ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
No tava drauga puses brutāls teksts ir, ka iemidzinās tavu kaķi,

Varbūt es esmu tāda personība, bet nu ar mani tas tik viegli cauri neietu, es savu dzīvnieku ņemtu līdzi un viss! Kautvai par spīti draugam, Tev jāsaprot, ka tu esi atbildīga par to, ko esi pieradināusi, un veselu dzīvnieku iemidzināt ir vairāk kā stulbi.

Piekritīšu vien jautājumam: Vai tavs draugs ir pilnīgi stulbs? Tu taču piekāpies un pārcelies ar viņu uz citu valsti, takā čopi čop ņem kaķi līdzi un, lai viņš piekāpjas arī pie tavām prasībām.
30.08.2015 22:38 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Ceru, ka tu nepieļausi iemidzināšanu. Labāk savaldīt savu pašlepnumu un aizvest uz patversmi, ja nav citu variantu. Vēl būtu noderīgi zināt, kurā pilsētā atrodas kaķis, ko mīl ēst u.tml.
30.08.2015 22:39 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Jūties nožēlojami, jo tu esi nožēlojama.
Dzīvē satiktu iespļautu tev un tavam ''vīrietim'' sejā tāpat kā jūs spļaujat dvēselē abi savam kaķim.
Pretīgākais, kas staigā uz šīs pasaules ir cilvēks, jo viņš iedomājas, ka ir pārāks par citiem un par citu likteņiem.
Minčuks, kurš ir pieradis, mīlēts tagad tā vnk tiek izmests.
Draugam piedāvā vietu ārzemēs. Ne jau tev.
30.08.2015 22:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Pilnībā piekrītu komentāriem! Es nespētu vispār būt kopā ar cilvēku, kurš tā attiecas pret dzīvniekiem. Ja mans vīrietis man pateiktu, ka ir gatavs vest iemidzināt manu mīluli, tad tas vairs nebūtu mans vīrietis. Punkts.
30.08.2015 22:57 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vienmēr ir iespēja paņemt līdzi.
sarežģīti un piņķerīgi, bet nu un!? tas tomēr ir tavs mīlulis.
30.08.2015 22:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 30.08.2015
Nu es ari ieteiktu ievietot mīluļa bildītes,varbūt kādam radīsies interese par dzīvnieciņu.
30.08.2015 23:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekriitu vairaakumam un neatkaartosos!

Bet shitaa visaa man nav saprotama mammas poziicija- ja jau ir vairaaki, tad viens mazaak vai vairaak galiigi nav starpiibas, turklaat laukos..

Bet es laikam daudz sajaa dziive neizprotu, Jo zinu, ka uz vistuvaakajiem varu palauties vienmeer!
31.08.2015 00:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pirmkart,draugam pateiktu,ka kakis netiks iemidzinats. Ja,ircakars ar dzivnieku parvadasanu,vet te neiet runa par to,ka tavs draugs nav dzivniekmilis. Vins neciena tevi. Vinam pateiktu,lai kakim jaunas majas mekle pats.ja negrib vai nesamekles,tad nemsi lidzi.kakim dokumentus sakartotu jebkura gadijuma. Mammai ir tiesibas nepienemt citu kaki,bet nenoliegsu,ka jociga vinas nostaja,nemot vera,ka dzivo maja. Vrb piedava vinai maksat par kaki konkretu summu menesi?
31.08.2015 00:41 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Ak dievs, kā vispār var kaut ko tik nežēlīgu iedomāties? Tā taču ir DZĪVA būtne. Lai vai kas, bet dzīvniekus man ir vairāk žēl kā cilvēkus. Es paņemtu, ja dzīvotu viena, bet man ir kaķis jau.
Lai vai kas, ja galīgi nav alternatīvu, nodod patversmei. Ja ir kaimiņi, atdod kādam kaimiņam, kurš labprātīgi paņemtu...izliec sludinājumus internetā..
Bet es tavā vietā to vīrieti teiktu, ka pašu vajag iemidzināt un sūtītu trīs mājas tālāk, ja ir tāda attieksme pret dzīvniekiem. Tiešām ceru, ka atsauksies kāds. Ja nē, tad patversme.
31.08.2015 00:52 |
 
Reitings 93
Reģ: 30.08.2015
Starp citu.. Iemidzināšana dažkārt ir vajadzīga.. Tā ir skaista nāve , godājama nāve dzīvniekam!

Man ir nācies nošaut 1 suni, un iemidzināt 2vus suņus..

1 bija totāli agresīvs bokseris, kurš sakoda pusi ģimenes locekļu.. to nošāvu ar bisi..

2 labradori tika iemidzināti, jo saslima, nebija laika ārstēt, jo devos projām..

tāda ir dzīve.

Protams žēl..

Bet uztici draugam aizvest pie vetārsta, iemidzināt..
31.08.2015 01:00 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Pamet draugu. Ja tagad nespēj pieņemt TAVU kaķi,tad vēlāk ,varbūt, nespēs vairs pieņemt TEVI. Un, ko tad ,tu darīsi? Būsi savu mīļo kaķi pametusi un drauga tev arī ,vairs nebūs...
31.08.2015 03:23 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Varbūt tās ir tikai manas domas, bet es domāju, ja tu viņam būtu tik svarīga, viņš pieņemtu gan tevi, gan tavu kaķi,un kopā jūs atrastu risinājumu, un izietu uz kompromisu. Vai tev arī ir obligāti jābrauc? Varbūt paliec Latvijā, bet viņš, lai brauc prom. Ja tā būs īsta mīlestība, tad izturēs gan attālumu, gan laiku. Es šaubos,ka Viņš ir tev īstais.
31.08.2015 03:27 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Un,kas viņš vispār tāds ir, lai noteiktu, ko ar tavu kaķi darīs ,ja neatradīs mājas?
31.08.2015 03:31 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
Kaads te sakars ar dziives piespeeleetaam netaisniibaam...!? Driizaak runa ir par juusu stulbumu. Tieshaam pretiigi klausiities un apzinaaties, ka ir taadi cilveeki kaa juus. Un iisteniibaa Tu neesi ne ar ko labaaka par savu draugjeli, ja vispaar pieljauj iespeeju, ka Tavu dziivnieku kaads plaano iemidzinaat... Bezatbildiiba - taa to sauc. (e)
31.08.2015 03:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vai tiešām, jūsuprāt, nesakārtoti papīri ir vienīgais iemesls, kāpēc kaķi nevar ņemt līdzi?
Fantastika.
Lielākā daļa, kas aizbrauc dzīvot uz ārzemēm, sākumā dzīvo pie kādiem paziņām. Ja paziņas nevēlas dzīvnieku savā mājā, vai vēl, nedod Dievs, tur kādam ir alerģija, dzīvnieks ir kādam jāatdod, vai jā - jāiemidzina. Nebraukt tikai tāpēc, ka kaķi nevar ņemt līdzi? Tas būtu badoties pašiem. Kaķa dēļ? Kā nu kuram tas liekās, bet man šķiet, ka mirt badā pašiem, tas nav gudrākais risinājums. Tas bija pirmais iemesls, kas man ienāca prātā, padomātu, gan izdomātu vēl.

Ja autorei pašai ir pieņemami iemesli (te nav minēts), kādēļ kaķi nevar ņemt līdzi, tad pareizi dara, ka meklē kaķim jaunas mājas. Bezatbildība būtu izmest uz ielas. Arī iemidzināt nav bezatbildība - tas ir lēmums, lai dzīvnieciņam nebūtu jāklīst pa miskastēm, jāslimo un jāmokās kaut kur mirstot vienam. Pirms pieciem gadiem viņa nevarēja zināt, ka tāda diena pienāks.

Kaķītim būs vieglāk atrast jaunas mājas, ja liksi soctīklos bildes ar aprakstiem, kāds tas dzīvnieciņš ir. Atradīsies, kas paņems :)
31.08.2015 04:42 |
 
Reitings 4
Reģ: 13.08.2015
Normāli notrollīja jūs:-)
31.08.2015 05:29 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ziniet, kas ir stulbi? kaķi iemidzināt nedrīkst, bet puisim pa purnu varat solīt, noindēt un vēl nez ko. tas nav normāli. dzīvniekus ir jāmīl, bet ne jau šitik slimi.

autore, ieliec sludinājumu ss.lv, ja vajag ar teksta sacerēšanas palīdzību, droši raksti, palīdzēšu!
31.08.2015 07:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
bet puisim pa purnu varat solīt, noindēt un vēl nez ko.


Tev kaut kas rēgojās. :)
31.08.2015 07:56 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
K.C.,
Kā tu kā normāls cilvēks vari bučoties, mīlēties un plānot kopīgu nākotni ar cilvēku, kuram nav svēta dzīvnieka dzīvība? Ja viņš tevi mīl, tad kā viņam var būt tik ļoti nospļauties par to ko mīli tu?
Kas nākotnē ar bērniem būs? Beigās izrādīsies, ka nav arī nekāds dižais bērnu mīlis un aizsūtīs tevi uz abortu.
Ar zābaku pa purnu tādam iedot par maz būtu.


tas jau ir par traku.. un tas nav vienīgais komentārs, kas mani šokē, visu var nokārtot bez tādām histērijām.
31.08.2015 08:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alexxa
+++

Nu jau te ir aizgājis galīgi pārspīlējumos. Bez detalizēta situācijas apraksta tiek pilnībā nolikta autore, ka viņa ir zem tupeles, niecība utt. Nu nevajag jau arī pārspīlēt, priecājaties ka meitene visma cenšas atrast minkam mājas un jūs viāi varat palīdzēt arī padodot ziņu tālāk, kā arī tiešām jāzina apstākļi lai tā varētu noriet cilvēku.
31.08.2015 08:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits