ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Aij, nu, kāda iespēja, Alexxa, ka viņi brauc dzīvot pie cilvēkiem, kuriem alerģija pret kaķiem. Var jau izgudrot nezin ko - arī to, ka kalnos teltī dzīvos. Lai jau katrs dara pēc savas sirdsapziņas. Vienkārši lai nepinkšķ portālā par to, ka viņai sirds sāp nošpricēt savu runci, ja pati zin, ka tas nav obligāti.
Jā, mamma arī labā. Dzīvo laukos ar četriem kaķiem, bet vēl viens kaķis būs par daudz.
kaķi iemidzināt nedrīkst, bet puisim pa purnu varat solīt

Viņas puisim jau pa muti neviens neies dot, bet savējam gan iedotu kārtīgu pļauku par ideju nošpricēt manu dzīvnieku.
31.08.2015 08:23 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Undiya, iemesli varbūt dažādi, bet rakstīt tādus tekstus arī nav īsti ok. Labāk palīdzēsim atrast mājas. (l)


Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi.
31.08.2015 08:31 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
nivea, ja tā streso tad ņem to kaķi, pie reizes paglābsi dzīvnieciņu un nebūs laika forumā kasīties par atšķirīgiem cilvēku uzskatiem :-D divi zaķi ar vienu šāvienu!
31.08.2015 08:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es saprotu, ka mamma varbūt negrib vēl vienu dzīvnieku, bet tas jau nav nekāds kaimiņu kaķis. Tomēr meitas mīlulis, kuram draud iemidzināšana. Bet protams, ja jau meita mammai pasaka, ka nav tik traģiski, jo vienmēr var aizvest nošpricēt, tad jau kāpēc mammai ņemt to kaķi, ja var neņemt?
31.08.2015 10:04 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu, bet kurš Jums lielās dzīvnieku aizstāves liedz , ņemt šo lopiņu pie sevīm !? kad jāzākā autore 5lpp garumā visas gudras , bet faktiski jau neko vairāk par nosodīšanu jūs nedarat !
31.08.2015 10:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Dazhaam infantiilaam galvaam laikam nepielec, ka ne jau visur dziivokljus met pakalj un ne jau visur dziivokljos gaida ar atplestaam rokaam iirniekus ar kakjiem. Un nevienaa Eiropas pilseetaa normaalaa dziivojamajaa rajonaa nekaadu kakji neiemuhliisi iekshaa pa kluso, iipashi stulbaam varu paskaidrot, ka ne visur viss notiek kaa postpadomju valstiis, kaut kaadaa feju un pasaku pasaulee pieaugushas sievietes iestigushas un sapraats beernudaarznieka liimenii palicis. Maajdziivnieka deelj buutu jaaupuree karjera, attieciibas utt :-D

Kaa vispaar var saliidzinaat kakji ar beernu (kotletiites no cucinjaam gatavotas arii needat un lapsaadu ap kaklu neliktu?), ieteikumi pamest draugu utt (lai tak dziivo ar kakji, kaads veel nah... draugs). Taada stulbuma priekshaa par shii foruma trollji nobaal.

Var jau miileet dziivniecinju, nu bet ne liidz liimenim, ko var raksturot tikai ar vienu vaardu - "marasms".

Parunaa normaali ar maati, ja jau ir 3 kakji, tad panjems arii 4., ja runaa, visu var sarunaat, katru meenesi vai uzreiz uz kadu gadu varat iedot konkreetu naudas summu, par ko uztureet juusu kakji. Ja maate kategoriski atsakaas, ielieciet sludinaajumu, tachu piedaavaajiet vismaz simboliskas naudinjas, jo muusdienaas neviens ar labdariibu iipashi nenodarbojas. Kad buusiet iekaartojushies un, ja iires liigums atljaus, aizvediisieet kakji veelaak pie sevis. Racionaali risinaajumi ir vajadziigi, kuri apmierinaatu visas puses, nevis feju pasaulee dziivojoshu buutnju pateetiskaa breekshana.
31.08.2015 10:26 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
atļaušos atvērt acis arī visiem ''atdod savu dzīvnieku svešiem cilvēkiem''
jā, ir normāli cilvēki, kuriem šis kaķītis būtu ģimenes mīlulis, BET
ir ļoti daudz cilvēku, kuri bezatbildīgi paņem dzīvnieku un pēc laika tik un tā izsviež uz ielas. pašai bijusi līdzīga pieredze, tikai ar sunīti :( galu galā to dzīvo dvēselīti nomocīja un ķepainis pagalam.

lieta Nr.2. tavs kaķis vairs nav tā pirmā svaiguma un padomā arī par paša dzīvnieka emocijām,ja aizvedīsi viņu kaut kur svešumā.

nedomāju,ka pilnīgi nav iespēju dzīvnieku vest līdzi, vajag tikai padomāt par to kā to visu pareizi izdarīt :)

par nopotēšanu vispār nekomentēšu, tas ir briesmīgi.
31.08.2015 10:32 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Es ceru, ka jums, visaam, kas attaisno autores riiciibu / aizstaav vinju u.tml. nav maajdziivnieku, goda vaards.
Un jaa, infantiili ir dziivnieku panjemt un tad no vinja atteikties... Ja reiz esi uznjeemies atbildiibu, tad taa arii jaariikojas.
31.08.2015 10:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nav maajdziivnieku, goda vaards.


iedomājies , man ir un ne tikai viens vai divi :D :D un ko nu !?
31.08.2015 10:42 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Man vinju zheel, kaa jau vareeja noprast no ieprieksheejaa posta... Es tikai ceru, ka tos kaadreiz nepiemeklees liidziigs liktenis.
31.08.2015 10:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Būtu mazāk norējušas un labāk palīdzējušas ja jau jums tasdzīvnieks ir tik svarīgs.

Man ir mans mājdzīvnieks kuru ļoti mīlu, bet es ļoti labi apzinos ka ja būtu jāpārvācas tālu prom, ir ļoti liela iespēja ka nevarētu dzīvnieku ņemt līdzi, vai nu dēļ materiālā stāvokļa vai vienkārši jo nebūtu kā lai saka, kur to suni likt ārzemēs.
Protams ka tādā gadījumā ir tuvi radi kuru palīdzību lūgtu un zinu ka varu uz viņiem paļauties un ja pat nebūtu, tad meklētu kā pats nelabais labus saimniekus savam mīlulim jo iemidzināšana man arī nebūtu variants, bet tik un tā es nevaru nosodīt cilvēkus kuri ir nonākuši tādā situācijā un iespējams ka viņiem vienkārši nav tā uzticības persona kurai lūgt palīdzību.
31.08.2015 10:47 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Bija situācija, kad vajadzēja doties ārpus LV robežām, bet tas nebija šķērslis , lai es savu mīluli atstātu kādam citam cilvēkam. Pati lidoju ar lidmašīnu, bet kaķi sūtīju ar pārvadātāju, kur viņš visu ceļojuma laiku tika aprūpēts un jutās omulīgi. Protams abi esam atpakaļ LV. Protams dokumenti , izmaksas utt. un kā manā gadījumā-turp un atpakaļ, bet tomēr tas it TAVS un tas ir tā vērts! Dzīvnieks nav stulbs,viņš atpazīst tavu smaržu, balsi un ja viņš atzīst tikai tevi kā savu saimnieci, tad dzīvnieks vienkārši var arī to nepārdzīvot. Tā, ka ja tiešām cilvēks mīl savu dzīvnieku tiiiik ļoti, viņš zemei caurumu izgrauzīs, bet savu mīluli nepametīs.
31.08.2015 10:48 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Miss Joker -
man gan izskatās,ka runča saimniece paļaujās uz pieņēmumu - mammai un vecmammai dzīvnieki ir, viņām vairs nevajag.
vieglāk ir dzīvnieka dzīvi izbeigt,lai nav jāķēpājas. tā nejauki pret kaķīti. :-|
31.08.2015 10:49 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Brīžiem man liekas, ka atsevišķu cilvēku dzīvniekmīlestība jau sāk viegli smakot pēc vājprāta. Tiešām šausmīgi komentāri. Dažas šeit caur puķēm izsakās, ka puisis būtu pametams... Ziniet, dārgās, ja "divcīņā" kaķis vs vīrietis uzvar kaķis, es vairs ne mirkli nebrīnos par to, ka pasaulē ir dāmas, kas vēl uz 40 gadu vecumu ir bez bērniem, vīriem, bet za to kačītis ir. Laikam man šo neizprast, lai kā es censtos.
31.08.2015 10:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
agnesiitee Nu ja kaķis būtu vecāks vel tad es arī domāju ka par iemidzināšanu varētu domāt, jo vecam kaķim tiešām ir ļoti grūti pielāgoties jaunos apstākļos, bet 5 gadus vecu kaķi vel tomēr uzskatu ka var pielāgot jauniem apstākļiem un jaunām mājām.

Es domāju ka autore tiešām savu kaķi negrib iemidzināt ne par ko, bet viņa vienkārši nezin ko iesākt, kam lūgt palīdzībību utt. tieši tāpēc arī nāca šeit forumā pēc palīdzības, a ja nu atrodas kāda forša ģimene kura vēlas sev jaunu kaķīti :)

Puisim tiešām acīmredzot tas dzīvnieks nav tik svarīgs, jo principā viņš to zvēru neuzskata par savējo, tāpēc arī var būt tik vēss, bet no otras puses viņš varbūt domā vairāk par karjeru un materiālo stāvokli kas viņam arī liekas svarīgs tāpēc kaķis neliekas kā prioritāte.
31.08.2015 10:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man vinju zheel, kaa jau vareeja noprast no ieprieksheejaa posta... Es tikai ceru, ka tos kaadreiz nepiemeklees liidziigs liktenis.


ūūūja, ūūūja... mani dzīvnieki jūtas un dzīvo vairāk kā labi ;-)
Bet godīgi es labprāt uzklausītu tavus ieteikums, kā lidmašīnā pārvest , piemēram, tarantulu ( jip, man tāds arī ir ), lai viņš tur nenobeigtos ...

Tāpat arī kad mājās ienāca zīdainis , labi , ka mēs varējām ar suni sarunāt , es nepakļautu bērna dzīvību , dēļ suņa .... situāciju ir un var būt simtiem , tu nevari izglābt visus pasaules dzīvniekus , tā nu tas ir .... un ir ritīgi tizli nolikt cilvēku , nepiedāvājot tam reālus variantus ....
31.08.2015 10:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
DieKleineHexe +
Runā ar tuvajiem, meklē iespējas ņemt kaķi lidz uz ārzemēm ( pētot kas nepieciešams ņemot līdz dzīvnieku uz citu valsti + jau pieminētie īre līgumi ). Tā teikt tavs kaķis tava atbildība un nav ko čīkstēt, bet jāmeklē risinājumi. Turklt draugs gan jau nav nekāds ļaundaris , vienkārši tā izteicās lai autore kustina savu smadzeni un pakaļu. Nav ko dramatizēt.
31.08.2015 10:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
P.s. Ceru ka kaķis atradīs sev labas mājas, kaut vai mūža mājas, ja citu variantu nav.
31.08.2015 11:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt ir iespējams atrast kaķim pagaidu mājas, kaut vai pie tiem pašiem radiem kamēr jūs iekārtojaties ārzemēs kur dzīvot un darbā un tad vēlāk kad būs nauda un iespēja paņemat savu kaķi pie sevis ārzemēs :)
31.08.2015 11:02 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Būtu mazāk norējušas un labāk palīdzējušas ja jau jums tas dzīvnieks ir tik svarīgs.

Kāda vēl palīdzība? KĀDA?
Joptvmķ*, autorei galvas nav? ko tad tā slimā aita vispār dzīvnieku paņēma? lai runā ar māti, vecomāti, draugiem u.t.t. NAV arī nekādu citu iemeslu kāpēc nevar paņemt kaķi līdzi izņemot - vīrietis nav kaķumīlis.. nu tiešām WTF. Man tagad dirsa jārauj, lai djibiloida problēmas risinātu? viņa invalīds, ka nevar atrast risinājumu? akla, kurla, bez kājām? vai arī vienkārši par djibilku izliekas? mož kārtīgi ar slapju lupatu pa seju nav dabūjusi?
Tik daudz prāta kā atrisināt problēmu ar kaķi jau prāta vajadzētu pietikt cilvēkam. Normāli, humāni un kaķim labvēlīgi. Nevari paņemt līdzi - plēs pakaļu un atrodi citas mājas.
31.08.2015 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits