ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
31.08.2015 15:58 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Nezinu par to jūsu vērtību sistēmu, bet bija man draudzene, līdz brīdim, kad redzēju, ka pasper kaķi ar kāju. Lai vai būtu pēc skata 8 no 10, manu kaķīti neviens neaiztiks. Pateicu, lai lasās, un nomainīju slēdzeni. 8-)
31.08.2015 16:19 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
(l)
31.08.2015 16:29 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
e91, tad zini kas tevi tagad sagaida!
31.08.2015 16:30 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Megini atrast kadu, kam kaki atdot. Midzinat gan nevajag. Vismaz mana sirds nebutu mieriga iemidzinot veselu kaki.
Virieti saprotu, ka negrib dzivnieku lidzi vadat Un vispar pec teksta uzklausas, Ka tev to kaki vajadzeja vairak kaa vinam . Atvaino, ja ta nav un jus kopigi to kaki gribejat, tad gan nesmuki no viriesa puses , berns iemesls, lai skirtos.
31.08.2015 16:35 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Undiya, beerns nav jaapieskata? Vai arii Tu no taas varzas, kas peec dzemdiibaam nepacelj dirsu no datora, bet tajaa pashaa laikaa gaudo, ka liekais vars un laika truukums? :-D Vai arii dzemdiibas veel nav bijushas? Jebkuraa gadiijumaa buutu jaapakustina dirsa, lai peec tam nav jaagaudo par lieko svaru.

P.S. Iespeejams, ka autorei nav laika tupeet 24/7 Cosmo, ceru, ka taa daama, kas piedaavaaja panjemt kakji, pagaidiis atbildi paaris dienas. Buutu visjedziigaakais risinaajums. Bet ir te jaunaas&toposhaas maamules, kas audzees taukus pie datora un ries, ja nu kaads neseed 24/7 onlainaa un neatbild uz provokaacijaam 8-)
31.08.2015 16:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Jums dazam tiesam visi nav majas. Tas vel vairak apstiprina manis ieprieks teikto. Man no tadam ka jums vairak bail.
31.08.2015 16:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mammai ķeksīša pēc pajautāja, vecmammai ķeksīša pēc pajautāja, forumā ar ķeksīša pēc pajautāja. Tad jau var vest iemidzināt!

Es tev velreiz jautasu, tu vinai blakus staveji, ka zini kaa/ko vinja jautaja?! Apbrinojama maaka no musas uzpust dinozauru.
31.08.2015 16:40 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Piekrītu Beibe.Marta - tiešām murgs kaut kāds šajā diskusijā notiek, liekas, ka normālām sivietēm aizbraucis jumts.
31.08.2015 16:43 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Paldies, ka apvaicājies, DieKleineHexe. Ar dirsu man viss kārtībā un viss pārējais arī labi! Tev gan vairs vecums ar fiziskām aktivitātēm nodarboties neļauj, bioloģiskais pulkstens arī tikšķ.. tāpēc laikam arī vemsties pa visām diskusijām kā ar bulīmiju slimojoša, neapmierināta mātīte.
31.08.2015 16:49 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Megini atrast kadu, kam kaki atdot.


Kā tev pēc tēmas liekas, ko viņa mēģina darīt? Tik vērtīgi padomi dažām:)

Ok, es saprotu, ka ir cilvēki, kam kaķi nepatīk, tāpat kā daudziem bērni nepatīk. Mani šajā situācijā visvairāk mulsina mammas un vecmammas attieksme. Pašām pilns ar kaķiem- nu kur problēma dzīvniekmīlēm paņemt vēl vienu savas meitas un mazmeitas lolotu dzīvnieciņu?????
31.08.2015 16:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tāpēc laikam arī vemsties pa visām diskusijām kā ar bulīmiju slimojoša, neapmierināta mātīte.

Lai kas to būtu teikusi...
31.08.2015 16:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
nu kur problēma dzīvniekmīlēm paņemt vēl vienu savas meitas un mazmeitas lolotu dzīvnieciņu?????

Nauda. Pat, ja dzīvnieciņi ir laukos un iet ārā, viņi ir jāpotē, viņiem vajag pretblusu preperātus (Siksniņas nevar likt - lai neaizķeras aiz kāda zara un nenožņaudzas), regulāri vajag prettārpu zāles un vizītes pie ārsta. Tāpat no kaimiņu mājām ar kādu dzīvnieciņu saplēšas. Tas, ka tuvākais kaimiņš 2-3km, kaķim nav šķērslis. Atkal ārstēšana.
Ziemā viņi ārā īpaši neatrod, ko ēst, tad ir jāpērk vairāk barība. Tāpat smiltiņas mājās vajag, jo ziemā jau kaķīši tik daudz ārā neiet. Parastās dzeltenās šausmīgi smird. Cementējošās ir jāpērk. Jo vairāk kaķu, jo vairāk izdevumu.
31.08.2015 17:02 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Undiya, ja visaam manaa vecumaa buutu tik burviiga veseliiba, figuura un izskats kaa man, tad planeeta "Zeme" buutu laimes ieleja (l)

Siikaa dzemdeeshana 20plus gados un dziivesvietu iireeshana daliiti kopaa ar citiem cilveekiem (ko Tu te jau piemineeji) nav kaut kaads baigais sasniegums (l) Pavadi laiku ar savu atvasi, taa vietaa, lai tupeetu Cosmo forumaa un atbildeetu uz KATRU komentaaru, kaa arii piedomaa pie savas karjeras, jo Tavs pieguleetaajs, kaa redzams, nav speejiigs nodroshinaat normaalus apstaakljus sava beerna maatei.

Smiekliiga ir dazhu meiteniishu lekshana augstaak par savu dirsu, kuras savaa dziivee neko vairaak par siikaa izspieshanu un vidusmeera dziives liimeni nav sasniegushas.

8-)
31.08.2015 17:04 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
DieKleineHexe, neķer kreņķi man vēl nekas cits neatliek kā pavadīt laiku kopā ar savu atvasi. Kad piedzims, tad nepaziņot tev būtu ļoti nepieklājīgi, ņemot vērā to kā par mums abiem satraucies!
Jā, pirms dažiem gadiem dzīvoju kopā ar dažādiem cilvēkiem, interesanta pieredze, nesūdzos! Par manu piegulētāju, maniem sasniegumiem vari interesēties personīgi pie manis, nevis savas fantāzijas pieņemt par realitāti. Tev gan neapmierinātība ar dzīvi spraucas pa visām vīlēm ārā!
31.08.2015 17:14 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Tā bilde ir galīgi garām, man ir tikai viens kaķis, līdz 40 vēl tālu, un arī līgava ir. 8-)


31.08.2015 17:29 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nelasīju visu diskusiju, bet ar pirmo lapu jau pietiek :D
Kā man patīk cilvēki, kas par meitenes draugu saka - slepkava! Kā vari gulēt ar tādu cilvēku, kuram nav svēta dzīvnieka dzīvība?, kā var tā izturēties pret dzīvniekiem? Utt.

LABRĪT :D
Ticiet vai nē, bet tā vista, cūka un govs arī bija dzīva pirms nonāca Jūsu šķīvī. :D kā arī lapsa, pirms tapa par kažoku. Un medniekiem, fermeriem arī ir ģimenes un sievas kas ar viņiem guļ.

Pēdējais laiks saprast, ka tā ir norma. Šajā pasaulē nav nekā svēta ;)
31.08.2015 18:02 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Beibe. Marta,
tas jau ir par traku.. un tas nav vienīgais komentārs, kas mani šokē, visu var nokārtot bez tādām histērijām.

Seit vairak jabaidas sastapties ar tam histerikem kuras seit komentee ar putaam uz lupaam. Jezus, ash shermuli uzmetas. dzive nav pukains rozaa makonitis kur nekas slikts neatgadas un viss vienemr sanak ka planots.
Es neatbalstu un neveicinu kakja iemidiznasanu, atbalstu jaunu maju meklesanu, bet tada psihosana no meitenju puses ir shokejosa. Ar ko jus labakas par to jaunieti? Un lielaa dzivniekmilestiba nav attaisnojums tadai uzvedibai.


ko tu ar to domāji? es vispār šo komentēju par tiem slimajiem komentāriem, kas nāca no "Jaunavu Mariju" mutēm.


Es gan uzskatu, ka pateicām visu kā pieklājas un kā pelnījusi.


Ja tu uzskati, ka tas viss ir ok, tad jums ar galvu nav riktīgi.
31.08.2015 18:06 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Manā šķīvī vēl neviens kaķis nav nonācis, tāpēc atļauju sev arī turpmāk izteikties par šādām un līdzīgām tēmām!
Trīne1 laikam Anglijā par dakteri strādā.
31.08.2015 18:12 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
undiya, kā tu uzminēji?! laikam gaišreģe!(l) tu gan lv no bezdarbības ciet, tāpēc raksti šāda veida komentārus.
31.08.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits