ārlaulības bērns - vai slikti?

 
Reitings 37
Reģ: 06.06.2015
Kāds ir jūsu viedoklis, vai nav labi dzemdēt bērnu ārlaulībā? Kādus mīnusus tam zināt? Esmu dzirdējusi, ka ārlaulības bērniem astroloģiski pat zvaigžņu karti nevar izlikt.... Varbūt kāda vēl ko zin? No ticības jautājuma, no likumu puses, vai astroloģijas.. Kādēļ citi tik ļoti steidz aprecēties pirms mazuļa dzimšanas?
04.08.2015 13:04 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Manā skatījumā būtu svarīgi tas, kā es izskaidrošu savam bērnam kāpēc viņš ir dzimis ārlaulībā. Bērns jau nu arī nebūs stulbs, pat ja kāzas notiek jau esot gaidībās, izskaitļot visu var. Negribu, lai viņš domā, ka tas bija "po zaļotu" un viņš netika plānots un gribēts.
Bet tās ir gluži manas domas, katram jau savādāka tā attieksme :-)
05.08.2015 09:51 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
No ticības jautājuma, no likumu puses, vai astroloģijas.. Kādēļ citi tik ļoti steidz aprecēties pirms mazuļa dzimšanas?

Man jau liekas labāk sākumā salaulāties un tad plānot bērnud. Bet ja sanāk palikt stāvoklī tad bērna dēļ laulāties nav jēgas. Laulībai jābūt mīlestības dēļ ne blakus apstākļu dēļ.
Un ģimene ir tikai tad ja precēti... savādāk tie ir tikai dzīvesbiedri, bērna vecāki, pāris..
05.08.2015 21:25 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Es esmu vecmodīga...negribētu būt kāda pieguletāja,draudzene,mīļākā,bērna māte u.t.t. Esmu sieva,ar lepnumu nēsāju vīra uzvārdu un mūsu ikdienā bieži ir parādijies cik šis statuss ir svarīgs...arī tīri juridiski.
05.08.2015 22:01 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Laikam arī izklausīšos ļoti vecomodīga, bet, manuprāt, ja pāris sev var atļauties, bez kredītu ņemšanas , sakrāt naudu kāzām, tad arī pēc kāzām nebūs problēmu uzturēt bērnu/us. Esmu dzirdējusi daudzus spriedelējumus no vīriešu kārtas pārstāvju puses, redzejusi konkrētus piemērus dzīvē, kas lieliski apliecina, ka šāds modelis ļoti veikmsmīgi strādā, kā arī, laulība ir izdevusies uz visiem 100%. Protams, var jau dzīvē gadīties visādi, bet laulība tomēr nav smieklīga un nevajadzīga formalitāte un ir gana daudz vīriešu, kas to var apstiprināt, nav jāiedomājas, ka precēties grib tikai sievietes, kas ir neloģiskākais, ko jeb kad esmu dzirdējusi.
05.08.2015 23:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es tad varu piebilst, ka mums sava ikdienas uzlabošana un sadzīves apstākļi ir svarīgāki, kā izmest bargu naudu par kāzām. Tad labāk samaksājam to naudu kredītam vai dzīvokļa labiekārtošanai, ne 5000-6000 iztērēju kāzām. Te atkal katram savs.

Jā, es gribētu kāzas, bet vairāk par 2000 nekad netaisos tām tērēt, bet vīrietis uzskata, ka arī tas ir par daudz, ja visu citu vairāk vajag, kaut vai bērna dārziņu tad labāk samaksā, ne viss izmet vējā. Un tieši tāpēc neprec, ka labi ir tāpat un nesaprot ko tās kāzas mainīs, bet iet tikai pa 14 eiro negrib, jo redz man vajagot balli un negribu, lai nožēloju. Visu juridisko pusi arī savādāk var nokārtot.

Un man tiešām vienmēr vispirms svarīgāk ir bijis kopīgs bērns un mājoklis un tad tikai kaut kad kāzas, jo tas ir vienreizējs pasākums, bet dzīvesvieta sava ir tomēr uz ilgāku laiku.
06.08.2015 10:42 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Wtf? Tikai bērns ir paliekošs, laulība var izjut ļoti ātri, bet tik pat labi arītā kopīgā māja var tikt pārdota vai nedod Dievs nodegt jau pēc nedēļas.
06.08.2015 10:47 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Un ģimene ir tikai tad ja precēti...


Hmm...diez kā tas skaitās no bērna skatupunkta- viņam ir mamma, tētis, bet ģimenes nav? Un ja vēl brāļi, māsas.Kaut arī abi vecāki dzīvo ar bērnu kopā, audzina kopā, kopā pavada ģimeniskas brīvdienas, bet neesot tak ģimene...Jā, diez kā to bērnam vajadzētu dēvēt.
06.08.2015 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits