neizprotu šādu uzmācīgu cilvēku...

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Runa ir atkal par bijušo...jo laikam, man no tā visa tik vienkārši neatsieties. Bet šoreiz jautāšu tāpat vien ko jūs domājat par šādu cilvēku:

grāmatā atradu vakar bijušās draudzenes vēstules manam draugam, kurā viņa pasaka viņam ka nevar ar viņu būt kopā, jo viņš neatbilst visiem viņas nosauktajiem vīrieša parametriem (rakstura), kādu viņa vēlas, tāpēc pamet un negrib viņu sāpināt, bet grib obligāti palikt kontaktos un vēl nākamās dienas satikties. Viņai vēl tai laikā bija vēl viens draugs...tātad ar manu tagadējo viņa tikai tā izklaidējās.
Tātad rakstīja, ka negribot sāpināt utt...bet pēc gada skatos vel viena vēstule tika rakstīta "vai atceries kā mēs šajā dienā iepazināmies...tu man esi vismīļākais cilvēks pasaulē, es tevi nekad neaizmirsīšu utt." Un šī raksta vēl tagad kad esam kopā jau 2 gadus, vienmēr grib zināt kā viņam iet un satikties, bet šis viņu pārsvarā ignorē.

Es tikai neizprotu, kāpēc ir jāpamet cilvēks un pēc tam pēc gada jāsūta romantiskas vēstules kur un kā iepazinās un visādus tādus izteicienus "es tevi...kušš.. mēs to nesakām viens otram vairs". Nu tagad vairs nesūta vēstules, ir nedaudz atsējusies, bet es tiešām neizprotu šādus cilvēkus.

Man nekad nav ienācis prātā savam bijušajam dienā kad mēs iepazināmies pēc šķiršanās vēl visādas romantikas sūtīt un solīt ka es viņu negribu sāpināt.

Vai jūs tā esat kādreiz darījusi? Kā jūs redzat šādas lietas?
30.08.2015 16:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tu busi pedeja muljke,ja tgd attalinasies no drauga. Pilnigi saprotu tavu nostaju par tam bildem,bet tu pati redzi,ka nekas nemainisies. Vai nu saruna ar draugu,ka vins tas izmet ar tavu atgadinasanu vai liec tam bildem mieru. Tik nesac vinu est nost par to visu. Kas to lai zina,varbut draugs pats pat neatceras,ka draugos stav bijusas vestule,kas rakstita gadu atpakalj.beodz but paranoike. Ja godigi,es pati nezinu,kas man tur vestules dr daras tris gadus atpakalj. Vnk or cilveki,kas visu pilniba neizdzesh (kaa es).
30.08.2015 20:38 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Vaitad dzīvē un ikdienā nav svarīgāku lietu ko darīt ? Jebšu tikai jāskrien jāmet laukā lietas kas stāv !pagrabā! ne dzīvoklī!

Šitais man šķiet stulbi no tavas puses.. saprastu ja tās mantas stāvētu dzīvoklī ...
30.08.2015 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es sava bijušā bildes joprojām glabāju cietajā diskā un savējam esmu tā arī pateikusi, ka tās tur ir, bet nekad tās mapītes neveru vaļā un neskatos, bet tās bildes man tur visas vienkārši ir. Un aizliedzu dusmoties vai kaut ko ar viņām darīt. Tās ir manas atmiņas (par piemiņu), mana ex-dzīve, lai viņa tur stāv.
30.08.2015 20:51 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Leeseda

cilvēki mēdz arī piekopt savu pagrabu un šīs visas lietas man kārtojot nonāca rokās.

Sany

ar par šo arī nevēlos ar viņu runāt. Mums šī tēma ir noslēgta. Es šeit forumā jautāju cilvēku viedokļus.
30.08.2015 20:53 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Teletūbijs

sieviete kas cīnās par savu laimi? atzīt savas kļūdas?

Vispār jau normāls cilvēks citu cilvēku attiecības speciāli netraucē. Tad lai nāk te pie durvīm, pie mums un lūdzas uz ceļiem manam draugam lai šis to paņem atpakaļ ak dievs... takā tāda muļķe viņa uzvedas. :-D
Neko nesaku par pagātni kas ir bijusi, necieši ja pagātne maisās tagadnē. Es nevienam neko netraucēju, maniem ex un man ir katram savs ceļš.
30.08.2015 20:58 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Arī es glabāju atsevišķas lietas no bijušajām attiecībām, un nejau tāpēc, ka neesmu pārtraukusi tās pavisam. Tā ir mana pagātne, skaistas atmiņas.
30.08.2015 20:59 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es tomēr saskatu atšķirību tajā vai cilvēks glabā senas bildes, senas vēstules vai arī turpina saņemt jaunas. Tikpat labi es savam bijušajam varētu katru nedēļu lācīšus uz mājām sūtīt, jo, redz, vēljoprojām atceros par viņa eksistenci un to, ka kādreiz bijām kopā.
Nav normāli 2 gadus nevarēt atlaist cilvēku. Protams cits varbūt arī pēc 10 gadiem nevarēs aizmirst savu vienīgo mīlu, bet tāpēc jau tas cilvēks nav jāterorizē, ja reiz viņš izvēlējies būt laimīgs kopā ar kādu citu.
Pašam ar sevi ir jāmāk kaut kā tikt galā! Jau kuro reizi saku - ja tu esi 100% pārliecināta par to, ka tavs draugs viņu pilnībā ignorē, tad tici man tai skuķei ir problēmas ar galvu. Cik viņai vispār gadu? Es saprastu ja kāda 12-13 gadīga meitene ar nestabilu psihi varētu būt tik ļoti aizrāvusies, bet ne jau pieaugusi sieviete..(s)
30.08.2015 21:28 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Manuprat, vins vnk aiz cienas pret to bijuso nevar vinu ta atsut. Tapat ir ar bildem, vestulem . Un es tev teiksu, ka tas ir loti labi, ja virietis nenoliek savas bijusas.
Vismaz ko es no tava rakstita izlasiju, varu teikt, ka tev uztraukties par savu virieti nevajg un slepus kko darir ari ne.
Meitene, kura raksta tas vestules var nebuut slima. Iespejams vina nozelo, ka pazaudeja vinu, nevar samierinaties,ka vins vinai pakal neskrien utt.

Sirdsmieram, ja velies, lai tas mantas izmet, tad ta ari pasaki. Viriesi nesaprot caur pukitem un tadu lielu nozimi tam nepieskir. Par vestulem, ierosini , lai vnk vinas izmet vai izdzes ( ja vina ineta raksta, tur tak var nobloket personu ).
Nekriti zemu un neraksti tai meitenei, vai nedodiez vel satiecies ar vinu.
30.08.2015 21:52 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Undiya, tas bija vairāk adresēts tiem komentāriem, kuros nosodīts vēstuļu glabāšanas fakts, jo daudzi cilvēki saglabā vēstules, fotogrāfijas un citādas lietas. Ar to nedomāju attaisnot bijušo, kura vienkārši nav īsti normāla, ja tā dara, nu nav.
30.08.2015 21:58 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Es īsti nesaprotu kā Tavs puisis saņem tās vēstules, pa pastu? Kā tad bijusī zin kur Jūs dzīvojat?
31.08.2015 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits