ASAP !! Runa ir par manu runci!

 
Reitings 5
Reģ: 30.08.2015
Sveikas , meitenes.
Pat nezināju, kur vēl meklēt palīdzību.. zinu, ka nav īstā vieta, bet.. mēģināts nav zaudēts..
Runa ir par manu kaķi, 5 cilvēka gadus veco runci. Un situāciju kā tādu.. dzīve ir netaisna un piespēlē mums visādas netaisnības.. tā nu sanācis, ka mums ar draugu jādodās uz ārzemēm strādāt.. draugam piedāvāja vietu firmā un viņš nespēja atteikt. Bet. Mums nav, kam atstāt manu mīļo runčuku. :'-( :'-( :'-(
Mamma uz laukiem neņem, viņai pašai ir 3 suņi un kaķis. Vecmamma arī ne, pašai 4 kaķi. Draugs teica- ja neatradīšu saimnieku, vedīs iemidzināt. Nespēju tam noticēt! :'-( :'-( tas ir tik netaisni! Uz patversmi nav jēgas vest, tur vienmēr pilns. Bez tam, īsti negribu saņemt nosodošos skatienus no viņu puses, jo es kā kaķa saimniece JAU jūtos kā pilnīga nodevēja viņa acīs. Jūtos nožēlojami.
Meitenes! Varbūt kādai no Jums ir paziņa, vecmamma, mammai draudzene, kas vēlās sev kaķi, bet vēl nav tādu sev dabūjušas?? (Skan stulbi, zinu, bet es šobrīd nedomāju par tik mazsvarīgām lietām)... savas draudzenes jau esmu iztaujājusi, bet neviena nepiekrīt.. nav man to paziņu/draugu tik daudz.. negribu, ka iemidzina manu kaķi. Ja būtu mana teikšana, ņemtu līdzu, bet zinu, ka nevaru.
Lūdzams, nenosodīt mani! Es pati jau dienām sēžu un raudu. Man ir sāpīgi, jo kaķītis ar mani ir 5 gadus.:'-(
30.08.2015 21:25 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Ieliec kaķīša bildi, lai cilvēki zin, kā izskatās, apraksti, kāds viņš ir. Varbūt kādu šeit ieinteresēsi. Padoms par soc. portāliem arī vērā ņemams. Varbūt kādā sludinājumu portālā ieliec, ka piedāvā kaķi.
30.08.2015 21:45 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Iesaku ar draugu parunāt bez šitā stresa. Ja varēja ar kaķi sadzīvot līdz šim, tad varēs arī turpmāk. Te tevi gandrīz visas nosodīs. Ja galīgi nepiekrīt kaķi paturēt, tad ieteiktu soc.tīklos izvietot rakstus ar bildēm. Gan kāds atsauksies.
30.08.2015 21:45 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Drausmas, es nespētu ar tādu briesmoni būt kopā, lai tinās, paliktu te kopā ar kaķi. Man tāda drauga nostāja liktu ļoti nopietni apsvērt nākotnes perspektīvas ar viņu.
Ja nevēlies, lai tevi nosoda, neliec internetā tādu nožēlojami krokodilasarainu stāstu, bet ieliec soctīklos un ss.lv normālu sludinājumu ar kaķa bildēm un aprakstu.
30.08.2015 21:45 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Undiya
Nav jēga cepties par tādiem cilvēkiem. Tādi ir un būs. Es arī tādus nesaprotu. Man pretīga attieksme paliek pret ik vienu, par kuru es uzzinu, ka ir darījis pāri dzīvniekiem. Iemidzināšanu es atbalstu tikai gadījumā, ja dzīvnieciņš ir neglābjami slims un mokās sāpēs.
Man vīrs ar mūždien sūdzas, ka viņam kaķi nepatīk un suns mums dumjš (kas tiešām ir :D ), bet pats atzina, ka nekad nevarētu ne atstāt, ne iemidzināt, ne pamest to dumjo lopiņu. Tāpat ar kaķiem, paijā, ucina, mīļo, kamēr neviens neredz, bet kā citi apkārt, tā vsjo, viņam kaķi nepatīk :D

Autorei, ja reāli nav iespēja kaķi ņemt līdzi, kas nav neiespējami, tad ieleic soc.portālos sludinājumu, tur ir lielāka iespēja, ka kāds apžēlosies un paņems pie sevis.
Bet es gan apdomātos par nākotni ar tādu cilvēku, kas vieglu roku var izlemt, kurš dzīvos un kurš mirs tikai tapēc, ka nav dzīvniekmīlis.
30.08.2015 21:46 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka patversme paņemtu kaķi, ja Tu viņiem iedotu arī pārsimts eiro, ar kuriem pietiktu kādu laiku gan Tava kaķa, gan citu patversmes iemītnieku uzturēšanai, kamēr atrastu kaķim saimniekus.
Es tā darītu. Iemidzināt noteikti nevajag nekādā gadījumā, kaķītis ir vēl pietiekami jauns, ir vesels!

Varbūt mēģini vēl pierunāt mammu, ja viņa dzīvo lauku mājā un jau 3 suņi un 1 kaķis ir, tad viņa to kaķi pat nejustu + tādā gadījumā naudiņu arī atstāj mammai, lai viņa finansiāli nejūt to, ka vēl viens mājdzīvnieks, nācis klāt, kurš jābaro (vienīgi jāskatās, vai suņi pieņems svešu kaķi).

Es noteikti nenosodu Tavu rīcību un Tavā situācijā arī neņemtu kaķi līdzi uz ārzemēm, neesmu īpaši liels dzīvniekmīlis un ar šausmām lasu tos komentārus, kur kaķi/suņi tiek salīdzināti ar bērniem, bet šajā situācijā gan noteikti neatbalstu iemidzināšanu! Risinājumu var atrast!
30.08.2015 21:46 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Tev vispar pashai kaut kada teikshan juusu attiecibas ir?

Atvaino, bet liekas, ka Tu varetu but viena no tam sievietem, kuras gimenee notiek vadrabiba, piemeram, pret berniem, bet tik un taa turpinatu aizstavet viiru, nepartrauktu shiis attiecibas un noliegtu par vardarbibas esamibu ikvienam, kursh censtos iejaukties.

Tev ir japastav uz to, ka kakji varesi nemt lidzi!
30.08.2015 21:47 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tu esi atbildīgs par to, ko pieradini. Punkts. Reizēm gribas, ka likums ierobežotu dzīvnieku turēšanas atļaujas. Tas, ja dzīvajai dvēselei ir aste, spalvains ķermenis un tas nemāk runāt, nenozīmē, ka viņam nav tiesības dzīvot.
30.08.2015 21:48 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Es Tavā vietā to kverpli pamestu. :) (Es domāju tā saucamo draugu) Lai vācās uz ārzemēm viens pats. :-|
30.08.2015 21:49 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Runa nav par to, vai dzīvniekmīlis vai nē. Runa ir par to, kāda ir viņa attieksme pret lietām, kas ir svarīgas TEV.

Tieši tā!
Es vēl varētu padomāt, ka nav viņš slikts, ja par saviem līdzekļiem aizvestu iemidzināt uz ielas atrastu, gandrīz beigtu dzīvnieku, kurš būtu nolemts nāves mokām, bet ne jau TAVU mīluli.
Manējais dabūtu tādu histēriju dzirdēt par šādu domu gājienu vien. Pēc tam man tiešām būtu jānorij liels kunkulis, lai ar viņu vēl kādreiz normāli runātu. Un es nejokoju. Varbūt arī tev vajadzētu parādīt savu nostāju?! Es pat citas mājas nemeklētu. Nē, un viss ja ir iespēja paņemt līdzi!

Bet, jā, es esmu no tiem cilvēkiem par kuriem freya šausminās. Man ar tādiem, kuri bezatbildīgi izturas pret tiem kas viņus iemīļojuši, nav pa ceļam.
Kā nākamo dzīvnieku iegādā sev zelta zivtiņu, imnumber2!
30.08.2015 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 4859
Reģ: 29.01.2009
Tev vispar pashai kaut kada teikshan juusu attiecibas ir?

+++
(t)
30.08.2015 21:57 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Vai tad tev sava viedoklja nemaz nav un vienmeer akli seko drauga veelmeem? Ja vinjsh tev teiks pashai iemidzinaaties, to arii dariisi?

Liec sludinaajumus draugos.lv, Facebook, ss.lv un visur citur, lai dziivnieks dabuu miiloshus saimniekus, ne tu ne tavs draugs taadi neesat.
30.08.2015 22:02 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kā nākamo dzīvnieku iegādā sev zelta zivtiņu, imnumber2!


Ja, nu kas dzīvē mainās, lai var uzmest uz pannas un apēst?:-D
30.08.2015 22:02 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Nu, nē, zelta zivtiņai vieglāk atrast mājas.
Piemēram, aiznest uz zoo veikalu un atmest atpakaļ akvārijā.
Kā arī nerodas zivtiņai nekāda emocionāla saikne ar bezatbildīgiem, pretīgiem cilvēkiem un viņa tikpat labi var dzīvot arī citās mājās savā akvārijā. (l)
30.08.2015 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
iamnumber2, redz, ka tavs niks atbilst jūsu attiecību saskaņai.
Diez ko tu darīsi, ja viņš tevi pametīs....
30.08.2015 22:08 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Var te viena otra otra shausminaties, ka nav normali bernu salidzinat ar dzivnieku utt., bet nu es savukart nevaru nenosdit autori - taa saucamo dzivniekmili.
Es savus mīluļus ari uztveru ka gimenes loceklus un miilu bezgala. Domaju, ka zaudeshu galvu, kad manejaa (suniite) izskreja araa, kad parnesa mebeles un pazuda uz stundu. Labi, ka atradu - iesaistiju mekleshanaa visu gimeni.

Ja manejais teiktu, ka vedis iemidzinat, jo nevaram nemt lidzi, nee, es pat kaut ko tadu nevaru iedomaties, ka spetu komunicet ar cilveku, kam ir tadi dziives uzskati.

Ilustratiivi:

30.08.2015 22:16 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Ja nepieņem mani ar kaķi, tātad nepieņem mani, ja nepieņem mani, tad nebraucu līdz, kaa nekā viņam tika piedaavaats darbs aarzemees, nevis tev.
30.08.2015 22:16 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Mana draudzene, kurai ir kakis, pirms mekleja sev jaunu draugu, uzreiz uzstadija noteikumu, ka jau pirmajaa randinaa noskaidro, vai ir gatavs pienemt vinas miiluli, savadak nav pa celam, tapat, kaa ar berniem.
30.08.2015 22:19 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Lai jau muļķīte skrien un špricē nost to savu kaķi. Vismaz tik gudra būs, ka neatstās uz ielas nomirt badā. Vienīgi cerams, ka saprata to cik ļoti viņai trūkst smadzeņu un mugurkaula, lai uzņemtos rūpes par kādu dzīvu dvēseli un vairs kaķus, suņus neņems. Atceries par zelta zivtiņu! (l)
30.08.2015 22:24 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Kopsh uzzinaju no vetarsta, ka iemidzinashana nav viegls process un dzivnjecinsh taas laikaa izjuut shausmigas sapes, vipar pat negribu par to domat.

Bet labi, ne jau es izlemshu...
30.08.2015 22:28 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
No sākuma vajag narkozē likt dzīvnieku un tad dot nāvējošo devu. Bet šajā situācijā pieņemu, ka arī pāris euro nožīdos dzīvnieka humānākai aiziešanai no dzīves.
30.08.2015 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!