Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Sveikas!
Vakar izšķīros no sava drauga,tā bija mūsu abu izvēle,tā var teikt. Tagad nezinu kā,lai saņemu sevi rokās un spēju dzīvot tālāk ar domu,ka viņš vairs nebūs blakus.
Īsumā-kopā bijām 2 gadus,daudz strīdējāmies bija dažādas nesaskaņas dēļ manas greizsirdības,viņš bija ļoti izskatīgs un par citu meiteņu uzmanību nevarēja sūdzēties,kas man ļoti nepatika,bieži zāģēju viņu par to,ka kāda viņam uzraksta vai pievērš uzmanību. Jāpiebilst,ka viņš mani ir ļoti daudz sāpinājis. Viņam ir smags raksturs un vispār impulsīvs cilvēks,bieži nezin ko grib. Tā nu viņš man pateica,ka labāk mums ir jāšķirās,jo negribot mani vairs sāpināt. Piekritu viņa lēmumam. Teica,ka gribot kaut ko citu sev blakus,ka nav pārliecināts,ka esmu īstā un vienīgā.
Visam tam pa virsu ir vēl tas,ka pirms 2 ned viņam uzradās meitene kura viņam ir konkrēti sačakarējusi prātu. Viņi ir tikušies,sarakstās un iespējams viņas dēļ mūsu attiecības pajuka.
Viņš mani ļoti mīl un teica,ka vienmēr mīlēs,arī es viņu ļoti mīlu,mums abiem tās bija pirmās nopietnās attiecības. Bet kā lai tagad rīkojos,ir vērts ticēt un gaidīt ka viņš vēl var nākt atpakaļ,zinu,ka viņš to varētu? Vai nav vērts,vienkārši jāmēģina viņš palaist?
24.08.2015 17:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Viņi ir tikušies,sarakstās un iespējams viņas dēļ mūsu attiecības pajuka.

Ne jau meitenes dēļ, bet čaļa dēļ..
Viņš mani ļoti mīl un teica,ka vienmēr mīlēs,arī es viņu ļoti mīlu,mums abiem tās bija pirmās nopietnās attiecības

Tā nav nekāda mīlestība, tās ir frāzes,kas sakasītas filmās :D mīlestība pāries,līdz jauna čika būs pie sāniem :D
Dzīvo tālāk... lai iztrakojas jaunietis.
24.08.2015 17:52 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Vai nav vērts,vienkārši jāmēģina viņš palaist?
\

Ja viņš atklāti pateica, ka nav pārliecināts par to, ka esi viņam īstā, tātad neesi. Ja būtu, tad par to nešaubītos. Mēģini viņu atlaist! ;-)
24.08.2015 17:53 |
 
Reitings 99
Reģ: 14.03.2014
No kurienes tad tā meitene uzradās?
24.08.2015 17:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Rubyy,īsti nesaprotu tos vīriešus. Iepriekš bijām runājuši gan par kopīgiem bērniem,gan kāzām teica,ka redz mani kā sievu,bet tagad nonāk pretrunā ar sevi. Viņam vēl tāds niķis ir,kaut ko izdarīt un tad ļoti nožēlot savu izdarīto,pateikto.
24.08.2015 17:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Hypnose,bijām pasākumā,aizgājām kopā,bet mājās pārados viena bez viņa,tur mēs satrīdējāmies,viņš mani maigi sakot pasūtija un tajā vakarā atrada to meiteni.
24.08.2015 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tā nav nekāda mīlestība, tās ir frāzes,kas sakasītas filmās mīlestība pāries,līdz jauna čika būs pie sāniem

Precīzāk vairs nevar pateikt. Es vispār nesaprotu ,kā kāda uz tiem tekstiem var uzķerties:-D
24.08.2015 18:02 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ai, es aizvakar izbeidzu attiecības. Vsipār nesaprotu kur likties, kur skriet, kā būt. Jau visa māja ir izmēzta drēbes sakārtotas pēc krāsu toņiem un veida un visādas citādas muļķības, bet man liekas, ka tik un tā vakars beigsies ar kaukšanu spilvenā. Viss ir vienkārši drausmīgi.
24.08.2015 18:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.08.2015
Pārsliņa,kā es Tevi saprotu,tās sāpes ir neizsturamas
24.08.2015 18:13 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Iepriekš bijām runājuši gan par kopīgiem bērniem,gan kāzām teica,ka redz mani kā sievu,bet tagad nonāk pretrunā ar sevi. Viņam vēl tāds niķis ir,kaut ko izdarīt un tad ļoti nožēlot savu izdarīto,pateikto.


Jautājums ir, vai tiešām nožēlo? Manuprāt, ir tāda vīriešu suga, kas atvainojos un it kā nožēlo, lai nav jāklausās zāģēšana no sievietes. Visas tās atvainošanās saka tikai teikšanas pēc, lai ātrāk būtu miers mājās.
Manējais ex arī daudz ko teica un bija visādi kopīgi nākotnes plāni, bet vajag mēģināt novērtēt objektīvi - vai tie vārdi atbilst darbiem? Bieži vien jau nē!
24.08.2015 18:22 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pāries tās lielās sāpes, tici man. Tikai laika jautājums. Banāli, bet fakts. Un tikai neskrien viņam pakaļ, tā tu izrādīsi savu vājumu, bet tev ir jābūt laimīgai, starojošai un piepildītai pašai par sevi. Tikai tādā veidā vari piesaistīt viņa / vai drīzāk kāda cita vīrieša uzmanību.
Tāpēc tagad tev ir laiks sevis pilnveidošanai, atrodi kaut ko sirdij tuvu un ar laiku viss nostāsies savā vietā :)
24.08.2015 18:36 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
izrādīsi savu vājumu
Kādēļ izrādīt savas emocijas tiek uzsvērts kā kaut kas slikts? (retorisks jautājums)
24.08.2015 18:42 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es laikam uzskatu , ka šaubas var rasties ikvienam jebkurās attiecībās. Tāds īstais nepastāv, manuprāt. Jo mēs visi esam cilvēki ar saviem trūkumiem, jebkuras attiecības ir iemācīties to pieņemt un laikam ne visiem izdodas, vismaz es to lēnām saprotu. Tas ka pusis kādreiz domāja, ka esi īstā, neozimē, ka tu nevarētu būt īstā. Vienkārši iepazina tevi, attiecības aizgāja nepareizās sliedēs un mainija savas domas. Ļoti reti, kad attiecībās ir sudīgi, cilvēki pieturas pie domas, ka ir ar īsto cilvēku. Ja gribi viņu atpakal, es ieteiktu likt viņam mieru, nodoties savai dzīvei, attīstīt labās īpašības sevī, būt tāda, kāda biji, kad viņs tevi uzskatīja par īsto. Tas nedod garantiju, ka viņs atgriezisies, bet ja gribēs tevi kādreiz satikt, tu būsi starojoša un laimīga, nevis sagrauta nelaimes čupa. Viņš taču izšķīrās,jo saprata, ka nevar darīt tevi laimīgu. Padomā par to. Virietim ir svarīgi, ka sieviete blakus ir laimīga un viņi nepanes raudas un pārxzīvojumus visu laiku. Fakts, bet tā ir. :-( Un padomā arī vai viņs ir cilvēks, kurš tevi tiešām sāpināja, vai tev vinu vajag atpakal un vai kaut kas mainītos.
24.08.2015 18:51 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Izrādīt emocijas nav nekas slikts, bet skriet pakaļ vīrietim un izrādīt savu vājumu, ir pavisam kas cits. Vīriešiem labāk patīk stipras sievietes, tādas, kurām eksistē arī sava dzīve ārpus attiecībām, kurām ir savas intereses un dzīves mērķi, bet, ja sieviete skrien pakaļ , tad ar to viņa parāda, ka savā ziņā ir atkarīga no vīrieša un attiecībām. Ar to vīrieti var tikai vēl vairāk atgrūst un zaudēt savu cieņu viņa acīs.

Protams, šķiršanās ir smags process, bet parasti tā ir arī zīme tam, ka tevi gaida kas cits dzīvē, kam jāvelta sava uzmanība un laiks. Vajag izsāpēt nedaudz, laiks tam palīdzēs, un pēc tam ar pilnu krūti nodoties kam citam sirdij tuvam :)
24.08.2015 18:56 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Kādēļ izrādīt savas emocijas tiek uzsvērts kā kaut kas slikts? (retorisks jautājums)


Mēnesnīca
- ir atšķirība starp emociju izrādīšanu konstruktīvā veidā un emociju izrādīšanu nepavisam NEkonstruktīvā veidā. Piemēram, var atklāti pateikt, ka ir sāpīgi. Tas ir normāli un arī konstruktīvi. Toties skriešana pakaļ un bez maz vai lūgšanās puisim - šis ir nekonstruktīvs veids. Pēdējais variants jau saistās ar elementārās pašcieņas zaudēšanu, kas ir nožēlojami.
24.08.2015 18:57 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā jau ir tā, ja virietis vēl vēlas but kopā, parādit, ka bez viņa ir grūti, ir labi. Jo viņam arī ir grūti un viņs varbūt grib atpakal. Bet ja vairs negrib, tad nekādi neko nepanāks. Vienigais ko vari darīt ir atvainoties par saviem pārdarījumiem, tas parasti mazliet atkausē atdzisušu sirdi.
24.08.2015 19:01 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Viņs jau ta domā, ka biji nelaimiga attiecības. Izškiroties, atkal nelaimiga. Vīrietis vispār begs ko kājas nes no tādas drāmas. Butu man to kāds kādreiz pateicis, tik daudz pazamošanās būtu aiztaupīta.
24.08.2015 19:04 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
bija dažādas nesaskaņas dēļ manas greizsirdības,viņš bija ļoti izskatīgs un par citu meiteņu uzmanību nevarēja sūdzēties,kas man ļoti nepatika,bieži zāģēju viņu par to,ka kāda viņam uzraksta vai pievērš uzmanību.


Lūk, te ir arī viena no pamatlietām, kura būtu jāsaprot, esot kopā ar izskatīgu puisi/vīrieti. Viss ir pozitīvi. Es nesaku, ka izskatīgs vīrietis/puisis ir kaut kas slikts. BET! Ja esi kopā ar šādu vīrieti, tad pajautā sev - kādā stāvoklī ir mana pašapziņa? Vai es sev patīku? Vai mīlu sevi? Vai liekos sev skaista? Ja atbilde uz visiem šiem jautājumiem ir nē, tad, atvaino, bet ir jau paredzams, kādas būs attiecības. Meitene, kurai klibo veselīgs pašvērtējums nepārtraukti būs stresā par to, ko dara mana otrā puse, vai gadījumā mani nekrāpj, kāpēc tik vēlu pārradās mājās utt. Attiecības ar izskatīgu puisi būs veiksmīgas tikai tajā gadījumā, ja pati jūties apmierināta ar sevi. Ja jutīsies apmierināta ar sevi, tad nebūs nepārtrauktās greizsirdības un puiša zāģēšana. Mans ieteikums, ja meitenei nav normāls pašapziņas līmenis, tad labāk draudzēties un būt kopā "ar sava līmeņa puisi", jo tad ir lielāka garantija, ka attiecības būs izdevušās.

Šīs attiecības Tev parādīja, ka vairāk ir jāmīl sevi un to, ka esi pelnījusi līdzās cilvēku, kurš novērtē no sirds.
24.08.2015 19:05 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Tā nav nekāda mīlestība, tās ir frāzes,kas sakasītas filmās mīlestība pāries,līdz jauna čika būs pie sāniem
Dzīvo tālāk... lai iztrakojas jaunietis.
+++


tādi vīrieši nāk un iet, ja būtu bijuši nopietni nolūki, nebūtu atradis citu meiteni, tāpat attiecībās problēmas risina, nevis ar skaistām frāzēm mētājās un sūta uz citurieni laimi meklēt!
24.08.2015 19:08 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Mans ieteikums, ja meitenei nav normāls pašapziņas līmenis, tad labāk draudzēties un būt kopā "ar sava līmeņa puisi", jo tad ir lielāka garantija, ka attiecības būs izdevušās.

Es atvainojos, bet šis ir stulbuma kalngals. "Sava līmeņa puisi"? Kas, dārgā dāma, Tu tāda esi, lai iedalītu cilvēkus kaut kādos mistiskos līmeņos, kur nu vēl runājot par izskatu... Visam komentāram piekritu, bet šis teikums bija vienkārši šausmīgs, goda vārds.
24.08.2015 19:09 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Ai, es aizvakar izbeidzu attiecības. Vsipār nesaprotu kur likties, kur skriet, kā būt. Jau visa māja ir izmēzta drēbes sakārtotas pēc krāsu toņiem un veida un visādas citādas muļķības, bet man liekas, ka tik un tā vakars beigsies ar kaukšanu spilvenā. Viss ir vienkārši drausmīgi.


Es nesaprotu, kā var savu dzīvi nodzīvot tā, ka bez maz vai jāšaujas nost, kad pajūk attiecības?! Tas pēc tā izklausās. Vai tad tiešām attiecību laikā nebija "sava dzīve (intereses, hobiji, draugi)", kas palīdzētu "nepazust" attiecībās? Tāpēc jau arī liela daļa attiecību izjūk, jo kā tad lai citādāk iedod "wake-up call" meitenēm, lai taču beidzot pārstāj VISU savu dzīvi veltīt tikai puisim?
24.08.2015 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!