Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu strupceļā

 
Reitings 10
Reģ: 01.04.2015
Sveikas .. :-|

Nezinu pat ar ko lai sāku..
Tātad man ir puisis ( agrāk bija labākais draugs vispirms). Viņš ir ļoti jauks, gudrs, rūpējās par manīm, dāvina dāvanas , saka komplimentus un pārējās mazās n mīlīgas lietas.
Pirms kādiem 8 mēnešiem es , mans tagadējais puisis un mana labākā draudzene mēs visi bijām labākie draugi. Kopā gājām izklaidēties, runāties, labi pavadīt laiku.
Es puisim patiku jau ļoti sen , bet tad man negribējās nekādas attiecības, jo biju vēl maza.
Viss sākās ar to, ka puisis atzinās jūtās manai draudzenei!!
Es tajā brīdī biju pārņemta ar treniņiem zālē un pat īsti neko no tā laika neatceros. Zināju, ka viņi ir kopā.
Pagāja divas nedēļas un draudzene raudādama man telefonā prasīja ko viņai darīt, jo attiecības turpināt negrib. Es ieteicu viņai vienkārši teikt patiesību, lai cik sāpīga tā nebūtu.
Viņi izšķīrās ļoti ātri.

Maijā es sāku just no drauga ( tagadējā puiša) kaut kādus zemtekstus un jūtas. Zināju, ka es viņam ļoti sen patīku utt.
Tad nu es sapratu, ka pret draugu arī ir jūtas un tomēr labāk būt kopā nevis mocīties.
Pirms saiet kopā viņš man uzrakstīja, ka viņš nevar man melot un labāk pateiks visu tagad...
Uzrakstīja šādu tekstu - "man viņa nav pilnībā no sirds izgājusi" ( tēmēts bija uz manu draudzeni, viņa bijušo)
Es sāku raudāt..
Pēc 4 dienām es tomēr piedevu viņam un viņš atbrauca ar 15 rozēm, viss bija skaisti.

Jūlija sākumā aizbraucu ar klasesbiedriem uz privātmāju nosvinēt viena puiša dz/d. Mans puisis nebrauca, jo viņam bija darbs.
Jā, protams, es iedzēru svinībās.
Puisis palika ļoti greizsirdīgs un tagad kontrolē KATRU manu soli. Nedrīkstu vispār tikties ar saviem draugiem.
Ļoti stipri sastrīdējāmies , bet tad atkal viss bija kārtībā.
Tagad es visu tā pārdomāju un sapratu , ka es nezinu vairāk ko es gribu..
Vienu reizi viņš mani tik viegli palaida vaļā , kaut skandināja par lielu mīlestību.
Fakts, ka viņš bija ar manu labāko draudzeni kopā vispār ir vāks.
Parunāju ar draudzeni. Kopā viņam bija 9 meitenes aptuveni gada laikā.
Es saprotu, ka varu pazaudēt ļoti labu puisi, bet es negribu tēlot, ka viss ir perfekti.
P.S. Tagad jau būs kā 3 nedēļas kopš netikāmies, jo viņš ir prom no Rīgas.
04.08.2015 23:42 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Pirms 8 mēnešiem vēl biji maza? :D
04.08.2015 23:53 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Izklausās pēc tīņu padarīšanām, kas vairāk piemēroti Sīrupa forumam, te tomēr nedaudz cita vecuma auditorija apgrozās :-)
04.08.2015 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 989
Reģ: 06.04.2011
Būtu man tādas dzīves problēmas... Strupceļš, ehh
05.08.2015 00:00 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.04.2015
Linda_ - nejau pirms 8 mēnešiem.
05.08.2015 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pirms kādiem 8 mēnešiem es , mans tagadējais puisis un mana labākā draudzene mēs visi bijām labākie draugi. Kopā gājām izklaidēties, runāties, labi pavadīt laiku.


tad viņš izšķīrās no tavas druškas, tad sagāja ar tevi un tagad jūs esat kopā, bet viss ir okej.

un tas NEBIJA pirms 8 mēnešiem. hmmm
05.08.2015 00:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!