Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izšķīros

 
Reitings 18
Reģ: 30.08.2014
Sveikas!

Ir tā, ka pēc pusotra gada kopā būšanas puisis no manis izlēma šķirties. Pēdējā mēneša laikā es gāju cauri diezgan grūtam periodam savā dzīvē, un viņš nespēja izturēt to, ka esmu uztraukusies par savu nākotni un sāka man pārmest to, lai beidzu stresot, lai arī tobrīd man pašai nemaz nebija dzīvesvietas un man nācās dzīvot ar viņu kopā vienu mēnesi - dienu no dienas. Beigās viņš man pateica, ka nejūt, ka es viņam kaut ko dodot labu šajās attiecībās, ka ja viņš ir galvas tiesu augstāk par mani un cenšas visu darīt, tad es esmu pie zemes ( viņš to burtiski arī parādīja ), arī nebija uzticības un tā tālāk. Vienvārdsakot, es tagad sāku saprast, ka šīs attiecības nebija īsti veselīgas, bet ko man ir grūti pārdzīvot, to, ka šīs man bija pirmās nopietnās attiecības un , ka pusotru gadu no vietas, katru mīļu dienu es biju pieradusi pie jaukām īsziņām, rūpēm, greizsirdības, kas man lika justies tā, ka viņam es tiešām daudz ko nozīmēju. Tagad ir pagājusi mazliet vairāk kā nedēļa ilgs laiks un viņš man neko nav rakstījis, isdzēsis no visiem portāliem, kur iespējams un man ir ļoti grūti psiholoģiski tam pārkāpt pāri, ka es viņam vairs neliekos interesanta, vajadzīga, jo viņš vienmēr bija teicis, ka ļoti mani mīlot un ka nebūs pirmais , kurš šķirsies no manis.. Un tad kā šoks tas viss nāca un mēs izlēmām šķirties.

Varbūt, jums ir kādi ieteikumi man.. lai saprastu to, ka man ir jābeidz cerēt. Ar galvu domājot saprotu, ka nebija kaut kas īsti riktīgi, bet ar sirdi vēl joprojām ceru, ka pēc kāda laika viss varētu uzlaboties, ka viņš man uzrakstīs un mēs abi mainīsimies un sapratīsim, ka vienam bez otra ir grūti. Es nezinu, tiešām ir liels apjukums, sāpes, šīs cerības.

Paldies.. :-)
29.08.2015 13:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Nav ko pārdzīvot. Tā tai dzīvē notiek, satiekās, šķirās, satiekās, šķirās...kamēr atrod to īsto.
Man ir bijušas vairākas attiecības, jebkurām bija grūti pārkāpt un likās, ka dzīve iet pilnīgi uz grunti, ilgu laiku nebija nekāda prieka. Bet tad viss nokārtojās un aizmirsās, kaut arī tajā brīdi likās, ka sērošu visu mūžu. :-)
Turies! ;-)
29.08.2015 13:35 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
nāks nākamie sūdi,šitie aizmirsīsies, tā man teica mana mamma! lai veicas jaunas dzīves veidošanai, būs galu galā labāk kā ir. :)
29.08.2015 13:39 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015

Nu, brutāli vienkārši. Neļauj sev ne domāt, ne cerēt un viss - tas būs ātrāk, nesāpīgāk un labāk TEV- nekā domā par to, kā viņš tev rakstīja sms vai kā tu ierušinājies viņam azotē aukstos ziemas vakaros. Vienkārši neļauj sev par to domāt.
29.08.2015 13:44 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Pirmās nopietnās attiecības - daudzi ir šķīrušies no tādām! Izsāpēs un sāksies jauns dzīves periods.

Kad es šķīros no savām pirmajām nopietnajām attiecībām, tad arī ,protams,ka sāpēja. Galvā bija tik daudz dažādu jautājumu, uz kuriem tā arī neatradu atbildi,bet sapratu,ka nevajag arī. Ko gan tas dos,ja reiz viss ir beidzies?! Izsāpēja un ir labi. No katrām attiecībām mēs kaut ko mācamies un kļūstam tikai stiprāki!

Un bieži vien pēc tam padomājot mēs saprotam,cik labi,ka tās attiecības beidzās un sākās kas daudz labāks! ;)

Vismaz man toreiz tā šķiršanās nāca tikai pa labu!
29.08.2015 13:44 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.08.2015
Lai cik tas tizli neizklausītos, tad laiks visu dziedē. Sākumā ir grūti, protams. Dari kaut ko citu, kas neliks domāt par viņu - sporto, lasi, dari kaut ko, kas aizpilda laiku. Tam vajadzētu palīdzēt. Tūlīt klāt septembris - ja mācies, tad dari visu, lai sekmes būtu labas


Veiksmi!
29.08.2015 13:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
No sirds iesaku izlasīt grāmatu "Mīlas meistars". Tur viss + - arī ir pateikts.

‘Laime var nākt tikai no tevis un ir tavas mīlestības rezultāts. Kad tu apzinies, ka sevi laimīgu vari darīt tikai tu pats un ka laime ir tavas mīlestības rezultāts, tu esi sapratis varenāko tolteku mācību - Mīlas meistaru.’
29.08.2015 14:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Shit happens.:-)

Lieliski atceros savu pirmo nopietno skirsanos, likas, ka zeme atverusies un apkart tuksums. Apjukums, nesaprasana ir normalas sajutas. Velak naks dusmas un tad jau pamazam paliks vienalga. Ko es tev varu pateikt?! Nepagaja ne ilgs laiks un pilnigi neplanoti iepazinos ar citu jaunieti, iemielejos kaa vel nekad un mums jau tulit 10 gadi kopaa.
29.08.2015 19:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Veel kas, megini atcereties to slikto nevis labo. Ta diemzel notiek, ka pec skirsanas tas sliktas lietas, sliktas sajutas nolien otraja plana un tu atceries tikai pozitivo, tu sac otru idealizet. Tacu pasedi, paanalizee, saproti, ka jums nesaskan svariigaas lietas, tu nejuties labi. Miloss virietis neatstas sievieti tikai tadel, ka vinai gruti/ir pardzivojumi. Un te neder neviena atruna.
29.08.2015 19:34 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Viss būs ok jau tāpēc vien, ka saproti ar galvu, ka tā tam bija jānotiek. Jā, būs skumji un mazliet sāpēs, bet tas pāries. Nodarbini sevi, esi ar draugiem, atpūties, baudi dzīvi, smejies un viss būs ok.. varbūt ne tagad, bet ar laiku.. :)
30.08.2015 04:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits