Ziedotājas, kuras vēlas savākt bērniem mantiņas?

 
Reitings 177
Reģ: 02.08.2015
Sveiki!
Nu, tad tā vācu uz pirmo semptembrīti, kaut laikam jau nokavēts bērniem mantas. Kuras pašai nevajag, vai savākusi esmu no radiem, kuriem bērni izauguši utt. Pati nopirku zīmuļus, flomīšus un nesīšu ziedod uz bērnu namu. Varbūt vēl kāda vēlas pievienoties?
31.08.2015 22:35 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Jauks žests, es redzēju, ka jau ļoti daudz ir tādu kas saziedojuši trūcīgajām ģimenēm. Par bērnu namiem rūpējas valsts.


Universitate lekciju kursa ietveros gajam uz bernu namu. Vaditaja stastija par situaciju un ka berni dzivo un ko dara pec tam. Berniem ir kabatas nauda, ja velas pasi gatavot ari papildus nauda tam, lai klutu patstavigaki. Un mantas un drebes nakot ari arzemem, ari vietejie ziedo. Caur projektiem ari brauc celojumos un nometnes. Vaditaja teica, viss noderigakais ka palidzet ir atnak padarboties, piemeram kadus treninus, speles organizet. Nekas neatsvers to, ka berniem nav iespeja uzaugt ar vecakiem, bet valsts un apkartejie tomer censas lai aug tik labi cik iespejams.
02.09.2015 23:51 |
 
Reitings 177
Reģ: 02.08.2015
Grapefruit Tu runā par pusaudžiem, bet es par maziem bērniņiem.
02.09.2015 23:56 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Bijam ari pie mazajiem, mums skaistu dziesmu nodziedaja, tik forsi tie mazie:-)
03.09.2015 00:00 |
 
Reitings 177
Reģ: 02.08.2015
Grapefruit Nju super :) (l)
03.09.2015 00:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es at pat aka Grapefruit gaju uz bernu namu studiju un projektu ietvaros. Gajam pie visadiem - maziem berninjiem un pusaudziem.

Un taa ari irr kaa Grapefruit saka - berniem vairaak par tiem ziimuljiem vajag uzmaniibu. Ir cilveki, kuri gadiem iet pie viena berna, kljust par vinja taa kaa krustvecaaku, vinjiem pat atlauj brividenas pavadit kopaa utt. Bet, lai shadu soli uznjemtos, jabut ljoti, ljoti drosmigam par savu lemumu un parliecinatam, jo nevar taa, sodien naaku un vairs negribu, ja naac, tad naac.


Bet vispaar mans viedoklis par ziedoshanu ir diezgan negatiivs, ipasi daudzbernu gimenes, reizem tada sajuta, ka paliek stavoklii un tik - aij gan jau kads mums saziedos, nekas, ka veel 3 berni grib eest un skolaa grib iet. Tadiem es vairs neziedoju, es kaa mamma, ljoti rupigi izveerteju vai vareshu nakamo bernu "atlauties", jo gribu vinam dot ne tikai milestiibu, ar kuru ka mes zinam nevar pabarot, bet arii labu izglitibu, pulcinjus, nodarbibas, drebites labas pirkt un rotallietas.

Par vietuljajaam mammaam - tam gan es, ja varu un sanak noziedoju kadu pamperu paku, jo tas ir liels solis paturet berninju un apzinaties, ka jaaudzina vienai.

Protams, katra situacija ir savadaka, bet tomer es nesaprotu, ja jau ir berni, kuri grib eest un nevar isti pabarot, kadlej jadzemdee veel?
03.09.2015 00:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits