Kāzu tematika, sapnis par šo burvīgo dienu

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Iespaidojos no kāzu tēmas un ilgi gaidītajām kāzām, kuras pavisam drīz varētu skart arī mani , ak neraža, pirkstā gredzens nemirdz :-D, bet tas neliedz man pasapņot par šo fantastisko dienu. (l)
Es dažreiz skatos Līgavu karus, vai kāzu karus, un šausminos par sieviešu vēlmēm (l) :-O


Kāda tematika ir jūsu sapņu kāzām? Kleita, rotājumi? Vai romantiski putnu būri dārzā, balle pilī vai smalkā restorānā pie jūras.

Liekam bildi iekšā (l)
27.08.2015 15:05 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Wendy1, protams, ka katra ligava izskatas kleita savadak, un tomer... Piemeram, pedejos gados skatoties draugu, radu un pazinu kazu bildes nu ir loti lielas lidzibas. Visas vairak vai mazak izvelesies baltas, korseshveidigas kleitas bez plecu dalu vai ari viscaur garuma mezginkleitas, kas tik loti popularas bija pagajuso gadu, jo 80% ligavam tadas bija, protams, ka kleitas ir loti skaistas utt, bet kas ir visur un visam, man automatiski skiet neorginali un garlaicigi (mans personigais viedoklis). Un konkreti saja gadijuma es vairak runaju tiesi par tadam detalam, ka tas pasas kleitu augsdalas(kleitas ir pieejamas uz smalkam lencitem, platam lencitem, ap kaklu vai uz viena sana, ar rocinam isam, pusgaram vai pilna garuma utt), ir tik daudz un dazadu variantu, bet vienalga visas(lielaka dala) izvelesies ar kailu augsdalu. Tiesi tapec, ja man tadas iespejas bus, izvelesos kaut ko tadu, kas neieshausies prata kurai katrai uzreiz iedomajoties par kazu kleitu. P.S kleitas, kuras ievietoju varbut nav idealakais piemers, bet ideju var saprast.
27.08.2015 21:39 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Skaistas kleitas, meitenes! Tādas ap 3 tūkstošiem maksā.
27.08.2015 21:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Šķūnis bija, lillā krāsa bija, Volga bija, mežģīnes un virši arī. Gribēju lustīgas,vienkāršas lauku kāzas... bez pilīm, limuzīniem, kaviāra un tādas mums arī bija!

Luk sis man vairak patiktu kaa greznas un tadas glamuurigas(sjhermuli metas no shii varda) :D :)

iepatikas sis bildes, loti patikama noskana
27.08.2015 21:47 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es gribu shaadu kleitu, tikai sniega baltaa kraasaa.

27.08.2015 22:01 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Roku uz sirds liekot varu teikt, ka man par 90% bija manas sapņu kāzas. Tie 10% ir tas, kā dzīvē noteik - ne visi, kurus vēlējamies redzēt, varēja atbraukt un LV dzimtsarakstu sistēma ir neromantiskākā lieta uz pasaules :-D
27.08.2015 22:10 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
protams, ka kleitas ir loti skaistas utt, bet kas ir visur un visam, man automatiski skiet neorginali un garlaicigi


Kad es precējos, man bija svarīgi TIKAI tas, kā man pašai patīk un piestāv kleita. Nekas cits un neviena cita viedoklis man nebija būtisks. Vīram kleita patika, nebija jājautā iepriekš, lai nāk palīdzēt izvēlēties kā amerikāņu šovos. :D
Bet nu es vispār nesaprotu šitos "tāds taču ir katrai otrajai", "ar tādu staigā katra piektā", "tāds vārds ir katram trešajam bērnam" variantus.
27.08.2015 22:14 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Kopš bērnības nesapņoju par kāzu kleitu :-D tikai tagad sapņoju jo gribu apprecēties (l)
27.08.2015 22:18 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Gribu mazu ceremoniju, bet vislabak appreceties pa kluso un aizbraukt kazu celojumaa uz kadu siltu valsti :D
kazu bildes gan sataisitu mazberniem, tapec kleitu kaut cik piedienigu gribetu:

27.08.2015 22:20 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Man ar kāzu kleitu bija tāpat kā S* - es precīzi zināju, ko es gribu (kleita, kurā precējos, ir vienīgā kāzu kleita, ko jebkad esmu vilkusi, nopirku pirmo, ko uzmēriju) un man bija pilnīgi vienalga par citām līgavām. Tā kā modelis ir absolūti klasisks, nešaubos, ka tāda tipa kleitā, kāda bija man, precas tūkstošiem sieviešu. Bet kas man daļa gar viņām? Tā bija mana diena, vīram blakus biju tieši es, man kleita izskatījās ļoti labi un nekam citam nav nozīmes.

Manas kāzas par 95% bija tādas, par kādām sapņoju. Protams, bija čp, bet kopumā tā bija manas pasakas kļūšana par realitāti.
27.08.2015 22:29 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Cālit, jaizvēlas tāda, kas piestav un ka jūti ir. Beigas izsapņotā uzģerbjot izskatisies galigi garam, bet kkada par ko pat nespēji iedomàties sev mugurā, izskatisies super. Par tādu iespējamību uztraucos, jo nezinu kā būs ar manis izdomāto tērpu, bet gan jau drīz uzzinàšu :-D Nebūs man kleita, bet viena daļa no kleitas, bet tā daļa vēl jaatrod:-D. Būs man ar ko noņemties, lai sataisītu savu kāzu tērpu :-D Ja nu jutīsu, ka tas terps nav man, tad izvēlešos kleitu šampanieša krāsā...vismaz tagad tā domāju. Kāzas būs nelielas, jo labak naudu izteresim kāzu ceļojumam. Uzskatām, ka tà ir tikai mūsu diena. Bet viss var mainities.
Draudzene ari gribēja mazas kazas un pa kluso, beigas sanaca diezgan lielas un pa skaļo :-D
27.08.2015 22:30 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu nejau no bērnības, bet priekšstats par to, ko es gribu man ir.
27.08.2015 22:38 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Wendy1, protams, kamer kleita nav piemerita, tikmer nekad nevari zinat, kas piestaves, kas nee. Un orginalai, neredzetai kleitai mana skatijuma, ne vienmer jabut ar cakinam, dimantiem un arkartigi dargai, ta var but loti vienkarsa piegriezuma un stila, bet tai pat laika audums izvelets ne tik redzets, kaa P. varu paradit so bildi:

Un es nekada gadijuma nebiju domajusi noniecinat citas ligavas, kuram patik klasiskas un visur redzetas kleitas, ticu, ka katrai stasts ir savs un ari ipasha diena ir tada kadu to velas, vienalga vai kaiminu Verai patik vai neee. ;) Bet sheit gaja runa par to kadu iztelojoss savu dienu un es ari lavos pasapnot. Un man ir svarigi, kas man ir mugura.
27.08.2015 23:39 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
hmm, ar Ray gaume sakrít :D man viss bija oranzhos tonjos un ljooooti lídzíga kleita ray ieliktajai :D
27.08.2015 23:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es visu bērnību biju sapņojusi par kuplu princeškleitu, un tāda man arī bija. Negribēju kailu augšdaļu, tāpēc augšpusē bija mežģīnes. Kleitu gan šuva man, bet no standartmodelīša, ko ir izvēlējušās arī citas meitenes, mani tas neuztrauca.

Vēl es zināju, ka man nepatīk krāsainas kurpes, krāsaini pušķi, ar retiem izņēmumiem, kad tas , manuprāt, ir gaumīgi. Gribēju gan baltu pušķi, gan baltas kurpes.

Par pārējo nekad tā baigi domājusi nebiju, svinību vietas krāsas un dekorācijas pielāgojām pašas svinību vietas interjeram. Personīgi man, tuvākas kāzu krāsas ir balta, rozā, maigie toņi, lillā.
Tādi spilgti zaļie, sarkanie un zili dzeltenie man pie sirds neiet.

No tādām lietām kā baloži utt. mums bija vienīgi tās ūdensrozītes ar svecītēm, ko pusnaktī braucot ar laivu, palaidām ūdenī. Sākumā bija doma par tām laternām, ko palaiž gaisā, bet tās viesu nams neatļāva.
28.08.2015 10:24 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Es vispār pagājušo gadu domāju vēl,ka nekad savā dzīvē neprecēšos :D

Šogad- Kur lai rauj naudu kāzām? :D
28.08.2015 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Laika posmā no bērnības līdz reālajām kāzām paspēju izsapņot vismaz piecdesmit dažādas ''savas'' kāzas :D:D:D:D
Reālās bij pēdējais sapnītis un gandrīz viss izdevās un bija atbilstošs mūsu personībām. Bija viens misēklis vietā, kur tam nebija jābūt un es par to joprojām sevi vainoju, bet ne par to stāsts.
Stingri noteiktas kāzu tēmas nebija, bet ieturēto noskaņu ziņā - mežs, brīvība un mazliet Tolkīna. Galvenās krāsas - melna un zaļa. Dekorācijās - ziedi no pļavas un pašu dārziem, un koka lietas. Tieši tā kā gribējās. Nebija putnu būri, putnu laišanas kaut kur, rakstāmgaldi pļavās, jo vnk tas neiederētos izvēlētajā stilā. No populārām dekorācijām bija vārda pirmie burti, kurus paši no koka uztaisījām un datumu plāksne.
Mana kleita bija šūta - zaļa ar melnām mežģīnēm. Dievinu to kleitu joprojām.
Ceremonija - baznīcas drupās, mežā.
28.08.2015 10:46 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.08.2015
Izlasīju visu kāzu beztēmu un ļoti uzmanību piesaistīja Heartkiller, ar savu neparastumu. Brīžiem tekstos jūtama tāda vīzdegunība un necieņa pret citām līgavām - "mums būs nekādi valši kā visiem, nebūs visas tās banālās mičošanas un baltās kleitas. Mums nebūs nekas tāds tizls kā visiem." Šādi zemteksti jūtami daudzos komentāros. :-/ Un kas tavās kāzās bija tik neparasts? Tev sarkani un vīram zaļi mati? Ar to nav ko izcelties. Izcelieties ar īstu mīlestību, tad tiešām nebūs kā visiem.
Lasīju blogā un šeit neskaitāmas reizes cik žēl, ka viss beidzies. Man jautājums dažām līgavām-kas jums žēl? Jūs tagad esat precētas, oficiāla ģimene. Ko jūs gribējāt? Skaistas kāzas vai stipru laulību? Jūsu mērķis dzīvē ir kāzas kā kulminācija vai pati laulība? Dažu komentārus lasot šķiet, ka līgavainis vispār nav vajadzīgs, tas ir tikai rīks ar kura palīdzību piedzīvot savu princeses sapni ar grezno kleitu.
Ļoti patika lasīt Cheeky* komentārus, šķiet, šajā ģimenē valda īsta mīlestība, sirsnība un kāzas ir tikai fonā, nevis kā Heartkiller - gadsimta kulminācija mežā tā lai nav nevienam citam. Aizvainojoši citām.
28.08.2015 11:05 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Jūsu mērķis dzīvē ir kāzas kā kulminācija vai pati laulība? Dažu komentārus lasot šķiet, ka līgavainis vispār nav vajadzīgs, tas ir tikai rīks ar kura palīdzību piedzīvot savu princeses sapni ar grezno kleitu. 

Skatoties šovus par kāzam un trakajam ligavam man arī tāds priekšstats radies. Piekritu visam tevis rakstītajam.
28.08.2015 21:16 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jums nav ienācis prātā, ka šos abus mērķus var apvienot??
Gan vēlmi pēc stipras laulības ar mīļoto cilvēku, gan pasakainu dienu, kas paliks atmiņā abiem visu mūžu..
28.08.2015 21:19 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.10.2011
Man gan līdz kāzām ļoti tālu,:-( bet gan jau kādreiz man tādas būs un varu pasapņot..Es katrā ziņā gribu mazas kāzas tikai ar tuvākajiem,ideāli vispār tikai ar lieciniekiem un fotosesiju nākamajām paaudzēm. Kā arī rudenī...
28.08.2015 21:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits