Kā man reaģēt?

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Ko jūs darītu, ja jūsu vīrietis brauktu komandējumā un paliktu tur vienā dzīvoklī kopā ar kolēģi savā vecumā? nebūtu greizsirdīgas? Liktos tas ok?
26.08.2015 20:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja vienā nummuriņā būtu mans vīrietis un viņa kolēģe - es noteikti būtu kategoriski pret. Ne jau tāpēc, ka baidītos no viņu intīmās saiknes, bet tāpēc, ka nevēlētos, lai viņiem parādītos garīgā saikne, kas patiesībā ir daudz bīstamāka. Iedomātos, ka sēž vakarā, slēgtā telpā divatā un tā sirsnīgi pļāpā, omulīgā atmosfērā ar krūzi tējas rokā... Neviens viņiem netraucē. Tad izrādīsies, ka kopīgo tēmu un interešu ir daudz, sieviete tik saprotoša, tik jauka, protams neliels flirts arī būs noteikti (visas sievietes flirtē tā vai savādāk!). Pēc tādas nakts viesnīcā, vīrietis uz savu kolēģi varētu paskatīties pavisam ar citām acīm. Nē, paldies! Nevēlos, lai kāda izjauc mūsu garīgo saikni un to īpašo sajūtu, kad runājamies par visu ko kopā un esam uz viena viļņa - tikai es un viņš, tikai es viņu spēju tik labi saprast un viņš mani, neviens cits. Un tā tam arī jāpaliek!

Taču, šajā konkrētajā situācijā, kur būs divi vīrieši un viena sieviete - daudz neuztrauktos. Un noteikti nevajag uzstādīt nekādus ultimātus. Vnk pasaki, ka esi greizsirdīga un ceri, ka viņš nesastradās muļķības, un palaid komandējumā. ;-)
26.08.2015 22:17 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Takš viņš tev pateica, ka paliks ar kolēģi, varēja arī neteikt, varèja slēpt dzimumu, melot, ka viens paliek, bet pateica, kā ir.

Uzvedies kā tāda padsmitniece.
26.08.2015 22:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un kas Tev vispār liek domāt, ka tas Tavs vīrietis nez kāds Apollons, ka tā kolēģe uzreiz tur izklāsies priekšā pavērtām kājām?


Sasmējos, bet taisnība jau ir :) Nez kāpēc greizsirdīgas sievietes uzreiz iedomājas, ka viņu vīrietis visām pēc kārtas ir vajadzīgs.. Un ja nu kolēģe pati precējusies? Pofig, jo Tavējais taču Kazanova? Pff..

Un arī raganiņai piekrītu!
26.08.2015 23:11 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Kas par aitām, man no sirds žēl jūsu vīriešu, kaut gan tāds tādu atrod :D :D
26.08.2015 23:16 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Un neons ar savaam gariigajaam saikneem :D taa arii saki, ka greizsirdiiba beigtu nost, jo viirietis ieraudziitu cik gan garlaiciiga un paredzama tu esi un cik daudz ir citu, labaaku sievieshu pasaulee :D
26.08.2015 23:25 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Manuprāt, tieši šī asaru liešana un greizsirdība ir tā lieta, kura vīrieti spētu pamudināt uz domu "a ja nu...?" Nereti sievietes pašas ar savu uzvedību vīrieti izprovocē uz to, ka viņam sagribas citas sievietes kompānijā rast to pozitīvisma un mīļuma devu, kuru nespēj sniegt raudošā, greizsirdības lēkmju pārņemtā draudzene. Iesaku pavadīt savu vīrieti komandējumā ar smaidu un solījumiem ātrāk gaidīt mājās un uzticēties, nevis sabeigt gan savus, gan vīrieša nervus. Attiecībās taču galvenais ir uzticība otram cilvēkam. Kāpēc gan neuzticēties, ja otrs tam nav devis ne mazāko pamatu?
26.08.2015 23:28 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Nebiju kārtīgi izlasījusi visus komentārus.
ai, liksu izveleties es vai tas komandejums, mani nervi neiztures

Tu to nopietni? Nu ja tā, tad mans novērojums vēl vairāk apstiprinās - ja es būtu vīrietis un mana draudzene man uzstādītu tādu ultimātu, tad es patiešām labāk izvēlētos svešas sievietes kompāniju, nekā paranoiskas, greizsirdīgas draudzenes untumus.
Nabaga cilvēks. Vēl beigās darbu zaudēs dēļ tā, ka draudzene ieņēmusi prātā, ka šis komandējumā izciemosies visos brunčos.
26.08.2015 23:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un neons ar savaam gariigajaam saikneem taa arii saki, ka greizsirdiiba beigtu nost, jo viirietis ieraudziitu cik gan garlaiciiga un paredzama tu esi un cik daudz ir citu, labaaku sievieshu pasaulee

Jā, mans nabaga vīrietis! :D Atradusies negarlaicīgā un neparedzamā! :D Ka tik ne tā... :-D:-D:-D
26.08.2015 23:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Ne jau pēc, rupji sakot, pisiena viņš uz turieni dodas, bet gan pelnīt naudu. Un no tās naudas viņš gan jau maksā par to, lai tev būtu jumts virs galvas. Pat tad, ja maksājiet visu uz pusēm. Kur vispār var ienākt prātā izvēlēties: darbs vai es!
Piekrītu Neonam! Simts plusi viņas rakstītajam. Negrauz viņu, jo ne jau viņš vainīgs, ka viņus tā salika. Ja tur vēl būs otrs vīrietis - nu, ko tad viņi tur taisīs threesomu līdz rīta gaismai? Es ar būtu neapmierināta, bet es labi saprastu to, ka tas ir darba darīšanās. Saproti to sievieti - varbūt viņai ir vīrs un nabadzītei ir jādzīvo ar svešiem vīriešiem. Lūk tas ir stulbi.
26.08.2015 23:44 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Palasīju komentārus un secināju, ka laikam neesmu riktīga un esmu baigi naiva :D Bet es neceltu ne traci, ne greizsirdībā lietu asaras, kā arī neuzstādītu muļķīgus ultimātus. Man nav dots pamats kaut kādām aizdomām, ka nu tik, ticis brīvībā un līdīs citas biksītēs.

Cita lieta, ja shie jau met acis viens uz otru, nu bet taadaa gadiijumaa shiem nevajadzees pat to kopiigo numurinju un komandeejumu, ja buus kraapeejs, tad nokraaps, āmen.

+++ Tur tad arī neglābs scēna, asaras un ultimāti :D
26.08.2015 23:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
ai, liksu izveleties es vai tas komandejums, mani nervi neiztures


Vouu, izskatās, ka jums jau kādu laiku aizbraucis un bēniņos visādi eksotiski putni salīduši. Kurš normāls cilvēks (un pat ne pēc dzimumiem šķirojot) pamestu normālu darbu tikai tāpēc, ka otra puse būtu greizsirdīga par dzīvošanu ar pretējā dzimuma kolēģi komandējumā, jo nebija citu iespēju? Tev ir visas tiesības būt greizsirdīgai, bet nu wtf, izlasi pati, ko raksti, liekas normāli? Kāda iespēja, ka viņš izvēlēsies histēriķi nevis darbu?
26.08.2015 23:57 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Kas ir ko? Ko tad rausties, ka tavs vecis atradiis to iipasho gariigo saikni ar citaam sievieteem un izraadiisies, ka ne tu vieniigaa vari buut vinjam laba sarunu biedrene ja jau esi taadaa super sieva? :D
27.08.2015 00:01 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Nelasīju komentārus, bet, manuprāt, labā ziņa ir tā, ka esi par to informēta, no tevis neko neslēpj. Ja būtu kāds nodoms attiecībā uz kolēģi, tad visticamāk noklusētu par nakšņošanu. :-)
27.08.2015 00:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Superīgumam te vispār mazs sakars... Vari būt kaut ideālākā sieviete uz pasaules, tas tevi tāpat nepasargās no partnera morālās vai fiziskās krāpšanas.
27.08.2015 00:13 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Nu tad kaadus murgus tu rakstiiji ieprieksh? Kada starpiiba kur vinjsh atradiis to saikni ar citu sievieti, varbuut tieshaam maajaas iesleedz un miers?
27.08.2015 00:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Vichy - tev nav vienalga?
27.08.2015 00:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kada starpiiba kur vinjsh atradiis to saikni ar citu sievieti..

Kā kāda starpība? Nu ir taču atšķirība, vai uz ielas, vai slēgtā viesnīcas nummuriņā. Kā saka, ja pats sevi nesargāsi, Dievs arī nesargās. Šajā gadījumā, viena lieta ir netīšām, kad nevari to nekā ne paredzēt, ne novērst, pavisam cita lieta - pilnīgi apzināti uz to iet un to atļaut. Un nevajag te tagad runāt par vīrieša piesiešanu pie radiatora mājās aiz atslēgas. Pieņamu, ka vairums sievietes ir krietni vien tālredzīgākas par vīriešiem un apveltītas ar krietni vien labāku intuīciju un labākām zināšanām par sava dzimuma "fiškām", tāpēc arī biežāk ir tik greizsirdīgas, jo tomēr var būt pamats, kaut arī vīrietis blisina naivās actiņas un saka, ka muļķības...
27.08.2015 00:28 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Deaaam, kad biju kopā ar nu jau bujušo, arī bija situācija, ka viņa bijušā ir viņa mammai laba draudzene, kad no Vācijas atbrauca, palika pie bijušā un viņa mammas pa nakti. Kādas man histērijas gāja vaļā..ujujujooj.. :-D Es no dusmām vārtijos pa zemi un raudāju. :-D
Bet, ja viņš tevi mīl, tad nekrāps. Protams, ja tu taisi drāmas un ziepju operas, tad viņam var sagribēties citas sievietes klātbūtni, no kuras izstarotu mīļums. ;-)
Labāk beidz, nomierinies, viss būs labi. 8-)
27.08.2015 00:33 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Labi, nemaz vairaak nestriideeshos, tikai man nekad nebuus saprotama taa greizsirdiiba - ja buus gaajeejs, tad aizies, ar vai bez labveeliigiem apstaakljiem. Un arii sho sievieshu iedomas, ka nu juusu vecis ir tas pats, pats labuminjsh, kuru ieraugot biksiites pashas kriit nost un visaam sievieteem tas vien ir praataa kaa vinju pavedinaat :D ak jel, ja miil pa iistam, nekas un nekaadi apstaaklji nepamudinaas vinju kraapt.
27.08.2015 00:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ak jel, ja miil pa iistam, nekas un nekaadi apstaaklji nepamudinaas vinju kraapt.

Izklausās bišku naivi... Nevis tāpēc, ka tā nebūtu patiesība, bet tāpēc, ka dzīvē notiek ļoti daudz un dažādas situācijas un arī cilvēki mēdz reaģēt dažādi un arī par otra jūtām un domām mēs nevaram nest atbildību un būt 100% pārliecināti. Baidīties un uztraukties kā reiz ir ļoti cilvēcīgi un pat nepieciešami, tas vien liecina, ka tev otrs cilvēks ir ļoti dārgs un tu nevēlies viņu zaudēt. Slikti ir tikai tad, ja tas kļūst slimīgi un tiek rīkotas scēnas, uzstādīti ultimāti, notiek zāģēšana utt. Bet pašā faktā kā tādā - nav nekā nosodoša. Kā reiz ir ļoti dīvaini, ja saki, ka tu mīli cilvēku, bet tev ir pilnīgi vienalga, kur viņš iet, ar ko pavada laiku, cik ilgi ir prom, kādas ir viņa primārās vajadzības otrā cilvēkā u.tml. Mīlestība pāru attiecībās ir jāsargā. Burtiski. Tā ir smalka un trausla, un pret to tā arī ir jāatiecas. Nevar plūst pašplūsmā un nevajag arī kļūt par paranoiķi.
27.08.2015 00:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits