Apjukusi un apmulsusi

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Situācija sarežģīta, bet uzrakstīšu maksimāli īsi -

Tātad:

Ir attiecības (3.5 gadi kopā, dzīvojam kopā) Attiecības nav spīdošas, uzmanību man pievērš maz, pēdējā laikā sekss ir rets, sarunu tematu kopīgu arī vairs nav, šķiet ka viss ir noplacis... Esmu pabeigusi prof.vidusskolu un vēlējos iet studēt.
Viņš gribēja, lai eju grāmatvedību, bet es saprotu, ka es to nevēlos. Vienā rītā piecēlos un sapratu - NĒ! TAS NAV MAN!
Runāju ar draugu, ka gribu mācīties to ko gribu es (sabiedriskās attiecības, žurnālisti/mediji)
Viņš bija ar mieru, teica lai eju vakara nodaļā un bija ar mieru, ka studēju Rīgā. (Dzīvojam laukos netālu no mazpilsētas).
Esot viņa akceptam un viņa atbalstam tā arī izdarīju. Aizbraucu uz skolu, iesniedzu dokomentus un pieteicos studiju kredītam. Atbraucu māās un viņš pateica, ka mani pamet.
Vakardien sāku krāmet mantas un pārskaitīju skolai iepazīšanās maksu (200.00). Šodien viņš ar zobiem un nagiem cīnās, lai es neeju mācīties. Vēlās mani noturēt, jo saprot, ja aizeju mācīties tad viņš mani pamet un mēs šķiramies. Viņš zvanīja uz skolu, gribēja atteikt manu pieteikumu uz studijām. Tur atbildēja, ka naudu atpakaļ nedabūs.
Tagad sēžu un domāju...

A ko lai es daru... ? Abus laikam dabūt nevaru.
Attiecības ar nav nekādas ideālaās. Par mani maz rupējās, mājas darbos vispār nepalīdz, no mājas ārā neizeju, draudzeņu nav... - domāju, ka ja aiziet uz Rīgu, tad pavērtos jaunas iespējas, draugi, hobiji utt.. bet varbūt ir vērts cīnīties par attiecībām, jo viņš saka, ka mainīsies un palīdzēs man.
(man 20 viņam 28)


Nezinu ko gaidu no Jums.. Vienkārši vēlējos izkratīt kādam šo ķibeli.
26.08.2015 18:29 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Te drīzāk būs jāgaida nākamā diskusija : viņš man solīja zvaigznes, lai tik es nemācītos , bet būtu ar viņu, bet viņš nemainījās un tā arī pameta ;D
27.08.2015 17:41 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Manuprāt, pēc diskusijas autores komentāriem, kuros viņa nepārtraukti cenšas attaisnot savu vīrieti, ir skaidrs, ka meiteņu padomiem, kuri te tiek doti, jēga nav pilnīgi nekāda. Protams, neviens nevar aizliegt cilvēkam rīkoties tā kā viņš to vēlas, taču tai pat laikā personīgi es vienkārši nesaprotu to kā jauna 20 gadīga meitene var negribēt augt un attīstīties, veidot savu nākotni. Kā var paciest 28-gadīga, atvainojos, tēvaiņa ņirgāšanos par sevi. Pilnībā piekritīšu tām meitenēm, kuras saka, ka tā nav mīlestība, jo mīlestība neuzstāda noteikumus, mīlestībā viens pret otru neizturas tik cūciski kā šajā gadījumā izturas vīrietis. Īstā mīlestībā cilvēks otru centīsies motivēt, augs kopā ar viņu, būvēs kopīgu nākotni, reizēm, iespējams, pat ziedosies otra labā. Šī nav mīlestība. Šī ir pieauguša vīrieša untumu un kaprīžu izrādīšana brīdī, kad viņš tiek iespiests stūrī un saprotot to, ka vairs nevarēs valdīt pār savu sievieti, viņš sāk uzvesties kā pubertāti nesasniedzis tīnis.
Atvainojos par skarbumu un tiešumu, taču sacepos tā, jo man pašai ir pazīstama tieši tāda pati situācija. Atšķirība tajā, ka sievietei ir jau gandrīz 50 (!) gadi un tādās attiecībās viņa ir jau 12 gadus. Dzīvo savā miestā bez darba, mazgā veča zeķes, taisa vakariņas, ļauj vecim sevi pazemot, uzstādīt noteikumus, jo viņa ir pilnībā atkarīga no viņa. Vairākas reizes centusies aiziet, bet nav sanācis, jo vecis piedūdo pilnas ausis ar rožainiem solījumiem un sievietes sirds kārtējo reizi atmaigst. Ja tā ir tāda nākotne kādu diskusijas autore vēlas sev, tad uz priekšu - lai pamet visu novārtā, lai atsakās no saviem nākotnes sapņiem, lai nelolo nekādas ilūzijas par spožu karjeru un iet blakus savam draugam, ciešot pretīgu, zemisku attieksmi. Ir sievietes, kuras droši vien vienkārši vēlas būt cietējas un tādu veču glābējas.
27.08.2015 18:05 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ja tas viss ko vinsh sola butu patiesi, tad nebutu tadas manipulacijas un draudu. Vinsh velas, lai esi pilniba atkariga no vina. To visu, ko vinsh sola var realizet bez visiem tiem nosacijumiem, ko vinsh uzstada, lai Tevi paklautu.
Saki, lai pierada, ka var buut savadaks - mainities. Lai jau tagad Tevi atbalsta un neuzstada nosacijumus. Esi patstaviga, nelauj ar sevi manipulet! Ja bus iistais, tad palidzes Tev nevis shantazes.
27.08.2015 21:13 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pirmo iemaksu esi iemaksājusi, atrodi kojas, kas izmaksās daudz mazāk par dzīvokli. Saki, ka uz intervijām aicina, un zinu, ka Rīgā nav nemaz tik grūti atrast darbu ko apvienot ar studijām un diezvai maksa par tām ir tik augsta, ka visa alga aizietu tikai tam. Šim brīdim izvēlies darbu, kur dod lielāko atalgojumu, varbūt sliktākas, bet lētākas kojas, ja jau nekā savādāk, un aiziet -prom.
Jebkurš normāls vīrietis atbalstītu savas mīļotās sievietes vēlmi attīstīties, nevis vēlētos sev blakus bezmaksas seksu un apkopēju.
Tu saki, ka tev ir ome, ir draudzenes, nu vai tad pāris dienas nevar palikt pie kāda?
27.08.2015 22:52 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Teikšu kā ir - neesi naiva. Es ar tieši tādu pašu izšķīros pirms nedēļas. Viņš man solīja mainīties nepārspīlējot 50 reizes. Šī situācija ir man ļoti pazīstama.

Tagad jūtos ļoti labi, parādījās draudzenes, pati paliku pirecīgāka un laimīgāka. Daudz vairāk izeju sabiedrībā. Septembrī sākšu mācīties un pat nevaru sagaidīt, ka tas pienāks.

Tādi cilvēki nemainās. Tāpēc padomā kā būs labāk tev nevis viņam. Laiks arī par sevi padomāt. ;-)
28.08.2015 08:55 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nav jēgas tādai durai kaut ko teikt, lai jau dzīvo ar savu sapņu princi, kurš ir mainījies. Pēc gadiem desmit mums teiks, ka nožēlo, kad neklausījās mūsos. Sēdi mājās, uzkop māju, dari visu tā, lai vīrietim nebūtu nekas jādara. Vakarā sagaidi ar kotletēm un minetu, jo viņš tev, protams, ir viss labākais. Piedzemdē viņam piecus bērnus un turpini sēdēt mājās.
29.08.2015 09:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sūdīgs draugs vēlas Tev sūdīgu dzīvi. Ej attīsties un sasniedz savus sapņus!

+
vinjsh vnk negrib,lai tu tiec uz Riigu,kur ir daudz iespeeju un atrodi citu sev. tpc manipulee.

Iespējams pat, ka tā, bet katrā ziņā attieksme viņam bērnišķīgi niķīgi stulba, bet tajā pašā laikā kaut kāda dumpinieciska un tāda vēlēšanās uzbosoties, noteikt visu Tavā vietā. Atceries, ka Tev nav jāprasa viņa atļauja - darīt kaut ko vai nē. Ja pati SKAIDRI zini, ka vēlies to darīt, gribi tieši tajās studijās studēt - ej! Nav divu domu. Katrā ziņā pārvākties nenāktu par ļaunu. Drošvien, ka jaunā vidē, pavērsies jaunas iespējas, jauni draugi utt. iespējams pat jauns, daudz foršāks draugs uzradīsies! :)
29.08.2015 09:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu bļin, šādas drostalītes - no vienas puses žēl, no otras - laikam jau pašas izvēlās būt par verdzenēm un sev neko labu nevēl, lai tikai nepamet. Pat ja blakus mēsls, kas traucē dzīvot tikai. Nesaptotot, ka labāk jutīsies, ja būs vienas, vai ir liela iespēja atrast - citu labāku. :-| Nekur tie sūdīgie vīrieši nepazudīs, tikai viņi ir paredzēti, lai normālas sievietes tos noliktu pie vietas, bet vājās tie izmanto. Tava izvēle - būt sevis cienošai vai vājajai! ;-)
29.08.2015 09:57 |
 
Reitings 164
Reģ: 26.08.2015
Ej studēt. Ja vīrietis būtu mūža mīlestība, tad savādāk. Liela daļa studenšu iepazīstas ar otru pusi tieši studiju laikā. Jelgavā vispār reizēm liekas, ka lielākā daļa meiteņu mācās tikai, lai atrastu vīru. Labi, labi bišķi pārspīlēju, bet tendence tāda ir.
31.08.2015 18:17 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Sūti to lūzeru dirst. Neizklausās, ka būtu viņš to vērts.
31.08.2015 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!