Imigranti: draugi vai ienaidnieki?

 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Jūsuprāt kas viņi īsti ir?

Paskatoties šo video kā viņi laužās nelegāli iekšā Eiropas valstīs, tas man atgādina invāziju, okupāciju
https://www.facebook.com/euronews/videos/10153329705708110/
30.08.2015 14:45 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Vai tiešām ir vērts riskēt ar pašu drošību, jo, varbūt, viena daļa no bēgļiem būs forši? Kā ar atlikušo daļu? Tāds riskants labestības žests var ļoti daudziem cilvēkiem dzīves sobojāt vai pat izdzēst. Kamēr liela daļa valstu ar šo problēmu cīnās, mēs laipni atveram durvis un kāpjam uz tā paša grābekļa, lai gan zinam, ka tas var dot spēcīgi pa pieri. Super!
30.08.2015 16:26 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Pie pirmā pārkāpuma jādeportē ar visu ģimeni, bez iespējām atgriezties.
30.08.2015 16:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
cormeum, iespējams būšu palaidusi garām, taču ne reizi šādās tēmās nemanīju, ka tu kaut nedaudz piekristu tai viedokļu daļai, kuri saskata draudus lielās bēgļu masās. Tu turpini visus pārliecināt, ka visi tie "nabadziņi" čakli strādās, integrēsies, savu kultūru neuzspiedīs un viss būs super-puper jauki! Mēs te velti uztraucamies un neesam gana toleranti... Jā, noteikti būs tāda daļa! Bet kā ir ar pārējiem? Kur likt tos, kuri kā parazīti izsūks valsts resursus un apdraudēs iedzīvotājus? Un tādi noteikti būs! Un diez vai mazākumā (ātri vairojas, cik novērots).

Tāpēc es, piemēram, neesmu gatava nest atbildību valstiskā līmenī par to, ka stāvēju pirmajās rindās starp tiem, kuri gatavi visus pārliecināt par šo bēgļu obligātu uzņemšanu. Ja man pienāktu uz ielas sieviete lakatā un lūgtu palīdzēt - es neatteiktu, ne naudu, ne ēdienu, ne naktsmājas, ja nepieciešams. Bet vnk kaut kādus pūļus uzņemt valstī un ticēt ka absolūti visi ir izglītoti, darbspējīgi (un griboši strādāt), laipni un pieklājīgi, godīgi cilvēki - tas ir vairāk kā naivi. Un ticēt, ka viņus izkontrolēs, pārbaudīs un atstās tos potenciālākos - tikpat naivi.
30.08.2015 16:34 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
man nav nekas pret imigrantiem, ja tie velas apgut musu valodu, dzivot lidzas mums (nevis kopienas), veidot draudzigas attiecibas. un visa mera pienemt musu kulturu un adapteties. ja, nē, tad iespejams, lai dzivo cita valsti.
30.08.2015 16:36 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
nu ir jasprot, ka visas kulturas ir kretini un nevar tā gluzi pec pirmajam desmit sekundem pateikt kurs ir kretins.
30.08.2015 16:37 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
cormeum - cik noprotu, Tu esi uzņemta muslimu kultūrā pateicoties partnerim. Mani māc šaubas, ka spēj puslīz objektīvi uz šo jautājumu skatīties jo .. pret Tevi arī izturas daudzkārt laipnāk kā vnk ierindas 'sievieti'.
Es neapustulēju, ka viņi visi ir briesmīgi cilvēki, tā nebūt nav. Pati arī pazīstu ne mazumu musulmaņu no dažādām valstīm, kā no Āfrikas, tā Pakistānas. Ir arī pozitīvā pieredze (lasīt - tiešām patīkami ļaudis, kas īšti ne ar ko no 'savējiem' neatšķiras). Mana 'skumjā' pieredze rāda, ka pret 'savējiem' - jā, viss forši; bet pret ļaudīm, kas nav no viņu 'loka' attieksme ir diskutējama arī manu paziņu lokā. Es netiesāju un ar viņiem plašākās diskusijās vairs neielaižos, bet tas, kā daļa no viņiem uztver / izturas tās pašas gaišās meitenes man nešķiet ne pieņēmami, ne atbalstāmi. Vispār jau arī viņu pašu 'meitenītes' ir - ļoti bieži - ar apšaubāmu morāli... saderinātas, brauc ciemos pie māsīcām uz citu pilsētu, kur ballējas uz nebēdu 'eiropiešu' stilā, tostarp ar visu atkailināšanos un seksu. Zinot, ko tie mani 'čomi' domā par baltajām meitenēm klubos man nav ilūziju par to, kā uz mani raugās liela daļa citu viņiem līdzīgo.
30.08.2015 16:38 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Tak sen skaidras lietas.
cormeum droši vīrs ir islāmists tapēc arī redz "pozitīvo"

Kā arī 99% imigrantu ir ekonomiskie migranti un viņi no tās Āfrikas papūlās puspasauli apbraukt lai tiktu UK piemēram, paskatamies kas notiek pie Lamanša tuneļa. Kā arī nepavisam nav skaidrs kā viņi sadabū tos tūkstošus ko samaksāt cilvēku kontrabandistiem, iespējams ir kāda vienošanās, ka šeit Eiropā to naudu atstrādās. Un tad jau jautājums, kā? Diezi vai izdalot brīvpusdienas... Protams viss šis bēgļu pūlis ir lielisks aizsegs ieklūt Eiropā radikāli noskaņotiem indivīdiem. Domāju ka šeit viņi vairāk nodarbojas ar rekrutēšanu piesaistot naivus cilvēkus, ne pa velti no Eiropas tik daudz brauc karot uz IS.


Lai gan ļoti dīvaini cilvēki, atbrauc šeit uz labāku dzīvi saņem savus pabalstus, bet iedzīvojoties šeit grib atvest islāma likumus eiropā :-D Bet reāli tas nozīmē, ka viņi arī šeit pārceļ visu slikto dēļ kā viņi islāma pasauli pameta :-D Kā arī islāma valstīs par bernu dzemdēšanu un vaimanāšanu pabalstus nemaksās.
30.08.2015 16:40 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.07.2015
Vai tiešām ir vērts riskēt ar pašu drošību, jo, varbūt, viena daļa no bēgļiem būs forši? Kā ar atlikušo daļu? Tāds riskants labestības žests var ļoti daudziem cilvēkiem dzīves sobojāt vai pat izdzēst. Kamēr liela daļa valstu ar šo problēmu cīnās, mēs laipni atveram durvis un kāpjam uz tā paša grābekļa, lai gan zinam, ka tas var dot spēcīgi pa pieri. Super!


Vēsture atkārtojās...

"Nobeigšu ar romiešu dzejnieka Aurēlija Prudencija Klementa citātu: „Dievs vēlējās apvienot ļaudis un valstības ar dažādām valodām un savstarpēji naidīgiem kultiem zem vienas impērijas un visiem kā vienam lika pieņemt viena harmoniska likuma saites.” Šis pats dzejnieks pieredzēja Romas norietu."


Priekš tām, kuras vairs nejūtās omulīgi savās dzīves vietās...neko darīt, nāksies pielāgoties un sekot šīt Norvēģijas Oslo universitātes profesores padomam:



Nejau velti bēgļu pārpildītajā R-Eiropā šogad ir tik daudz anti-terrorisma reidu, kamēr A-Eiropā šādu problēmu nav, brīnums ne? Vēl jau man patīk viņu(muslimu) tolerance un spēja izturēt kritiku...kā rezultātā Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Beļģijā, Dānijā, Nīderlandē utt. cilvēkiem, kuri kritizē Islāmu ir vajadzīga 24/7 policijas apsardze...pamazām atgriežamies viduslaikos, kad arī nevarēja kritizēt reliģiju.
30.08.2015 16:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es rakstu vairāk vadoties pēc savas pieredzes... Neskatoties uz to, ka dzīvoju tur, kur ir ļoti liels imigrantu īpatsvars, neesmu daudz saskārusies ar pabalstu sūknētājiem (un tie paši ir ieceļojuši no ES valstīm, nevis no valstīm, kurās karš).

Tu turpini visus pārliecināt, ka visi tie "nabadziņi" čakli strādās, integrēsies, savu kultūru neuzspiedīs un viss būs super-puper jauki!

Nemēģinu nevienu pārliecināt par to, ka VISI strādās... Varbūt rūpīgāk vajag lasīt komentārus.. bez tām pārspīlējuma brillēm :D

Saprotu, ka daudz foršāk būtu draudzīgā korītī brēkt, ka visi nelieši.. bet negribas melot :)
30.08.2015 16:47 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Izskatās, ka Eiropa ir pārāk mīksta, novājējusi. Tā vairs anv tā Eiropa kas bija Hitlera, Vilhelma, Elizabetes I laikā utt

Izskatās, ka Eiropu sagaida likumsakarīga bojāeja, jo eiropieši atsakās cīnīties par sevi, vērtībām, kristietību utt

Būtībā ir sākušies jauni krusta kari, tikai šoreiz muhamedāņi piedzīvos absolūtu triumfu.

Skumji, ka tas eiropietis baidās paņemt rokā ieroci un nošaut ienaidnieku. Tā vietā mediji un tie, kas aiz tā stāv kurina naidu pret Krieviju - pēdējo balto cilvēku bastionu cīņā pret muhamedāņu invāziju.
30.08.2015 16:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mana ģimene, es, dzīvesbiedrs - neesam reliģiozi cilvēki, ja tas ko maina :D
30.08.2015 16:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Saprotu, ka daudz foršāk būtu draudzīgā korītī brēkt, ka visi nelieši.. bet negribas melot
Neviens te arī nebrēc, ka visi ir nelieši... Taču tādu ir gana daudz!
30.08.2015 16:55 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Tā jau vairs nav reliģija, tas ir dzīvesveids.
Islams pats par sevi nav nemaz tik nosodoša reliģija, diemžēl, ļoti daudz šīs reliģijas pārstāvji to izmanto kā vairogu un ieganstu savu sadistisko fantāziju attaisnošanai.
Kāda gan tur reliģija, ja islama valstīs prostitūcija zeļ un plaukst, lai gan reliģija to aizliedz?
30.08.2015 16:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Esmu pret beglu uznemsanu, bet musu valstij tas nerup, ka lielaka dala ir pret. Gribetu redzet ko teiktu tas deputatu pakalas, ja viniem kaiminos tadus saliktu.
Kas mani vel kaitina, ka tagad lemj par beglu tiesibam - ka vajadzetu viniem atlaut savas paranzas staigat. Ja reiz esi ieradies svesa valsti, tad cieni tas kulturu un parazas, ne megini ieciest savas. Talak bus trakak, un tur nav jabut negativam. Atliek vnk paskatities, kas notiek tajas valstis, kur tie begli tiek uznemti.
30.08.2015 17:05 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
P.s. ko es ar to gribēju teikt.. Ja nevar paši savus likumus un reliģiju ievērot, kāda iespēja, ka respekēs mūsu likumus un reliģiju?
30.08.2015 17:08 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Lai jau staigā parandžās, nekā krimināla tur nav. Pašas sevi tikai apkauno tādos sūdos staigājot.
30.08.2015 17:13 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Esmu pret uzņemšanu, taču - mans pret, tāpat kā citu pret, ir plika graša vērts. Neviens tāpat neņem vērā.
Tas, kā tie tipi skatās uz normālām sievietēm, kas nav ietītas tajos palagos, ir vienkārši atbaidoši - kā uz tādiem gaļas gabaliem.
Es negribu, lai man manā valstī būtu bail par savu drošību tikai tāpēc, ka esmu sieviete un izvēlos kleitu, nevis palagu.
30.08.2015 17:21 |
 
Reitings 32
Reģ: 02.01.2014
Skumji, ka tas eiropietis baidās paņemt rokā ieroci un nošaut ienaidnieku. Tā vietā mediji un tie, kas aiz tā stāv kurina naidu pret Krieviju - pēdējo balto cilvēku bastionu cīņā pret muhamedāņu invāziju.


Pag, Krievijā esi bijis? Tur ir arī vietējie musulmaņi, ne tikai kristieši vai ateisti. Tak Krievijas federācijā dzīvo dažādas tautas. Pēc wikipēdijas datiem Krievijas federācijā ir apmēram 15 - 20 miljoni musulmaņi, kaut gan tikai 7 - 9 miljoni no tiem stingri ievēro islāma ticību.
Tak tajā pašā Čečenijā, kas ietilpst Krievijas federācijā galvenā reliģija ir islams. Un vairāki čečeni dzīvo Maskavā.
30.08.2015 17:27 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Wolf, tu par šo runā? https://m.youtube.com/watch?v=LvNZt1T5rAQ :D
Neizskatās, ka viņi kaut nedaudz respektētu sievietes.
Man pazīstams islama pārstāvis uzskata, ka viņa sievai ir jaiet viņam aiz muguras, blakus iet nedrīkst nekādā gadījumā. Āmen!
30.08.2015 17:31 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.07.2015
Esmu pret uzņemšanu, taču - mans pret, tāpat kā citu pret, ir plika graša vērts. Neviens tāpat neņem vērā.


Kad balsosi nākamajās vēlēšanās, tad atceries, kurš bija par un kurš bija pret. Pat ultra-liberālajā Zviedrijā tie saucamie "radikālie"/Sweden Democrats, kā viņus mēdz dēvēt liberāļi, ir kļuvuši par #1 partiju. Cilvēki tak redz pie kā noved šī masveida imigrācija un par ko pārvēršas viņu pilsētas...

Viņu popularitāte ir 2x un 3x pieaugusi salīdzinot ar ieprēkšējām Zviedrijas/Eiropas parlamenta vēlēšanām:

30.08.2015 18:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits