Šķiršanās

 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Sveikas!
Vakar izšķīros no sava drauga,tā bija mūsu abu izvēle,tā var teikt. Tagad nezinu kā,lai saņemu sevi rokās un spēju dzīvot tālāk ar domu,ka viņš vairs nebūs blakus.
Īsumā-kopā bijām 2 gadus,daudz strīdējāmies bija dažādas nesaskaņas dēļ manas greizsirdības,viņš bija ļoti izskatīgs un par citu meiteņu uzmanību nevarēja sūdzēties,kas man ļoti nepatika,bieži zāģēju viņu par to,ka kāda viņam uzraksta vai pievērš uzmanību. Jāpiebilst,ka viņš mani ir ļoti daudz sāpinājis. Viņam ir smags raksturs un vispār impulsīvs cilvēks,bieži nezin ko grib. Tā nu viņš man pateica,ka labāk mums ir jāšķirās,jo negribot mani vairs sāpināt. Piekritu viņa lēmumam. Teica,ka gribot kaut ko citu sev blakus,ka nav pārliecināts,ka esmu īstā un vienīgā.
Visam tam pa virsu ir vēl tas,ka pirms 2 ned viņam uzradās meitene kura viņam ir konkrēti sačakarējusi prātu. Viņi ir tikušies,sarakstās un iespējams viņas dēļ mūsu attiecības pajuka.
Viņš mani ļoti mīl un teica,ka vienmēr mīlēs,arī es viņu ļoti mīlu,mums abiem tās bija pirmās nopietnās attiecības. Bet kā lai tagad rīkojos,ir vērts ticēt un gaidīt ka viņš vēl var nākt atpakaļ,zinu,ka viņš to varētu? Vai nav vērts,vienkārši jāmēģina viņš palaist?
24.08.2015 17:49 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es atvainojos, bet šis ir stulbuma kalngals. "Sava līmeņa puisi"? Kas, dārgā dāma, Tu tāda esi, lai iedalītu cilvēkus kaut kādos mistiskos līmeņos, kur nu vēl runājot par izskatu... Visam komentāram piekritu, bet šis teikums bija vienkārši šausmīgs, goda vārds.


:D Pārsliņa - es esmu tāds pats cilvēks kā Tu, kuram ir tādas pašas tiesības kā jebkuram citam cilvēkam izpaust savas domas. Tas, ka Tevi "uzvelk" mans komentārs jau parāda, ka Tev šajā lietā acīmredzot ir problēmas. Turklāt, es neiedalu cilvēkus līmeņos. Šobrīd Tu pati, šādā tekstā uzrakstīdama, man iedevi šādu "varu" iedalīt cilvēkus līmeņos. :D
24.08.2015 19:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Paldies meitenes par komentāriem,to,ka netaisos skriet pakaļ viņam tas ir vairāk kā skaidrs,šobrīd arī nedomāju,ka man viņam būtu jāraksta vai jāzvana,tomēr gaidīšu,ka viņš pats to izdarīs. Domāju,ka šobrīd laiks ir laikam svarīgākais kas ir mums abiem nepieciešams,sakārtot savas domas,saprast vai abi mēs varam vai nevaram viens bez otra un tad jau skatītos kā tālāk tās lietas iegrozās. Nešaubos ka pēc nedēļas viņš jau būs klāt un lūgsies atpakaļ,bet nu tādā gadījumā lai nedomā ka tik viegli ņemšu viņu atpakaļ. Pagaidām nezinu vai vispār to vajag
24.08.2015 19:16 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ai, es aizvakar izbeidzu attiecības. Vsipār nesaprotu kur likties, kur skriet, kā būt. Jau visa māja ir izmēzta drēbes sakārtotas pēc krāsu toņiem un veida un visādas citādas muļķības, bet man liekas, ka tik un tā vakars beigsies ar kaukšanu spilvenā. Viss ir vienkārši drausmīgi.


Same here :-D arī nu pat izbeidzu savas attiecības un esmu izstaigājusi visus veikalus, izlasījusi grāmatu 2 dienu laikā, bijusi darbā, sportojusi, taisījusi ēst un berzusi māju un man tagad nav ko darīt. Sēžu un bimbāju. Kaut tas ātrāk pārietu :'-(
24.08.2015 20:04 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
Jaatiekas ar cilvekiem :) Man palidzeja ar muzika un sports.
24.08.2015 20:06 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es laikam uzskatu , ka šaubas var rasties ikvienam jebkurās attiecībās. Tāds īstais nepastāv, manuprāt.Jo mēs visi esam cilvēki ar saviem trūkumiem, jebkuras attiecības ir iemācīties to pieņemt un laikam ne visiem izdodas,


++++

Un ne vienmēr, lai izdotos būt kopā, saglabāt attiecības, pietiek tikai ar mīlestību. Mīlēt otru jau tu vari, bet tajā pašā laikā nemācēt būt ar to cilvēku būt kopā, justies ne visai laimīgs.
Tā kā es ticu, ka var būt arī tā, ka it kā mīl, bet kopā būt nevēlas.
Un šodien neesi īstā, iespējams pēc laika izrādīsies, ka esi.
24.08.2015 21:26 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Buciite15 Laust nav būvēt. Kas tev vecenei ko neatrast citu jākli. Viņam arī jau cita sieviete. Nesaprotu kur vispār problēma?
24.08.2015 21:34 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Blacksmith man citu nevienu nevajag,ja mīlu vienu tad mīlu vienu,citi neinteresē,ja man tas cilvēka nebūtu svarīgs tad sen jau būtu atradusi kādu citu un par viņu aizmirsusi.
Jā viņam ir cita,bet pašlaik tur nekas nopietns nav un domāju,ka tā meitene ir vienkārši kā plāksteris,ko viņš arī man bija teicis,ka viņam tā vieglāk ir nedomāt par mani
24.08.2015 21:59 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Jā viņam ir cita,bet pašlaik tur nekas nopietns nav un domāju,ka tā meitene ir vienkārši kā plāksteris,ko viņš arī man bija teicis,ka viņam tā vieglāk ir nedomāt par mani


Naivums visaugstākajā pakāpē. Muļķības. Ja otru mīl, tad dara visu iespējamo, lai to cilvēku nepazaudētu. Manā skatījumā - nemīl, ja jau varēja aiziet pie citas.

Kas tev vecenei ko neatrast citu jākli.


Nav jau tik viegli atrast citu. Kur lai atrod? Ir idejas, kuras pasviest diskusijas autorei?
24.08.2015 22:16 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Laust nav būvēt.


:'-( gudri dirzt, nav malku cirzt
24.08.2015 22:28 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Sjelo - ak taču nepārspīlē, dārgā spriedumu izteicēja. :) Negrasos Tev absolūti atskaitīties, tikai teikšu vienu - sliktas jušanās, sāpīgas emocijas un apjukums ir absolūtu normāla parādība pēc attiecību izjukšanas, ja tajās ir valdījušas patiesas jūtas. Un es šeit nerunāju par reālu rīcību, vienkārši liekas smieklīgi klausīties tādos infantilos un absolūti maldīgos spriedelējumos. :)

Bet piekrītu tam, ka šis tiešām ir naivi:
Jā viņam ir cita,bet pašlaik tur nekas nopietns nav un domāju,ka tā meitene ir vienkārši kā plāksteris,ko viņš arī man bija teicis,ka viņam tā vieglāk ir nedomāt par mani

Un TOMĒR, ja Tev, autore, šī doma palīdz no rītiem piecelties līdz brīdim, kad paliek vieglāk - droši domā tā, tikai nepieķeries p[ie šīs domas, ka pie absolūtās patiesības. Nodarbojies ar ko. Es arī ik pa brīdim pie sevis pusbalsī nomurminu: "Vienkārši nežēlīgi." vai ko tādu, bet pārējā laikā macos matemātiku un risinu sudoku vai daru dajebko citu. Galvenais nesēdēt un nebimbāt.
24.08.2015 22:33 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Te laikam dažas nav izlasījušas visu līdz galam. Pirmkārt, puisis meiteni nepameta dēļ tā, ka viņa varēja justies nelaimīga. Viņš jau pirms divām nedēļām sarakstījās ar citu un satikās! Bet viņi izšķīrās tikai vakar! Es varu derēt, ka tā meitene iepatikās. Savaldzināja nabaga vīrieti, kuru ikdienā grauza tagadējā. Saprata, ka var sākt jaunu dzīvi un visu izbeidza. Tā arī tie strīdi pie liekas greizsirdības noved. Biji greizsirdīga nepamatoti! Ja vīrietis vai sieviete ir tiešām skaisti, tad vienmēr būs tā, ka otrs dzimuma pārstāvis kādreiz pievērsis uzmanību. Kaut vai izsakot komplimentu! Un tas nav nekas slikts! Tur bija tavi kompleksi ar kuriem vajadzēja tikt galā. Un pie tam, ja viņš bija kopā ar tevi, tad mīlēja tikai tevi. Protams, viņam likās, ka atrada īsto cilvēku, bet ar laiku šīs 'īstais' saka strīdus nevietā, grauza un apnika. Iespējams, viņam ar to sievieti nekas nesanāks un atskries atpakaļ, bet es tev iesaku tomēr aizmirst un tikt ar sevi galā - tad tikai veidot attiecības.
24.08.2015 22:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Labi,paldies mīļās par komentāriem,uzskatu,ka tagad pats svarīgākais ir laiks,kurš noliks visu pa vietām,tikšu ar sevi galā un tad jau laiks rādīs kā būs tālāk. :-)
24.08.2015 22:47 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Palaid - ja mīlētu, tad pie citas neskrietu. Skarbi, bet patiesība. Pati pāris dienas no puiša izšķīros (pēc vairāk kādiviem gadiem), sākumā likās dīvaini, bet apzinājos, ka tā būs labāk un visa dzīve vēl priekšā, daudz jaunu notikumu. Atvēli mazliet laiku sev, atkopies no attiecībām. Viss būs okey ;)
25.08.2015 09:03 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Sjelo - ak taču nepārspīlē, dārgā spriedumu izteicēja. :) Negrasos Tev absolūti atskaitīties, tikai teikšu vienu - sliktas jušanās, sāpīgas emocijas un apjukums ir absolūtu normāla parādība pēc attiecību izjukšanas, ja tajās ir valdījušas patiesas jūtas. Un es šeit nerunāju par reālu rīcību, vienkārši liekas smieklīgi klausīties tādos infantilos un absolūti maldīgos spriedelējumos.



Uj, kā te vienam Ego sāp :D Tev pašai pēc laika būs smieklīgi lasīt savus infantilos komentārus. Un patiesās jūtas arī ar laiku apdzisīs. Tu vēl pati neesi pieņēmusi, ka esat izšķīrušies, bet sauc par infantilu cilvēku, kurš, jau pēc teksta spriežot, ir šim visam izgājis cauri.
25.08.2015 09:59 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Neesi naiva.. kāda tur mīlestība. Ja cilvēks mīl, tad pie citas neiet. Aizmirsti to kretīneli..
30.08.2015 04:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!