Dīvainības

 
Reitings 58
Reģ: 29.07.2015
Sveikas, šajā karstumiņā. :-)
Izdomāju izveidot diskusiju par dīvainībām.

Kādas jums ir dīvainības? Kādas dīvainas lietas darāt?
12.08.2015 12:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Tad jau man jāsaka, paldies dievam, bet mani draugi ir gana atklāti un es zinu, gan - kas viņus kaitina, gan arī - kas nē. Atvainojos, ja kādu manas pedantisma iezīmes aizskar, bet vēlējos tomēr piebilst, - nevis ieviešu savu kārtību, bet nolieku atpakaļ vietā; pie saviem draugiem esmu bijusi gana bieži, lai zinātu, kāda ir viņu kārtība. ;) Labi, man nav jāattaisnojas, kāda esmu, esmu. :)
12.08.2015 18:01 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Mani kaitina, ja vandās pa maniem plauktiem, cenšas palīdzēt virtuvē, ja neesmu prasījusi, bet pateikt, ka tracina, nespēju. :-D
Ļoti sargāju savus personas datus, lai nevajadzīga informācija nenonāk pie svešiem cilvēkiem. Man neliekas, ka tas ir dīvaini, bet tā dažreiz domā apkārtējie. :-D
12.08.2015 19:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nevaru sēdēt uz dīvāna bez plediņa, vienmēr jāapsedz ceļi un pēdas. Vienīgi tad, ja ir ļoti, ļoti karsti, tad tā nedaru. Lai gan arī vasarai man ir plāni kokvilnas pledi :-D
Kad eju uz krogiem, tad izvēlos stratēģiski labāko no pieejamajiem galdiņiem un tad turpmākajās reizēs, kad esmu tajā restorānā/kafejnīcā, ja iespējams, sēžu pie tā paša galda. Jo tas ir mans galdiņš :-D
Garšo kafija ar kanēli un šokolāde ar sāli. Ja kaut kur, piemēram, grāmatā izlasu vai ieraugu kādu ēdam kaut ko gardu, tad man arī momentā sakārojas. Tā arī vakar ierakstīju "ābolu diskusijā" un gāju uz virtuvi pēc ābola. :-)
12.08.2015 19:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nevaru sēdēt uz dīvāna bez plediņa, vienmēr jāapsedz ceļi un pēdas. Vienīgi tad, ja ir ļoti, ļoti karsti, tad tā nedaru. Lai gan arī vasarai man ir plāni kokvilnas pledi
+++
12.08.2015 19:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ēdot ārpus mājas man obligāti vajag salveti, ļoti bieži ar to slauku muti, jo man šķiet, ka būs netīra/kaut kas pielipis pie lūpām.
Manām lietām ir vārdi, piemēram, ritenim, datoram.
Ejot pa ielu, izdomāju ticējumus ar luksoforu - piemēram, ja paspēšu uz zaļo, notiks tas un tas.


Kas daudziem besī:
*Vienmēr,kad ieslēdzu gaismu istabā,tad aizveru aizkarus ciet ,jo ir sajūta,kad kāds var ielūrēt istabā:D ,it sevišķi,ja pretī ir māja;
*ļoti bieži mazgāju rokas.

Nekad kaila neiešu gar logu vienā istabā ,jo tur nav aizkaru:D pat uz dažām sekundēm,kamēr eju uzmetu ,ko virsū un tad novelku nost:D
Nekad nekāpju uz ieplaisājuma . Ja uz ietves ir vairāki ieplaisājumi, tad kāpju visiem pāri un izdomāju,kas slikts var notikt ,ja uzkāpšu virsū:D un kas labs,ja pārkāpšu:D
Vienmēr skrienu pāri ceļam,ja nav tuvumā gājēju pāreja un tas nekas,kad neviena mašīna nav pat vēl tuvumā:D
12.08.2015 19:48 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Guļu vienmēr ar vilnas zeķēm, arī tagad, kad ārā liels karstums. Nevaru bez zeķēm aizmigt.
Neguļu, ja aizkari nav aizvērti. Kaut gan logi nav tādā vietā, kur kāds varētu ielūrēt.
Ceļos speciāli 1h ātrāk, lai mati nebūtu jākaltē ar fēnu. Vakaros mazgāt matus nepatīk.
Kad jūtos slikti, piemēram, apslimusi, guļot gultā, berzēju pēdas vienu pret otru. Kad biju maza, mamma uzreiz zināja, ka esmu slima, jo pēdas sāk trakot.
Bieži no rīta uzkrāsoju tonālo, bet darba laikā eju mazgāt seju, jo liekas, ka smacē. Bet no rīta obligāti vajag uzlikt.
Nemāku saģērbties. Varu pārvilkt drēbes no rīta vismaz 5x un beigās uzvilkt to pašu, ko laikoju pirmo.
Vasarā nenēsāju zandeles vai tāda tipa kurpes. Man nepatīk, ka pūš uz pēdām. Labāk izvēlos vieglas laivu kurpes vai mokasīnus.
Un man nepatīk vasara. Karstās dienas mani beidz nost, kad līst lietus un ir apmācies, es jūtos daudz labāk. Jo man vienmēr gribas jaku vilkt, bet karstā laikā nedrīkst.
12.08.2015 19:54 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Es nekad neguļu uz muguras,jo tad man liekas,ka saplaks man dibens un vairs nebūs apaļš :D
12.08.2015 19:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ja esmu viena vai tuvāko cilvēku lokā,tad atļaujos šokolādes konfektēm nograuzt vispirms apkārtējo šokolādi un tad ēdu pildījumu, vafelēm noskrubinu nost pildījumu,ielieku atsevišķā trauciņā, apēdu vispirms vafeli un pēc tam pildījumu ar karotīti. tāpat ir ar tām trubiņām ,kur ir vafeļu pildījums...atritinu vaļā...un ...
Kafejnīcās lasu ārā ar dakšiņu no ēdieniem produktu,kas man negaršo un sastumju vienā šķīvja maliņā.
citreiz apēdu marinētu gurķi un pēc tam ēdu uzreiz konfekti ..un citi šausminās:D, vai arī ēdienā salieku ,it kā nesavienojamus produktus par ko sākumā citi saka-nekas tur labs neiznāks,bet pēc tam ir tāds ņamma,kad visi slavē:D
12.08.2015 20:01 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es dievinu lakricu (jā, pieskaitu to pie dīvainībām, jo vienmēr visi brīnās, kā var garšot lakrica, ja par to ieminos :D)
Ķemmējot/taisnojot matus es vairākas x pieliecos un no grīdas savācu un izmetu visus nokritušos matus, tad turpinu ķemmēt/taisnot un vācu atkal :-D
Vienmēr, ja esmu slikti gulējusi, visu nākamo dienu miegu ciet, taču kolīdz tuvojas nakts, jūtos atkal super moža un nereti nemaz nevaru aizmigt.
Melno tēju dzeru ar kafijas krējumu.
12.08.2015 20:32 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.07.2015
Gatavojot nekad negaršoju ēdienu.

Ēdot rupjmaizi vienmēr atstāju neapēstu garoziņu,jo man tā liekas rūgta.

NEKAD majās nataisu vaļā aizkarus un žalūzijas,pat dienas laikā man visi logi iz aizkarināti. Nepatīk dienas gaisma istabā. Daudzi saka ka dzīvoju kā vampīrs :-D

Un jā,smilšainus kartupeĺus es arī nevaru nomizot.Visi netīrumi tad iesūcas pirkstos.Sākumā visus kartupeļus noskaloju,nomizoju,tad atkal noskaloju un tad lieku katliņā.
12.08.2015 20:39 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
NEKAD majās nataisu vaļā aizkarus un žalūzijas,pat dienas laikā man visi logi iz aizkarināti. Nepatīk dienas gaisma istabā. Daudzi saka ka dzīvoju kā vampīrs

Mani īpaši kaitina, ja no rīta kamēr vēl guļu manējais izdomā atraut aizkarus un jūsmot par to kāds laiciņš ārā. (e) Viņš vienkārši nesaprot, ka man riebjas gaisma, jo pats saldi gulētu arī tad, ja viņam prožektoru kāds pie sejas būtu pielicis.
Ja dzīvotu viena, tad manā mājoklī dienas gaisma ieplūstu ļoti reti. Pieskaitu sevi pie vampīriem.

Riebjas gulēt pie atvērta loga un dzirdēt mašīnu, garāmgājeju skaņas no ielas. Telpu izvēdinu un fiksi logu ciet, savādāk jūtos tā it kā uz ielas gulētu.
12.08.2015 20:51 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man gan logi ir visu laiku vaļā. Kaut uz vēdinašanu, bet vaļā. Un labprāt dzīvotu bez aizkariem un žalūzijām vispār. :D
Arī bieži gatavoju un negaršoju ēdienus. Man daudz kas arī negaršo, bet sanāk pagatavot tā, ka visibslavē, lai gan pašai tpt nav jēgas garšot - jo zinu ka negaršos.
12.08.2015 21:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
*vakarā vairākas reizes pačekošu vai tiešām durvis aizslēgtas
*modinātāji rītiem man salikti daudz.. citreiz pat liekas, ka pārāk daudz.
*pie viena mazgājoties mēdzu iztīrīt arī zobus dušā :D
12.08.2015 21:13 |
 
Reitings 414
Reģ: 07.06.2013
*Vienmēr atstāju nu burtiski vienu mazu kumosiņu maizes un attaisnojos ar to, ka nu šoreiz man tieeeeešām nelien :-D
*Ēdot iešu vismaz 3x padzerties ūdeni, bet nekad nepaņemšu sev blakus ūdens glāzi.
12.08.2015 21:18 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Vienmēr atstāju nu burtiski vienu mazu kumosiņu maizes un attaisnojos ar to, ka nu šoreiz man tieeeeešām nelien

Brālis tā dara.. šausmīgi kaitinoši, jo viņš tā dara arī ar ēdienu, pēc tam sanāk mest ārā, jo kas tad ēdīs pusdakšu kartupeļu vai 2x2 cm maizes kumosiņu :D Nepatīk mest ēdienu ārā.
12.08.2015 21:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.07.2015
*Man arī garšo lakrica. Pārējie par šo šausminās.
*Es, manuprāt, uzlaboju vārdus, jo man tā šķiet interesantāk runāt. Visdīvainākais laikam ir- pazudījās.
*Ik pa laikam rauju vārdiem nost galotnes.(Esmu no Zemgales, nav pilnīgi nekāda sakara ar Kurzemi, un nekāda saskare ar tiem, kas rauj galotnes.)
12.08.2015 22:16 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Mana dīvainība-vienmēr pirms eju dušā,pasmaržoju dušas želeju ar kuru mazgāšos.:-D:-D:-D
12.08.2015 23:46 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.08.2012
Sēžot pie datora vai skatoties kādu filmu/seriālu, vajag obligāti pledu uz kājām.. tas ir neatkarīgi no gadalaika (pat tagad, kad ir +30 )
13.08.2015 10:03 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Guļot man vajag uz otrs auss uzlikt otru spilvenu, aizklājot pusi sejas, lai slāpētu trokšņus. Traucē katrs mazākais troksnītis. Viesnīcās sastūķēju segu uz sejas.
13.08.2015 10:08 |
 
Reitings 94
Reģ: 30.07.2015
Mana laikam lielākā dīvainība ir tā, kā gultā vienmēr gulesu ar skatu uz ārmalu.
Un vēl man nepatīk gulēt pie aizvērta loga,
13.08.2015 10:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!