Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sūdīgs sekss

 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
tātad meitenes , izsakiet savas domas, vai vispār ir iespējams atgūt dzirksti seksuālajā dzīvē, pēc daudziem attiecībās pavadītiem gadiem? mums ir totāla rutīna seksā. nekas jauns, nekas labs. iespējas izpausties ir mazas, jo darbs ir tāds, ka pa dienu nevienam nav laiks braukt un mīlināties, tātad atliek tikai vakari. kad vīrietis, kas strādā fizisku darbu ir noguris ( kaut kādreiz tāpat gribēja, kaut bija noguris) esmu kaut kāds īpašs tizluma piemērs, jo pēc vairākiem gadiem attiecībās nevaru saņemties un atvērties tieši seksa ziņā, jūtos neērti utt. protams, tas viss atceļās, kad esmu iedzērusi, bet ne jau es tagad visu laiku staigāšu dzērusi :D tā kā pašlaik naudas taupīšanas nolūkos dzīvojam vienā mājā ar maniem vecākiem, tas arī visu apgrūtina, jo vecāki man tādi konservatīvi, jebkurā mirklī var ienākt mūsu istabā utt. + māte pašlaik ir bezdarbniece, kas nozīmē, ka viņa gandrīz visu laiku ir mājās. agrāk viņš mani uzbudināja, tagad var teikt, ka vispār nekas nenotiek. man nav tā, ka es to gribu, daru vnk jo zinu, ka nevar taču vispār bez. par nevienu citu nedomāju, mums attiecībās viss ir ok, bet seksā ir zem 0 . Ir kāda, kas vairākus gadus attiecībās ir spējušas ienest kādu dzirkstelīti? vai tas vispār ir iespējams? un kā man beidzot pārvarēt savu mulsumu un kautrību?
31.08.2015 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
A kuram ir laiks no draba atskriet uz vienu fikso? :D Tas jau nu pirmkārt.

agrāk viņš mani uzbudināja, tagad var teikt, ka vispār nekas nenotiek.


Nu ja es būtu vīrietis un viss man būtu jādara, bet sieviete gulētu kā baļļķis un gaidītu nezin ko, man arī apetīte pārietu.

Dzirsktelei jābūt no abām pusēmnevis tikai no viena, abiem ir kkas jādara, jāpakārdina vienam otrs...nevis jāgaida kkas.
Man attiecības ir 8 gadus nekādas dzirskteles nav pazudušas, mākam tās noturēt.
Un kapēc kautrējies? Kas tam par iemeslu? Labāk atbrīvojies un nedomā liekas domas, kas tevi ievelk kkādā kūtrumā.
31.08.2015 14:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jo vecāki man tādi konservatīvi, jebkurā mirklī var ienākt mūsu istabā utt. +
neiet kopā! Konservātīvie pirms laulībām neļautu kopā dzīvot, un mācētu pirms nākt pāra istabā pieklauvēt. Un vispar, censtos netraucēt, jo apzinātos...:)
31.08.2015 14:36 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Izplānojiet kādās brīvdienās aizbraukt uz kādu kempingu vai viesu namu "baudīt rudeni" un mīlinieties cik Jums tīk, bez vecākiem otrā istabā. Tad varbūt arī pati atvērsies
31.08.2015 14:39 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Sāksim ar to, ka tavai mātei ir jāievēro privātā telpa, nevar iet visur, kur sagribas. Otrais, no kā tev kautrēties? Tāpat viņš tavu ķermeni zin no A - Z.:-O
31.08.2015 14:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, jums būtu jāpadomā par apstākļu maiņu pirmāmkārtām, un tikai tad par kaut kādiem eksperimentiem sexā.
31.08.2015 14:40 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
sevi neuzskatu par baļķi gultā, jo kad to daram, tad es kustos utt, ir pozas visādas bijušas. lielākā problēma ir tā sauktā priekšspēle, jo es neizjūtu nekādu uzbudinājumu. iespējams, nespēju pietiekoši atslābināties. visu laiku domāju par blakus lietām. tad, iedomājos, ka nu jau būs gana, tagad jau būtu jāsākas pašam procesam. un aiziet. nekāda tāda uzbudinājuma nav.
nu par vecākiem, jāsaka , ka māte ir tā konservatīvā un kautrīgā. tētis ir tas, kas ķip pieklauvē, kad nāk, bet nekad jau nesagaida atbildi, vnk pieklauvē un nāk iekšā. ja arī mēs tur kko darītu, tad nepaspētu normāli tā teikt sagaidīt viņu :D es visu laiku domāju par skaņām utt, vai nav par skaļu utt, lai tikai māte nesadzird. loģiski, ka viņi saprot, ka mēs to darām, bet tomēr kaut kā neērti jūtos. jo šādā ziņā nekad nav bijušas ne atklātas sarunas, nekas. esam dzīvojuši atsevišķi, tad bija labāk. bet tāpat nevarēt teikt, ka pilnībā spētu atslābināties. kas par iemeslu - nav ne jausmas. kopā esam 7 gadus un no manas puses tas jau liekās slimīgi, ka tik ilgā laikā nespēju normāli pagorīties viņa priekšā un vispār pateikt, ka vēlos tā un tā.
31.08.2015 14:48 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
par apstākļu maiņu, pašlaik nekas nemainīsies. vēl noteikti kādu gadu, ja ne vairāk. pašlaik esam uzsākuši savu biznesu un lai tas vispār ieietos ir jātaupa līdzekļi jebkuros veidos.
31.08.2015 14:49 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Nu tad nesūdzies un taupies.

Paasa padomu, bat kad padomu iedod, tad atkal nav labi (t)
31.08.2015 14:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet viņa taču pat ja gribētu nevarētu pārvākties vienā dienā , bet kvalitatīvu seksu gribās jau šodien :D

Es drīzāk teiktu tā, ka iedzer un tad dari , bet mēģini noķert to atbrīvoto fīlingu un tā brīža sajūtas un tad pamēģini tās atkārtot skaidrā ....
31.08.2015 14:55 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
oj, atvainojos, ja mans komentārs pēc sūdzēšanās izskatījās. tā nav. vienkārši situācija ir tāda kāda viņa ir. ko es šeit gribu es nezinu, laikam ceru uz kādu mega labu komentāru, kas pašai nebūs ienācis prātā :'-(
31.08.2015 14:55 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nu es personiigi vispaar domaat par seksu nevareetu, ja turpat aiz sienas dziivotu mani vai vinja vecaaki.
31.08.2015 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 4045
Reģ: 02.01.2011
nu ja, baigā atbrīvošanās, kad vecāki aiz sienas un durvis istabai nav slēdzamas. nekas vairāk par klusu, nemanāmu kniebienu tur tāpat nevar sanākt.
31.08.2015 14:58 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
laikam tizli teikt, bet vai ir kādas relaksācijas tabletes? es vispār pēdējos 3 gadus esmu kā stresa kamols, iespējams arī tas spēlē savu lomu. neticās, ka kkādas zālīšu tējas vai tabletes palīdzēs. kļūdos? kāda ir ko lietojusi?
31.08.2015 14:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu ,bet var taču ne tikai mājās un zem segas aiz 2 atslēgām .... :D
31.08.2015 14:59 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
začeits - apmēram, tā sanāk. bet nu tā tas tagad ir iegrozījies, ja meklēsim citu mājvietu, tad jāsaka ardievu pašu lolotam sapnim. ko izvēlēties seksu vai biznesu? :D ir zelta vidusceļš?
31.08.2015 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
isu laiku domāju par blakus lietām.


Tad nedomā par blakus lietām, tu taču pati redzi iemeslus kapēc nemēģini labot?

Nav jābūt skaļam seksam , lai tas būtu labs, takā vecāki jau nu principā nav traucēklis.

Un tas, ka tu nevari ne plika pagorīties ne pateikt, kas tev patīk ir tava galvas vaina. Tad ja neesi pārliecināta mēģini būt tāda, neviens to tev neiedos ja vien pati neveidosi sevi.
sevi neuzskatu par baļķi gultā, jo kad to daram, tad es kustos utt.

Nūū nevajag jau tvert personīgi, tu vienkārši tā pati uzrakstīji, uzsverot, ka viņš neko nedara, tas taču ir loģiski ka ne viņam vienam to vajag.
Ar kustēšanos nevienmēr pietiek, es domāju ka vajag izrādīt kaisli, domāt tikai par to, ko tu dari, nevis par to vai salāti nav saskābuši, tad arī būsi atvērtāka un atslābināsies.

Vajag uztvert padomu :)
31.08.2015 15:01 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
jebkurā mirklī var ienākt mūsu istabā utt.

tik traki taupāt, ka pat durvju slēdzi nevarat atļauties? ja tā, tad tu ar mammu nevari aprunāties, lai nenāk istabā bez klauvēšanas?
31.08.2015 15:02 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
wee - a kur , mašīnā? nu ok to vēl var mēģināt. a kā man uzsākt sarunu ar savu neveiklumu, nāc izmetīsim kādu seksa aplīti? kā jūs piedāvātu? :D mēs nekur pašlaik divatā nebraucam, lai ieskrietu kādā meža celiņā. vai kopā ar draugiem, vai vecākiem. kas vēl atliek,ja līdzekļi pašlaik ir sasieti un nekādi izbraucieni divatā uz kempingiem, hoteļiem nesanāk. ja dzīvotu Rīgā, tad gan jau atrastu kādu lētu variantu, bet mums te nav. nu kas vēl? ko es vēl neesmu iedomājusies? apskaidrojiet mani (l)
31.08.2015 15:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.07.2015
Man arī tā ir bijis, ka ir grūti atbrīvoties un pateikt un izdarīt visu, ko tajā brīdī domāju un fantazēju, kaut it kā ļoti gribētos, tomēr nevaru saņemties un atstāju to pie sevis.. Bet vienīgais, ko varu ieteikt ir vienu reizi pārkāpt sev pāri, sākot ar mazumiņu, kādu nepierastāku frāzi vai tml, nākamās reizes kaut ko pielikt klāt un tad jau ar laiku.. Pašai arī uzsitīs dzirkstelīti un gan jau, ka vīrietis, jūtot, ka centies, arī iedrošinās vēl vairāk..
Varbūt arī ir vērts abiem kādu dienu ''noslimot'' un neaiziet uz darbu vai aiziet no darba ātrāk.. Attiecību vārdā.. ;D
31.08.2015 15:03 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Starp seksu un biznesu zelta vidusceļš laikam skaitas prostitūcija, tas tā.
Neticu,ka nu galīgi nav iespēja kaut kur divatā izrauties vai aizsūtīt vecākus uz teātri
31.08.2015 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits