Dīvainības

 
Reitings 58
Reģ: 29.07.2015
Sveikas, šajā karstumiņā. :-)
Izdomāju izveidot diskusiju par dīvainībām.

Kādas jums ir dīvainības? Kādas dīvainas lietas darāt?
12.08.2015 12:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man arī sagādā grūtības labās un kreisās rokas :D vienmēr domāju ar kuru roku rakstu.
Aizmiegu tikai tad, kad uz auss un vēdera ir sega - nesanāk man aizmigt bez apsegšanas.. pat karstumā.
Draugs saka, ka smejoties tā kā ierukšķos - smejos,smejos, bet kad velku iekšā gaisu, tad sanāk rukšķis.. pati gan to nejūtu :D
13.08.2015 10:20 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Aaa, un ES arī esmu no tam kurām garšo lakrica8-)
13.08.2015 10:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Neēdu makaronus zupās. Atsevišķi vārītos ēdu uz nebēdu.
13.08.2015 10:24 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
*Vienmēr,kad ieslēdzu gaismu istabā,tad aizveru aizkarus ciet ,jo ir sajūta,kad kāds var ielūrēt istabā ,it sevišķi,ja pretī ir māja;

Tā ir dīvainība? (t) Man un manā ģimenē vienmēr ir licies pašsaprotami uzreiz aizvērt aizkarus, tiklīdz tiek iedegta gaisma vakarā, jo ja ārā ir tumšs un telpās iedegta gaisma, no ielas/pretējām ēkām var ļoti labi redzēt visu mājā notiekošo.

NEKAD majās nataisu vaļā aizkarus un žalūzijas,pat dienas laikā man visi logi iz aizkarināti. Nepatīk dienas gaisma istabā. Daudzi saka ka dzīvoju kā vampīrs

Pievienojos vampīru pulciņam! :D Ja es dzīvotu viena, aizkarus droši vien visu diennakti turētu ciet. Dzīvojot ar draugu nākas meklēt kompromisus, bet no rītiem manā mājā aizkariem ir jābūt ciet bez variantiem. :D
13.08.2015 13:21 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Kad esmu viena mājās un eju uz tualeti, vai vannasistabu, vienmēr aizslēgšu durvis, pat zinot to, ka esmu viena.nepatīk tā sajūta, kad durvis vaļā, nezinu vienmēr liekas ka kāds ielauzīsies iekšā:-D
Izdomāju sev parasti visādas lietas, kas ar mani notiks, ja es izdarīšu, vai paspēšu to un to.
Bulciņām vienmēr apgraužu garoziņas apkārt un garšīgo vidiņu apēdu beigās
Tā pat ar ēdienu, man piemēram uz šķīvja ir kartupeļi, salāti un gaļa, tad visgaršīgāko gaļu, vienmēr notiesāju pašās beigās, daži saka, ka tas esot dīvaini nedaudz. Un to gaļu ēdu lēni, lēni.
Man arī negaršo toršu maliņas, tās vienmēr nogriežu nost
Mēdzu ieiet veikalā un sākt dziedāt un apzinos to tikai tad , kad cilvēki sāk uz manis skatīties.
Esmu arī ļoti bailīga, daudz reiz pa nakti, kad jāguļ vienai, tad pārlieku segu galvai pāri, jo tad man liekas, ka man uzbruks briesmoņi , tā tas notiek visbiežāk pēc šausmu filmu noskatīšanās:-/
Kad atnāku vēlu vakarā mājās, tad bieži vien visur saslēdzu gaismas, jo bail
Es vispār esmu tāda bailule, nevajag tik bieži tās šausmenes skatīties:-D
13.08.2015 15:35 |
 
Reitings 63
Reģ: 08.01.2015
1. Ja man ir saujiņa čipsu, vai nobērti uz galda, tad vienmēr mazos apēdīšu pirmos, lielos čipsus aplaizīšu un apēdīšu pēdējos.
2. Vienmēr vajag ciet durvis, pat gaišā dienas laikā un vismierīgākajā rajonā, jo šķiet ka kāds ienāks.
3. Kad kkur dodos, ekskursijās u.t.t., tad varu pārkrāmēt koferi 10X un salikt lai ir "skaistāk".
4. Maisiņu fetišs :D salocīti ir pēc lielumiem un firmām un salikti kastē
5. Mazgājoties vienmēr ir secība pēc kā daru to un to, piemēram, vispirms noskujos, tad matus mazgāju un tad ķermeni, ja ir nācies darīt savādāk, tad šķiet ka esmu netīra.
6. Guļot vajag segas stūri palikt zem galvas, savādāk nevaru aizmigt.
7. Izmantoju dziesmas, kā laika mērītāju, piemēram, o! atbraucu mājās un noskanēja tikai 2 dziesmas, t.i apmēram 7 min, oo, nav tik traki :D

Noteikti vēl kko neesmu pieminējusi.
13.08.2015 17:10 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Dažreiz ejot pa ielu un klausoties mūziku, es eju acīm ciet. :D Ja sāk skanēt dziesma, kura liek skudriņām skriet pār ādu, tad ļaujos mirkļa emocijām, aizveru acis ciet un baudu mirkli - brīnos kā līdz šim nekur neesmu ieskrējusi :D
13.08.2015 18:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
O, jā, pakošanās! :-D Principā šausmīgi lepojos ar savām kravāšanās prasmēm (kuras arī objektīvi ir tīri tā neko) un uzstāju, ka es krāmēšu koferi - gan savu, gan vīra un, ja tieku klāt, tad arī citu ģimenes locekļu. Māku salikt tā, lai ir maksimāli daudz mantu, minimālā vietiņā :-D Tāpat traukus trauku mašīnā lieku īpašā kārtībā, tā, lai krāmējot mašīnu ārā visi trauki, kas stāv vienā skapī, arī mašīnā būtu vienkopus. Un arī ledusskapī ir sistēma un kārtība (kuru vīrs jauc un tad man jākārto ledusskapis :-D )
13.08.2015 18:35 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
4. Maisiņu fetišs salocīti ir pēc lielumiem un firmām un salikti kastē


kaut man būtu tāda iedvesma :D
14.08.2015 10:27 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Noteikti, ka man ir daudzas dīvainības, kuras citiem liktos divainas, bet man ierastas :D
Pirmais, kas ienāca prātā:
*Ja es ņemu sausu krūzīti, tad es viņā vienmēr iepūšu, it kā izpūšot putekļus (pat, ja viņas ir tikko mazgātas un izsusinātas). Ja es ņemu slapju krūzi vai citu trauku, es viņu pārmazgāšu, nepatīk vecs slapjums uz traukiem :D
*Jebkuram karstajam dzērienam liešu klāt auksto ūdeni. Patīk remdens. + Es nekad neizdzeru karstos dzērienus līdz galam.
* Es praktiski nekad neapēdu ēdienu līdz galam, viens kumosiņš paliks pāri. Ja es edu kafejnīcā, pāri vienmēr paliks gaļa, jo to es ēdu pēdējo un man vairāk nav vietas..
*Visām zupām klāt lieku etiķi. Patīk tā garša.
*Pelmeņus ēdu ar krējumu, heinz kečupu un baltmaizi. Kiš miš :D
*Man garšo biezpiens (jau sagatavots ar krējumu) kopā ar kečupu.. (t):-D
*Ciest nevaru, ja redzu kaut kur slapjumu, pat pie izlietnes ne. Vienmēr visu noslauku un nosusinu.
*Draugs vienmēr lamājās par šo - es redzu, ka ledusskapī ir produkts, kuram beidzies termiņš, bet es viņu tāpat neizmetu ārā, gaidot, kad draugs to izdarīs :D
14.08.2015 10:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Šādas tēmas jau ir bijušas :-P

*veikalos man ir kārtošanas mānija
*ejot pa trepēm skaitu pakāpienus
*ēdot vairākas lietas vai ēdienus, vispirms apēdu ne tik garšīgo un garšīgāko ēdu pašu pēdējo (tas pats attiecas uz burgeru un bulciņu ēšanu, kad sākumā apēdu maliņas un vidu pēdējo)
*ejot dušā, patīk, ka vannā ir silts ūdens, lai nesalst pēdas
*guļot dīvāna/gultā sienas pusē, salieku gar malu spilvenus, lai nav saskare ar aukstu sienu
*vienmēr ir būtiski kur gultasveļai/segām ir galvgalis, kur kājgalis un kas kādā virzienā tiek uzklāts
*ir sava secība trauku mazgāšanai
*pārslēdzot TV kanālus, apstājos uz kādām 3 sekundēm pie katra kanāla - citi nesaprot, kā es paspēju nofiltrēt, ko tur rāda un ka mani tas neinteresē
*ledusskapī patīk kategorizēt plauktiņus
*tēju un kafiju arī neizdzeru līdz beigām
*nejauši izdomāju jaunvārdus, ko reizēm izmantoju sarunvalodā
*guļu ar zeķēm kājās
*braucot mašīnā, instinktīvi izvairos no šķēršļiem (piemēram, zariem)
14.08.2015 11:04 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nevaru skatīties filmas tā vienkārši, neko nedarot. Man filma VIENMĒR ir fons, es kaut vai telefonu spaidu, ja nav, ko citu darīt, bet nespēju tā vienkārši skatīties. Paraksti filmu skatīšanās notiek, kārtojot māju, mazgājot traukus vai darot jebko citu.
14.08.2015 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 343
Reģ: 03.04.2012
- gandrīz nekad neizdzeru līdz beigām ūdeni/sulu/tēju utt. Vienmēr paliek maza pilīte.
- nevaru paņemt rokās to pufīgo vati, uzreiz uz rokām metas zosāda un drebuļi. Atceroties vien to sajūtu, citreiz pat uzmetas zosāda :D
- nevaru izturēt sausuma sajūtu uz rokām, lūpām. Vienmēr pirms gulētiešanas kārtīgi uzlieku krēmu un lūpu balzāmu, savādāk nevarēšu pagulēt.
- draugam vienmēr eju labajā pusē, nepatīk iet kreisajā, jo nav ērti.
- ēdot izceptas tostermaizes, vienmēr apēdu garoziņu un tad viduci.
- nepatīk, ja trauki pēc mazgāšanas netiek noslaucīti pilnīgi sausi. Vienmēr pārbaudu, ja kāds ir darbojies pa manu virtuvi, vai trauki ir noslaucīti sausi. Virtuvē arī ir sava kārtība.
14.08.2015 11:19 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
*Ļooti bieži mazgāju rokas, īpaši pēc tualetes apmeklējuma. Daudzi šausminās- nu cik var mazgāt:-P
* Nespēju dzert no krūzes, ēst no šķīvja vai ēst ar dakšu, kuru lietojis kāds cits. Vienmēr liekas, ka paliek kādi mikrobi un siekalas.
*Nespēju izturēt klusumu-vienmēr vajag būt ieslēgtai mūzikai.
* Baidos zvanīt kādam- vienmēr ir satraukums pirms atbild:-D
*Vienmēr atstāju kādu drusciņu tējas krūzē. Bieži kāds izlej to drusciņu, tad es vainīga vienmēr:-D
*Nespēju aizmigt bez segas murskuļa uz galvas- kaitina trokšņi.
* Kaitina, ja jūtu, ka kāds iet aizmugurē- liekas, ka pēta manu pakaļu.
* Nepatīk noliekties vai pacelt rokas, kad kāds vēro mani.
* Kad kaut ko kārtoju, tad visam vajagbūt perfekti. Kaitina savas kļūdas:-D
*Riebjas, kad cits ēd man blakus- visas tās ēšanas skaņas, graušana un čāpstināšana tracina.:-D
*Rakstot kādu apjomīgu darbu datorā, vismaz simts reizes saglabāju un tikai tad aizveru.
*Vienmēr vajag visu pārbaudīt pirms izeju no mājas- vai kaut kas nav aizmirsts. Nedod Dievs, pasi vai maku aizmirst:-D
14.08.2015 13:56 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Un vēl kaitina daudzi vārdi vai kā citi tos izrunā, piemēram, liekot uzsvaru nevietā vai izlokot ne tā.
* Ja kāds blakus klepo vai šķauda, tad aizturu elpu līdz nav gaisa ar ko elpot vai liekas, ka mikrobi ir izklīduši:-D
*Tracina tādas "saldas, medainas" dziesmas. Nevaru ciest un viss:-D
14.08.2015 14:07 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
*Nepatīk nekārtība ledusskapī. Neesmu ne tuvu pedantiska, bet attiecībā uz ledusskapi patīk, ka, piemēram, piena produkti stāv vienā plauktā, dārzeņi citā, gaļa/desas stāv citā utt. Nepatīk, ka iemet, kur pagadās-sieru blakus gaļai, pienu blakus burkāniem utt.. Ja kāds ielicis kaut ko "nepareizi", stāvu un pārkārtoju.
*Nekad nedzeru karstu kafiju/tēju un aukstu ūdeni. ūdeni dzeru remdenu vai mazliet siltu (draugs šausminās par šo-saka, ka nekas negaršo briesmīgāk par siltu ūdeni :D ), bet kafijai pieleju daudz piena, lai nebūtu karsta, bet tikai ļoti silta, tējai leju klāt aukstu ūdeni.
*Mājās dzeru tikai no vienas krūzītes un ēdu tikai ar vienu dakšiņu.
*Cenšos izslēgt tējkannu pati, tieši pirms tā būtu automātiski izlēgusies.
*Runājot pa telefonu, stāvu pie loga. Ja pati zvanu, pieeju pie loga un tad piezvanu, ja man zvana- kaut kā automātiski, pat nedomājot, attopos, ka esmu pie loga. Tāpat arī man vajag klusumu, ja runāju pa telefonu pat tad, ja apkārtējais troksnis īpaši netraucē, piemēram, tv izslēdzu skaņu utt.
*Vakaros neapsedzos pati, parasti palūdzu, lai draugs mani apsedz. :D
*Tualetes papīru lieku "nepareizajā" veidā, pārlieku arī tad, ja kāds jau uzlicis ne tā kā man patīk.
*Kafiju neizdzeru līdz galam, atstāju "biezumus" pat šķīstošajā un 3in1 kafijā. :D
*ja ar draugu dalām, piemēram, vienu sulas pudeli, vienu saldējumu utt. es vienmēr gribu sākt pirmā, jo saku, ka sākums esot visgaršīgākais.
*Ejot pa ielu ar kādu kopā, eju tikai cilvēkam pie labajiem sāniem.
14.08.2015 16:04 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Es tikko darbā sapratu, ka man ir tāda dīvainība, ka es nevaru parakstīts ar pildspalvu, kurai nav korķīts otrā galā uzsprausts. :-D es rakstu tikai ar tādām, kurām ir korķīši :-D un ja viņa nav, tad liekas, ka par vieglu un nevaru parakstīt :-D
14.08.2015 16:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Savas dīvainības nerakstīšu, bet par izlasītajām man šķita dīvaini, ka daudzas aizdomīgus piena produktus dod pagaršot saviem vīriešiem... Es tā nekad nedarītu, jo manējais pienu pēc garšas iedala trīs variantos - 1) svaigs, 2) vairs ne svaigs, bet vēl lietojams, un 3) vecs.
14.08.2015 20:39 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Nekad negatavoju nekārtīgā virtuvē. Vai nu sakārtoju pirms gatavoju, vai negatavoju tad vispār.


man ar tas pats.

vēl es vienmēr pirms kāpšanas gultā noslauku pēdiņas, neatkarīgi, vai viņas ir smilšainas vai nav.
man ļoti traucē, ja ap izlietni ir ūdens piles, vienmēr noslauku, ja ieraugu, bet vispār es neesmu pedante :D

vēl man riebjas sabiedriskajā transportā skatīties uz citu cilvēku pirkstiem, nepatīk, ja man sejai ir tuvu cita cilvēka rokas.
15.08.2015 14:11 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Esmu dīvainību iemiesojums :-D:-D Pārāk daudz, lai tās uzskaitītu :-D:-D:-D
15.08.2015 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!