ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
O, DieKleineHexe, sen nebija vēmusi.
Esmu dzīvojusi kopā ar cilvēkiem, kuriem dzīvnieki ceļojuši līdzi no mājām. Kaķis nav vācu dogs! Nezinu no kādiem komisāriem te kādai nācies īrēt dzīvokļus, taču man nekad neviens pa īstam nav nācis pārbaudīt to vai ir kāds dzīvnieks. Arī to vai iekšā patiešām netiek smēķēts neviens nav nacis pārbaudīt. Viss uz pašu atbildību! Būs kaķis saplēsis tapetes - līmēsi jaunas, smirdēs māja pēc cigaretēm - maksāsi par tīrīšanu. Bet, nu, jā, autores draugs diez vai fabrikā strādājot tik ātri uzkāps pa karjeras kāpnēm lai atļautos kādu lieku izdevumu.

nu, bet kurš Jums lielās dzīvnieku aizstāves liedz , ņemt šo lopiņu pie sevīm !? kad jāzākā autore 5lpp garumā visas gudras , bet faktiski jau neko vairāk par nosodīšanu jūs nedarat !


Es vismaz daru labu darbu, nozākāju tā kā pelnījusi! (l)
Saprastu, ja viņa būtu uz nāves gultas un nebūtu vairs neviens kas par kaķi parūpējas. Pati var, bet negrib! Tu, mošk, manus kaķus ar gribēsi paņemt pie sevis, kad izdomāšu pārcelties uz ārzemēm dzīvot?
31.08.2015 11:07 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu autore vēl jauna un nezin kā tik vienkāršas problēmas risināt, jo ar tādām nekad dzīvē nav saskārusies.
Tipa jums jūsu piecu gadu plāni iet kā smērēts un jūsu ideālajās dzīvēs viss notiek ideali.
31.08.2015 11:12 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Brīžiem man liekas, ka atsevišķu cilvēku dzīvniekmīlestība jau sāk viegli smakot pēc vājprāta. Tiešām šausmīgi komentāri. Dažas šeit caur puķēm izsakās, ka puisis būtu pametams... Ziniet, dārgās, ja "divcīņā" kaķis vs vīrietis uzvar kaķis, es vairs ne mirkli nebrīnos par to, ka pasaulē ir dāmas, kas vēl uz 40 gadu vecumu ir bez bērniem, vīriem, bet za to kačītis ir. Laikam man šo neizprast, lai kā es censtos.

Nu, tu varbūt vari būt kopā ar vepri, kurš sunim ar kāju var iespert vai tavu kaķi aizvest nošpricēt. Es nevarētu, bet tāpēc mani nav jāpieskaita pie vājprātīgajiem.
31.08.2015 11:13 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Haha. :D Es parasti arī sacepos tik traki kā Selīna. Ar n-tajiem jautājumiem un tādu izteiksmes veidu. Tik smieklīgi to redzēt no malas. :D
31.08.2015 11:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Diez vai pie vainas jaunība. Biezpiens arī vairs nepalīdzēs.
31.08.2015 11:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu jā laika noriet ir vienmēr, bet ne palīdzēt atrast variantu. Velns pirms vispār norej var vismaz pacensties un kārtīgi izjautāt par situāciju kāpēc nevar paņemt to kaķi līdiz. Varbūt cilvēkiem naudas nav priekš tā vienkārši.
Un cik daudzi cilvēki ņemot dzīvnieku domā par to ka kādreiz no viņa būs jāšķiras šādu iemeslu dēļ?
Visi jau mēs sev sakam ka nekad nepienāks tāda diena ka būs jātsakās no sava mīluļa, bet mēs tak nevaram zināt kas var notikt un kādus jokus dzīve ar mums izspēlē.
Varam palikt pliki un nabaga, bez radiem vai draugiem kas palīdzētu un tad nu būtu lielākas problēmas par to kaķi, jo pašiem būtu jaizdzīvo.
31.08.2015 11:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu, tu varbūt vari būt kopā ar vepri, kurš sunim ar kāju var iespert vai tavu kaķi aizvest nošpricēt. Es nevarētu, bet tāpēc mani nav jāpieskaita pie vājprātīgajiem.


Vai jūs kāds autores draugu esat dzīvē satikušas ka jūs tik labi un detalizēti zinat visu par viņu situāciju un viņas draug raksturu/attieksmi?

Vai tik vienkāršu lietu neesat dzirdējušas ka cilvēkam vienkārši nevar būt tās finanses lai varētu atļauties to dzīvnieku ņemt līdiz un ja radi un draugi nav kas var palīdzēt, vai kurus piespiest palīdzēt tad nu ko citu lai dara? Met to kaķi laukā uz ielas?
31.08.2015 11:17 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Miss Joker, beidz tēlot dievmāti Mariju. Jau pajautāju viņai vai finanses trūkst. Neko neatbildēja. Ja jau draugam tāda karjera tur galā gaida, tad lai paņem sms kredītu - pēc tam atdos. Vai neatdos.. wee izlīdzēs tādā gadījumā ar padomu. :D
31.08.2015 11:18 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Beidziet taču izdomāt te visādus iemeslus. Jūs pašas te problēmas meklējat :D
Nevari paturēt - atrodi kādu, kas paņems un nodrošinās foršu dzīvi. Labāku nekā saimnieks.
Bet nē, mēs te labāk visādus iespējamos nevaramos variantus izdomāsim.
31.08.2015 11:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tu, mošk, manus kaķus ar gribēsi paņemt pie sevis, kad izdomāšu pārcelties uz ārzemēm dzīvot?


nē, nekad un ne pie kādiem apstākļiem neuzņemtos rūpes par svešu dzīvnieku , bet uzskatu , ka ja savādāk nevar , eitanāzija arī ir atbildība ... bezatbildīgi ir pamest uz ielas vai piesiet mežā ....
31.08.2015 11:21 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
velns rāvis, paņemtu tavu kaķi, ja pašai jau divi no jūrasskolas glābtie nebūtu mājās ..
31.08.2015 11:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker, beidz tēlot dievmāti Mariju. Jau pajautāju viņai vai finanses trūkst. Neko neatbildēja. Ja jau draugam tāda karjera tur galā gaida, tad lai paņem sms kredītu - pēc tam atdos. Vai neatdos


Jā, bet tas ka cilvēks nav atbildējis uz jautāto arī nenozīmē ka var pieņemt uzreiz secinājumus uz savu galvu. Un kurš normāls cilvēks ņemtu kredītu dēļ kaķa dodoties uz citu valsti darba meklējumos kurs vel nav nekas skaidrs kāds tas darbs būs un vai vispār varēs tur palikt? Tad vel beigās, brauks atpakaļ uz Latviju, būs kredīta parāds un vel papildus izdevumi par kaķi utt. ja tur nekas neizdodad.

Labāk lai atrod tās pagaidu mājas kamēr ārzemēs tā situācija noskaidrojas un viss kļūst stabili, tad arī vai nu lai kaķi aizsūta pie viņiem vai paši brauc pakaļ kad to var atļauties.
31.08.2015 11:27 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Nabaga kaķis gan jau nepārtraukti žagojas! Ja viņš saprastu par ko iet runa, laikam sakravātu savus čemodānus un aizietu kur pašam tīk! :-D
31.08.2015 11:33 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Nabaga kaķis gan jau nepārtraukti žagojas! Ja viņš saprastu par ko iet runa, laikam sakravātu savus čemodānus un aizietu kur pašam tīk!



šitas labs :D:D
31.08.2015 11:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu, bet kurš Jums lielās dzīvnieku aizstāves liedz , ņemt šo lopiņu pie sevīm !? kad jāzākā autore 5lpp garumā visas gudras , bet faktiski jau neko vairāk par nosodīšanu jūs nedarat !+
Runčuka bildi studijā. Es vai nu sameklēju saimnieku, vai nemu pati. No tevis autore kaste, kaķu māja vai guļvieta un barība pirmajam laikam. Kamēr aprodu kas un kā. Un jā, arī kaķa pošu pase. Ja nav ceru potēsi lai nav man monetā izdevumi kas noteikti būs ar runčuku.



P.S. Man 2 brīvdienas, manējais komandējumā. Ceru dosi tagad ziņu.
31.08.2015 11:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lūdzu runčuka bildi te, es darbā tagad parādīšu varbūt uzreiz nem. Ja ne, ņemu es.
31.08.2015 11:57 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Sievuks - dod ziņu, ja autore tev atbildēs un tiksi pie kaķīša. Es gan stipri par to šaubos.
31.08.2015 11:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Te dazam pms pilnaa sparaa.
ja tik gudri brekajat, njemat to dzivnieku pie sevis. Dzive ir tada kada ta ir un reizem ir situacijas no kuram nav patikamas izejas.
Lielaka iespeja runcim atrast saimniekus ir ieliekot sludinajumu draugos un facebook, ar bildem.

Kads kakjis ir? draudzigs? kastite mak nokartoties? Ara kakjis?

p.s. visu diskusiju nelasiju, mati celas stavus no Svetajam Marijam.
31.08.2015 11:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kopsh uzzinaju no vetarsta, ka iemidzinashana nav viegls process un dzivnjecinsh taas laikaa izjuut shausmigas sapes, vipar pat negribu par to domat.
Pilnigas un absolutas mulkibas!
31.08.2015 12:01 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Sievuks.
Man šķiet, ka autore šeit tik daudz laba, par sevi un savām attiecībām uzzināja! Es šaubos, ka viņa šeit atgriezīsies.

Gan jau šobrīd no drauga šķirās:-D
31.08.2015 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits