona konsistence, vairāk kā bagātīgs krēms!
Lisap taisnošanas fluīds

Nopirku izmēģināšanai arī izslavēto Lisap līdzekli, bet neesmu līdz galam apmierināta. Smarža ļoti izteikta un intensīva (un noturīga), ar manām smaržām neiet forši kopā (nezinu, ar kādām iet :D ), lai mati būtu tik tiešām taisni, taisnošanas laikā jālieto diezgan daudz, kā arī nav tāda izteikta nogludinoša efekta... es īsti neredzu atšķirību ar 2x lētāko Lee Stafford taisnošanas spreju (starp citu, arī ļoti sintētiski un spēcīgi smaržo).
19.09.2015 12:04 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Re, Villionata atgādināja, ka man arī laba atsauksme par Loreal True Match. Pēdējo reizi biju lietojusi kaut kad vidusskolas laikā un tad viņu formula man šķita krietni smagāka un sedzošāka... tagad biju ieskrējusi veikalā, jo šovasar galīgi nesanāca nosauļoties un tagadējais tonālais bija par tumšu... fiksi izpētīju toņus un paņēmu True Match R2C2 - Vanilla Rose - un tas ir perfekts tonis man! Nav izteikta apakštoņa, tieši starp rozīgo un dzeltenīgi gaišo. Un tekstūras/klājuma ziņā man ļoti atgādināja Dior Nude! :-O Nude ir vēl nemanāmāks uz sejas, bet par ~15eur Loreal True Match ir super! (l)
Jaunajā iepakojumā neatrodu, bet te ir mans ideālais tonis:
19.09.2015 12:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Salomē, man arī ir šis tonālais krēms, tiešām viens no labākajiem, kāds lietots! :) Latvijā drogās gan tam kā reiz gandrīz vienmēr ir atlaides, pēdējo reizi pirku krietni zem 10 eiro (l) Starpcitu, birstošais true match pūderis arī ļoti labs! 8-)

19.09.2015 12:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 30.06.2013
Izvēlējos pamēģināt Caritas un Clarins produktus.

1) Carita Idéal Contrôle Mousse Perlée - želeja, kas attīra make up. Ļoti labi piemērots kombinētai un taukainai ādai. Šodien izmēģināju un man ļoti patika. Iesaku.

https://www.google.lv/search?q=carita+mousse+perl%C3%A9e+reviews&safe=off&biw=1366&bih=651&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIydL-t42EyAIVQxIsCh3u6g--#imgrc=DJW9Z_WP_6S62M%3A

2) Carita Powder lotion- ļoti labi attīra, tonizē ādu un ,protams ,viņš ir piemērots pēc Mousse Perlee lietošanas .Kombinētai un taukainai ādai. Ja godīgi šis man arī ļoti patika un noteikti es to iegādāšos vēlreiz.



3)Carita Ideal White - Crystalline Serum Radiance Corrector Brightening Concentrate- Serums, kas cīnās ar pigmentācijas plankumiem kā arī to balina. Bet nu šo es vairāk neiegādāšos , jo serums ir tik lipīgs pēc uzklāšanas . Seja spīd un izskatās pēc pankūkas.



4)Clarins Ever Matte Skin Balancing Foundation SPF 15 - Tonālais, kas uzklājas ļoti viegli un praktiski nav manāms uz sejas ādas. Šobrīd tas ir mans Top 1 tonālais , jo tas kontrolē un balansē manu taukaino ādu.

20.09.2015 01:23 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Daži mani šī mēneša jaunumi:

L'oreal paris color riche matte lūpu krāsa, tonis 228

Manuprāt ļoti noturīga un pigmentēta. Mani apmierina!

Jau izslavētās un daudzreiz apspriestās uzacu ēnas Essence eyebrow stylist set

Man ļoti patīk, noturība arī laba!

Roku krēms no Drogu klāsta Fruttini My rebellion is kiwi

It kā nav ne vainas. Pirmajā mirklī likās tāda forša smarža, bet pēc neilga brītiņa man vairāk nepatīk. Izlietošu, bet otrreiz nepirkšu.
20.09.2015 12:05 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tiku pie jaunā Avon super extend liquid eyeliner.

Iespaids nav tas labākais. 1.Laineris ārkārtīgi ātri nožūst, vispirms uzzīmē vienu aci, tad sēdi un gaidi un pēc tam tikai var mēģināt vilkt otru acs kontūru. Piebildīšu, ka es tur kaķacis nemālēju, tikai vienkāršu līniju. 2. Krāsas intensitāte nav liela, vairāk ir pelēki melns. 3. Noturība ir briesmīga. Novilktā kontūra pēc pāris stundām tā kā izbalēja un sadalījās punktiņos. Izskatījās kā morzes ziņojums uz plakstiņa (tiem, kas nezina, svītriņa, punktiņš, punktiņš, svītriņa). Jāpiebilst, ka laineri lietoju uz ēnu bāzes, uz kuras veiksmīgi turas visi citi mani šķidrie laineri. Secinājums: ko no lētuča var gribēt. Priecājos, ka iegādājos to par puscenu ar konsultanta atlaidi, tad nu zaudējums minimāls.
21.09.2015 09:39 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Iemetīšu šeit savu jautājumu - zem tonālā krēma varu klāt vai nu parasto kādu sejas krēmi, kā arī kādu primeri (nu sapratāt :D , drogās catricei ir ), ko labāk? :)
21.09.2015 13:23 |
 
Reitings 13
Reģ: 20.02.2015
Mans šī mēneša atklājums - Lancôme Hypnôse Volume-à-porter

21.09.2015 13:36 |
 
Reitings 247
Reģ: 10.07.2015
Samanta63, es praimerus ļoti reti izmantoju, bet zem jebkura grima lieku sejas krēmu, lai āda ir forša, mitrināta. Pagaidu, kad āda absorbē un tad var klāt praimeri, tonālo utt.
Manuprāt, ādas mitrināšana pirms krāsošanās ir must-have, praimeris - ja ir nepieciešamība. Un, protams, var klāt abus divus. :)
Tagad jau ir tik daudz un dažādi tie praimeri, jebkuram ādas tipam piemēroti un vajadzībām.
21.09.2015 14:36 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Artasplace - paldies :))
21.09.2015 18:14 |
 
Reitings 205
Reģ: 10.06.2013


No maniem jaunumiem - fantastiskā The Body Shop Spa of the wolrd ķermeņa kopšanas sērija :) Tiešām pēdējā laika veiksmīgākie ķermeņa kopšanas produkti. To ķermeņa krēmu es varu smaržot mūžīgi :D Vairāk šeit :

http://roselouxembourg.blogspot.com/2015/09/the-body-shop-spa-of-world-atsauksme.html
21.09.2015 19:47 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es pasmarzhoju tos jauno body shopa produktus, pilniigi nekas neuzrunaaja. (t)
21.09.2015 19:56 |
 
Reitings 205
Reģ: 10.06.2013
stiprais_dzimums Man gan patika. Sevišķi ķermeņa krēms. :) Tiešām maiga un ļoti sievišķīga smarža un forša konsistence, bet par gaumi jau nestrīdas :)
21.09.2015 19:58 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
nu būs man arī rīt savs deguns apostīšanai jaiebāž TBS! :-)
21.09.2015 19:59 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Nopirku šodien šādu komplektiņu. Pērc trīs, maksā par diviem. Ļoti patīk.:-)


21.09.2015 20:22 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Un šādu:

21.09.2015 20:26 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Parfois - iesūcas labi ādā? Pēc tam arī smaržo kādu brīdi, vai tik uz piecām sekundēm taā smarža?
21.09.2015 20:29 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man no TBS visvairāk patika skrubis ar Nāves jūras sāli un kamēlijas ķermeņa krēms (bet tas prezentācijā nevienu neatstāja vienaldzīgu). Man šodien dikti daudz jaunumi no Lancome rudens kolekcijas:

Tad tā augšējā palete (maza) un apakšējās krēmveida ēnas:

Nagu laka trešā no kreisās:
Un MAC lūpu krāsa tonī Brick-o-la:
21.09.2015 20:38 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Mani šī mēneša kosmētiskie jaunumi:


Šis pārītis. Tīri tā neko. Roku ziepes gan mazliet sausina, puto labi, smarža tāda diezgan spēcīga, bet nav nepatīkama. Roku krēms patīk. Aromāta nav vispār, diezgan ātri iesūcas ādā. Man būs kā reiz uz rudeni :)



Veikalā jutos kā bezpalīdzīgs bērns, jo nespēju izvēlēties starp visām burvīgajām smaržām. Galā nonācu pie vaniļas, bet gribēju paņemt vismaz vēl trīs :D Patīk jau nu ļoti (l)


Tā kā ikdienā vairs neaizraujos ar tonālo krēmu, šo mazulīti esmu izmēģinājusi tikai vienreiz vakara "sejai". Kosmētika noturējās godam. :) Agrāk zem tonālā praimeri nelietoju un šis man tā īsti ir pirmais, tāpēc atšķirība, protams, bija ļoti jūtama. :)
21.09.2015 20:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits