Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stulbie dabas likumi kas upagreidojas tikai sievietem

 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
viņa pienākums ir ''atnest medījumu'' un tas arī viss.!? Nū, nodrošināt ģimeni/otru pusīti ar naudu...
kamēr mums sievietēm, jāuzkopj māja, jāuztaisa ēst (šitajās darbībās ir daudz apakšpunktu), jābūt vienmēr formā (happy un ar visu apmierinātām, lai vecim nenāk stress virsū), jāizdomā ko darīt brīvajā laikā/brīvdienās, jāatbalsta/jamotivē/jāuzmundrina (lai gan tas varētu būt pie ''jābūt formā'', tās kurām vēl bērns- japarūpējas par bērnu (simmiljons apakšpunktu), tās kurām gribas arī ko sasniegt- jāmācās/jāstrādā (simtmiljonu apakšpunktu) un vēl vēl UTT.... kamēr ja viņš labi pelnot, var nedarīt neko ārpus tā ka nopelna naudu? kā ir jums? palīdz mājas darbos? pārmet ja lūdz izpalīdzēt? Pukst ja pārmet lai aizved, palīdz izdomāt? kaut kā stulbi- saprastu ja tikai sēdētu mājās, bet es tak cenšos/ plānoju kā ''izsisties'' lai varētu arī naudiņu pelnīt... n kā tad būs ja mēs abi pelnīsim naudu, bet mājas darbus un attiecību darbus pildu tikai es :'-(
26.08.2015 23:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tie nav dabas likumi, bet tavas attiecību problēmas. Jārunā kaut kā, jārisina. Tikai ar materiālo ieguldījumu attiecībās ir tiešām par maz.
26.08.2015 23:09 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Objektīvi skatoties, vīrietis dara vairāk kā es. Es pārsvarā gatavoju, bet, ja nevēlos, tad tā arī pasaku un mana vēlme tiek respektēta. Citādi vairāk viņš pa mājām dara.
Man šķiet, ka tas no sievietes atkarīgs.. ja sākotnēji nostādi sevi tā, ka vari visu izdarīt, tad otrs to uztver kā pašsaprotamu.
26.08.2015 23:10 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
1. Informē vīrieti par lietām, kas Tev nav pieņemamas.
2. Ja viņš to neņem vērā, pamet.
3. Sāc attiecības ar vīrieti, kuram sakrīt uzskati ar Tevi šajā jautājumā.
26.08.2015 23:10 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
pamest- tas ir kā bēgšana prom no problēmām, tas it nemaz neko neatrisina... nav jau viegli, bet lai pamestu - nespēju
unjā tā gatavošana, nu bāc man nav laika katru dienu uztaisīt brokastis, pusdienas, vakariņas + vēl uzkodas (apbrīnoju tās sievietes kas to var + atvēl vēl 10 darbībām laiku). neesmu nekāda mājsaimniece gribu sasniegt vēl daudz citas lietas. Bet tik un tā uztaisu ēst gandrīz katru dienu (vairāk nekā mazāk) vismaz reizi (brokastis, vai pusdienas) bet pārmet ka es negatavoju... aij man jau laikam vairāk vajag laikam sāpi izmest un gribas dzirdēt kaut ko līdzīgu kā ''nu nezinu, es visu paspēju izdarīt mājas/attiecību ziņa un kāpju pa karjeras kāpnēm'' gribas pajautāt KĀ????
26.08.2015 23:21 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kā Tu taisies risināt problēmas, ja otrs neņem vērā Tevi un Tavas domas? Ar sienu runāsi?
26.08.2015 23:24 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kas brokastīs tāds grūts ir jāgatavo, ka tas traucē kāpt pa karjeras kāpnēm? putra? un karjeras cilvēkiem parasti nav laika braukt mājās ēst. strādājošam cilvēkam atliek vakariņas, par kurām parūpēties. diemžēl cilvēki ir tādi radījumi, kuriem ēst gribas katru, nevis gandrīz katru dienu, tāpēc šī lieta kaut kā ir jārisina. jāatrod kompromiss, bet jautājums ir jāizrunā, lai visiem viss ir skaidrs - lai nav tā, ka viņš no tevis gaida 3 ēdienreizes un katru dienu ir vīlies :D
26.08.2015 23:33 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
100 plusi šim komentāram.
Objektīvi skatoties, vīrietis dara vairāk kā es. Es pārsvarā gatavoju, bet, ja nevēlos, tad tā arī pasaku un mana vēlme tiek respektēta. Citādi vairāk viņš pa mājām dara.
Man šķiet, ka tas no sievietes atkarīgs.. ja sākotnēji nostādi sevi tā, ka vari visu izdarīt, tad otrs to uztver kā pašsaprotamu.
26.08.2015 23:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
siena ik pēc laiciņa saprot ka jāmaina pozīcijas, un prot pārliecināt ka paradumus mainīs... es nezinu, kā jau teicu viņš ir tas naudas pelnītājs (pagaidām)... man nav gluži kur iet (tā ir galvenā problēma). Iespējams es spētu saņemties ja kāds mani pārliecinātu ''ka tas viss jau ir sīkums''

Esmu dzirdēju par tām sievietēm kurām ir vēl lielākas problēmas un viņas tik lieliski spēj visu noslēpt... tā it kā viņām būtu perfektā dzīve... kā viņas spēj to izturēt/ samierināties un justies vienalga starojoši??
26.08.2015 23:36 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
izskatās, ka tu nevēlies dzirdēt padomus, kā problēmas risināt, bet vēlies dzirdēt, kā paciest.
26.08.2015 23:44 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
savā attiecību pieredzē esmu sapratusi ka ''problēmas'' (otras pusītes mīnusus) nevar izrisināt , bet jāmāk pieņemt... nezinu Donata,

pareizāk būtu, nevis kā '''viņas spēj to noslēpt'', bet gan kā ar to sadzīvot.
šķiet ka ar mani nav kaut kas kārtībā , ja nespēju veltīt laiku pilnībā sev ja attiecībās nav viss ideāli.
26.08.2015 23:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ar dabas likumiem te tiešām nav nekāda sakara.
Ja nejūties labi tā, kā ir, runā ar vīrieti. Tikai bez histērijām - racionāli izskaidro viņam, kas ir kas.
Ja viņš joprojām uzstāj uz to, ka Tev, neatkarīgi no centieniem dzīvē kaut ko sasniegt, tik un tā ir vairāk pienākumu, nekā vari paspēt (Te gan atradīsies daudz meiteņu, kas apstiprinās, ka no vakariņu gatavošanas nemirst), tad gan jums laikam nav pa ceļam..

Ko manējais? Ēst gatavo izņēmuma gadījumos un arī tad ne vienmēr (Ja manis nav mājās, mierīgi var palikt neēdis, mani par to negrauzīs), traukus visas kopdzīves laikā ir mazgājis uz pirkstiem saskaitāmas reizes, veļu mazgā veļasmašīna, parasti to tur salieku es, viņš tikai savas zeķes. Bērns, pamatā ir mana darīšana, viņš ar viņu kaut ko pačubinās, reizēm pieskata, ja man kaut kur vajag, bet lielākoties visur eju ar bērnu, pat, ja viņš ir mājās.
Vai pārmet, ja lūdzu palīdzēt? Nē, bet atteikt gan mēdz, pie kam, es reti prasu. Bet mūsu mājās der tas, ka viņš atnes mamutu un tiek galā ar lietām, ar kurām man viņam jātiek galā - dzīvokļa remonts, auto remonts un citas lietas. Mums abiem tas der.
26.08.2015 23:57 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
jūtos tā ka, jā ok man tas viss ir jāizdara jo pašai savas naudas nav... bet ja tam visam pievēršu uzmanību nav laika priekš sevis..un ka lai pelnu naudu ja man tik daudz pienākumu un atbildības? kā tāds apburtais aplis
26.08.2015 23:59 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
pareizāk būtu, nevis kā '''viņas spēj to noslēpt'', bet gan kā ar to sadzīvot.
šķiet ka ar mani nav kaut kas kārtībā , ja nespēju veltīt laiku pilnībā sev ja attiecībās nav viss ideāli.

Gribi par to parunāt, vari man rakstīt vēstuli. Es tieku galā. :)
27.08.2015 00:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kā tieši tu grasies naudu pelnīt? Skan tā itkā tava naudas pelnīšana ir kaut kāds sex čats mājās sēžot un mājas darbi tev atrauj no "darba"... Nu piecēlies, uztaisīji žigli vieglas brokastis, nomazgāji traukus un prom uz darbu. Pēc darba ieskrien veikalā (ja nepieciešams), nopērc kaut ko vakariņām pagatavojamu un mājās žigli pagatavo, paēd, parunājies, paskaties filmu kopā. Tad viens iet mazgāties, tu tikmēr nomazgā traukus, piekārto, kas žigli kārtojams un tad jau arī varēsi iet mazgāties un gulēt. Brīvdienās var ieplānot lielo tīrīšanu kopā (vai arī viena) - piem., tu paliec uzkopt dzīvokli, viņš aizbrauc ar sarakstu uz veikalu un iepērk produktus nedēļai. Nu kas tur tik neiespējams...?
27.08.2015 00:06 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
un ka lai pelnu naudu ja man tik daudz pienākumu un atbildības? kā tāds apburtais aplis

Daži cilvēki dzīvo bez sievietes apkopējas un kaut kā tomēr pamanās gan nopelnīt, gan tikt galā ar savu saimniecību.
27.08.2015 00:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
ar brokastīm ir tā ka ne reizi viņš negatavo, kaut pieceļās h agrāk, viņš gaida kad piecelšos es un uztaisīšu tās... mums vēl ir dzīvnieki, kurus jāpabaro (ok tas būtu nieks- izber un viss) bet vienalga man ir vēl citas lietas ieplānotas (2 veidu kursi (pagaidām, briest vēl 3.), citas lietas), ārstu vizītes utt. laiks priekš sevīm vispār neatliek, būtu jauki ja pārodoties mājās- viņš nesēdētu uzreiz pie datora un negaidītu kad sāksim skatīties seriālus kopā vai ko. kamēr man vēl jāuzkopj māja, jāuztaisa ēst utt.) alu galā vēl jāizved suns pastaigāties, jāsatiekas ar draugiem utt
27.08.2015 00:09 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Vispār, ļoti primitīvas un izlutīnātas bābas palliek baigi nevarīgas kad peža vairs neniez. Viņam burtiski jameklē cita sieviete. Tu neesi forša.
27.08.2015 00:15 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
Blacksmith- vot aprīnojus viņus, un gribu dzirdēt, kā pie velna viņi to visu paspēj- nopelnīt naudu, sakopt attiecības, izmācīties, sakopt mājas, uzturet sevi kārtībā, un vēl paspēj izklaidēties? KĀĀ??

Galvenais jautājums ir-Es īsti nesaprotu vai tas ka viņš mani uztur (gan mācības, pajumte, ēdiens) attaisno to ka mājās un attiecībās viņš var neko nedarīt? var :D bet vai tas ir īsti taisnīgi?
27.08.2015 00:16 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pagaidi, tu nestrādā un neko nepaspēj? Es pareizi saprotu? Tev tie kursi katru dienu, tik pat ilgi cik viņam darbs? Tikpat sarežģīti, nogurdinoši? Turklāt, kursus ganjau apmaksā viņš, par māju maksā viņš, pārtiku arī sagādā iņš, izklaides, satikšanās ar draugiem arī sponsorē viņš... tad nu gan es uzskatu, ka tev tik elementāras lietas kā brokastis&vakariņas ir jāsagatavo un mājas uzkopšana noteikti neprasa vairāk par pusst.
27.08.2015 00:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā, tas ir taisnīgi. Un, ja tu paskatītos, cik daudz tu dari mājās, varu saderēt uz doktordesu, ka tur nesanāk 40 stundas darba nedēļā.

Nedēļā ir 168 stundas. Visiem. Ja citi var saplānot laiku, tad es pieļauju, ka tu arī varētu.
27.08.2015 00:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits