ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tas jau ir par traku.. un tas nav vienīgais komentārs, kas mani šokē, visu var nokārtot bez tādām histērijām.

Seit vairak jabaidas sastapties ar tam histerikem kuras seit komentee ar putaam uz lupaam. Jezus, ash shermuli uzmetas. dzive nav pukains rozaa makonitis kur nekas slikts neatgadas un viss vienemr sanak ka planots.
Es neatbalstu un neveicinu kakja iemidiznasanu, atbalstu jaunu maju meklesanu, bet tada psihosana no meitenju puses ir shokejosa. Ar ko jus labakas par to jaunieti? Un lielaa dzivniekmilestiba nav attaisnojums tadai uzvedibai.
31.08.2015 12:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja tik gudri brekajat, njemat to dzivnieku pie sevis. Dzive ir tada kada ta ir un reizem ir situacijas no kuram nav patikamas izejas.
Lielaka iespeja runcim atrast saimniekus ir ieliekot sludinajumu draugos un facebook, ar bildem.

Kads kakjis ir? draudzigs? kastite mak nokartoties? Ara kakjis?

p.s. visu diskusiju nelasiju, mati celas stavus no Svetajam Marijam.
+

izlasot sapratu ka runčuks krietni gados. Tiešām ceru ka māk uz kastīti, ja ne jāmeklē lauku mājas. Vai kastrēts, cik konkrēti vecums, kāds raksturs un krāsa. man tak te jautā darbā kamēr vēl esmu. Ja kas, rītdien lasu cosmo un ņemu.
31.08.2015 12:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet protams, ja jau meita mammai pasaka, ka nav tik traģiski, jo vienmēr var aizvest nošpricēt, tad jau kāpēc mammai ņemt to kaķi, ja var neņemt?
Tu vinjai balkus satveji kad dvinas sarunajas?@ Ta blin sievietes. Mani gruti sakaitinat, bet toch psiha dura ar slimu fantaziju kuru pati pinjem par patiesibu un streso vel vairak.
31.08.2015 12:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Seit vairak jabaidas sastapties ar tam histerikem kuras seit komentee ar putaam uz lupaam. Jezus, ash shermuli uzmetas. dzive nav pukains rozaa makonitis kur nekas slikts neatgadas un viss vienemr sanak ka planots.
Es neatbalstu un neveicinu kakja iemidiznasanu, atbalstu jaunu maju meklesanu, bet tada psihosana no meitenju puses ir shokejosa. Ar ko jus labakas par to jaunieti? Un lielaa dzivniekmilestiba nav attaisnojums tadai uzvedibai.
++++++++++++++++++++
31.08.2015 12:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un jaa, infantiili ir dziivnieku panjemt un tad no vinja atteikties... Ja reiz esi uznjeemies atbildiibu, tad taa arii jaariikojas
Un ko tu dariji ja tavs majdzivnieks uzbruktu zidainim? Ari sajusma spiegtu, ak vinjs tacu to nedoma launi. Tu mekletu opciiju ka situaicju glabt un to dara autore. Vina mekle kajim majas, par to ir si diskusija. Iemidzinasanas opcija tika piemineta no viriesa puses, bet te jau atomkars sacies cik autore ir trula, dumja un vienaldziga.
31.08.2015 12:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Patiešām gaidu runčuka bildi . Te dāmas varbū ņem momentā, pat pakaļ atbrauks pašas. Un tev būs torte par kaķi.
31.08.2015 12:11 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, tu varbūt vari būt kopā ar vepri, kurš sunim ar kāju var iespert vai tavu kaķi aizvest nošpricēt. Es nevarētu, bet tāpēc mani nav jāpieskaita pie vājprātīgajiem.

Nu, tik nenormāli pārspīlēta uztvere, šausmas. Ne es Tevi par vājprātīgu saucu, ne uztvēru tā. Pirms šī komentāra, jo tas, ka atļaujies cilvēkus, ko nepazīsti un situāciju īsti nemaz nezini, ar nicinājumu saukt kaut kādos dzīvnieku vārdos, diskusijā, kurā galvenais temats ir "it kā" dzīvniekmīlestība un aizsardzība, ir maigi sakot, neloģiski. Tik daudz agresijas, kam tas vajadzīgs, es nesaprotu.
31.08.2015 12:13 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Beibe.Marta
Un kas no tā visa mainīsies, ja izanalizēsi katru šeit izteikto komentāru? No tā pasaule labāka nekļūs un autores problēma nebūs puff un cauri! Tas ir jāanalizē viņai pašai, tas ko daram šeit mēs, tas ir laiks pa "tukšo".
31.08.2015 12:15 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Mani gruti sakaitinat, bet toch psiha dura ar slimu fantaziju kuru pati pinjem par patiesibu un streso vel vairak.

Psiha dura varbūt tu esi, jo tici man - es te nesēžu un negraužu nagus. Pateicu ko domāju un viss, bet tu gan laikam baigi uzvilkies! :D Kamēr nepaskaidros kādi ir patiesie apstākļi, tikmēr pieņemu, ka man ir taisnība un visu tomēr var, bet negrib sakārtot! Autore vienkārši garā nav tik spēcīga, lai panāktu to, ka visi dodas uz turieni kopā. Tie kuri grib tie vienmēr atrod risinājumu, citi attaisnojumus!
31.08.2015 13:09 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
ja tik gudri brekajat, njemat to dzivnieku pie sevis.


Es vienu tādu pirms gada caur cosmo paņēmu. Labākais mana mūža lēmums.
31.08.2015 13:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu jā laika noriet ir vienmēr, bet ne palīdzēt atrast variantu. Velns pirms vispār norej var vismaz pacensties un kārtīgi izjautāt par situāciju kāpēc nevar paņemt to kaķi līdiz. Varbūt cilvēkiem naudas nav priekš tā vienkārši.


Bet kādus piedāvājumus autore reāli gaida? Te jau viss ir pateikt, nu neviens viņai Harija Potera burvju nūjiņu rokās neieliks, ja viņa uz to cerēja. Variantu ir tik daudz, cik to ir.

Es nenosodu autori par viņas lēmumu neņemt kaķi līdzi, bet jā.. mani šokē vispār doma, kas pat uz sekundi viņas prātā ieskrēja, dzīvnieku iemidzināt.

Un neticu, ka mamma/ome nevar paņemt, ja jau pašiem bars ar dzīvniekiem. Jā, man liekas, ka autorei vispār ir problēma ar komunikāciju un viņa tik pavirši apjautājusies. Jā, mož man nav taisnība, bet tie ātri uzskaitīti varianti, ka neviens kaķi negrib, neievieš uzticību.

Un te Sievuks ir gatava paņemt kaķi, bet autore noziedēja.
31.08.2015 14:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un te Sievuks ir gatava paņemt kaķi, bet autore noziedēja.


Drīzāk autore tika aizbaidīta prom.
31.08.2015 14:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet kādus piedāvājumus autore reāli gaida? Te jau viss ir pateikt, nu neviens viņai Harija Potera burvju nūjiņu rokās neieliks, ja viņa uz to cerēja. Variantu ir tik daudz, cik to ir.
es tak teicu,ņemu. Piedāvājumi bija no darba un manis. ;-)
31.08.2015 14:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Drīzāk autore tika aizbaidīta prom.


Nopietni? Anonīmā forumā? Nu, švaki nervi autorei. Jā, tagad kopistiski varam viņu pažēlot. Mož atgriezīsies..

Sievuks, nu es jau saku, ka variantu nav daudz, bet kad reāli uzrodas kāds, kas vēlas paņemt, autore noziedēja. Un neticu es tādām anonīmām bailēm. Ja man būtu mans mīlulis svarīgs un gribētu, lai dzīvo, nu pārvarētu savas "bailes" un iesaistītos diskusijā vai arī uzsistu PM cilvēkiem, kas ieinteresēti paņemt kaķi (lasi Sievukam)..
31.08.2015 14:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu es jau nesaku ka baigi vajag kaķi, bet ja nu kolēģes nenemtu es paņemtu. Zināti ko un kā, kolēģei mamma vets.:)
31.08.2015 14:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nopietni? Anonīmā forumā? Nu, švaki nervi autorei. Jā, tagad kopistiski varam viņu pažēlot. Mož atgriezīsies..


Itkā te gana daudz "jauniņie" nav aizbaidīti prom, varbūt ar nervi ir vāji, bet kāpēc viņai būtu ar jāklausas kā viņu norej. Vai tad cilvēku dabā nav izvairīties no tā kas mums nepatīk?
Nesaku ka jāžēlo, bet varēja ar normālāk diskutēt tomēr.
Iespējams ja nebūtu uzreiz autorei riets virsū tad arī būtu viņa ilgāk uzturējušies te, paskaidrojusi sīkāk visu un arī iespējams ka atrisinātu situāciju, bez vajadzības iemidzināt minku.
Lai nu kā, es tomēr ceru ka būs Autore atradusi kādu risinājumu.
31.08.2015 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Aizbiedēta prom? Nabadzīte...

Lai iet pastāsta draugam katras dzīvības vērtības :)
31.08.2015 14:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kāpēc viņai būtu ar jāklausas kā viņu norej. Vai tad cilvēku dabā nav izvairīties no tā kas mums nepatīk?
Nesaku ka jāžēlo, bet varēja ar normālāk diskutēt tomēr.
Iespējams ja nebūtu uzreiz autorei riets virsū tad arī būtu viņa ilgāk uzturējušies te,
+

risinājumi neviena nepiedāvāja, tikai rēja. Taču cosmo tas vienmēr tā.
31.08.2015 14:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lai iet pastāsta draugam katras dzīvības vērtības
+

uzvars uz katras jo arī bomzis ir dzīvība. Taču dāmas nereti mīl tikai pūkainos.
31.08.2015 14:34 |
 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
ja esi kaķa saimniece, man būtu vienalga, ko draugs saka un ir vai nav kaķu mīlis. ņemtu līdz.
31.08.2015 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits