Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Visu, neko vai arī cerību?

 
Reitings 165
Reģ: 01.07.2014
Sveikas meičas!(l) Šoreiz šeit vēršos pēc kāda padoma un kā jūs rīkotos šādā situācijā.

Tā tad, ir puisis ar kuru esam iesākuši kontaktēties pagaidām tik trīs nedēļas(pirms tas jau kādu laiciņu pazinām viens otru, tik nebija tā kontakta). Situācija tāda,ka simpātijas man ir noteikti pret viņu izveidojušās tādas spēcīgas, viņš nenoliedz,ka viņam arī tā ir, un katra reize,kad satiekamies ir tāda mīļa utt. Toties ir bet.. Viņš ir cilvēks, kuram meitenes ir svēta lieta, nu ka viņas nevar izmantot un tamlīdzīgā garā, kā arī viņš nevēlās nekādas attiecības savu iemeslu dēļ.Protams,es tos zinu, un saprotu,jo neesmu tiesīga viņu mainīt. Toties jautājums tāds- ko darīt šādā situacijā,kad alksti visu, bet tas nav iespējams, tikai tuva draudzība,kas abiem nepārtraukti būtu tikai pretošanās un konstants cīniņš ar sevi, lai noturētu tikai draudzību? Vai tas ir tā vērts tā cīnīties un varbūt iekšēji turēt to cerību,ka kaut kas mainīsies, vai arī labāk vienkārši visu pātraukt, kamēr neaiziet par traku? (jo cilvēks, kā pat draugs ir burvīgs vienkārši.vienmēr tik jauku cilvēku gribējies vienmēr sev apkārt)

Cerams,ka sapratāt,ko no mana murgojuma.:-D kā arī gaidu kādus padomus. nesaku,ka sekošu viņiem, bet intereses pēc esmu ieinteresēta,ko citi,jūs,domājat. ;-)
31.08.2015 13:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kā arī viņš nevēlās nekādas attiecības savu iemeslu dēļ.
tad lai izvēlas sev par draudzeni Mašu uzvārdā Kulakovu. Jēga tev nervus un laikuy tērēt?
31.08.2015 13:32 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
overdressed nemuļķo sevi, vīrietis kurš būs iemīlējies sievietē un vēlēsies ar viņu būt kopā un veidot ģimeni neliks sev nekādus šķēršļus. Viņš mēģinās pie katras iespējas tikties ar tevi, veidot attiecības.
Šis izskatās pēc gadījumā, ka lai tev nebūtu aizvainojums un sāpe, tad izliksimies par draugiem, t utaču esi tik pieticīga un to pieņemsi, jo esi ar rozā brillēm, varbūt tomēr ielaidīsi viņu savā gultā un mājā, bet redzi savu iekšēju iemeslu dēļ viņš nevar būt ar tevi kopā.
31.08.2015 13:38 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Viņš ir cilvēks, kuram meitenes ir svēta lieta, nu ka viņas nevar izmantot un tamlīdzīgā garā, kā arī viņš nevēlās nekādas attiecības savu iemeslu dēļ.

Cik naivi, kā apvārdot jaunu iemīlējušos meitēnu |-)
31.08.2015 13:39 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Cilveekiem, kas veelas ko vairaak, ir ljoti gruuti buut vienkaarshi draugiem. Ja patieshaam attieciibas nav iespeejamas, tad labaak nemaz nereegoties viena otram aciis. Kaa teicienaa - no aciim prom, no sirds laukaa.
31.08.2015 13:40 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Viņš būs jauks un burvīgs līdz nonāksiet līdz gultai, un tad daudzkas mainīsies meitenīt.
Tad būs tev divas iespējas turpināt šīs vieglās, nevainīgās, draudzīgās attiecības bez cerībām, pienākumiem un atbildības, vai arī pielikt punktu kamēr tas murgs nav sācies. Trešā iespēja būs tāda, ka viņš nozudīs un būs jauna diskusija par vīrieti, kas pievīla draudzību ;-)
31.08.2015 13:42 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Viņš ir cilvēks, kuram meitenes ir svēta lieta, nu ka viņas nevar izmantot un tamlīdzīgā garā,


tāda veida jēlības un banalitātes no vīrieša puses ciest nevaru.

Un kur vispār vajadzība stāstīt par savām jūtām, ja nevēlas ar otru būt kopā? Un pēc tam izlikties, it kā nekas abu starpā nav. Lai es šādi sarežģītu savu dzīvi... kur prikols?
31.08.2015 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
riry
+++++
31.08.2015 15:07 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Nu labi, ir variants, ka naivi apvārdo meiteni, bet es tiešām pirms pāris gadiem pazinu puisi, kas man tobrīd patika, un kurš liedzās, jo viņam reliģija neļāva seksu pirms laulībām un vispār attiecības pa labi pa kreisi, vai nu precēt uzreiz, vai vispār neko :) pat neapskāva, kad satikāmies un jau kādu laiku bija draugi. Man kaut kā liekas dīvaini nekādi nesasveicināties (apskāviens, buča uz vaiga, rokasspiediens, kā nu kurš).

Ir arī tādi tipi. Ātri vien sapratu, ka labi vien ir, un notinu makšķeri. :D

Bet, ja autore saka, ka viņš ir "Atzinies jūtās" un tad kko muld, tad gan piekrītu meitenēm.
Bēdz.
31.08.2015 15:39 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viņš ir cilvēks, kuram meitenes ir svēta lieta, nu ka viņas nevar izmantot un tamlīdzīgā garā, kā arī viņš nevēlās nekādas attiecības savu iemeslu dēļ.

Un tu tam tici? ak jel..
31.08.2015 15:42 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Riry tēlo pareizo lai ievilktu gūltā. Sieviete jau ir noticējusi, ka šis ir pareizs
31.08.2015 15:42 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu baigais gudrelis. Nonāksiet jūs neizbēgami līdz gultai un tad nekas no viņa vairāk nebūs, jo "nu tu taču labi zini, kāds es esmu".

Ja vīrietis grib, tad dara pa īstam.
Ja kaut ko ņuņņojas un domā, ka varbūt varētu, jo nekā cita šobrīd tad, tad rodas šādas tēmas. Nevajag viņam tevi, negrib viņš tevi, ja tādas atmazkas. Sorry.
31.08.2015 15:52 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
+ tu viņā esi nereāli samīlējusies.
Cieni sevi, izbeidz to sviestu.
31.08.2015 15:52 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
meitenes svéta lieta, bla bla bla, attiecíbas tagaD NEvélas :D vnk - tu vinjam nepatíc tá, lai vinjsh kko gribétu ar tevi, punkts.
31.08.2015 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits