Kailie vecāki :D

 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kā jūsu ģimenē ir pieņemts - staigājat pa māju kaili/apakšveļā/apģērbti?vai mainījās paradumi, kad uzradās bērns?
Uzgāju šo rakstu un kkas man viņā šķiet greizs :D
http://www.la.lv/kailums-gimene-jeb-ka-vecaku-attieksme-pret-savu-kermeni-ietekme-bernu/
25.08.2015 13:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu es arī negribētu redzēt sava tēta vai brāļu ķekarus. Nu fuj :D
25.08.2015 14:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār es pati arī agri no rītiem kad neviens nav nomodā pieceļos un pa māju staigāju tik apakšbiksēs bez krūštura. baigi forša sajūta vispār :)
25.08.2015 14:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ziniet kas ir ver traumējošāk par vienkāršu tā redzēšanu. Tas ka vecākais brālis izdomājis ir dročīt savā istabā, bet pēc beigšanas un iziešanas laukā no istabas pēc mirkļa atjēdzas ka jaunākais brālis ir tur bijis istabā, slēpies un visu redzējis :D Manam draugam tā jaunībā esot bijis, ak jel vot tā ir trauma :D
25.08.2015 14:59 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kāpēc uzreiz tiek pieņemts, ka, ja ģimenē neviens nestaigā pliks vai tikai apenēs, tad uzreiz tur ir kompleksi, kaut kāda kaunēšanās no sava kailuma (wtf) un vēl nez kas? (t)

Manā ģimenē neviens īpaši nav vazājies pa māju apenēs, pa pliko arī ne. Neesam aizspriedumaini un nekaunamies no sava ķermeņa, vienkārši ir pierasts pie drēbēm. Karstās vasaras dienās, kad mēs sauļojāmies vai kaut ko darījām pagalmā, protams, visi peldkostīmos, bet kad ienācu atpakaļ mājās (un nevis uz 2 minūtēm paņemt dzērienu, bet gan ar domu, ka ārā vairs neiešu) likās pašsaprotami saģērbties.
Arī kad esmu viena, nekad mājās nesēžu kaila - vienkārši nav bijusi tāda vēlme, nesaprotu, kas tur tik dievīgi ērts, savās mājas drēbēs jūtos lieliski.

Pirtī ejam kaili, parasti gan ne visi kopā, tomēr lielāko daļu no savas ģimenes esmu redzējusi kailus, taču neuzskatu, ka tam vispār būtu jāpievērš kaut kāda uzmanība. Tēti gan neesmu redzējusi pliku, un esmu pilnībā apmierināta ar šo situāciju. :D
25.08.2015 15:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Arī kad esmu viena, nekad mājās nesēžu kaila - vienkārši nav bijusi tāda vēlme, nesaprotu, kas tur tik dievīgi ērts, savās mājas drēbēs jūtos lieliski.


+++ varbūt kāda var izstāstīt, kur ir āķis :D
25.08.2015 15:04 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nu neiet jau runa par pieaugušu vecumu. Protams, ka man arī tagad nav nekādas vēlmes redzēt tēvu, brāli plikus. Bet ar bērnu man liekas, ka ir mazliet savādāk. Mazais jau tāpat prasīs, ar ko atšķiras mamma no tēta, ja nebūs redzējis. Man mans sīkais bieži vien ielien vannā pie manis, tad nu vannojamies. Nevaru iedomāties situāciju, kad viņu dzītu ārā tikai tāpēc, lai viņš neredz mammu pliku. Un arī piekrītu rakstā teiktajam, ka ar laiku bērns pats noteiks savas kailuma robežas. Kā arī nevēlos, lai bērns sāk kaunēties no sava kailuma. Bieži vien esmu novērojusi ģērbtuvēs sievietes, kuras pat krūšturi brīvi nevar novilkt - vispirms uzvelk sporta krūšturi un tad no apakšas izvelk parasto. Apakšbikses pārvelk, vispirms apsienot dvieli... Šādas situācijas liekas amizantas un ļoti labi var redzēt, ka cilvēks kautrējas pats no sevis.
25.08.2015 15:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienīgā reize kad man bija kauns par to ka kādu ieraudzīju apenēs bija kad pirmo reizi drauga tēvs vēlu vakarā atnāca virtuvē padzerties ūdeni un nebija gaidījis ka es ar draugu tur vel būsim. Pirmajā brīdī gan viņš izskatījās drusku apmūlsis gan arī es, bet man tas bija tāpēc ka vispār nav tā pierasts redzēt citus vīriešu pa māju apakšbiksēs staigājam jo pa lielam mēs visas sievietes manās mājās, nu ja vienīgi tagad neskaita manu draugu. Vimaz tagad es zinu no kā manam draugam tik nejēdzīga gaume apakšbiksēs :D
25.08.2015 15:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
varbūt kāda var izstāstīt, kur ir āķis


Jaizlaiž tak pupi un vāvere brīvībā arī reizēm ir :D
25.08.2015 15:07 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Jaizlaiž tak pupi un vāvere brīvībā arī reizēm ir


Lai izskrienās :D
25.08.2015 15:10 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jaizlaiž tak pupi un vāvere brīvībā arī reizēm ir

Bet auksti! :D Varbūt pat ne auksti vienmēr, bet tīri instinktīvi prasās ar kaut ko piesegties, kaut ko uzvilkt, es savu brīvību, acīmredzot, sasniedzu citā veidā. :D
25.08.2015 15:11 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mazais jau tāpat prasīs, ar ko atšķiras mamma no tēta

Nu vai tad nevar izstāstīt citādāk, bet jāparāda ar reāliem tēta un mammas uzskatāmiem "materiāliem" ?:-D
25.08.2015 15:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu man arī pilnīgi kailai tomēr nav ērti, ne uz ilgu laiku, bet ar plikiem pupiem staigāt gan mierīgi visu dienu varētu pa māju :D
25.08.2015 15:13 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Mums ar draugu nav pieņemts plikiem pa māju staigāt, un ļoti ievērojam viens otra intimitāti pārģērbjoties, mazgājoties, līdz ar to es esmu pārliecināta, ka mūsu bērnam bieži negadīsies redzēt kādu no mums plikus.
Atceros, kā mana māsīca, kad abas bijām sākumskolas vecumā, vienreiz pienāca pie manis un ar tādu stiklainu skatienu tālumā iečukstēja ausī: "Es šodien redzēju, kā tētis guļ gultā, un viņam nav apakšbikses". Izskatījās, ka tā viņai ir trauma. Es nezinu, kā ir pareizi, bet jebkurā gadījumā man pašai nav komfortabli staigāt plikai kāda cita klātbūtnē (apakšveļa neskaitās, jo man tas ir kā būt peldkostīmā) (izņēmums ir sporta zāles ģērbtuves, jo tur man kaut kā po, ka kāds redz manu pliko dibenu :D ).
25.08.2015 15:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mazais jau tāpat prasīs, ar ko atšķiras mamma no tēta, ja nebūs redzējis. Man mans sīkais bieži vien ielien vannā pie manis, tad nu vannojamies.

Mana mamma prata pastāstīt bez rādīšanas. Vannojušās kailas neesam. Es kaila - viņa apģērbta. Nez, itkā nekādas traumas nav un dzīvoju normāla cilvēka dzīvi :D
25.08.2015 15:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vimaz tagad es zinu no kā manam draugam tik nejēdzīga gaume apakšbiksēs
'
Nu tā pateikt...sasmējos :D
25.08.2015 15:19 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nu vai tad nevar izstāstīt citādāk, bet jāparāda ar reāliem tēta un mammas uzskatāmiem "materiāliem"


A kāpēc nevar uzreiz parādīt ar uzskates materiāliem? Nu kā savādāk mazam bērnam to var izskaidrot? Bērns jau mammu neuztver kā seksuālu objektu. Ja jāprecizē bērna vecums, tad runa iet par 2 gadu vecumu.
25.08.2015 15:21 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Izskatās, ka līdzigi kā vairākumam, arī man kopš bērnības neviens mājās speciāli kails nav staigājis un man arī šķiet, ka labi, ka tā. :) Pirts reizēs vienmēr tomēr arī dalījās pa dzimumiem. Man tā piesegšanās gan vairāk nevis dēļ tā, ka kauns vai kompleksi šķiet būtiska, bet tieši aiz pieklājības un ērtības/higiēnas - ne jau velti apģērbs ir izgudrots.
Ex gan man bija kaut kāds ekshibicionists. Šķiet, ka drēbes viņam bija lielākā sodība, jo pa māju vislabprātāk viņš staigāja kails, labākajā gadījumā - T kreklā (bet apakšā - nekā). Kaut kādu brīdi nebija iebildumu, bet ar laiku man šis sāka riebties. Pilnīgi nopietni - visu laiku, rīta un vakarā pie galda vai gultā jāredz viņa mantība... (t)

Nevarētu teikt, ka šīs "piesegšanās" rezultātā esmu izaugusi par kompleksainu būtni, kurai nav saprašana par to, ar ko atšķiras vīrieša un sievietes ķermenis. Kaut kā savlaicīgi tomēr uzzināju, ar ko tie atšķiras un nekādus traumatiskos momentus man tas nesagādāja :D

Šobrīd jāsaka, ka daudz ērtāk mājās jūtos ērtā (kaut pieticīgā) mājas apģērbā, lai gan - no rīta uz dušu vai vakarā no man nav problēma aiziet kailai - tas pat ir forši, paķircināt tā savu vīrieti :)
25.08.2015 15:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kā tu rādi? - man vāverīte te, tētim ķekari tur. Man krūtis te, tētim gan dēlis.
25.08.2015 15:23 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Es arī neatceros kad ar mammu būtu vannojusies kaila. Tomēr par spīti tam es pietiekami ilgus gadus diendienā dušojos kopā ar vēl padsmit meitenēm un cik atceros, tad kaktos, satinusies dvielī, neslēpos. Patiesībā neviena neslēpās un nedomāju, ka visām vecāki bija nūdisti. Vienkārši pie visa pierod un tas, ka tu esi redzējis kailu savu mammu un tēti nepadarīs vieglāku izģērbšanos 20 cilvēku priekšā.
25.08.2015 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits