Apjukusi un apmulsusi

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Situācija sarežģīta, bet uzrakstīšu maksimāli īsi -

Tātad:

Ir attiecības (3.5 gadi kopā, dzīvojam kopā) Attiecības nav spīdošas, uzmanību man pievērš maz, pēdējā laikā sekss ir rets, sarunu tematu kopīgu arī vairs nav, šķiet ka viss ir noplacis... Esmu pabeigusi prof.vidusskolu un vēlējos iet studēt.
Viņš gribēja, lai eju grāmatvedību, bet es saprotu, ka es to nevēlos. Vienā rītā piecēlos un sapratu - NĒ! TAS NAV MAN!
Runāju ar draugu, ka gribu mācīties to ko gribu es (sabiedriskās attiecības, žurnālisti/mediji)
Viņš bija ar mieru, teica lai eju vakara nodaļā un bija ar mieru, ka studēju Rīgā. (Dzīvojam laukos netālu no mazpilsētas).
Esot viņa akceptam un viņa atbalstam tā arī izdarīju. Aizbraucu uz skolu, iesniedzu dokomentus un pieteicos studiju kredītam. Atbraucu māās un viņš pateica, ka mani pamet.
Vakardien sāku krāmet mantas un pārskaitīju skolai iepazīšanās maksu (200.00). Šodien viņš ar zobiem un nagiem cīnās, lai es neeju mācīties. Vēlās mani noturēt, jo saprot, ja aizeju mācīties tad viņš mani pamet un mēs šķiramies. Viņš zvanīja uz skolu, gribēja atteikt manu pieteikumu uz studijām. Tur atbildēja, ka naudu atpakaļ nedabūs.
Tagad sēžu un domāju...

A ko lai es daru... ? Abus laikam dabūt nevaru.
Attiecības ar nav nekādas ideālaās. Par mani maz rupējās, mājas darbos vispār nepalīdz, no mājas ārā neizeju, draudzeņu nav... - domāju, ka ja aiziet uz Rīgu, tad pavērtos jaunas iespējas, draugi, hobiji utt.. bet varbūt ir vērts cīnīties par attiecībām, jo viņš saka, ka mainīsies un palīdzēs man.
(man 20 viņam 28)


Nezinu ko gaidu no Jums.. Vienkārši vēlējos izkratīt kādam šo ķibeli.
26.08.2015 18:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Goda vārds! Jo ilgāk lasu cosmo, jo vairāk brīnos par sievietēm un par tādiem večiem.. Nu kur, kur, kur tādi rodas? Kā uz tādiem var uzksriet un vissvarīgākais - KĀ TĀDUS VAR PACIEST!? Nē, kā dēļ?

Šī teorizēšana un lūpas uzmešana nebeigsies nekad. NEKAD. Tgad mācības, pēc tam kas cits. Nezinu, vecis-histēriķe ir kaut kas ārpus manas saprašanas robežas, nopietni! Vai nu es esmu par vecu, jo zinu 100%, ka nogrieztu kā ar nazi tādas attiecības, jo manā uztverē tas nav attiecības. Ne vienmēr vīrieša un sievietes kopdzīve ir attiecības. Attiecības tomēr ietver daudxas nianses, bet šādos te gadījumos man gribās sadot gan sievietei, gan vecim. Piedodiet, bet reāli tādas situācijas uzvelk.

Ja nemācīgies tagad, Tu vairs mūžam nevarēsi to darīt, kamēr būsi uz viņu. Tu pakļausies un viņš Tevi salūzīs, atkārtotus mēģinājumus Tu neveiksi, jo zināsi, kā tas beigsies un viņu Tu vairs nepametīsi, ja nepametīsi tagad. Apburtais loks būtībā! Veiksmi verdzībā!
27.08.2015 12:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tad ej strādā. Nopelni naudu pati. Un uz sab. attiecībām neej, naudu nevajadzīgi iztērēsi.. skaties kādi darbi tavā miestā ir pieejami un par to arī mācies.
27.08.2015 12:27 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Tad ej strādā. Nopelni naudu pati. Un uz sab. attiecībām neej, naudu nevajadzīgi iztērēsi.. skaties kādi darbi tavā miestā ir pieejami un par to arī mācies.


Kāpēc domā, ka viņa visu mūžu gribēs dzīvot savā miestā?
Latttee, mācies to, kas sirdij tuvs, lai nav nākotnē uz darbu jāiet ar sakostiem zobiem :-)
27.08.2015 12:34 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Viņš tik nenormāli ludzas un sola ka viss mainīsies ka tas visu padara smagāku
27.08.2015 13:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viņš tik nenormāli ludzas un sola ka viss mainīsies ka tas visu padara smagāku


Netici viņam! Viņš ar tavām emocijām manipulē!
27.08.2015 13:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Atbildēja, lai stundas laikā pazvanu ja vēlos viņu, ja ne lai sakramejusi mantas.


Oi es tādam piezvanītu un pateiktu visu ko par viņu domāju.
27.08.2015 13:47 |
 
Reitings 28421
Reģ: 11.02.2015
Goda vārds! Jo ilgāk lasu cosmo, jo vairāk brīnos par sievietēm un par tādiem večiem.. Nu kur, kur, kur tādi rodas? Kā uz tādiem var uzksriet un vissvarīgākais - KĀ TĀDUS VAR PACIEST!? Nē, kā dēļ?

Es pilnīgi to pašu nodomāju! (t)

Autore, padomā reāli, vai cilvēks ir spējīgs izmainīties par 180 grādiem vienā dienā? Nē taču!
To pierāda jau tas vien, ka arī šā brīža konfliktā viņa pirmais arguments - vai nu pa manam vai kravā mantas. Vēl jo vairāk, ja no viņa/viņa ģimenes naudu pieņemsi šīm studijām!!! Ja tu šobrīd čīksti, ka neko nepalīdz mājās, nelaiž tikties ar draugiem, kā tu domā, kas notiks tad, kad tu būsi viņam parādā???...

Tā saprotu, ka šobrīd pie drauga vairāk apsver palikt, jo atrisinātos naudas jautājums. Nē, tas to neatrisinās. Viņš jebkurā brīdī varēs tev to skābekli piegriezt - būsi tikai pazaudējusi laiku, naudu, nervus un savu apņēmību. Meklē citus variantus! Varbūt pat atvadies no tiem iemaksātajiem 200 eiro, bet neiedzen pati sevi strupceļā. Pastrādā šo gadiņu kaut necilā darbavietā, iekrāj kaut ko, nākamgad piesakies budžetā tai jomā, kas tiešām interesē. Izklausās arī, ka neesi īsti pārliecināta, ko vēlies!
27.08.2015 13:50 |
 
Reitings 28421
Reģ: 11.02.2015
Izklausās arī, ka neesi īsti pārliecināta, ko vēlies!

tieši specialitātes ziņā
27.08.2015 13:51 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Atbildēja, lai stundas laikā pazvanu ja vēlos viņu, ja ne lai sakramejusi mantas.

Nu re, stunda laika, lai aizbēgtu!
27.08.2015 13:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Ņem savāc mantas un dodies prom. Da nu nah tādu manipulētāju. Mēs visas tev garantējam, ka pasaule tev kļūs daudz labāka bez viņa. Vēlāk teiksi paldies, ja visu tagad izbeigsi. Tu normāli esi zem tupeles. Viņš spēlējas ar tavām jūtām.
27.08.2015 13:55 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Pajautā sev pati, kas tu pie viņa, ja jums viss ir slikti! Solījumi? Nu beidz sev acis mālēt... Nevajag.
27.08.2015 13:56 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ak tu kungs! Nu tak neuzķeries! CILVĒKI NEMAINĀS!
27.08.2015 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Vispaar,kaa cilveeks,kursh miil var taa riikoties?Vinjsh tev buutu nevis aizliedzis,bet otraadi buutu paliidzeejis studeet.Visu saakt no jauna un atbalstiit tevi visaa.Savukaart,vinjsh baidaas tagad,ka vairs nedancosi peec vinja stabules un tas vinju biedee.

Meiteen,attopies.Esi gudraaka,ja vinjsh tevi miil tad pienjems tavu leemumu maaciities.
27.08.2015 14:01 |
 
Reitings 118
Reģ: 25.06.2015
Varbūt viņš baidās arī no tā, ka būs jāsāk visu darīt pašam, ja aiziesi.
Es Tavā vietā ietu mācīties. Priekš kam Tev tādu "vīrieti"?
27.08.2015 14:28 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Viņam esot apziņa ka es esot īstā ar kuru gribot nākotni. Sola man kopīgu atpūtu.
27.08.2015 15:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Viņš tik nenormāli ludzas un sola ka viss mainīsies ka tas visu padara smagāku


Atbildēja, lai stundas laikā pazvanu ja vēlos viņu, ja ne lai sakramejusi mantas.



Nu, savelk paralēles taču! Tu pati neredzi, ka viņš saka vienu, dara ko citu???

Nē, nu pēc gadiem 10 pati pirkstos kodīsi, jo būsi nevienam nevajadzīga mājsaimniece, kas visus savus sapņus reāli ierakusi zemē tēviņa dēļ, kuram būsi zem tupeles, no kura būsi atkarīga.
27.08.2015 15:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Viņš vienkārši grib regulēt tavu dzīvi un zinā kā to vislabāk izdarīt. 3,5 gadus nebiji īstā, te pēkšņi esi.

Uzstādi vēl kādu savu prasību, uzreiz redzēsi vai atkal jāpiezvana stundas laikā vai nē.

Viņam jau izdevīgāk tevi pieturēt pie mājas, jo domā, ka aizejot mācīties sapratīsi, kas viņš par putnu un aizbēgsi, tāpēc tevi nevar prom laist.

Arī tev mācoties, viņš visu var pierādīt un tieši atšķirtība parādīs jūsu attiecību īsto nākotni.

bet izskatās, ka pati esi izlēmusi, diemžēl, par sevis norakšanu, jo pa gadu viņš paspēs pietiekami tavu apņēmību sagraut, ka pat tev nebūs vēlmes iet mācīties.
27.08.2015 15:17 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Manipulee ar tevi,kas nav normaali. Taa jau var izcakareet tavu dziivi un maaciibas.
Uzticies savaam sajuutaam, gan jau pati izdomaasi nevis kada ko prieksaa tev pateiks.
27.08.2015 15:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viņam esot apziņa ka es esot īstā ar kuru gribot nākotni. Sola man kopīgu atpūtu.


NETICI!!! Nekas nemainīsies! Ja viņš tiešām tevi tik ļoti mīlētu utt. tad ļautu tev iet studēt to ko tu gribi! Viņš izdzīvotu to ka varbūt tu nebūtu viņam tik bieži blakus un galvenais viņam būtu tava laime, nevis censtos tevi noturēt mājās par mājsaimnieci un pielabinātos ar solijumiem par kopīgām atpūtām.
27.08.2015 15:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāpēc domā, ka viņa visu mūžu gribēs dzīvot savā miestā?

Viņa varbūt arī negribēs, bet izskatās, ka dzīvē neko netaisās mainīt izņemot studijas Rīgā. Pēc tam atgriezīsies pie sava "vīrieša", kurš noteikti negribēs pārvākties, tāpēc paliks savā miestā strādāt par pārdevēju ar savu sabiedrisko attiecību izglītību. Pāris štukas būs iztērējusi un vecis varēs zāģēt par to, ka šitik glupi viņa naudu iztērējusi.
27.08.2015 15:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits