Imigranti: draugi vai ienaidnieki?

 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Jūsuprāt kas viņi īsti ir?

Paskatoties šo video kā viņi laužās nelegāli iekšā Eiropas valstīs, tas man atgādina invāziju, okupāciju
https://www.facebook.com/euronews/videos/10153329705708110/
30.08.2015 14:45 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.07.2015
Erdogan:

Latvijā daudzi jauc "parandžas" definīciju, domāju, ka lielai daļai nav nekas pret lakatu(hijabu), iebilst pret šādiem tērpiem Nikabiem/Burkām:







Cilvēki komunicējot pievērš uzmanību netikai vārdiem, bet arī ķermeņa valodai. Personīgi es Nikabu/Burku un tamlīdzīgu sejas slēpšanu uzskatu par necieņas izrādīšanu mūsu sabiedrības normām. Pieklājības normas mums norāda, ka, piemērām, saveicinoties pareizi ir novilk cimdus, telpās nestaigāt ar saules brilēm utt.

Ir jau arī iespējamas problēmas tīri no likumdošanas puses, ja uz ceļa tiek apstādināta šofere Nikabiete/Burkiete...kā var pārbaudīt identitāti, ja seju Nikabietes/Burkietes drīkst atsegt tikai svešiem cilvēkiem, kuras ir sievietes? Vai tādā gadījumā būtu specīali katrā policijas mašīnā jābūt sievietei? Vai būs jāveic speciāls izsaukums ar prasību, lai ierodas sieviete un pārbauda identitāti? Ar tādu pašu problēmu saskarsies arī citas iestādes, kur identitātes pārbaude ir svarīga un var gadīties, ka nebūs nevienas sievietes uz to brīdi, kura varētu veikt šo pārbaudi. Protams arī novērošanas kamērām nebūs nekāda jēga, ja seju nevar identificēt...

Tas ir nevajadzīgs slogs mūsu iestādēm un ganjau būs vajadzīgs papildus finansējums iebraucēju reliģisko fantāziju īstenošanai...priekškam tas ir vajadzīgs?

Starpcitu, Eiropā zīmīgi ir tas, ka burkas/nikabus aizliedza tieši valstis ar vienu no proporcionāli lielākajām musulmaņu kopienām - Francija, Nīderlande un Beļģija. Interesants fakts arī, ka daudzās MUSULMAŅU valstīs Nikabi/Burkas arī ir daudzās vietās aizliegtas. Tākā šajās valstīs tomēr kautkāda vajadzība aizliegumam ir.

Tas jau sāk izklausīties smieklīgi mūsdienu sabiedrībā un galīgi nekādu integrāciju neveicinās, drīzāk veicinās segregāciju. Galu galā neviens ar varu viņiem šeit dzīvot nespiež.
30.08.2015 18:14 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Piekrītu tiešām katram vārdam, fusion.
Trakums! :-|

Kad biju ceļojumā uz Londonu un ejot garām šāda tipa sievietēm, goda vārds - IR neomulīgi!
Tā ir kā intuīcija - tas nekas labs nav! (t)
30.08.2015 18:40 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Par vai pret - nekomentēšu, bet tad, kad izlasu šādu te komentāru, tomēr nevaru nociesties;-)

Tu tiesam foma, ka tur visi nabagi Un ka tadu naudu nevar nopelnit Un kadi uzskati par afriku, tur tak ir valstis, kuras dzives limenis augstaks ka Latvija.


Cik tad daudz ir tādu valstu Āfrikā, kur dzīves līmenis ir augstāks nekā Latvijā?:-D GDP per capita 2014.gadā tās bija veselas divas - Ekvatoriālā Gvineja un Seišelu salas:-D:-D. Droši vien vēl noteikts slānis Dienvidāfrikā, kas dzīvo labāk nekā LV. Nav kaut kā dzirdēts, ka no Seišelu salām un Dāfrikas masveidā ceļotu uz Eiropu:-D:-D
30.08.2015 18:52 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Pirms noriet bēgļus der atcerēties, cik daudz latviešu skrien uz citām zemēm laimi meklēt. Lai visi sabrauc mājās, tad arī sauc lozungu "Latviju latviešiem", tāda dubultmorāle tajos vārdos, ka bail.

Kopumā pret bēgļu jautājumu esmu neitrāla, neizsaku skaļus viedokļus par vai pret.
30.08.2015 19:03 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Es negribu, lai man manā valstī būtu bail par savu drošību tikai tāpēc, ka esmu sieviete un izvēlos kleitu, nevis palagu.

+
Savāksies pilns ar tiem pretīgajiem, melnajiem sivēniem, kuri uz manām kājām skatoties siekalosies un tajā pašā laikā savā starpā saukās mani par ieleni.
Bet, nu, ko tad mēs.. drīz tāda Latvija vairs vispār nebūs. Neesam spējīgi mēs eksistēt bez musulmaņu kopienām.
30.08.2015 19:06 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Pirms noriet bēgļus der atcerēties, cik daudz latviešu skrien uz citām zemēm laimi meklēt. Lai visi sabrauc mājās, tad arī sauc lozungu "Latviju latviešiem", tāda dubultmorāle tajos vārdos, ka bail.

Pilnīgi un galīgi garām tavs salīdzinājums!
30.08.2015 19:09 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Pirms noriet bēgļus der atcerēties, cik daudz latviešu skrien uz citām zemēm laimi meklēt. Lai visi sabrauc mājās, tad arī sauc lozungu "Latviju latviešiem", tāda dubultmorāle tajos vārdos, ka bail.

Francūži, itāļi, angļi, zviedri, un citi, uzsveru-kristieši, ar izglītību lai brauc šurpu. Cilvēki mums ir vajadzīgi.
30.08.2015 19:23 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Pirms noriet bēgļus der atcerēties, cik daudz latviešu skrien uz citām zemēm laimi meklēt. Lai visi sabrauc mājās, tad arī sauc lozungu "Latviju latviešiem", tāda dubultmorāle tajos vārdos, ka bail.

Mūsu tradīcijas tomēr ir plus-mīnus līdzīgas, bet viņu.... (t)

Protams, es personīgi arī neesmu drausmīgi pret! Bet pat manā darbā man ir jāsaskarās ar to - cilvēks super! Jauks utt, bet valodu viņš nemācīsies, pat darbu viņš negrib. Naudas aptrūkst, tad caur paziņām piepelnās. Ko dara, es nezinu.
Pats atzina - tikko dabūs 5 gadus uz pastāvīgo atļauju, tā prom uz Zviedriju.
(t)
Lieki teikt, ka viņš ir musulmanis, sieva ir divreiz vecāka par viņu. Nezinu kā tas nākas, bet pabalsti gan viņam netiek maksāti. Mūsu tradīcijām viņš žestikulēja - atmeta ar roku!
Un tagad tādu sarodas ar vien vairāk..
30.08.2015 19:32 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Tā vietā, lai lauztu galvu par āfrikas bēgļiem, būtu labāk lauzuši galvas, kā dabūt atpakaļ dzimtenē mūsu pašu bēgļus.
Tas kaut kā Straujumai pofig. Dara visu, lai vēl vairāk cilvēku bēgtu.
30.08.2015 19:47 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Es neesmu pret palīdzēšanu, bet mani visvairāk baida tas, kas notiks, kad radīsies kāds konflikts starp mums un viņiem. Latvijā ir diez gan mierīgi dzīvot - nav terorakti un par izvarošanas gadījumiem ir jādzird salīdzinoši maz. Viņi nepieņems citu kultūru, viņi gribēs pa savam. Kaut kad bija ieteikums par Latgali - tur ir daudz vietas, lai izmitina tur. Salīdzināt mūsējo izceļošanu ar viņu situāciju nav pareizi. Eiropā tomēr kultūras ziņā esam vienādi un neizbraucam nez cik daudzi uzreiz, kā tas notiek ar viņiem.
30.08.2015 20:27 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es pilnībā piekrītu fusion. Nebūtu nekas pretī, ja tie būtu cilvēki, kuru kultūra pielīdzināma musējai. Eiropa, ASV, utt- ok, bet nejau āfrikāņi, musulmaņi. Es negribu baidīties par savu drošību.

Un vispār, nevajadzētu būt tā, ka, ja tu ierodies svešā zemē, tu pielāgojies viņiem, nevis viņi tev? Mācies valodu, izzini viņu kultūru, strādā/mācies. Skatoties uz citām valstīm, tā nenotiek, dzīvo savos rajonos kā mazās musulmaņu/āfrikāņu valstiņās pēc saviem noteikumiem, dzīvojot uz pabalstiem un veicot n-tos noziegumus, turklāt bļauj par to, ka tevi nerespektē. A kā būtu ar tās valsts, kurā atrodies respektēšanu? Kā jau minēja- viņiem nospļauties uz to, ka cilvēki var valkāt, ko vēlas, un nestaigā palagos, viņu kultūra saka, ka tādas sievietes ir zemākas, un var darīt ko vēlas.

Arī, kā te- maksāsim pabalstus un mācīsim krievu valodu. Nepietiek krievu valodā runājošo, jāsagrabina saujiņa no malas, lai nākamajā gadā atkal mēģinātu otru valodu ieviest. (Nekas pret krieviem, bet otru valsts valodu).
30.08.2015 20:38 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
man nebūtu iebildumu, ja viņi atbraucot uz svešu valsti, pieņemtu tās kultūru, paradumus, mācītos valodu utt. Tas, kas pārsvarā notiek ir, ka viņi, labākajā gadījumā, apgūst valodu. Un visās pārējās jomās uzņemošā valsts viņiem pielāgojas nu jau līdz tādai pakāpei, ka paši pamatiedzīvotāji savā ziņā tiek diskriminēti. Zinu vienu apsargu, kas sāka ikdienas lūgšanos un, sākoties ugunsgrēka trauksmei (kad viņam bija jāiet un jāpārbauda, kas notiek un vai visi ir drošībā), neliekoties ne zinis turpināja tupēt uz sava paklājiņa. Tātad, pirmkārt, viņš drīkst vairākas reizes dienā darba laikā veltīt laiku lūgšanām, (neesmu nekur dzirdējusi, ka, piemēram kristiešiem tas būtu ļauts). otrkārt, turpināt to darīt ugunsgrēka trauksmes laikā - nu wtf? kā arī esmu strādājusi vairākās vietās, kur viņiem ir ierīkoti praying room, kur var iet lūgties. nu tas tikai viens piemērs.

Jā, arī daudz latvieši izbrauc, taisnība, bet latvieši diezgan ātri asimilējas un neliek nevienam dancot pēc savām prasībām.
30.08.2015 20:50 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
un jā, tie latvieši, kuri paši skrien uz citām valstīm (vairākumā gadījumu nozākādami Latviju) jau tiešām varētu nebrēkt. Galu galā viņus pašus citas valstis uzņem gana viesmīlīgi, lai arī lielai daļai to pašu angļu, austrumeiropieši arī īsti nesimpatizē.
30.08.2015 20:54 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Interesants video, par to, kas notiks ar Eiropu (t)
https://www.youtube.com/watch?v=50dZ5uqmfgU
31.08.2015 11:43 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Jā, noteikti būs tāda daļa! Bet kā ir ar pārējiem? Kur likt tos, kuri kā parazīti izsūks valsts resursus un apdraudēs iedzīvotājus? Un tādi noteikti būs! Un diez vai mazākumā (ātri vairojas, cik novērots).

Ja kaut nedaudz tu rubītu politiku, tad zinātu, ka teroristi ir speciāli apmācīti un iefiltrēti musulmaņi starp bēgļiem... Kur pārējās tautas vaina, kura grib mieru un drošību un dzīvi?
Man piemēram arī kauns pat latviešu migrantiem... protams ne visiem.. bet daudzi brauc uz ārzemēm, lai sēdētu uz pabalstiem, dzemdētu bērnus un neko nedarītu... starp citu..tieši pēdējos gadus UK noziedzība palielinājusies dēļ latviešiem, leišiem un poļiem... tirgo narkotikas, prostitūtas.. slepkavas, krāpnieki un izvarotāji. Mēs arī esam parazīti.
31.08.2015 11:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Arī Latvieši ir bijuši bēgļi
Vairāk kā 200 000 cilvēku, 2. pasaules kara beigās aizbēga uz rietumiem.
Tās valstis kuras viņus uzņēma arī varēja dzīt atpakaļ.

Un ja tagad atkārtotos vēsture, liels skaits aizbēgtu labāku dzīvi meklēt.
Tā ka necik atšķirīgi mēs no viņiem neesam
31.08.2015 20:00 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Dionysus, ļoti pareizi! Latvieši pilnīgi ne ar ko neatšķiras no musulmaņiem un arī apdraudēja rietumus ar saviem uzskatiem un ticību!
04.09.2015 16:57 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Tikko redzēju video no Ungārijas, imigranti meta prom ūdeni, ko viņiem par brīvu sagādāja, tas man atgādināja nedaudz vietējos bomžus. :D
04.09.2015 17:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dionysus, ļoti pareizi! Latvieši pilnīgi ne ar ko neatšķiras no musulmaņiem un arī apdraudēja rietumus ar saviem uzskatiem un ticību!
Sviests. latvieši ir katolī un luterāņi.Kā lielāka eiropas daļa. Un muslimi ir pilnigi kas cits. Un pēc otrā pasaules kara emigrēja uz citurrieni liela daļa eiropiešu. Un sen uz ASV emigrēja bari ar eiropiešiem, vai Iri bēga no bada uz ASV. Tagad ir citi laiki un situācija.
04.09.2015 17:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits