Imigranti: draugi vai ienaidnieki?

 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Jūsuprāt kas viņi īsti ir?

Paskatoties šo video kā viņi laužās nelegāli iekšā Eiropas valstīs, tas man atgādina invāziju, okupāciju
https://www.facebook.com/euronews/videos/10153329705708110/
30.08.2015 14:45 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kas par to, ka sava valstim vini ir bijusi nodrosinati cilveki. Tad kara laika palikt, lai sauj nost? Viniem ir tiesibas uz drosibu un patverumu!


Man nav tiesību uz drošību? Kāpēc man būtu jābaidās, ka kādam musulmanim ienāks prātā mani sodīt, jo man nav palags aptīts riņķī? Skandināviem dzimumnoziegumu skaits strauji pieauga līdz ar imigrantu uzrašanos.

Strādāt grib, noteikti. Labu dzīvi grib. Ja primārais būtu drošība, nebūtu nekādu kautiņu savā starpā, kristiešu mešanu pār bortu un bļaušanas, ka naudu par maz dod, komforta nav un vēl šis un tas.
30.08.2015 15:46 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Tadas barjeras parvarot, neskaitamus kilometrus parvarot saprotams, ka paliks bez tupelem.
Kas par to, ka sava valstim vini ir bijusi nodrosinati cilveki.

Tie nodrošinātie cilvēki nodarbojas ar tajā pasaules malā tik populāro nodarvi, kuru sauc par cilvēku tirzniecību. Pirātisms tur ir ienesīgākais naudas avots. Un pēc tam prasa attiecīgās valstīm izpirkuma naudu.
Tie 500-100 eiro muma liekas, ka maza nauda, priekš viņiem tā ir vesela bagātība un tadu naudu tīrā biznesā nenopelnīt.
Tev tos cilvēktirgotājus te vajag?
Ja kads āfrikānis pelna tādu naudu godīga ceļa, lai man piedod, bet tas varbūt ir viens no tukstoša.
30.08.2015 15:47 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
UN sievietes ari dodas un berni loti daudz, bet daudzi celu neiztur un cela mirst


Labi apstrādātas smadzenes. Merkeles darbs. :D
30.08.2015 15:47 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Tici vien, ko Tev saka. Teikt var daudz ko, lai tik ieklūtu valstī
30.08.2015 15:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudz plusiņi Grapefruit viedoklim.
Bieži vien cietākā nostāja ir cilvēkiem, kas nav nekad dzīvē runājuši ar bēgli :D
30.08.2015 15:48 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
schoco

protams tev ir tiesibas uz drosibu un neviens tevi nesodis par kaut kadiem palagie.
Kas par domasanu. Es dzivoju pilseta, kura jau bez begliem ir loti multi kulurala, daudz musulmanu un nav pilnigi nekadu problemu .
Cilveks ir cilveks.
30.08.2015 15:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Bieži vien cietākā nostāja ir cilvēkiem, kas nav nekad dzīvē runājuši ar bēgli


Cik pie sevis ņemsi? :-D(l)
30.08.2015 15:49 |
 
Reitings 501
Reģ: 28.07.2015
Bieži vien cietākā nostāja ir cilvēkiem, kas nav nekad dzīvē runājuši ar bēgli


Labs :D

Kārtējā arābu apvārdotā upure. Nav jau noslēpums, ka musulmaņi prot labi apvārdot lētticīgas meitenes, jo īpaši no Latvijas.
30.08.2015 15:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
protams tev ir tiesibas uz drosibu un neviens tevi nesodis par kaut kadiem palagie.
Kas par domasanu. Es dzivoju pilseta, kura jau bez begliem ir loti multi kulurala, daudz musulmanu un nav pilnigi nekadu problemu .
Cilveks ir cilveks.


Tu pat nesaprati par ko ir runa..
30.08.2015 15:51 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nē, bet te jau viss ir skaidrs. Ja esi pret musulmaņu invāziju Eiropā, jo nevēlies uzturēt baru parazītu, kas tikai pasliktinās kriminālo situāciju valstī, tad esi rasists un tumsoņa ar saltu sirdi. :D
30.08.2015 15:52 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015

Tie nodrošinātie cilvēki nodarbojas ar tajā pasaules malā tik populāro nodarvi, kuru sauc par cilvēku tirzniecību. Pirātisms tur ir ienesīgākais naudas avots. Un pēc tam prasa attiecīgās valstīm izpirkuma naudu.
Tie 500-100 eiro muma liekas, ka maza nauda, priekš viņiem tā ir vesela bagātība un tadu naudu tīrā biznesā nenopelnīt.


Nejau parasti cilveki ar to nodabojas, bet gan radikalie aktivisti, nejau parastie musulmani iedzivotaji.
Tadas valstis ir tada lieta ka gimenes nauda, mantojumi.
Tu tiesam foma, ka tur visi nabagi :D Un ka tadu naudu nevar nopelnit :D Un kadi uzskati par afriku, tur tak ir valstis, kuras dzives limenis augstaks ka Latvija.
30.08.2015 15:53 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Es velejos ka brivpratigais palidzet beglu uznemsana, bet diemzel nepieciesamas daudzas potes un formalitates, kuras man nav. Un ari dazadas instances ierobezo brivpratigo darbu. Cerams izdosies palidzet skola, ka skolotajas paligam skola apgut valodu.

Vacija, tie kuriem ir iespejas, uznem ari pie sevis majas (valsts ari finansiali atbalsta), pasniedz stundas, kopa ieriko dazu, organize futbol spelas. Jo ja pozitivak pret viniem, jo vini labak jutiesies un pozitivi ari atbildes.
30.08.2015 15:57 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
"Manā" multikulturālajā valstī gan lielāka daļa kriminala nāk no bēgļu puses.
Tagad visus nabagus raudošos deportē un noziedzības procents krities par 31%
Kā saka, the world's largest gang of thugs, murderers, and rapists is masquerading as a religion of peace.
30.08.2015 15:58 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Greifrut, esmu skatijusies filmas par Solmālijas biznesu, labi zinu, kas tur ir un kas tur nav.
30.08.2015 15:59 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009

Vacija, tie kuriem ir iespejas, uznem ari pie sevis majas (valsts ari finansiali atbalsta), pasniedz stundas, kopa ieriko dazu, organize futbol spelas. Jo ja pozitivak pret viniem, jo vini labak jutiesies un pozitivi ari atbildes.


Viņiem būtu jābūt zemākiem par zemi a priori, nevis pamatiedzīvotājam būtu jālien viņiem vietā, kur saule neiespīd, lai tikai tie netaisītu mēslus un neapdraudētu valsts iedzīvotājus. Un to, ka vācieši labprāt uzņem bēgļus tiešām var redzēt, tur lāpas un apgaismo ceļus, lai bēgļu auto nenonākt CSN. Mīļi.
30.08.2015 16:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kārtējā arābu apvārdotā upure. Nav jau noslēpums, ka musulmaņi prot labi apvārdot lētticīgas meitenes, jo īpaši no Latvijas.

Reizēm darbi pasaka vairāk. Ja iepriekš šiem ''apvārdotājiem'' nebija nekā, izņemot pabalstu.. Tagad jau sākuši strādāt, runā valsts valodā.. Ak, es lētticīgā :D :D
30.08.2015 16:00 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Es, būtama puslīdz toleranta pret atšķirīgo un dzīvojoša vienā no valstīm, kur migranti ir jau n - paaudze, nevaru piekrist Grapefruit. Kā 'baltā' sieviete šajā skanidnāvu valstī, dzīvojot 'migrantu' rajonā izjūtu - nu jau - reālu apdraudējumu. Ārā skriet vairs neeju, par tumšajās stundās nav pat ienācis prātā mēģināt. Bijuši vairāki nepatīkami incidenti ar klaju necieņas izrādīšanu kur līdz fiziskam apdraudējumam arī nav bijis tālu .. Lieki piebilst, ka dzīvojot +/- sakarīgos rajonos 6 gadu laikā tas nenotika ne reizes. Nu kā lai neizjūt viņus kā drošības draudus? "Privātā' un valstiskā, sociālā līmenī? Par sadzīves un ikdienas ainiņām publiskajā telpā un universitātē neizplūdšu..
Ne jau bez argumenta tie stereotipu rodas (kas, protams, nekad nevar tikt attiecināti uz visiem un teju vnm ir pārspīlēti). Un tomēr - kas tāds man ir gadījies tikai un vienīgi ar cilvēkiem, kuru piederība muslimu kultūrai ir skaidri redzama. Pārzinu vēsturi, paši ar esam gana daudz bēguši un tikuši izsūtīti. Bet man - subjektīvi - nepatīk, un paši vien pacentās šo nepatiku radīt. Ja kādam šķiet, ka esmu sliktāks cilvēks - lai jau.
Defaultā pozīcijā es cilvēkus redzu kā labu nodomu vadītus, kamēr tie nepierāda pretējo. Attiecinot uz lielu daļu 'migrantu' - diemžēl - ir otrādi. Neuzticos viņu nodomam, kaēr nepierāda to patiesumu.
30.08.2015 16:11 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.07.2015
"Nobeigšu ar romiešu dzejnieka Aurēlija Prudencija Klementa citātu: „Dievs vēlējās apvienot ļaudis un valstības ar dažādām valodām un savstarpēji naidīgiem kultiem zem vienas impērijas un visiem kā vienam lika pieņemt viena harmoniska likuma saites.” Šis pats dzejnieks pieredzēja Romas norietu."

http://pietiek.com/raksti/es_nevelos,_lai_latvija_ir_otra_zviedristana





Cik jauki BBC autorei izmainijās dzimtā pilsēta Lutona, visādi ieklīdeņi diktē ko viņai darīt:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

Šie bēgļi pat protestēt nav spējīgi bez "Allahu Akbar/Dievs ir varens"... šitādi klaidoņi jau noteikti integrēsies haha, drīzāk integrēsieties jūs nevis viņi:

https://www.youtube.com/watch?v=X2rmA9A7CEM

Ak tad nabadziņiem kāds sabojāja Korānu? Pareizi jaizdemolē patvēruma māja, valstī kura viņus uzņēma:

https://www.youtube.com/watch?v=FwUTFw9he2A

2x vairāk UK Musulmaņu karo ISIS rindās,nekā UK bruņotajos spēkos:

http://europe.newsweek.com/twice-many-british-muslims-fighting-isis-armed-forces-265865

Integrēt šitos haha, viņi integrēs mūs nevis mēs viņus. Mūsu sabiedrībā(Eiropā) vairs nav nekādas pašcieņas, kāda bija mūsu senčiem, rakstīju vienā iepriekšējā postā:

Nejau velti musulmaņi var precēt nemusulmanietes(kristietes, jūdaistes), bet musulmanietes never precēt nevienu citu izņemot musulmaņus. Tas ir pilnīgi saprotami un apsveicami, savas kultūras un reliģijas saglabāšanai. Savukārt ieminies šeit kautko par to, ka precās ar ārzemniekiem tad uzreiz būsi nacists, fašists, rasists, islamofobs utt. Vienā FB postā, kur gāja runa par imigrantiem/bēgļiem, kārtēja latviešu "meitene" zākāja un sauca latviešus par nacistiem, rasistiem utt....par to, ka viņi kritizē tās, kuras pēc viņas pašas vārdiem ir aprecējušās ar nepareizo reliģiju(musulmaņiem)....ak ironija, zinātu tik viņas, ka viņas pašas vīra reliģija jau pašos pamatos neļauj precēt ne-musulmani, nez vai tad tik gudri viņa tur spriedelētu.
30.08.2015 16:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
cormeum, piedod, bet tu tiešām laikam dzīvo uz citas planētas! Tu gribi redzēti tikai to labo un pozitīvo. Tas protams jauki un mīļi. Tikai izbrīna tas, ka tu vispār atsakies redzēt arī to daļu, kas nemaz ne valodu apgūst, ne strādāt steidz, ne integrēties... Tā daļa ir milzīga! Tiešām dīvaini, ka tu to nekādi nemani un ignorē. Forši, ka tev ir musulmaņu draugi, bet nu taču beidz noliegt to, ko visa pasaule jau sen pamanījusi visās valstīs.
30.08.2015 16:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neons, redzu gan pozitīvo, gan arī negatīvo (kaut gan atzīstu, ka vairāk sanāk saskarties ar pozitīvo). Problēma manā skatījumā ir tā, ka daudzi cilvēki saskata tikai negatīvo.. :)

Latvijā nav liela pieredze ar bēgļiem, var jau saprast šo satraukumu.. tomēr ne jau viss ir tik slikti. Ja cilvēkiem padod roku un palīdz integrēties, viņi arī spēj pozitīvi pārsteigt :)
30.08.2015 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits